Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Loco Peterek Paweł w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Usługowa Loco Peterek Paweł. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Handlowo-Usługowa Loco Peterek Paweł na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Loco Peterek Paweł w Bielsko-Biała

Tygrys Nowy wpis

Niestety Paweł jest najgorszym rodzajem Janusza biznesu jaki można sobie w Polsce wyobrazić. Spotkałem ostatnio jego wspólnika z przed paru lat, gość w 5 minut wyjaśnił mi że wszystko co o nim słyszałem przez ostatnie lata było kłamstwem… Peterek oddaj kasę!!!!

Marcin Nowy wpis
@Tygrys

To Prawda sprzedali mi drukarkę, która, jak twierdzą, wykonywała tylko kopie testowe dla klientów. Ale kiedy dotarła, kopiarka była uszkodzona i nie drukowała. Zwrot zajął mi ponad 3 tygodnie. czekałem około miesiąca aż do mnie wrócili. Ale drukarka wróciła nietknięta i z tym samym problemem. następnie zwrot go i odzyskanie pieniędzy zajęło kolejne kilka tygodni

Andrzej Nowy wpis

Kategorycznie nie polecam, nie mogę się doprosić o zwrot drukarki od dwóch lat. Przestali odbierać telefony. Nie odpisują na maile. (usunięte przez administratora)

Na jakie benefity można liczyć w firmie Firma Handlowo-Usługowa Loco Peterek Paweł?

bartek

benefity? hehe raczej żadne

Krystyna
@bartek

"Raczej"? Czyli jeszcze nic straconego? ;p Napisz prawdę a nie śmieszkujesz sobie. :(

LOCO PETEREK PAWEŁ Nowy wpis
@bartek

Witam, a to ciekawe bo żaden Bartek u nas nigdy nie pracował to po pierwsze, po drugie od wielu lat mamy stały zespół pracowników którzy mają świetne warunki pracy w miłej atmosferze a ja osobiście jako właściciel dbam o to, aby czuli również satysfakcję finansową i tak jest co potwierdzają staże pracy po 6-9 lat obecnie. prawda obecnie jest taka że młodzi ludzie mają wymagania, a pracować się im nie chce więc jeżeli gdzies szanowny Pan pracował i szybko skończył to zapewne z własnej winy, własnego lenistwa i bycia pretnsjonalnym nie dając nic od siebie - taka wada dzisiejszych czasów i ludzi z telefonami w ręku mającymi na czole napisane DAJ- tyle i za to chcą bóg wie jakie stawki. Trzeba dać coś od siebie a druga strona to na pewno stosownie wynagrodzi prosze mi wierzyć.

SZOK

Niestety, potwierdzam ze zamówione towary przychodzą z wadami. Słuchawki zamówione - działa tylko jedna.

okazjenet1
@SZOK

Szanowny kliencie, towary które przychodza 1005 nowe prosto od producenta nie sa sprawdzane- to logiczne a nikt nie wysyła czegos co jest uszkodzone celowo. przy wysyłaniu kilkudziesięciu tysięcy paczek zawsze trafi sie wadliwa sztuka. jest gwarancja, wystarczy mail lub po prostu odesłanie i towar jest od razu wymieniany lub zwracane pieniądze co okresla procedura allegro i terminy na dane sytuacje.

@SZOK

Szanowny klienci, jest cos takiego jak gwarancja, telefon ,mail i wystarczy zgłoszenie a wszystko jest od razu wymieniane- to tylko produkt- ma prawo do awarii. takie opinie są bezpodstawne i nie oddaja realizmu sprawy stąd własnie 90% komentarzy negatywnych to totalne bzdury.

@SZOK

Szanowny kliencie, do zgłaszania reklamacji z tytułu gwarancji służy mail lub telefon,formularz gwarancyjny. Towary są nowe i nie sprawdzamy ich to logiczne a na kilka tysięcy sztuk wysłanych zawsze trafi się ok 1% z wadą- nie ma towarów idealnych i każdy o tym wie, czy to lodówka w media-markt czy telewizor z allegro - zdarzyć może się wszystko ale to się zgłasza i wymieniamy a nie pisze mijających sie z prawdą opinii psując nam renomę bez powodu. Pozostajemy do dyspozycji Peterek Paweł 607116663

@SZOK

szanowni Państwo, towary nowe zapakowane przez producenta nie są testowane. każdy produkt posiada gwarancję i wystarczy dać znac mailowo i towar jest wymieniany. Pisanie opinii które sa niewspółmierne do faktów jest mało poważne. Zespół Locoprint

slowik
@SZOK

Ponieważ to prawda! Ta firma to jedna wielka porażka. Na początku ahhyyy ohyyy w czy mogę pomóc? Tak oczywiście zrobimy, już wysyłamy, tak już wysłaliśmy a tak naprawdę to w poważaniu cie mają. Nie Polecam

Iza
@slowik

To znaczy co Cię spotkało że takie wrażenia? Coś nie tak po wysłaniu towaru?

