ATM Solutions (Motoequipment)

Opinie o ATM Solutions (Motoequipment)

brak 2015-01-17 21:54:49
Pracowałem tam kilka miesięcy (zaczynając jako praktykant), na początku byłem pełen wątpliwości czy nie stracę czasu i nie będę od przysłowiowego "podawania kawy" jednak ostatecznie jestem bardzo zadowolony z tego doświadczenie i gdyby nie fakt że wyjechałem za granicę to pewnie bym tam dalej pracował. Generalnie firma bardzo szybko się rozwija, na moich oczach od czasu jak zaczynałem a kończyłem przygodę z ATMSolutions był przeskok ogromny. Bardzo miła (wyjątkowa) atmosfera i ogromne możliwości rozwoju. W moim przypadku poziom wynagrodzenia był rozsądny i zadowalający, wydaje mi się że inni mieli podobnie.
romek 2016-10-14 10:17:49
Staż lub praktyka w firmie produkcyjno-handlowej jest u nich...tylko nie wiadomo czy płatny czy bezpłatny bo o tym nie wspomnieli o tym w ofercie pracy niestety... dajcie znac co o tym wiecie, czy może ktoś już aplikował z Was na to stanowisko czy nie?
Zostaw swoją opinię o ATM Solutions (Motoequipment) - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATM Solutions (Motoequipment)