Opinie o kancelaria odszkodowawcza śląsk KOŚ w Siemianowice Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie kancelaria odszkodowawcza śląsk KOŚ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w kancelaria odszkodowawcza śląsk KOŚ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o kancelaria odszkodowawcza śląsk KOŚ w Siemianowice Śląskie

Czy w kancelaria odszkodowawcza śląsk KOŚ wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Krzysztof Nowy wpis

Już 6 listopada tego roku miałem wypadek w wyniku potrącenie przez samochód zostałem przewieziony do szpitala z urazem opłucnej płuca prawego złamaną miednicą złamanymi żebrami od 3 do 8, pękniętym przewodem moczowym zostałem poddany operacji oraz zlamnym obojczykiem czy w Państwa firmie zajmujecie się odszkodowaniami

Iza Nowy wpis

Szkoda tylko, że nikt z pracujących w kancelarii osób nie znajdzie chwili żeby napisać coś o pracy. Interesuję mnie praca ale chciałam dowiedzieć się coś więcej.

Mateusz Nowy wpis

Kancelaria KOŚ wynegocjowała w moim i żony imieniu ugodę z Ergo Hestia, dzięki temu zyskaliśmy większą kwotę niż na samym początku proponowała nam ubezpieczalnia. Współpracowaliśmy z Panią Martyna Starzyk pełen profesjonalizm i bardzo dobry kontakt. Kancelaria pobrała 20% prowizji plus koszty zastępstwa procesowego. Serdecznie polecam z korzystania z usług tej kancelarii.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie kancelaria odszkodowawcza śląsk KOŚ? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Czy w kancelaria odszkodowawcza śląsk KOŚ jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

Kinga234

Raczej wątpię... w tej kancelarii pracuje 4 radców i jeden pan, który jest sekretarka :)))) ja trafiłam do pani (usunięte przez administratora) i jestem bardzo zadowolona. Polecam

anna

Kancelaria pomogła mi wywalczyć alimenty. Szczególnie polecam Panią Martyne .Dziekuje

robert 1983

Kancelaria prowadziła moja sparwę dotyczaca polisolokaty. Wszystko odzyskałem wraz z odsetkami, wiec jak dla mnie super. Polecam.

Julita

Czy oferty pracy z kancelarii odszkodowawczej śląsk KOŚ są publikowane w internecie, czy najlepiej odwiedzić firmę osobiście? Historycznie rownież nie widać, aby za pomocą internetu były prowadzone rekrutacje. Coraz cześciej wraca się do starego modelu poszukiwania pracownika. Jak to wygląda w tym miejscu?

Julita

Dobrze, że klienci kancelarii są zadowoleni tylko jak wygląda sprawa od strony pracowników bo to jednak również jeden z celów tego forum żeby poznać firmę również od tej strony.

Antoni

Bardzo fajna i kompetentna ekipa. Nastawieni są na cel, który w moim przypadku został zrealizowany w 100%

Krzys

Polecam ta kancelarie. Zero ściemy i wszystko kaw na ławę.

Krzys

Polecam ta kancelarie. Zero ściemy i wszystko kaw na ławę.

Tpn

kancelarie odszkodowawcze raczej nie muszą walczyć o klientów, wydaje mi się, że ludzie sami się zgłaszają z problemami.

poszkodowany

100% na TAK

Olek

Ja miałem podobnie.... Tez szkoda z oc sprawcy, zaniżone odszkodowanie, wizyta w KOS i uśmiech na twarzy naprawione auto i telewizor

Tomasz

100% polecam

Wiesław

KOŚ prowadziła mi sprawę zaniżonego odszkodowania z OC sprawcy;trafna ocena sprawy,profesjonalne prowadzenie przez panią mecenas Martynę -sprawa oczywiście wygrana-w 100% polecam.

Gosia

Pani mecenas Martyna z KOS wygrała dla mnie wczoraj sprawę. Chce serdecznie wszystkim polecić współpraca z ta kancelaria.

Klient

rzetelna i miła obsługa. Jestem zadowolony z usług kancelarii. Polecam

maria76

Korzystałam z usług kancelarii i z czystym sumieniem mogę ich polecić. Błyskawicznie odpowiedzieli na moje zapytanie, dokumenty przesłałam mailem i w ciągu miesiąca sprawa trafiła do sądu. (dotyczyła odszkodowania z wypadku komunikacyjnego. Oczywiście sprawa zakończona sukcesem.

Zostaw merytoryczną opinię o kancelaria odszkodowawcza śląsk KOŚ - Siemianowice Śląskie

kancelaria odszkodowawcza śląsk KOŚ
4.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • ul. Ryszarda Gansińca 10 lok. 7
    41-100 Siemianowice Śląskie