Opinie o Council Finance w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Council Finance. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Council Finance o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Council Finance w Wrocław

dalej do roboty

dalej do roboty opierdzielacze go workowi a nie o jakiś tam meczach pisać

Miss council

Ty się już tak kozaczku nie chwal na go worku to sobie nawet księciem z najbardziej wymyślnej bajki możesz być! A co do Euro to mam nadziej że Hiszpanie wygrają!

olo
@Miss council

Niemcy tylko Niemcy mają jakąkolwiek szansę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My to takiego wstydu sobie znowu narobimy, że łohoho

misio

Ja w tym miesiącu dostałem taką premię że zer po tej 3 na przodzie nie mogę się doliczyć. Takie są to wpisy o premiach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cinekrozkminek

Dobra chłopaki i dziewczyny My tu gadu gadu, a warto by było trochę na Euro nadchodzącym się skupić. Proponuje jakieś obstawianie wyników! Co załoga na to ?

Doradca Klienta

rekrutację prowadziła firma Broker Hr powiązana z CouncilFinance w wynajetym biurze.

Przyjmują tak naprawdę każdego bo szukają niewolników, którzy nie będą się buntować przeciw temu, że firma oszukuje klientów każąc im brać kredyty na nieświadome słupy. Biorą bez doświadczenia i nie zadawają konkretnych pytan tylko scenki sprzedażowe jak wcisnąc babci 80 lat kolejny w tym miesiacu kredyt na przezycie.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
crazyTOmek9999

Jak Ja pracuje w tym temacie tzn. sprzedaży kredytów od 5 lat to Council jest dla mnie numer 1 w Polsce. Dlaczego? Dobra płace, przejrzyste warunki co i jak dla wszystkich pracowników. To jak walą w (usunięte przez administratora) w innych bankach i pośrednikach to dla przypomnienia ja pracowałem w Amber Gold i chyba wszyscy wiemy jak to się skończyło.

nono

Nie pierwszy raz czytam opinie dotyczące pensji i tak sobie myślę niech ta konkurencja się odpatyczkuje, a nie wypisuje kto komu nie płaci. U nas w firmie płacimy wszystkim regularnie bez wyjątku i to pieniądze takie jakich konkurencja pewnie nigdy nie widziała.

AnkatemA

Co do kasy za pracę to nie mam uwag. Premię i pensję dostaje regularnie, a pracownikiem jestem od 3 lat. Pozdrawiam:)

lolo

Wszystko gra! Polecam do nauki i do pracy. Spoko środowisko i fajne miejsce pracy!

Mariii

Witam. Mam pytanie. Czy ktoś może powiedzieć mi jak jest z premiami..? i jak wygląda premia jeśli pracownik już nie pracuje.. ??? Proszę o odpowiedz.

Olamagola
@Mariii

dostałaś już premie????

cinek rozkminek

Uważam podobnie. Nie ma w ogóle firm które nie mają tam mniejszych czy większych problemów. Ja jestem zadowolony z tego gdzie pracuje i co robię. Jestem zadowolony i polecam.

trybik

Dla mnie super firma zarobek robi , piniądz płaci. Jest Ok !!!! Pewnie pracownik Żabka Korporations ma lepiej albo lepiej ma bezrobotny w ogóle. A Ja się cieszę z tego co mam.

jimmy

Złóż w najbliższym oddziale bądź na stronie firmy poszukaj jak złożyć.

Edek z krainy kredek

Jestem zainteresowany pracą gdzie mogę złożyć cv. Bo wjeżdżam tam i robię wynik nie z tej ziemi.Pozdrawiam.

Alka

Ty się za prace lepiej weź, a nie za gapienie na koleżanki zboczku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maniek

Ło Jezusie klepnął bym to koleżankę z działu >>>>>>>>>>>

Miss council

Dziś klepnę rekord coś czuję. Uffff jak to dobrze że firma ma takiego pracownika jak JA. Powodzenia pozostałym. Sprzedaż, sprzedaż, sprzedaż.................................................................................................................................................................................................................................!

Alka

Już takie jesteśmy. Mamy swój szyk, styl i uwodzicielskie potrafimy być. Nasza praca to konieczne dobre wrażenie i dobre doradztwo klientom. To że dobrze wyglądamy trzeba się tylko cieszyć. Choć i brzydkie kaczątka robiące się na królowe balu też się trafiają hahahahahahhahahahahahahahhahahhahahahhahahahhahhahahaha

maniek

a ja lubię patrzeć na dziewczyny z działu, fajnie się ubierają mi uprzyjemniają mi dzień widokami:)

tolek

Spoko, jak dla mnie nie mam żadnych problemów ani z kasą ani z pracą w tym miejscu. Lubię to co robię i wszystko gra. Jestem z nimi związany od kilku lat i nie narzekam.

Radosna jak wiosna:)

Faktycznie we Wrocławiu byłam na kilku oddziałach i wszystko zależy od ludzi. Skład z jedynki jest najlepszy:) A reszta to jak w życiu.

Zostaw merytoryczną opinię o Council Finance - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Council Finance?

Kandydaci do pracy w Council Finance napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Council Finance
1.7/5 Na podstawie 337 ocen.

Council Finance