Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Do wszystkich przyszłych pracowników na stanowisko audytora w interkadrze - darujcie sobie. Ta firmia to jeden wielki rak, który atakuje ludzi zatrudniających się z różnych powodów na zlecenie i studentów, którzy szukają każdej pracy. Aby dostać się na to stanowisko nie potrzeba żadnych kwalifikacji, wystarczy prawo jazdy. Koordynatorki są nieprofesjonalne, aroganckie i wiecznie sfochowane. O braku szacunku do pracownika z ich strony nie wspomnę. Miłe i uprzejme tylko podczas pierwszego dnia pracy, później dzwonienie do nich w innej sprawie niż "poproszę 30 kolejnych punktów na trasę" jest bezcelowe. Gdy był jakiś problem i zgłaszałam się do jednej z nich usłyszałam zazwyczaj " nie zajmuje sie tym, zadzwon do XYZ". Organizacja pracy jest beznadziejna, jeździsz do punktów gdzie często nikt nic nie słyszał o czymś takim jak interkadra, pracownicy aptek czy stacji benzynowych nie są powiadamiani o audytach więc często są niezręczne i stresujące sytuacje gdzie musisz tłumaczyć skąd i po co jesteś. Rotacja ludzi jest tak duża, że rzadko kiedy jedna osoba odwiedza jeden konkretny punkt (no może poza biedronkami). Oczywiście szanowne panie koordynatorki były powiadamiane wielokrotnie o tym, że odwiedzane punkty chcą wcześniejszą informację o wizycie w ich punkcie ale one nie mają na to czasu, one wysyłają trzy razy dziennie mail do wszystkich że znowu coś było źle (na marginesie, często z błędami ortograficznymi i stylistycznymi, co potęguję ich brak profesjonalizmu). Ktoś tu wspomniał o 240 punktach w miesiącu, za które łaskawie płacą 2600 brutto na miesiąc - to prawda. Zapomniała ta osoba dopisać że większość wizyt jest liczona jako 0,5, a więc trzeba odwiedzić 2 miejsca by mieć 1 punkt. Jeśli ci odmówią audytu, co zdarza się często to jest liczone jako 0,25, więc z (usunięte przez administratora)robi się ponad 500 (słownie pięćset) wizyt w miesiącu. Może raz w tygodniu trafi się trasa w okolicach domu, reszta dni tygodnia to wycieczki krajoznawcze po ościennych województwach. Gdyby założyć, że czas pracy nalicza się od włączenia silnika samochodu, a kończy na wyłączeniu go pod domem, to aby zarobić szaloną kwotę (usunięte przez administratora)trzeba pracować około (usunięte przez administratora). Kpina.(usunięte przez administratora). Nie polecam, cieszę się że zakończyłam z nimi współpracę.

Sprawiedliwy
@Anna

Osoba z mojej bliskiej rodziny była zatrudniona przez Inter Kadrę i ma bardzo złe doświadczenia z tą firmą a zwłaszcza z koordynatorkami. Brakuje im kultury i wykorzystują pracowników nie oferując im żadnego wsparcia. To najgorsza firma pośrednik, z jaką moja rodzina się do tej pory spotkała.

Krystyna

Witam, współpracuję z firmą Interkadra od 2 lat jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Jestem zadowolona, wynagrodzenie dobre i można negocjować podwyżkę, składki ZUS odprowadzane, w sytuacji jakichkolwiek problemów w rodzinie jest pomoc ze strony agencji.

Nika
@Krystyna

Najgorsza firma. Oferty pracy za najniższe wynagrodzenie. Generalnie oferuja 3/4 tego co inne firmy.

