Opinie o Merk Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Merk Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Merk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merk Sp. z o.o. w Zabrze

Primo.msi Nowy wpis

Ostrzeżenie! Firma Primo Msi Sp z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. 3 Maja 103 lok.1 przestrzega przed osobami podszywającymi się pod pracowników naszej firmy w celu wyłudzenia pieniędzy za towar taki jak: węgiel czy płyty drogowe a możliwe, że też w innych dziedzinach współpracy gospodarczej. Informujemy, iż firma nie podejmuje współpracy za pośrednictwem osób trzecich i wszelkie niepotwierdzone kontakty nie posiadają naszej aprobaty. Oficjalne dane naszej firmy dostępne są na stronach internetowych, w celu potwierdzenia faktu nawiązania współpracy prosimy o telefon do biura 32 241 02 70.

Julita Nowy wpis

Sprawdzałam w KRS, że firma istnieje, zastanawiam sie jaki jest powód tego, że nikt nie udzielił odpowiedzi na poprzednie wpisy? Sytuacje opisywane powyżej są prawdziwe? Udało się, może je wyjasnić? Jak aktualnie pracuje się w Merk ?

Ola Nowy wpis

No to Ci powiem, że sytuacja, której się totalnie nie spodziewałem, dość dziwna, bo przecież wiadomo, ze firma daje sobie w pełni radę ze wszystkim dobrze

Operator Nowy wpis

mnie jest winien 1000zł od 2014r. telefonów nie odbiera. a jak zadzwonię z innego numeru to mówi że ma kłopoty!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Merk Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Another one

(usunięte przez administratora)i jego MERK to nie firma, tylko jedno wielkie oszustwo.

J

Osoby poszkodowane prosze o kontakt todukat@gmail.com

mike

Podobnie jak większość moich poprzedników mogę potwierdzić schemat działania p. T.(usunięte przez administratora). Mi jest winien pieniądze od 2014r., których prawdopodobnie nie zobaczę tak jak towaru, który zamówiłem. Sprawa w sądzie ale nic to nie daje bo T.B. pozbył się wszystkiego i komornik nie ma z czego ściągnąć długów. Omijać z daleka!

Jakub

Ja dostałem płyty przy pierwszym zamówieniu,a przy drugiem juz od tygodnia jestem zwodzony, ze bedą. Zgłaszam na policje

drek

A mnie na 180.000,00 zł.naciągnięto.

kiero

(usunięte przez administratora) oszust.

Damian

Nas oszukali na 9400zł, wczoraj sprawa została zgłoszona do prokuratury.

Mieczysław

Firma ta oszukała mnie na 11 000 zł. Obecnie sprawa jest w sądzie.

adam

uuu pan Tomasz buszka kiedyś aneks potem seltra? to stary oszust mnie osobiście jest winny kupe pieniędzy.za dobre serce wydymał mnie.faktury już dawno przeterminowane wiec mogę sobie nimi d....e powycierać a moglom go zalatwic na cacy to mi go było zal wiec do sadu nieposzlem to mam za swoje,ale pan bog nierychliwy ale zawsze sprawiedliwy.jeszcze spotka mnie kiedyś na swojej drodze.

WYROLOWANI

Omijać z daleka!!! Nie wpłacać zaliczki bo nie dostaniecie materiału!!!Opinia w 100% negatywna!!! OMIJAĆ Z DALEKa FIRMĘ I CZŁOWIEKA!!!

jj

FIrma nastawiona na oszukiwanie ludzi. Pan Tomasz Buszka bierze zaliczkę niby na poczet zakupu materiałów, a później nie przywozi płyt, telefonu nie odbiera i pisze smsy że jutro będzie transport. I tak w nieskończoność. Przestrzegam przed przelewaniem zaliczki temu panu. Ogólnie nie polecm - banda złodziei.

Zostaw merytoryczną opinię o Merk Sp. z o.o. - Zabrze

Merk Sp. z o.o.