Odlewnia Żeliwa "Fansuld"

Końskie

Opinie o Odlewnia Żeliwa "Fansuld"

robert 2013-08-02 09:34
konkurencja wykancza fansuld, moze do konca roku to jakos pociągnie, ale dalej to tylko ogłoszenie upadłości pozostanie,
zarobki liche a co lepsi pracownicy odcodza
już były pracownik. 2013-09-20 18:15
Jedyny plus to kierownik oczyszczalni. Wtajemniczeni wiedzą o kim mówię. A reszta to wielkie gówno. Zarobki jak na taką robote do dupy nie podobne. Tam nie ma wogóle warunków do pracy. A do tego Rafałek jeszcze zabawił się w Wielkiego Brata. Żenada, kpina, a ogólnie trzeba zapierdzielać żeby przynajmniej spróbowac wyrobić norme z kosmosu.
janek 2014-01-06 18:08
lipa
odlewnik 2015-04-10 14:26
Warunki pracy super, klimat też. Ci co piszą negatywy to chyba lenie bez doświadczenia o wymaganiach z "kosmosu". Pracowałem w różnych odlewniach w polsce Za granicą syf i masakra. Niedowiarkom polecam spróbować i dopiero narzekać.
kuwejt 2016-04-23 20:24
Witam, a powiedzcie mi ja tutaj jest z obiadami, jest jakaś stołówka, czy może pokój, gdzie można coś sobie odgrzać?
obserwator 2017-03-04 09:06
jak
obserwator 2017-03-04 09:11
uwazam ze pracodawca jest ok.trzeba pracowac jak wszedzie a zarobki nie jest źle jak sie robi swoje.
Yaro 2017-07-17 09:02
jest nawet kilka stołówek ale mniejszych - przy każdym dziale Ostatnio wstawili nowe szafki dla każdego i odnowili sporo. Warunki socjalne lepsze niż miałem w niemczech. Fansuld idzie do przodu z tematami i warto było wrócić
Zostaw swoją opinię o Odlewnia Żeliwa "Fansuld" - Końskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odlewnia Żeliwa "Fansuld"