@monalisa

Witam, mam pytanie chce podjac prace jako opiekun na terenie Niemiec, po rekrutacji i po kilku rozmowach otrzymałem online umowe zawierajaca 36 stron z czego jest tez ubezpieczenie i inne dokumenty ale bardzo mocno się zastanawiam bo coś jest nie tak czyli umowa zlecenie o charakterze informacyjno--rekrutacyjnym i pozyskiwanie kandydatów na terytorium Polski. Prosze powiedzieć czy ktos pracował jako opiekun na terytorium Niemiec i jak to wyglądało?

Lenka
@@bylypracownik

a co to za dodatki? Czekajcie czy gdyby było tak, że ktoś od razu by się domagał tych 100% zamiast 80% to by nie miał szans na te jakieś dodatki? to forma rekompensaty jakiejś?

Jan Kowalski

Witam, ta firma to istna porażka! Ciągłe problemy z wynagrodzeniem ( potrącanie bezpodstawnych kwot), brak szacunku do pracownika. Do firmy ciężko się dodzwonić, ale jeżeli się uda to rozmowa z Paniami tam pracującymi przypomina przedstawienie cyrkowe. Na zadane pytania brak odpowiedzi. Warunki mieszkaniowe rownie okropne. Obory! Ta "firma" powinna być dawno zamknięta. Otwarcie (usunięte przez administratora) ludzi. Jeżeli ktoś nie chce pracować za grosze to nie polecam ! Oczywiście w ogłoszeniach same kłamstwa, łącznie ze stawka.

Rafał
@Jan Kowalski

Grosze, człowieku dopiero zobaczysz !!! Jak wrócisz

Krzysiek Nowy wpis
@Jan Kowalski

Dokładnie tak.

Nie polecam agencji InterKadra. Z pracodawca nie ma kontaktu, wszystko co jest obiecywane na rozmowach o prace odbiega od rzeczywistości, wypłata nie dość ze sie nie zgadza to jest nie są na czas. Polecam zaoszczędzić sobie problemów i znaleźć inna agencje pracy.

Ann

Na pewno piszesz o Interkadrze ? pracuję z nimi już 4 rok i zawsze wypłata na czas a nawet kilka dni przed czasem, gdy kontakt telefoniczny niemożliwy w daje chwili - bo ciągle zajęte , wystarczy mail z prośba o kontakt i bardzo szybko rozmawia się z Interkadrą . Opisy miejsc pracy zgodne z tym co , opiekunki zgłaszają agencji . Dziewczyny niczego nie zatajają , co mają zgłoszone , przekazują .

@Ann

Czyli uważasz, że to całkowicie niemożliwe, żeby mogło wydarzyć się tu cokolwiek z tego, co napisał? A może to jego doświadczenie sprzed kilku lat?

Waldek
@Ann

Chyba jesteś jedna z pracownic, która wciska te kłamstwa ludziom, którzy chcą zarobić. Nie wstyd tak kłamać i (usunięte przez administratora) Prowizję za to dostajesz?

Pracownik Nowy wpis

Zgadzam się z tą opinią, nie mówią prawdy o pracy. Kiedy chcę się wyjaśnienia nagle mają spotkania i nie odbierają telefonu. Trochę nie ładnie (usunięte przez administratora) ludzi.

merch Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Witam. Pracował lub pracuje ktoś z Was jako merchandiser mobilny (Carlsberg / Biedronka)? Jak ta praca wygląda? Jakie warunki, polecacie?

Marian Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Jak wyglada praca w tej firmie? Maja jakieś aktywne oferty pracy? Szukam czegoś w Krakowie, ale raczej jako staż.

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Najth
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Dzień dobry. Tak szczerze proszę o wypowiedzi w kwestii pracy w charakterze mercha mobilnego . Jak to wygląda na dzień dzisiejszy ?

