Opinie o Chemokor w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Chemokor. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Chemokor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemokor w Dąbrowa Górnicza

Czy jakoś warunki pracy się zmieniły po tych dwóch miesiącach odkąd przyjęto nowego Mistrza Oddziału? Teraz podczas przeglądania ofert tamta dawniejsza mi wpadła. Nie widzę od miesięcy opinii, dlatego zaczęło mnie to zastanawiać. Jakie w tym roku są zarobki skoro na tym stanowisku proponują 8,200 zł? Były na innych podwyżki?

Kandydat Nowy wpis

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w zakładzie Chemokor? Praca jest na miejscu w zakładzie czy są wyjazdy w delegacje? Czy Pracodawca podnosi kwalifikacje swoich pracowników wysyła na szkolenia, robi im uprawnienia? Poszukuję stabilnego miejsca zatrudnienia z możliwością rozwoju i biorę ten zakład pod uwagę...

Agata Nowy wpis
@Kandydat

I co, ostatecznie byłeś na rozmowie mimo, że nikt nie odp? Ciekawi mnie ten wspomniany rozwój, na który tak liczyłeś, jest tu na niego faktyczna opcja? Jeśli tak to jaka? Mnie to aktualne zarobki by interesowały, jak wiadomo kolejny rok ruszył. Czy stawki są motywujące? Ile osób zakład teraz zatrudnia?

KS Nowy wpis
@Kandydat

Kwalifikacje były podnoszone a delegacje to zależy od stanowiska

Malarz

Chciałbym się zapytać o warunki pracy jako malarz przemysłowy. Ktoś coś ciekawego ma do powiedzenia Chodzi mi o wynagrodzenie i nadgodziny czy są dodatkowo płatne ?

przyjazny

Ogólnie firma spoko tylko 2ludzi powinni z tej firmy wyrzucić z zaplecza co się czują jak właściciele a tak naprawdę to są nikim jeden jeden to robol a drugi umysłowy ? Zazwyczaj razem kombinują

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Chemokor? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy asystent ds. kontroli jakości
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Nie polecam absolutnie tej firmy totalne (usunięte przez administratora) szkoda waszego czasu i nie zarobicie tyle co by wam obiecali(usunięte przez administratora)

kkk11

byłem powiedzieli 2600 i 3 miesiące, szukają (usunięte przez administratora),

@kkk11

Rozumiem, że taka stawka nie byłaby dla Ciebie satysfakcjonująca. Tak? Może w takim razie napiszesz jaka by Cię zadowoliła. 3 miesiące to jak rozumiem okres próbny, zgadza się?

Ha ha dobre

Ludzie bzdury piszą pewnie zostali zwolnieni i z nienawiści piszą to wszystko chyba, że im nie pozwolono zostać prezesami.

Ha ha dobre
@Ha ha dobre

Zarobki dobre jak na województwo śląskie. Niema co narzekać ludzie nie wiedzą co tracą!

@Ha ha dobre

Pisząc "zarobki dobre jak na województwo śląskie", jaki przedział zarobków masz tutaj na myśli? Pewnie warto podać jakieś widełki, aby osoby chcące aplikować wiedziały, na co mogą liczyć. Co jeszcze możesz powiedzieć na temat pracy w firmie Chemokor? Wszelkie konkrety mile widziane!

@Ha ha dobre

czyli jakie te zarobki? i co tracą?

Oooo
@Ha ha dobre

Szkoda czasu na taką firmę!!!

Remigiusz

@Tak Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma? Strata pracy w dobrej firmie teraz jest widoczna?

Xxx

Czy dalej przystojniak z wasem (usunięte przez administratora) majacy cala siatke swoich (usunięte przez administratora) z zawiercia i okolicznych (usunięte przez administratora) jest nadal vice prezesem. Ten (usunięte przez administratora) men nie nawidzi ludzi z zaglebia nawet nie pracujcie na tej wsi jaka jest zawiercie (usunięte przez administratora)

Izydor

Tak spokojnie robiło się na forum,n czy to znaczy, że dobrze wam sie pracuje?

Ilona

Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że komentarze pisane w wulgarnym i obraźliwym tonie nie będą tolerowane na forum. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin , którego każdy publikujący swój komentarz zobowiązuje się przestrzegać. Jeśli ktoś chciałby wyrazić swoją rzetelną i rzeczową opinię na temat pracy w chemokor w Dąbrowie Górniczej - zachęcam.

No ba.
@Ilona

Powiem tyle nie strasz, a prawdę o tej firmie pisali.

T
@No ba.

prawde czyli co konkretnie?

@T

Pytasz, bo interesujesz się pracodawcą, jakim jest Chemokor? Ciekawa jestem, czy wysyłałeś już swoje CV do pracy w tym miejscu. A może wiesz coś na temat tego, jak przebiega proces rekrutacyjny w tej firmie? Jeśli masz jakieś informacje, to podziel się proszę nimi z nami na forum.