@slowik

Tak firma to jedna wielka porażka!!!!

@SZOK

Nie kupuj od tej firmy są (usunięte przez administratora)i sprzedają zepsute rzeczy

@okazjenet1

następne kłamstwo

Ewelina
@Mike

A czemu ty tak uważasz? To może powiedz jak wygląda prawda?

właściciel
@Mike

Witam, szanowni klienci mike i słowik - jezeli wystąpiły jakieś problemy, uszkodzenia w transporcie to mamy prosze sobie wyobrazić telefony do kontaktu, maile i również można odwiedzić naszą siedzibę - porozmawiać. Jako firma z 17 letnim doświadczeniem w branży -co jest rzadkością w branży sprzętów drukujących przykładamy ogromną uwagę i do jakości sprzętu ale i do jakości obsługi. Są okresy w roku gdzie zamówień jest bardzo bardzo dużo - jednak Państwo jako klienci są zobowiązani do czytania terminów, informacji o dostawie i mogących wystąpić opóźnieniach. Tutaj okres początku roku - jest informacja iż do kwietnia -maja mogą występować opóźnienia, po drodze są różnego rodzaju święta, weekendy a czasami czynniki niezależne od nas które wydłużają czas realiacji, czy sytuację uszkodzeń w transporcie na które również nie mamy wpływu. Dodatkowo sytuacja która obecnie ma miejsce na wschodzie również ma ogromny wpływ na logistykę, dostawy czy odprawy celne. Pisanie opinii bo się nie przeczytało podawanych informacji, nie chciało się zadzwonić, zapytać, wyjaśnić jest mało poważne i takie proste to- pisać głupotki po cichu. Całe szczęście mamy jeszcze ok 30 tyś klientów rocznie którzy są zadowoleni i chętnie wracają do nas. Zapraszamy do kontaktu - rozmowy - chętnie poznam osobiście i porozmawiać z piszącymi takie wyssane z palca opinie - zapraszam na dobrą kawę do firmy -każdego miło ugościmy. Z poważaniem Paweł Peterek właściciel

Peter
@slowik

prawda, nie polecam im bandy złodziei, obiecują, ale nic się nie dzieje złamane słowa. Jest wiele firm godnych zaufania, proszę wybrać inne

LOCO PETEREK PAWEŁ
@Peter

Szanowny kliencie- trzeba zapoznać się z terminem wysyłki -Państwo tego nie zrobili - a naszej strony towar wyszedł terminowo. Zalecać zważać na słowa gdyż za posądzanie uczciwej firmy i kogokolwiek o kradzież możemy Państwa pozwać do sądu o naruszenie dóbr osobiśtych i psucie wizerunku firmy. Komentarz nie zawiera nawet 0,5% prawdy . Portal ten tak na marginesie służy do opisywania pracodawców a nie wydaje mi się abyśmy kogoś takiego zatrudniali. troche powagi.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Firma Handlowo-Usługowa Loco Peterek Paweł na stanowisko Programista systemów ERP? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Sustainability Controller
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.
logo firmy Office Assistant
Gpre Management Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Punktu Informacyjnego
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
łukasz

Firma sprzedaje używane rzeczy jako nowe, nie kupuj ani nie słuchaj, co mają do powiedzenia Banda *********

Krystyna
@łukasz

Jeśli to prawda to chyba od takiego zakupu normalnie można się odwołać? Miałeś z tym jednak problem?

LOCO PETEREK PAWEŁ
@łukasz

SZANOWNY KLIENCIE- TA PLATFORMA NIE SŁUŻY TO TAKICH WPISÓW- DODATKOWO ZALECAM PRZECZYTAĆ OPIS PRODUKTU ZROZUMIALE A NIE OGLĄDAĆ ZDJĘCIA- PONOĆ ANALFABETYZM JUŻ NIE ISTNIEJE - A JEDNAK - KAŻDY PRODUKT JEST SZCZEGÓŁOWO OPISANY. JEŻELI JEST POWYSTAWOWY, PO SERWISOWY JEST TAKI PARAMETR, JEST OPIS IŻ POSIADA RYSKI, ZADRAPANIA ALE JEST W 100% SPRAWNY NA PEŁNEJ 24 MIESIĘCZNEJ GWARANCJI W NASZEJ FIRMIE. 18 LAT NA RYNKU NIE BIERZE SIĘ Z NICZEGO - A Z RZETELNOŚCI.