Thomxx
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Bardzo nie polecam, kontakt z rekrutacją jest tragiczny . Powiem krótko: Pani zadzwoniła do mnie aby umówić się na szkolenie naobiecywała nie wiadomo czego ale okej. Szkolenie przebiegło sprawnie, ale co dalej? Cisza 2 tygodniowa i zapewne jakbym nie zadzwonił to by nie było żadnej informacji zwrotnej ale zadzwoniłem i pani przekazała że potrzebuje chwili na sprawdzenie rekrutacji i za chwilę oddzwoni, co się nie stało. Tak więc zadzwoniłem na drugi dzień i pani powiedziala ze ona niestety nie moze nic zrobic ale była na urlopie i inna osoba została zatrudniona na to stanowisko. Czyli 2 tygodnie stracone i szkolenie na marne. Myślałem ze opinie to nie musi być prawda ale jednak okazało się prawdą i nie jest godna polecenia firma. @Pracodawca .

Czy więcej osób miało takie problemy z kontaktem jak te wskazane zaraz po wejściu w komentarze? Zastanawiam się czemu telefony nie były dobierane i czy często się to zdarza, ponieważ zainteresowała mnie oferta od nich dla Power BI Deva. Ciekawi mnie ile będzie mógł potrwać cały proces

Dziś weszło ogłoszenie dla mechanika kokil. W ostatnich ofertach nie ma wskazanych widełek a tu je wprost podają (5 200 – 6 300). Jest tu może ktoś kto się zatrudniał i opowie o (usunięte przez administratora) i tamtejszych warunkach? chce mieć już całkowita jasność przez aplikowaniem

Bunia

Ta firma trakuje ludzi jak (usunięte przez administratora). Nie odbieraja telefonow . Placa na raty. Firma koszmar.

Zuzka

Czy warto tu sobie dorobić? Jest oferta. Szukają na wykładanie towaru na 75 godzin miesięcznie przy zleceniu przez trzy dni w tygodniu. W jakich to przedziałach czasowych? I czy często rezygnują z pracownika czy raczej można bezpiecznie robić? Był ktoś?

Ndm

Czy pracował ktoś w BCS Automotive Interface Solutions RADOLFZELL możecie mi coś powiedzieć o tej firmie i jak tam się ma ta agencja pracy interkadra ?

Czy w InterKadra Sp. z o. o są szkolenia zewnętrzne?

Avri

Nie tracicie swojego czasu na rekrutacje, na sam koniec i tak powiedzą że oferta już jest niedostępna.

Ewcia
@Avri

Odradzasz na własnym przykładzie? Jak to było? opiszesz? Jak to mogło zostać wyjaśnione, czemu oferta nie była już dostępna? Ktoś inny miał lepsze kwalifikacje? Rekrutują po kilka osób?

DANA

Współpracuję z Interkdrą i jestem zadowolona ze zlecenia i z koordynator Pani Madzi. Przesympatyczna osoba, grzeczniutka , cichutka i bardzo pomocna.

dzideksz@wp.pl

Interkadra - praca jako opiekuna w Niemczech to kompletne nieporozumienie. Nie chcą zapłacić za wykonaną pracę

Izabela
@dzideksz@wp.pl

Byłam na zleceniu przez firmę Interkadra i nigdy nie miałam z nimi problemu. Opiekunka osób starszych w Niemczech. Wypłata zawsze na czas.

@Izabela

Skoro tak piszesz to podejrzewam, że w Twoim indywidulanym przypadku mogło się tak właśnie stać? A pytanie tylko dlaczego? co jest powodem? Czy zostało to uargumentowane? Znaleziono alternatywę?

Piotr B.

