Opinie o Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy w Łódź

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Sara

po co pisać o tej firmie skoro pracują tam sami współwłaściciele to jest sp cywilna bez pracowników. Po co administator dodawał tą firmę .

zuzanna

nic nie powiemy o warunkach bo to są właściciele firmy bez pracowników. Po co administator daje takie wątki skoro nie zatrudniają pracowników

Admoniatator wprowadza celowo w błąd z tą firmą Oni nie zatrudniali nigdy pracowników. Po co pisać takie brednie?

zosia

wskazówek które pomogą znaleźć pracę 1. szukaj na popularnych serwisach internetowych 2. pytaj znajomych czy wiedzą coś o wolnych stanowiskach 3. szukaj w mediach społecznościowych

Lucek Nowy wpis

Firma nie zatrudnia pracowników

Czy pracownicy w Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy dogadują się między sobą?

Żak Nowy wpis

Jedna fryzjerka jest odpowiedzialną za cięcie a druga farbuje włosy .

Lucek Nowy wpis

administrator dodaje zapytania o ludzi?, Firma nie zatrudnia pracowników

Czy w Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy pracuje się na open space?

seba

wyjaśniamy Pojęcie open space najczęściej kojarzy nam się z poszukiwaniem mieszkania lub przestrzenią biurową Pojęcie takie narodziło się XIX i XX wieku w Stanach Zjednoczonych podczas rewolucji przemysłowej, kiedy zwiększyło się zapotrzebowanie na pracowników administracyjnych. Za ojca open Spaceów uważany jest architekt Frank Lloyd Wrigkt, który w 1906 roku stwierdził, że ściany i podziały nie służą niczemu dobremu. Z kolei Larkin Building w Buffalo to pierwszy biurowiec, który powstał z myślą o przestrzeni biurowej

Przemek

Poszedlem do firmy z cv z nadzieją że może jednak szukają pracowników. Niestety nie . Portal wprowadza w błąd. Nie szukają i nigdy nie szukali pracowników. A szkoda bo fajne miejsce.

Karol
@Przemek

Może wiecie gdzie szukają pracowników? Może być nawet w okolicach Warszawy mam prawo jazdy, i szybko się uczę. Ostatnio pracowałem jako kucharz ale mogę spróbować pracy fizycznej.

Stefan
@Przemek

Ja też szukam pracy. Muszę chyba iść do pośredniak zarejestrować się. Na jakich stronach są ogłoszenia o pracy? Najchętniej chciałabym być kierowcą tira

Karol
@Przemek

Ciężko jest znaleźć pracę. Może lepiej jest samemu stworzyć stanowisko . Warto zostać swoim pracodawcą

Jolus

Lubię pomagać innym

Kolez

Są spoko

Barbara

Zapisałam córkę do tej szkoły.Jestem zadowolona z nauczyciela prowadzącego zajęcia

Sylvia

Jak dostać fajną pracę - podpowiadamy : PODNOŚ SWOJE KWALIFIKACJE. Bierz udział w kursach i warsztatach, rób certyfikaty i dyplomy, a jeśli trzeba idź na studia. ... ZACZNIJ PRACOWAĆ (W SWOIM STYLU, KROK PO KROKU) ... ZBUDUJ SIEĆ KONTAKTÓW. ... BĄDŹ EKSPERTEM W SWOJEJ DZIEDZINIE. ... PYTAJ. ... DOBRZE SIĘ ZAPREZENTUJ. ... POPRACUJ NAD SWOIM CV.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy?

Sara

@Asia

Polecam fryzjera

Kazimiera
@Barbara

Ponieważ chodzę tam raz w tygodniu

Staś
@Asia

mam super fryzurę

Julita

Szkoła jest świetna. W szczególności . P. Zosia

Tak

ola

szkoła dobrze płaci

Szybko i sprawnie bez żadnego problemu udało zrealizować się mój projekt. Polecam świetna współpraca!

Jak napisać dobre cv? Dobrze przygotowany zawiera imię i nazwisko (w wersji pełnej, skróconej lub jako inicjały) i poważną domenę. Dobre CV pokazuje kandydata od najlepszej strony – jako profesjonalistę i eksperta w swojej dziedzinie. Podkreśleniem opisanych kompetencji jest oprawa graficzna dokumentu.

Jak znaleźć pracę bez doświadczenia? Przede wszystkim trzeba być cierpliwym, bo szukanie pracy może potrwać i nie można się poddawać, kiedy kolejni pracodawcy nas odrzucają. Oprócz tego nie możemy tylko i wyłącznie wysyłać CV na kolejne oferty. Musimy podjąć konkretne kroki, dzięki którym będzie nam łatwiej znaleźć pracę.

MERKAM

Konkurencja? Niestety nigdy „Pani” ani „Pani mąż” u nas nie pracował z racji iż jesteśmy rodzinną firmą i nigdy nikogo z zewnątrz nie zatrudnialiśmy… ????

@MERKAM

A to zatrudniacie tylko "swoich"? :D

Krzysztof

Bardzo lubię grać na gitarze wy też

Interesuje mnie praca a może ktoś słyszał czy firma rekrutuje?

Dorota K
@Karolina

Ta firma niestety nie zatrudnia pracowników ponieważ pracują tam tylko sami wspólnicy.

Małgoś

Świetna firma również jako pracodawca. Nie dziwią tak dobre opinie klientów.

Wiesz jak wyglądają zarobki w Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

Pati

Salon fryzjerski- super cięcie - farba idealne dopasowana do mojej karnacji . Czarny kolor lśni.polecam

Zuza

Tylko można pozazdrościć pracownikom pracy w takiej super firmie!!!

Agnieszka

@buś szkoła? O czym piszesz? Ten wątek dotyczy firmy Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy zlokalizowanej w Łodzi.

Durka
@Agnieszka

Bardo fajna szkoła - mają super nauczyciei

Chętny do pracy

Słyszałem, że Merkam ma opinię super pracodawcy. Nic dziwnego, że od dawna nikt nie pisze!

bort
@Chętny do pracy

Podpowiadamy gdzie szukać pracy za granicą : Pomocą mogą tu służyć Europejskie Służby Zatrudnienia. Doradcy EURES w Polsce służą informacjami dotyczącymi rynków pracy państw członkowskich, opisem sytuacji formalnej osób poszukujących pracę, regulacjami dotyczącymi warunków zatrudnienia, a także kosztami utrzymania itp. EURES to także baza ofert pracodawców z krajów Unii, którzy poszukują pracowników za granicą. Dla poprawienia swoich szans można również zarejestrować swoje CV w bazie EURESU przeznaczonej dla pracodawców.

Zostaw merytoryczną opinię o Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy - Łódź

• Jak się pracuje w Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy?

Zobacz opinie na temat firmy Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy?

Kandydaci do pracy w Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy

Merkam S.C. Zakład Produkcyjno-Handlowy