Quba

Firma godna polecenia, Pełny profesjonalizm,Miła obsługa, Dobry kontakt.Kilkakrotnie korzystałem z pełnego serwisowania drukarki.Serwisowanie wykonane wzorowo,szybko i profesjonalnie.Dobre i niskie ceny usług i tuszy. Polecam,oby więcej było takich Firm jak P.H.U. LoCo Paweł Peterk.

Justyna
@Quba

A ze wszystkimi typami i markami drukarek sobie radzą?

Miki

Polecam firmę Loco Print za znakomitą obsługę klienta, szeroką ofertę i najlepsze ceny na rynku. Współpracujemy już kilka lat (bezproblemowo) i zawsze wracamy w to samo miejsce. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, są zawsze pomocni, skrupulatni i w pełni profesjonalni. Napisanie pozytywnej opinii w tym przypadku to żaden wysiłek, tylko czysta przyjemność. Wszystkim życzymy tak udanej współpracy. Pozdrawiamy cały zespół Loco Print.

Mike

Very bad company, selling broken products by saying its new. Company 100 % unprofessional, delivery takes more than 2 weeks. The products they advertise is completely very false. Please People do not buy from this company.

Izabela
@Mike

Have you applied for a product replacement? Or for a refund?

Kategorycznie nie POLECAM !!!!!.............!

Agata
@Adam

Aha. I wszyscy czytający wiedzą, czemu. Można było dać tylko jeden wykrzyknik, a resztę energii zużyć na napisanie o powodach ;)

locoprint

Szanowni Państwo, widzimy że pisząc z różnych kont celowo państwo próbują szkodzić mojej firmie i jej wzorowej opinii od ponad 16 lat działania dopuszczają sie Państwo przestępstwa szkodzenia i negatywnego wpływu na dobre imię i markę własną. dodatkowo dodamy że opinie sygnują Państwo synonimami imion osób z mojej firmy jak i moim. Dla jasności aby było wiadomo dla wszystkich: dostali Państwo zwrot pieniędzy i darmowe zestawy tuszy za ponad 200 zł oraz gratis od firmy, wszystko na nasz koszt. Co jeszcze chcą Państwo wyłudzić. Informuję iż sprawą zajmuje sie już nam prawnik i jeżeli wpisy nie zostaną usunięte sprawą zajmie sie policja i prokuratura. Z poważaniem Paweł Peterek właściciel

pawelloco1

Szanowna klientko, wszystkie zamówienia wysyłane sa w podanym na aukcji terminie- trzeba czytac ale nie dłużej niz 10 dni roboczych zależnie od ilości zamówień i obciązenia produkcji. Nie wiemy gdzie Pani dzwoni ani pisze gdyż dział handlowy non stop obsługuje telefony i maile i nie ma takiej fizycznie możliwości - nie odpowiadamy za opinie napisane przez klientów którzy własnie nie czytają opisów, terminów a potem piszą te dyrdymały. z całym szacunkiem ale 16 lat na rynku to gwarancja solidności naszej firmy i nieskazitelna renoma na którą pracujemy każdego dnia. 607116663 - czekamy na kontakt.

jad

Nie polecam. Kupiłem drukarkę, otrzymałem nie tą co zamówiłem, Za każdym razem kłopoty z tuszami, nie działają, drukarki ich nie widzą, a oni nie reagują na reklamacje pisemne i telefoniczne

@jad

Szanowny Kliencie, w ofercie jasno napisane jest seria modelu, klienci przy instalacji blokują sobie możliwość używania tuszy zamiennych, nie czytają terminów ale pretensje i fałszywe opinie piszą- dział handlowy w czasie kilku godzin odpowiada na każdego maila a telefony sa odbierane non stok - i właśnie dla tego jesteśmy od 2006 roku na rynku - bo dbamy o jakość oferowanych usług. troche powagi szanowni klienci w pisaniu tych nie adekwatnych do reali opinii.

Jak wygląda kwestia rozwoju osobistego oraz zawodowego w F.H.U. LOCO PETEREK PAWEŁ? Jest to bardzo ważny aspekt, który jest brany pod uwagę przez wiele osób poszukujących pracy w młodym wieku. Zależy im na nabraniu doświadczenia oraz różnych umiejętności by mogło to zaprocentować w przyszłości.

Jarek

Organizują jakieś staże, albo można odbyć praktyki w tej firmie? Jest ktoś z wewnątrz kto może się wypowiedzieć czy pracodawca daje taką możliwość?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Loco Peterek Paweł - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa Loco Peterek Paweł?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa Loco Peterek Paweł tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo-Usługowa Loco Peterek Paweł?

Firma Handlowo-Usługowa Loco Peterek Paweł
  • Michała Grażyńskiego 12