Szczerze odradzam pracę dla tej agencji. Nie dość że oferują bardzo niskie wynagrodzenie w porównaniu z innymi, to kontrakt można zakończyć na zerze albo i na minusie. Wyjechałem z nimi do Francji i po dwóch tygodniach zerwali umowę, bo... skończyły im się pieniądze na zakwaterowanie. Międzynarodowa firma o sporym kapitale zakładowym nie ma kilkuset euro na mieszkanie. Nie muszę nikomu mówić ile kosztuje obecnie przejazd/przelot Polska - Francja w obie strony. W tych kosztach oczywiście nie uczestniczą, nie oferują jak wiele innych firm zwrotu za bilety po przepracowaniu kontraktu. Ponadto nie zwrócili mi pieniędzy za przejazd między kwaterami na terenie Francji, ani nawet za dojazdy do pracy, chociaż jasno było uzgodnione, że we Francji leży to po ich stronie. Mejle i telefony w tej sprawie ignorują. Pojechałem do pracy w supermarkecie, to ogłoszenie wisi w necie od wielu miesięcy. Opis stanowiska nijak ma się do rzeczywistości. Kuszą pracą jako asystent klienta przy kasach samoobsługowych z językiem francuskim, tymczasem potrzebowano nas tylko i wyłącznie do pracy fizycznej przy rozładunku palet, gdzie łamana angielszczyzna wystarczy. "Możliwość nadgodzin" - na naszym stanowisku w tym sklepie nie ma i nigdy nie było nadgodzin poza grafikiem, czyli wypłata nieco ponad najniższej krajowej. Chciałem przepracować do końca kontraktu, ale "budżet im się wyczerpał". Zaproponowali przejechanie do innej pracy, ale oczywiście na własny koszt. Przeczuwałem już wtedy, że nie zwrócą mi poniesionych kosztów transportu, więc im podziękowałem. Mógłbym się jeszcze rozpisywać na temat kwater, kontaktu z biurem, ale to nie ma sensu. Dodam tylko, że musiałem jeszcze prosić o pasek wypłaty. Omijać szerokim łukiem. Istnieją dużo lepsze agencje.

@monalisa

@@monalisa

Nie polecam ostatnio często oszukują ze zleceniami.Na miejsce kiedy się przyjeżdza zastaje się zupełnie coś innego.Zlecenia niezgodne z opisem przed wyjazdem. I w dodatku nie wypłacają wszystkich pieniędzy. Nie polecam tej firmy.

@Pracodawca

Rozwiniesz temat kasy? Z jakich przyczyn może dochodzić do tego, że nie wszystko zostaje w praktyce wypłacone? Czy jest to tak skontrowane ze nie masz na to bezpośredniego wpływu? Są jakieś ewentualne porady?

Polowa tego co musiało być? Takim sposobem? Czy teraz piszesz o kwocie, która jest normalnie w umowie przyklepana jako wartość podstawowa? Co z pozostałymi zasadami czego w zasadzie dotyczą? Cięć i tak dalej?

Wkurzona
@@monalisa

Wypłaty są wypłacane w transzach po 80% a jak skończysz zlecenie to dostajesz na koniec kolejnego miesiąca resztę plus dodatki ????‍♀️

@bylypracownik
@Wkurzona

można mieć miesięczne wypłaty 100% lub właśnie podzielone , najpierw 80% a potem wyplacana jest brakująca różnica, i dzięki temu dostaję sie trochę więcej kasy

Lenka
@@bylypracownik

marek

Firma to porażka. Więcej nie trzeba pisać. Zarząd to nieporozumienie, zwłaszcza Prezesi.

@pracownik
@marek

firma obecnie jest pod brandem Synergie, prezesów juz nie ma od roku

Andzia

Koordynatorki w nocnych godzinach nie osiągalne.Wszyscy ważą 60 kg i mają 82 lata.(usunięte przez administratora)dostępne w całym kraju,ukrywają dopytywać i żądać na umowie stanu zdrowia!!!

Od czego są zależne zarobki pracą transportu wewnętrznego? Nie widzę by pisano w ostatnim czasie o takiej pracy a właśnie na ekranie pojawiła mi się taka oferta jakiś czas temu dodana. Widełki wynoszą od 26 do 28 zł, dlatego pytam, bo fajnie byłoby moc mieć ten górny próg zapewniony. Czy na samym starcie to możliwe?

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 35 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042