brak logo

Umbrella Holding Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Umbrella Holding Sp. z o.o.

admin 2015-08-21 11:13:39
Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?
MlbSlash 2016-02-02 07:09:05
Nie powiem w ktorym miescie pracuje ale powiem tak , obiecywali rozwoj a tu lipa , obiecali dodatkowe koszule bo prac trzeba i nie dostalem az sam musialem sobie kupic , paru pracownikow zali sie ze albo kasa sie super spoznia albo zalegaja nawet na 600 zl z wyplaty , dzwonia w jedyny wolny dzien czlowieka by do roboty przyszedl , robia w wala na testach ochrony , w sensie jest niby kradziesz przedmiotu choc pracownik widzi i wie ze sie stan zgadza. 2 morze 3 tygodnie i spadam z tej pracy bo masakra a kasa no , 8 zl netto to nie malo wiedzac ze nie ktore firmy placa nawet 4.50 no ale mimo wszystko wiedzac ze inne firmy badz na innych obiaktach placa nawet 12-14 zl netto no to to jest roznica
komi 2016-07-19 12:59:49
Koordynator - Menedżer Ochrony Fizycznej teraz do nich jest potrzebny z tego co wiem, ale nie wiem czy jest jeden etat.
Zostaw swoją opinię o Umbrella Holding Sp. z o.o. - Szczecin
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Umbrella Holding Sp. z o.o.