Advadis S.A.

Kraków

Opinie o Advadis S.A.

Adam 2010-07-03 10:42:19
Idzie "nowe"! Dziwię się, że tak doświadczeni inwestorzy, [usunięte przez moderatora] sięgają po takiego "genialnego" menedżera [usunięte przez moderatora] Jego prostackie metody pomogły stanąć firmie "Sobieski" na krawędzi przepaści, a zamiłowanie do trunków z pewnością nie wspomaga trzeźwej oceny sytuacji i podejmowania właściwych decyzji...
anonim 2010-07-13 19:33:54
Teraz Advadisie sprzedawaa sie bÄ�dzie tylko Alaska i Eskimo bo [usunięte przez moderatora]
abcd 2011-03-25 21:00:12
Ktoś nieźle się namozolił z tymi pozytywnymi opiniami. To oczywiście istne brednie. Firma jest beznadziejna (patrz wyniki na giełdzie). Ludzie równie atrakcyjni. Ewidentnie komuś zależy, aby pozamiatać interes.
Alek 2016-04-22 15:20:03
Dzień dobry, dawno nikt nie pisał, ale może ktoś mógłby zabrać głos i powiedzieć jak obecnie funkcjonuje firma Advadis S.A., czy mają jakieś oferty pracy, jak wygląda zatrudnienie i atmosfera w firmie. Byłabym bardzo wdzięczny za takie informacje :)
Zostaw swoją opinię o Advadis S.A. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advadis S.A.