DGM Polska

Opinie o DGM Polska

Farmerka 2016-04-27 23:18:01
14 osób na stanowisko sprzedawcy zatrudnionych i zwolnionych w ciągu 2 lat. Aktualnie poszukują następnej. Właściciel z Chin nie potrafi odnaleźć się na polskim rynku, wcześniej likwidował spółki w UK, FR,SP. Miota się na rynku, nie ma dostępu do towaru sprzedawalnego. Nerwowy cżłowiek- praca wyłącznie dla osób zdesperowanych.
Don 2016-05-24 12:54:26
Potwierdzam, Chinczyk z Honk Kongu z brytyjskim obywatelstwem ale myslenie absolutnie Chinskie. Chce zatrudniac na chinskich zasadach czyli bez umow. Sprzedaż i zarobisz to dostaniesz kase. Jesli nie to ...trudno twoja strata (telefony, paliwo itd...). Mam spore doswiadczenie z Chinczykami i wiekszosc z nich tak chcialoby zatrudniac europejczykow i stad ich porazki wszedzie po za Chinami.
Trudno sobie wyobrazic prace z kims kto wszystkich wokół uważa za "stupid"... Praca dla niewolnika i prose pamietac, ze oni sa historycznie wychowani ze jest "pan i niewolnik"...Ja podziekowalem malo uprzejmie....
dandelion 2016-08-01 21:28:46
DGM Polska - obecnie DGM Distribution (jedna spółka zamknięta przez kontrole i natychmiast otworzona nowa) - szczerze odradzam jakiegokolwiek kontaktu z tą firmą, ciągłe zwolnienia i ogromna rotacja, Chińczyk prowadzi ciemne interesy i od kilku miesięcy jest regularnie kontrolowany przez Urząd Skarbowy, praca nudna, bez przyszłości, bez rozwoju, polegająca na siedzeniu i gapieniu się w ekran monitora. Polecam omijać szerokim łukiem jakiekolwiek ogłoszenia związane z tą firmą!
Zostaw swoją opinię o DGM Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DGM Polska