Provident Polska S.A.

Opinie o Provident Polska S.A.

Yhy

Albo komus na rewir chcial wejsc i hajs by sie nie zgadzal

Yhy

W poscie szczecinianina jest cos prawdy bo skoro potrzeba ludzi czemu nikt do niego sie nie odezwal. Skoro spelnial wszystkie warunki

Jakub

Na szczęście w Polsce nie ma przymusu pracy w firmie Provident Polska S.A. ani nie ma przymusu korzystania z usług jakie firma świadczy. Po co więc takie złośliwe uwagi piszecie na forum? Ktoś inspiruje do tego?

BRM
@Jakub

Na szczęście inteligencja nie idzie w parze z wykształceniem, Ty za pewne masz wyższe i jesteś DK ????????????

Patrycja

@Szczecinianin skąd wiesz, że jakieś kobiety decydują o zatrudnieniu. Zadzwoniłeś na centralę firmy Provident Polska S.A. i dowiedziałeś się, że kierownik nie mógł się skontaktować. Czy tylko dlatego uważasz, że ktoś nie przekazał Twojego CV? To trochę bez dowodów domniemania, których nie ma co roznosić dalej, jak się nie jest pewnym, czy było tak na pewno.

Rozmowa rekrutacyjna na stanowisko administracyjne w siedzibie firmy Provident. W moim osobistym odczuciu bardzo nieprofesjonalne podejście, które już trochę dziwi w tych czasach i w tak dużej firmie. Spotkanie umówione na konkretną godzinę odwołane na ostatnią chwilę smsem, odwołanie z powodu jak to Pani koordynator określiła "emergency". Ok, zdarza się. Natomiast jeśli jedziesz spoza Warszawy może stanowić to problem. Niemniej jednak chcesz dać temu szansę, firma wydaje się ciekawa i czujesz, że skoro się zobowiazałeś do stawienia na rozmowie to jesteś na tyle odpowiedzialny by dokończyć temat. Spotkanie ostatecznie przełożone na dzień później. Samo spotkanie trwało godzinę i przez tą godzinę Pani wytrwale zadawała proste, niekiedy powtarzające choć inaczej sformułowane pytania, które czytała ze swoich kartek. Całkowity brak umiejętności miekkich, słuchania, komfortu, poprowadzenia rozmowy, nawiązania kontaktu czy chęci poznania kandydata. Rozmowa w dużym skrócie w moim odczuciu sztywna i dziwna, ale może to kwestia braku doświadczenia w prowadzeniu przez Panią rozmów rekrutacyjnych. Na koniec informacja o szybkim przekazaniu decyzji odnośnie rekrutacji... No cóż, minęły 2 miesiące i pomimo maila do Pani koordynator, raczej już się nie doczekam informacji o wyniku;) może i dobrze. Radą dla firmy jest na pewno poprawienie jakości prowadzenia procesów rekrutacyjnych lub nie dopuszczanie do prowadzenia ich przez osoby niedoświadczone w tym obszarze.

Pytania o charakterze scenek rodzajowych (co by było gdyby, co by kandydat zrobił w sytuacji)

Szczecinianin

Co to za praca jak jakies laski mowia kierownictu kogo maja zatrudnic. Ja zglaszalem swoja kandytature babka z centrali mowila ze w ciagu 48h kierownik sie odezwie. Minely 2 tyg. Dzwonie a tu ze kierownik nie mogl sie ze mna skontaktowac. Zal pisza ze potrzebuja ludzi a jak juz ktos sie nadaje to poddaje sie decyzja innych osob. Choc tak jak wczesniej powiedzialem w centrali moglem prace podjac.

syf
@Szczecinianin

Musisz spełnic warunki własny samochód dużo pieniędzy na paliwo oraz utrzymanie samochodu b duzo pieniędzy na utrzymanie bo wszystko za darmo szkolenia wizyty a musisz za co zyc -za nic nie placą dużo odłożonych pieniędzy

Trzeba koniecznie realizować cele sprzedażowe.Jak tak bardzo trzeba to niech każdy z kierowników i szefów wezmie po 100 000 na 60 tygodni odda 200 000 rata tygodniowa ponad 4000.Zarabiają tyle niech też biorą my doradcy bierzemy pożyczki.Tak trzeba chodzić już po klatkach i mieszkaniach i domach i proponować pożyczki mijając się ze świadkami z innego wyznania religijnego.Zaczyna przypominać mi to sektę z kierownictwem które jest guru.Mi już nie zależy ja mogę dzwonić do drzwi kierownictwa co tydzień a codziennie wykonywać telefon zgodnie z wymaganiami firmy i pytać dlaczego nie chcą skorzystać z takiej dobrej pożyczki i walczyć z ich obiekcjami. Już tak mnie sami wytrenowali.Tak właśnie jest w tej firmie.