Ilona

@No ba., nikogo nie straszę, tylko upominam i przywołuję do porządku osoby wypowiadające się na forum. Czy Ty również pracowałeś bądź pracujesz w firmie chemokor w Dąbrowie Górniczej? Jeśli tak, to podziel się z nami proszę swoją opinią na jej temat. Myślę, że będzie bardzo przydatna dla osób chcących podjąć pracę w tym miejscu.

Ilona

@Ha ha dobre, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w chemokor, rozumiem więc, że pracujesz lub pracowałeś w tej firmie. Mógłbyś napisać swoją opinię na temat tego pracodawcy? Każda wypowiedź pracowników firmy może być cenna dla osób zainteresowanych pracą. Czy wśród użytkowników forum znajdą się osoby, które pracują lub pracowały w chemokor w Dąbrowie Górniczej? Zachęcam Was do dodania swoich opinii na temat tego pracodawcy!

Ja Tam Byłem

Masz problemy z alkoholem ?? Problemy z przychodzeniem do pracy ?? Nic nie potrafisz ?? Dobrze trafiłeś !! Chemokor to firma idealna dla Ciebie :) Jeśli chodzi o pijaków , troszkę się poprawiło ale nadal jest sporo osób , które przychodzą mocno wczorajsi albo chleją na zakładzie , na co jest przymykane oko przez przełożonych ... no chyba że się już któryś przewróci albo coś odwali i zbyt dużo ludzi to widzi to wtedy mogą zwolnić tyle że są przypadki że za chwilę przyjmują od nowa na inne stanowisko.Non stop problem z obsadą bo nie ma dnia żeby któregoś ze smakoszy nie było w pracy .Przyjmują już na sztukę , byle kogo , bez doświadczenia , bez chęci do pracy .. aby tylko zapełnić dziury a póżniej i tak trzymają takich nieudaczników co nie potrafią najprostszych czynności no bo kto będzie pracował za tą kasę . Każdy chodzi jak ostatni obdartus bo żeby dostać jakąś szmatę ostatniego gatunku do ubrania to trzeba się nieźle naprosić dlatego "załoga" wygląda jak stado bezdomnych , każdy potargany i w innym kolorze .Jest garstka pracowników sumiennych , fachowców z uprawnieniami i chęciami do pracy ale Ci i tak nie są doceniani , zarabiają te same pieniądze co nieudacznicy , bumelanci i alkoholicy . Ta garstka już też się wykrusza i niedługo zostaną tam same patałachy niezdatni do niczego . Dziwię się Koksowni że jeszcze nie przepędziła tej firmy z zakładu ale to pewnie tylko kwestia czasu.

słoik
@Ja Tam Byłem

a ty (usunięte przez administratora) pewnie z tych nieudaczników i patałachów

@słoik

Uderz w stół i taki słoik się odezwie :) zapewne jeden z tych smakoszy wymienionych powyżej :)

Ilona

@Grt, rozumiem, że pracowałeś lub nadal pracujesz w chemokor, tak? Podzieliłbyś się z nami swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? @Ja Tam Byłem, długo pracowałeś w chemokor? Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w tym miejscu pracy, aby firma była bardziej atrakcyjnym pracodawcą zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników?

Bartosz

Zastanawiam się kto pisze te negatywne opinie? Konkurencja inspiruje?

Grt
@Bartosz

Ludzie którzy pracują lub pracowali w tej pseudo firmie!

Tak tak.

Oooo chemokor znowu ogłasza się na UP w DG oferuje 3200 brutto a dostaję się 2600 stary chwyt marketingowy też dwa lata była ta sama oferta a ile dostaliśmy to wszyscy wiedzą, no są wybrańcy! Tylko za takie oszustwa jakie wypisują publicznie w Urzędzie P, to jest karane i tym ktoś powinien się zająć! wprowadzając ludzi w nieprawdę.

Mmaaaaaa

Ten chemokor na koksowni jeszcze zipie, słyszałem że dogorywa, ludzie pchają się oknami i drzwiami , aby z tamtą t uciec to znaczy jest dobrze buła ha,ha,ha :)

Rita, ta..............ta

Chcesz chodzić orobiony jak wół, patrzeć na klikę wybranych, specjalistów? Brudny jak dzik wypastowany przez Pawlaka? zarabiać marne grosze? Przyjmij się do chemokoru.

Brexton
@Rita, ta..............ta

I tu masz rację, heh.

Wnucek

Kto chce iść do chemokoru bo ja nie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Chemokor - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Chemokor?

Zobacz opinie na temat firmy Chemokor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemokor?

Chemokor