brak logo

Sigma Led

Piła

Opinie o Sigma Led

Kopot 2014-12-15 09:07:44
Prosiłbym o pomoc w przypadku firmy Sigma Led. Jestem osobą jeszcze niedoświadczoną - ledwo rok obycia z branżą LED - ale szukającą pracy w charakterze sprzedawcy w branży oświetlenia czy wyświetlaczy... Zastanawiałem się czy jest możliwość podjęcia pracy u nich w Pile, czy jest to dobre posunięcie patrząc z punktu widzenia osoby nie mającej nic do stracenia?
jola90 2015-02-27 16:55:57
chciałam się czegokolwiek dowiedzieć o tej firmie ale widzę że z powodu aktualizacji ich strony internetowej nie mogę zdobyć żadnej wiedzy. najbardziej mnie interesuje jakie obecnie stanowiska pracy są do wzięcia, jak są płatne i jakie trzeba spełniać wymagania i mieć komptencje zeby takie stanowisko dorwać, pomożecie?
1
Aj 2016-05-03 20:52:24
@jola90 powiem ci, że obecnie żadne stanowiska nie są do wzięcia. Szukali specjalisty ds. sprzedaży i obsługi klienta i tam zarobki powyżej 2 tys.
Zostaw swoją opinię o Sigma Led - Piła
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sigma Led