Fundacja Sarigato

Kraków

Opinie o Fundacja Sarigato

admin 2015-08-21 10:03:43
Uważacie, że firma Fundacja Sarigato dobrze prosperuje? Podzielcie się z nami swoją opinią!
Waldek 2016-09-28 18:13:00
Jako pracownik muszę przestrzec wszystkich przed tą firmą. Obiecują złote góry, a potem niechcą płacić lub płacą pod stołem aby uniknąć podatku. Po za tym śrubowanie wymagań i zwiększanie co chwila swojej efektywności.
Joanna 2016-09-28 18:18:59
Podzielam opinię @Waldek, niestety tego typu działania są na porządku dziennym. Prezes Szymon Kosiński unika jak ognia płacenia innym firmom za faktury. Za próby podważania jego decyzji zwalnia dyscyplinarnie, mnie to spotkało. Firma na zewnątrz wygląda bardzo dobrze, jednak wewnątrz to szambo straszne :( Nie polecam, chyba że macie za mało stresów w życiu.
Rej 2016-10-18 23:02:03
W tym momencie moga zaprosić ludzi na ofertę Staż w dziale Nowych Mediów Fundacji Sarigato -akcja Szkoła 3.0 fajna sprawa głównie dlatego, że chociaz to staż to płacą dobre pieniądze i zapewniają pracę po stażu
xxx 2016-10-28 14:58:45
Szef nie dotrzymuje słowa, obiecanki cacanki... Zero szacunku dla człowieka, nie polecam
Zostaw swoją opinię o Fundacja Sarigato - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Sarigato