Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Opinie o Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

anonim 2009-04-27 22:17:00
Kolesiostwo przez duze "K"
jedyny plus to niezle zarobki za siedzenie i pierdzenie w stolek
chcwd 2009-09-25 15:49:21
skąd Ty sie urwałeś?? w MJWPU nie ma ani jednej osoby, która nie ma co robić, wszyscy tam pracują i to ciężko, to nie jest zwykły państwowy urząd jak sie wielu wydaje... Mega duża i profesjonalna instytucja jak na polskie warunki. wiadomo, zawsze mozna cos zmienić, ale nie można zarzucać pracownikom MJWPU, że nic nie robią!!!!!! Takie rzeczy może pisac tylko sflustrowany były kandydat, który okazał sie za słabym bolkiem, aby tam pracować... Idź do prywaciarza, tam będziesz pracował na półbiegu, ale za to przez 12 godzin na dobę...
kosi 2011-01-01 22:46:58
Siedzenie i pierdzenie w stołek ahhaha Ale w jakich warunkach albo w pokoju bez okien gdzie w lato jest 30 stopni a w zime 16!!!
I udręka z benkami ksiegowymi ktorzy nie potrafia liczyc a chcieliby szybko dostać kaske
WitekPoplawski 2011-05-06 11:51:22
gdyby wzięli się do roboty to realne korzyści dla mazowszan były a tak robią aby od siebie..
jan 2012-01-16 18:05:25
a jak jest z wynagrodzenie ile można oczekiwać na stanowisku referenta, inspektora??
autor 2014-05-11 14:43:36
Czy wie ktoś ile zarabia podinspektor w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych?
Smutna rzeczywistość 2014-05-28 15:51:57
Postanowiłam napisać co nie co o tej instytucji. Byłam kiedyś tam na rozmowie kwalifikacyjnej z nadzieją, że to co czytałam do tej pory o Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych to nieprawda, a mianowicie m.in. nepotyzm oraz "kolesiostwo i cwaniactwo" (jak ktoś już to napisał). Rozmowa nie powiem, dość ambitna, pytania dotyczyły zarówno mojej osoby jak i specyfiki wydziału, w którym pojawił się wolny wakat. Czekałam na wyniki rekrutacji bardzo długoooo, po czym postanowiłam sprawdzić czy któreś z nazwisk znajdujących się na liście kandydatów spełniających wymogi formalne odnajdę w wykazie osób pracujących w MJWPU i okazało się, że zarówno na jednej liście jak i drugiej powtarzają się dane jednej z osób. Nie wiem czym jest to spowodowane, może ta rekrutacja to tylko mówiąc kolokwialnie pic na wodę i robią ludziom tylko chore nadzieje. To przykre.
--- 2014-06-10 17:56:40
Do "smutna rzeczywistość" u mnie była, a właściwie jeszcze jest podobna sytuacja, przed rozmową kwalifikacyjną wydrukowałam sobie wszystkie informacje dotyczące wydziału, w którym potencjalnie miałabym pracować, m.in. listę obecnie zatrudnionych w nim pracowników. Wyniki rekrutacji miały być wywieszone na stronie po 2 tygodniach, niedługo miną dwa miesiące, a wyniku nie ma, sprawdziłam listę wydrukowaną dwa miesiące temu i tak jak Ty porównałam ją z listą osób, które spełniły wymogi formalne, znalazłam dane dwóch osób powtarzające się zarówno na jednej jak i drugiej liście. Czyli rekrutację wygrały osoby, które już tam pracowały. Cała ta rekrutacja tam to jakiś pic na wodę, musieli chyba przeprowadzić fikcyjną rekrutację w tylko im znanym celu. Żal. Masz rację to przykre, mają swoje poustawiane osoby, a zapewne z tych, którzy nie mają znajomości i przychodzą na rozmowę kwalifikacyjną śmieją się jak tylko wyjdzie z pokoju.
ann 2014-06-28 09:15:25
Na stanowisko, na które aplikowałam została wybrana osoba, która pracowała obecnie w tym wydziale. Fikcyjna rekrutacja. Żal. Wypadałoby tylko podac imie i nazwisko "kandytatki" i zgłosić do tv te wałki.
boski 2015-01-31 22:19:05
JEstem prawnikiem z doświadczeniem ,ale taka czysta praca w kancelarii to zaczęła mnie już szczerze mówiąc troche nudzić, więc może tutaj w mazowieckiej jednostce wdrażania programów unijnych potrzebują jakiś prawniczych porad i zatrudnili by prawnika na etat? wiecie coś na ten temat czy nie? jeśli tak to dajcie znac
Leszek 2016-05-18 22:14:46
W sumie byłbym zainteresowany wzięciem udziału w jakimś z projektów. Może ktoś, coś wie na ten temat?
Zostaw swoją opinię o Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych