Fundacja Sarigato

Kraków

Opinie o Fundacja Sarigato

admin 2015-08-21 10:03
Uważacie, że firma Fundacja Sarigato dobrze prosperuje? Podzielcie się z nami swoją opinią!
Rej 2016-10-18 23:02
W tym momencie moga zaprosić ludzi na ofertę Staż w dziale Nowych Mediów Fundacji Sarigato -akcja Szkoła 3.0 fajna sprawa głównie dlatego, że chociaz to staż to płacą dobre pieniądze i zapewniają pracę po stażu
Angie 2017-03-02 09:21
Oni są niesamowici! Tworzą ciekawe projekty przez które można realizować swoje pasje do zwierząt!!!! Podczas wspólnych działań bardzo dużo się nauczyłam! Porównując Fundację z agencjami w których poprzednio działałam - jest o niebo lepiej i o wiele więcej praktycznej i profesjonalnej wiedzy można uzyskać!
Ferdydurke 2017-08-30 17:23
Serdecznie polecam współpracę z Fundacją Sarigato. Miałam przyjemność robić tam staż. Jestem pod wielkim wrażeniem zarządzania w tej organizacji. To co wyróżnia fundację na tle innych to m.in.: profesjonalizm, personalne podejście do pracowników, świetnie rozwinięta komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna. Jeżeli szukacie miejsca, w którym chcielibyście rozwinąć swoje umiejętności i pracować z ludźmi z pasją - to miejsce jest dla Was!
Pozdrawiam
Szukająca 2017-09-29 11:53
Ubiegałam się o pracę w fundacji. Pani prezes zachwycona CV, bardzo chciała mnie poznać, już na rozmowie zaproponowała wspólne działania i pracę od października tego roku, chciała iść na rękę z godzinami pracy, jako że jeszcze studiuję. Miałam stworzyć półroczny plan działań dla akcji Karmimy Psiaki i Szkoła 3.0. Dałam z siebie wszystko, pomysły były wymyślone totalnie przeze mnie. Po wysłaniu maila czekając tydzień dostałam odpowiedź iż firma jednak nie ma na tyle środków, aby mnie zatrudnić ( nie wiem po co w takim razie rekrutacja) i że dziękują za zaangażowanie. Jasne, rozumiem, że mogłam podać jedna beznadziejne pomysły, jednak nie chcą mnie zatrudnić, ale należy to mówić wprost, a nie obiecywać gruszki na wierzbie. Mam tylko nadzieję, że moje pomysły nie zostaną bezprawnie wykorzystane, gdyż organizacja działałaby bardzo nieuczciwie zdobywając pomysły na większe akcje i kampanie dzięki osobom starającym się o pracę.
Zostaw swoją opinię o Fundacja Sarigato - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Sarigato