Smiech n a sali

Moderatorko PATRYCJO w języku polskim poprawnie piszemy: Czyimi jestescie pracownikami a nie kogo jestescie pracownikami- taka forma to nic innego jak smiech na sali!!!

Jerzyk

To po co dajesz sie im wykorzystywać? Niech kierownicy ganiają z tymi bonami..Jak zmuszali do ulotkowania-to owszem ulotki sie brało..ale na rozpałkę w piecu. Nie robię nic za darmo. Taką mam zasadę.

Patrycja

@Smiech n a sali próbuję Wam wytłumaczyć jak funkcjonuje portal i na jakiej zasadzie to wszystko działa.Chcę, żebyście byli świadomi, bo ciągle piszecie o usuwanych opinia, a pewnie nikt nie napisał reklamacji do admina. Każdy ma prawo się z nim skontaktować i porozmawiać na temat usuniętego wpisu.

Patrycja

@Krzysiek, @SKANDAL nie rozumiem Waszego oburzenia na mnie. Wpis sami możecie zgłosić do administratora (admin@gowork.pl). Ja nie usunę Wam tego wpisu, bo się tym nie zajmuje. @won nie możesz obrażać również portalu gowork.pl. Usuwane są wpisy tylko łamiące regulamin.

Ciekawy

Czy mógłby ktoś zweryfikować informacje jaką uzyskałem od pracownika providenta pracującego w terenie,że prowizja to podobno 4% bo na tutejszym forum ludzie piszą,że 1,5%?Czyżby była jakaś rozbieżność w kwestii zarobków poszczególnych pracowników? Pozdrawiam

agent

tygodniowa 4 a miesieczne 2 pisz prawde

Lola

4% od zbiórki do tego procent od sprzedaży a przy wyrobione celu jest wiecej

Lola

Pracuje w firmie od 4 lat i jakoś nie narzekam na zarobki. Jak się tylko jeździ i odbiera kasę to się nie dziwię ze nie zarabiasz. Trzeba pomyśleć trochę i wyrobić cel wiec trzeba się namęczyć ale zarobić db idzie

Obserwacja

Twój poziom słowa pisanego swiadczy o tym ze faktycznie możesz pracowac w firmie tej 8 lat.

Patrycja

@Jerzyk a czy w firmie Provident Polska S.A. nie ma podstawy? Wynagrodzeniem jest tylko prowizja? @Folwark ludzki czy obraża Cie to, że przypominam, że nie można nikogo obrażać, używać wulgaryzmów i przestrzegać zasad regulaminu? Nie widzę w tym nic obrażającego, a najważniejsze są zasady, bo bez nich byłby tu chaos.

toma

Ktoś tu nie odróżnia faktów od opini...

Gryzon
@toma

Ludzie na podstawie faktów są w stanie sami wyrobic sobie opinie.

Folwark ludzki

Patrycjo! Swoimi pytaniami najdelikatniej mówiąc ( czytaj pisząc) osmieszasz się! Pisząc to co piszesz obrazasz inteligencję osób uczesniczących i wypowiadających się w tym serwisie. Życząc obiektywizmu i rozwagi mając nadzieję iż regulamin nie został złamany i wpis nie bedzie usunięty pozdrawiam Ciebie serdecznie.

Patrycja

@Lololo a ile razy przypominałaś o swojej sprawie działowi HR? Jaka była ich reakcja na takie zażalenie? @Folwark ludzki zadaje pytania, bo wiem, że można odpowiedzieć na nie nie łamiąc regulaminu. I oczywiście na innych wątkach też są usuwane opinie, które go łamią, bo każdy wątek na forum jakiejkolwiek firmy podlega tak samo regulaminowi.

Taka to korpo.

Krotka charakterystyka firmy tej: Diabeł w sutanne się przebiera i na msze ogonem dzwoni!!! Pozdrawiam.

ANIA2506

witam mam pytanie jezeli sie zatrudnie w firmie to dostaje jaka umowe? i czy odprowadzane sa skladki ZUS

@ANIA2506

umowa jest cywilnoprawna o świadczenie usług wynagrodzenie prowizyjne z składki są opłacane

Mania

Provident Polska S.A. ma bardzo fajną ofertę pracy. Tak zróżnicowaną i każdy znajdzie coś dla siebie. Mnie interesuje praca na stanowisku negocjatora.

Kama
@Mania

Oferty pracy do windykacji w providencie pojawiają się co kilka dni. Albo mają dużą rotację pracowników albo co tydzień rozbudowują biuro :)

Jerzyk

ale te 100 zł/tyg to raczej fart niż normalny zarobek-choć koszta przewyzszaja ten zarobek..Nie tak?

Zostaw merytoryczną opinię o Provident Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Provident Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Provident Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Provident Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Provident Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Provident Polska S.A. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Provident Polska S.A.