Opinie o Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k. w Wrocław

Czy Kancelaria zatrudnia pracowników biurowych - sekretarki? Bardzo bym chciała rozpocząć pracę w branży, ale u nich żadnych ofert pracy nie widać na portalach. Wiadomo dlaczego? Tak mało osób zatrudniają? I może ktoś wie jakie wymagania stawiają, aby móc zacząć pracować u nich? Jeśli chciałabym się przyjąć jako sekretarka to musialabym mieć doświadczenie w pracy w kancelarii?

derek Nowy wpis

jakby to nazwać jednym słowem - (usunięte przez administratora) za delikatne, hieny - o tak już lepiej, pijawki, mają świadomość, że to nie są długi tylko wyimaginowane należności głownie operatorów tv i telefonów.

Erwin abc Nowy wpis

Gonić tych (usunięte przez administratora) - do łopaty. Ta cała kancelaria Buczek czy jakiś inny (usunięte przez administratora)… to banda nierobów i nieudaczników którzy bawią się w ściąganie długów często bezzasadnych lub przeterminowanych kosztem biednych i naiwnych ludzi. Buczek lub ultimo jak zwał tak zwał dorabiają się na ludzkiej krzywdzie. Nie dajcie się zastraszać, komornicy i sądy ich nie trawią w większości i często ich olewają po prostu. Dość dobrze znam tych (usunięte przez administratora) wiec wiem co piszę!!!

Leo

Im więcej ich będzie ginąć w wypadkach samochodowych z rodzinami tragicznie tym lepiej

Grażyna Nowy wpis
@Leo

Na pewno dobrze skonstruowałeś to zdanie? Bo brzmi dość toksycznie, o co chodzi? Czemu czyjaś śmierć miałaby być czymś dobrym?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Wojciech

Odbywał ktoś staż/praktykę w tej kancelarii? Istnieje w ogóle taka możliwość? Jeśli tak, to chciałbym się dowiedzieć czy jest to odpłatne i czy rzeczywiście można się czegoś ... nauczyć :)

Cezary

Dzieje się coś w kancelarii? Mam wrażenie, że pracownicy powinni być zadowoleni skoro nie zaglądają na ten wątek?

Gogo

mam umozone postepowania zapłaty przez dwóch komornikow sądowych a ta jakaś tam kancelarii buczek coś tam przysłała mi pisemko zwykłym listem i pyta się czy mam prace itd. hahahah 11 lat minelo od mojej sprawy z bankiem zastanawiam się czy nie powiadomić prokuratury i telewizji żeby się przyjzeli tej kancelarii i tej ultimo

Agata

Jaka jest atmosfera pracy w Ultimo? Bardzo ciekawi mnie, jak się tam pracuje. Mam nadzieję, że ktoś z pracowników się wypowie, dzięki.

Amy

Oni chcieli mojej znajomej za 1500zl jakiegoś dziwnego długu zabrać mieszkanie warte 160.0000. Oddali sprawę do komornika że ma zająć nieruchomość. Zeby mi koleżanka nie pokazała pisma to bym nie uwierzyła. Jawne złodziejstwo.

ewa

naiwni idioci próbują wyciągać kasę za przedawnione sprawy

admin

Wiesz co dzieje się w firmie Ultimo sp. z o.o., Kancelaria Prawna Szmytka, Buczek i Wspólnicy, jak traktowani są pracownicy i czy trudno jest wywalczyć podwyżkę? Czekamy na Twoje opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k.?

Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k.
2.5/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Szczytnicka 11
    50-382 Wrocław

Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k.