Opinie o Auto-Myjnia Kryst w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto-Myjnia Kryst. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Myjnia Kryst o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Myjnia Kryst w Częstochowa

Agnieszka

Poleciła mi tę myjnię koleżanka , więc zadzwoniłam i umówiłam się na dzisiaj. Po fakcie poszukałam opinii o myjni i złapałam za głowę. Czy aby na pewno powinnam tam pojechać? Lecz nie żałuję. Auto wyglądało już koszmarnie. Gdy je odbierałam prawie go nie poznałam , nie było jeszcze tak czyste chyba odkąd kupiłam moją "foczkę". Jeśli chodzi o cenę- adekwatna do wykonanej usługi , choć nie jest tanio. Auto przyjmował i oddawał mi jakiś pan po 40. Nie wiem czy właściciel, czy kierownik, lecz bardzo miły i pełen energii-wszędzie Go było pełno. Podsumowując moją "przygodę" z myjnią Kryst jestem bardzo zadowolona z usługi i obsługi .Będę korzystać częściej by utrzymać auto w takim stanie jak je odebrałam. Muszę też podziękować koleżance-to była trafna podpowiedź. ,

Tomasz
@Agnieszka

Super, że tak ci wyczyścili auto, bo trudno teraz o solidna myjnię. Pisałaś, że drogo zapłaciłaś. Na tle innych takich firm usługowych dużo więcej?

Michał Nowy wpis
@Tomasz

Trzeba zapłacić więcej ale usługa jest dużo lepsza wiec warto.

Pepe Nowy wpis
@Agnieszka

Super, a co wiesz o warunkach pracy? Bo tu oceniamy pracodawcę, nie usługę. To nie portal dla klientów, tylko dla pracowników.

NeQu

Nie warto tam iść, pracownicy to same prymitywy

janek
@NeQu

Pracownicy czy szefowie? Trzeba rozroznic jedno od drugiego.

Tomasz
@janek

A co pracujesz tam i wiesz jaka jest atmosfera w firmie i czy można się dogadać z szefami? Bo ocenianie od razu kogoś że jest prymitywny nie najlepiej świadczy o oceniającym. Chyba się ze mną zgodzisz?

ON Nowy wpis
@Tomasz

Atmosfera jest ok, można się dogadać jeśli ci na tym zależy.

Jerzy Nowy wpis
@Tomasz

Cytuje (usunięte przez administratora) to mi powiedzial szef pierwszego dnia pracy, na dniu probnym, jak sie pomylilem. przy kliencie. Wystarczyl mi ten jeden dzien. Pozdrawiam serdecznie tych chlopakow ktorzy tam pracuja i maja rozbiegane oczy od stresu. Czy tez juz tak tam nie jest, bo moga wyjechac za granice, to juz dostosowaliscie kulture do warunkow rynku? Jestescie dalej tymi ludzmi, nawet jesli z musu sie zachowujecie inaczej

Agata

Hej, jak wygląda aktualnie praca w Auto-Myjnia Kryst? W 2021 roku jeszcze nikt się na ten temat tu na forum nie wypowiedział a warto uzyskać jakieś świeże informacje odnośnie tego. Czy po nowym roku zmieniły się jakoś warunki zatrudnienia? Dajcie znać.

Desperados

Czy wam kierownik też ubliżał? Podzielcie się swoimi doświadczeniami

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Kiedyś byłem desperatem

Przyszedłem do pracy, pierwszego dnia już traktowali mnie jak popychadło, włączając popędzanie, darcie paszczy, a jak coś zrobiłem źle, to usłyszałem od trepa kierownika "pies cie (usunięte przez administratora) więc poszedłem do biura do dyrektora się poskarżyć i w sumie to opierniczyłem (usunięte przez administratora) chyba tatuśka. Panowie wyprowadzili mnie we trzech w miejsce, gdzie nie ma kamer i wyglądali jakby czekali aż stanę do nich plecami, ale jak sie odwróciłem przodem do nich, to się opanowali, a widać było że rączki ich świeżbią, po tych wąskich małpich oczkach. Straszne trepy, prymitywy, pracownicy tam biegali jak murzyni na plantacji bawełny, a ten pawian który do mnie powiedział "pies cie (usunięte przez administratora) rozdzierał się. Do zaganiania była też taka karzełka, blondynka, która sprawiała wrażenie księżnej i pilnowała, czy pracownicy - biali murzyni - nie robią błedów. Straszne (usunięte przez administratora) i poniewierka ludzi. Nawet przed nowym się nie kryli z prawdziwym obliczem. To było kopę lat temu, ale ze skłonności psychopatycznych ludzie się nie leczą, to zostaje, nawet jak teraz rynek pracy wymusił na nich szacunek do ludzi. (usunięte przez administratora) i wiadro mułu. Gdyby nie minęło tyle lat, i miałbym podobnie jak dziś pieniądze na dobrego prawnika, to bym ich zwyczajnie pozwał do sądu.

@Kiedyś byłem desperatem

Przy okazji - kolega tam okazuje się jeździł myć auto i nie zauważywszy, że właśnie tam jechał - już się nic nie odzywałem. Umył auto u nich itd. Jakość usługi fatalna. Kierownik zdaje się mnie nie pamiętał, bo wtedy już byłem ubrany schludnie i ogolony, zadbany. Widać już nie miał ochoty mi mówić, że "pies mnie (usunięte przez administratora) Klient to wiecie, panisko, tylko murzynów się poganiało.

Bardzo rodzinna atmosfera.

Desperados

Może dla członków familii, bo pracowników pamiętam - biedni, zahukani, wystraszeni i biegający jak (usunięte przez administratora)na plantacji

Super,auto szybko umyte ,dokladnie oraz miła obsługa

@Michał

Jak lubisz być obsługiwany przez poniewieraną służbę, to pewnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Myjnia Kryst - Częstochowa

• Jak się pracuje w Auto-Myjnia Kryst?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Myjnia Kryst tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto-Myjnia Kryst?

Kandydaci do pracy w Auto-Myjnia Kryst napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto-Myjnia Kryst
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Okulickiego 42\44
    42-218 Częstochowa