Opinie o Arthur Hunt Consulting Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Arthur Hunt Consulting Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Arthur Hunt Consulting Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arthur Hunt Consulting Polska Sp. z o.o. w Warszawa

zosia Nowy wpis

Miałam ogromną nieprzyjemność odbywać praktyki w tej firmie. Arogancka pani prezes, traktująca pracowników z nieukrywaną wyższością, aby nie rzec pogardą, pozostawiła na długo niesmak. Ja nie polecam tego miejsca.

Niestety, ale jestem zmuszony wystawić ocenę negatywną. ...bardzo negatywną! Proces rekrutacyjny przeprowadzony na bardzo niskim poziomie z kardynalnymi błędami. Pani prowadząca proces kilkakrotnie w trakcie jego trwania nie dotrzymywała terminu - informowała, że da informację konkretnego dnia i finalnie tej informacji nie było. W jednej sytuacji sam musiałem się domagać odpowiedzi, po wcześniejszych zapewnieniach że sama ją dostarczy. Najciekawsze jest to, że cały proces udało mi się przejść z powodzeniem. Została mi przedstawiona propozycja zatrudnienia przez potencjalnego pracodawcę. I teraz ten kardynalny błąd... Dostałem informację, że firma jest elastyczna jeśli chodzi o formę zatrudnienia (UoP, b2b). Wstępna oferta była na UoP, a ja w odpowiedzi zapytałem (to było tylko pytanie), czy jest możliwość podjęcia współpracy b2b. Firma przerwała rozmowy, po czym po tygodniu dała informację, że nie chcą pracować na takich zasadach i kończymy rozmowy. Od potencjalnego pracodawcy dowiedziałem się również, że był drugi kandydat (nie od firmy rekrutującej). Co prawda to tylko moje domniemanie, ale podejrzewam, że ta druga osoba była faworytem firmy rekrutującej (pani rekruterki) i poprowadziła to tak, że ja straciłem szansę. Podkreślam że to moje podejrzenie. Nie jestem w stanie tego zweryfikować. Ogólnie pozostał duży niesmak i całościowe wrażenie procesu na niskim poziomie.

Natalia
@Piotr

Czyli gdybyś nie wspomniał o b2b, to każde inne Twoje słowa zostałyby użyte, żeby Ci podziękować?

@Piotr

Rozumiem, że rodzaj umowy im nie podpasował, a jak było z kasą? Przedstawili ci jakie są finanse i je zaakceptowałeś czy tu też była jakaś spina? Napiszesz?

Piotr Nowy wpis
@Adam

Propozycję finansową wstępnie zaakceptowałem i chciałem z niej skorzystać tylko że we współpracy b2b. Sama propozycja do zaakceptowania na początek, nie wiem jak by było później z rozwojem.

Adam Nowy wpis
@Piotr

A powiesz jaką kasę zaproponowali? Oczywiście jak to nie tajemnica.

Mars Nowy wpis
@Adam

A to już normalnie płacą? Wcześniej były opóźnienia.

BAKTO

Nie polecam. Firma sprawia wrażenie " na poziomie". Niestety do dziś nie wypłacono wynagrodzenia. Od 5 miesięcy zbywanie , wycofywanie się w ostatniej chwili z wcześniejszych obietnic powoduje, że współpracę wspominam z dużym niesmakiem.

admin

Wiesz coś na temat firmy Arthur Hunt Consulting Polska Sp. z o.o. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Arthur Hunt Consulting Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o Arthur Hunt Consulting Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Arthur Hunt Consulting Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arthur Hunt Consulting Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Arthur Hunt Consulting Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Marszałkowska 58 lok. 20
    00-545 Warszawa

Arthur Hunt Consulting Polska Sp. z o.o.