logo Axamo Sp. z o.o.

Axamo Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Axamo Sp. z o.o.

jerzy 2016-05-15 22:24
wolałbym mieć pewny pełen etat, niż 1/2 i niepewne nadgodziny. Na miejscu to co innego, ale jak wyjeżdżasz, to chcesz wpaść w wir pracy, by nie myśleć i nie tęsknić przecież. Banał, ale prawdziwy, wybaczcie. :) ślę CV. :)
Julita 2017-08-17 15:29
Axamo Sp. z o.o. bardzo dużo opublikowało ofert pracy http://www.gowork.pl/praca/axamo-sp.-z-o.o.;pr. Ktoś z Was będzie się starał o jakąś posadę? jak tak to potem opowiedzcie jak wrażenia po rozmowie rekrutacyjnej.
szymon 2017-08-23 20:07
przyjazna atmosfera, świetni ludzie. jeśli ktoś chce i jest ambitny - można
się rozwijać. plusem jest też na pewno brak monotonii i ciekawe projekty/zadania do
realizacji.
Julita 2017-09-13 13:15
@szymon czyli pracując w Axamo Sp. z o.o. ma się szansę na rozwój. Czy można też liczyć na dodatkowe kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje? A jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów? Są organizowane integracje dla pracowników? Jest wiele ofert pracy: http://www.gowork.pl/praca/axamo-sp.-z-o.o.;pr, więc co mógłbyś doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy?
ralpa 2017-09-20 20:48
Pracuję od jakiegoś czasu w Axamo. Nie narzekam, tak jak ktoś poprzednio pisał -fajni ludzie i klimat pracy, firma 'na poziomie' i nowocześnie zarządzana. Są od czasu do czasu szkolenia, głównie jeśli chodzi o rekrutacje.
Julita 2017-09-26 11:15
@ralpa czyli według Ciebie firma Axamo jest godna polecenia. To czy może chcesz powiedzieć jak wygląda do niej rekrutacja? Po przeczytaniu Twojej opinii dużo osób może chcieć tam aplikować. Masz jakieś dla nich rady?
Ewa 2017-10-15 21:12
porównując pracę tutaj i pracę w innych agencjach pracy, axamo bije je na głowę. u nas w dywizji mamy naprawdę zgrany zespół, co ciężko uświadczyć w pracy. w innych firmach raczej musiałam rywalizować i było to trochę chore. wypłata też ok i szkolenia jak ktos już wspomniał wcześniej
Zostaw swoją opinię o Axamo Sp. z o.o. - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axamo Sp. z o.o.