NortFish

Lublin

Opinie o NortFish

riko 2009-11-09 22:14:45
Firma ogólnie OK. Ale jeśli chodzi o [usunięte przez moderatora] restauracji w Lublinie to szkoda słów. Pracowałem tam i na własne oczy widziałem jak jej najzwyczajniej w świecie odwalało. Niestety to chora kobieta, która traktuje ludzi jak śmieci.Totalna beznadzieja. Nie radzę się tam zatrudniać. Coraz więcej osób i coraz szybciej się zwalnia bo jej po prostu odwala. Co gorsza ma gdzieś nie tylko pracowników.Sam byłem świadkiem jak przyszła kobieta z maleńkim dzieckiem po kubeczek gorącej wody żeby podgrzać małemu słoiczek. A [usunięte przez moderatora]stwierdziła, że jak nie kupowała pani u nas to nie dam gorącej wody. Totalna przesada. Strasznie skąpa. Płyn do mycia naczyń kazdorazowo rozcieńczała z wodą.[usunięte przez moderatora]pracowników strasznie głupimi tekstami. Do jednej z dziewczyn, która odchodziła z pracy, powiedziała, że jak nie chce mieć problemów w nowej pracy, którą sobie znajdzie to niech lepiej nikomu nie mówi co dzieje się w restauracji. Potrafi tez kazac komus przyjść za darmo do pracy następnego dnia bo wczesniej uzna, że niedokładnie posprzątał. Najgorze jest to, że wszyscy w hierarchii wyżej lekceważą sygnały pracowników i nic sobie z tego nie robią. I jesli dalej tak bedzie to restauracja NortFish Lublin okryje się trwała niesławą bo po tym co się tam dzieje śmiało można stwierdzić, że sygnał o tych nadużyciach pójdzie dalej niz tylko na forum i wreszcie [usunięte przez moderatora]zostanie należycie nagrodzona za to, jak traktuje ludzi. nie zatrudniajcie się tam bo szkoda nerwów.
Zostaw swoją opinię o NortFish - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NortFish