Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy w Delta City zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

robus69

Witam Czy jest tu ktoś kto zgłaszał już wyłudzenie do prokuratury? Chciałbym dołączyć, wiszą mi pobrania. robus@o2.pl

Klient
@robus69

Ja jak tylko dowiedziałem się, że ci sami ludzie co w tba wchodzą tutaj i zaczyna się powtórka to natychmiast zerwałem współpracę. Michał rozliczył się co do złotówki. Na to ty liczyłeś ?

Norbert
@Klient

Śmiech na sali: Michał rozliczył się co do złotówki ...ha...ha..ha.. bo pęknę.

Klient
@Norbert

Co w tym śmiesznego ? Ja mam wszystko z nim rozliczone. Nie płaczę !!!

Igor
@robus69

To jest firma która miała 2 dyrektorów finansowych oraz z 5 dyrektorów sprzedaży !!!! Jakie tam gwiazdy nie wchodziły do tej spółki to pożal się Boże :)

Pustak
@Igor

Chyba pożal się Bożek :)

kastel
@Igor

miala rownież dyrektora ds Agaty , Dyrektora ds Magdy J, i dyrektora ds Elki a najwazniejszy był dyrektor ds przekretów czyli MB i jego zastepca PJ

kidrybybry
@Norbert

chyba z bankiem w ktorym zastawił dom sie rozliczył do konca bo teraz mieszkałby u szwagra albo ojca czarodzieja z Os czyli z Osowca

@kidrybybry

Michał założył nowa firmę i ma się bardzo dobrze. Pajace zazdroszczą ludziom kreatywności.

berbeć
@Waldek

ten człowiek nie zarobił ani jednej złotówki uczciwie i nie przepracował uczciwie ani jednej godziny. wszystkie jego dzialania zawsze były ukierunkowane na oszustwo i próbę robienia z ludzi idiotów. Niewielu dało sie na to nabrać. kiedy mówili o Michale to z drwiącym usmieszkiem na ustach i krecili z politowaniem głowami

łuć ( miasto)
@Waldek

MB i kreatywność to wykluczające sie pojęcia. Przecież to skończony baran . On ledwo sie umiał podpisać i kiepsko wysławiał. Nie , MB nigdy nie powinien zakładać żadnej działalności gospodarczej. A czy Panstwo wiecie jak powstała Delta City? To dopiero był przekręt

gumis Nowy wpis
@Norbert

Byłem przedstawicielem Delta City w latach 2006-2014. Michał nigdy nie zalegał z płatnościami. Zrezygnowałem gdy mocno obciął stawki za kilogramy,

gumiś Nowy wpis
@Norbert

Byłem przedstawicielem Delty przez 8 lat. Michał zawsze płacił zawsze na czas i rozliczył się c0 do grosza.

Chujwpizdedeltastream Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nękają(usunięte przez administratora) ludzi. Nie warto nawet tracić minuty na nich. Uciekajcie najdalej jak się da.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Delta City? Chętnie zatrudniają?

Były wydymany

Chętnie zatrudniają i nie chętnie płacą, a poza tym, upadli jakieś 3 lata temu

ac
@Były wydymany

upadli wcześniej niż 3 lata. Jak zrezygnowałem wypłacone miałem co do grosza. Nie słuchaj co wypisują złośliwi. Jeździłem w Delcie 8 lat i nigdy nie było problemów finansowych. Zrezygnowałem jak zostały drastycznie obniżone stawki dla przedstawicieli a był yo jedyny sposób eby utrzymać się na rynku.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Natalia

Wiem, że już każdy polecał ale złośliwi chyba usuwają opinie więc ja teraz polecę 797 097 081. Naprawdę rzetelna i dobra pomoc.

Czy Delta City oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Wydymany

No więc; delta coś tam, proponuje : zestaw warzyw ( buraki, korpiele, rzepy oraz ziemniaki ) raz na miesiąc w miłej i przyjaznej atmosferze. Ponadto, proponują zbiorowy pozew sądowy, za nie dostarczenie buraków na salę sądową.

Rafał

Chciałbym poprosić kogoś z obecnych pracowników Delta City o "aktualizację" na temat tego, co obecnie dzieje się w tej firmie. Jak się pracuje? Czy prowadzona jest rekrutacja? Warto ubiegać się o pracę? Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Oddal?

@Waldek

Sprawa trafiła do sądu i jest w toku.

krysek
@Rafał

nie bądz (usunięte przez administratora)i nie zadawaj takich pytań

Danuta

Weszłam tu na forum aby poczytać opinie o pracy w Delta City a patrząc na ostatnie wpisy nie za wiele po nich wnioskuje. Czy ktoś byłby tak miły i napisałby mi jak obecnie wyglądają warunki pracy w firmie? Z góry dziękuję.

Byly wydymany kurier
@Danuta

Bankrut i złodziej. Nie rozumiem pytań o tych przekrętów, bo przecież ogłosili 3 lata temu upadłość i nadal są sprawy w sądzie. Komornik zabrał wszystko , a pod wykonawcą wiszą krocie. Skad pani ma info o delta city, skoro oni potem ,,przerobili" się na delta kurier ?

krysek
@Danuta

szanowna Danuto albo udajesz ze nic nie wiesz albo naprawde nie wiesz .Skoro weszłas na forum i czytałas opinie to powinnac wiedziec ze firmy nie ma już od trzech lat

Nico D

Michałek B coś kombinuje z rolnikami , sprzedaje podobno zdrowa ekologiczna zywnosc . założył jakąs platformę sprzedaży . sprzedaje jaka ekologiczne sery ekologiczne nawet chleb ekologiczny 700 g za 18,90. na bank będzie (usunięte przez administratora)dostawców . a z rolnikami łatwo mu nie pojdzie . najwyzej dostanie. należy mu się. wszystko u Michała jest ekologiczne ale przestrzegam kupujących. Kupujecie od Michała B a to juz na wstepie smierdzi jakims szachrajstwem. albo sprzeda wam przeterminowane albo zedrze z was jak cygan

Konrad
@Nico D

Michał by ciebie sprzedał ze trzy razy i nieźle przy tym zarobił

JABŁON

A co robi Jabłoński cwaniak i prezesik Porębski. Podobno już są w innej firmie logistycznej

@JABŁON

Paweł to równy gość niestety miał pecha trafił na złych ludzi.

vulpus
@Jarek

rowny gość ??? to fajansiarz jakich mało ,fr......r i krętacz. M. in dzieki niemu padła Delta.

@vulpus

A co w tej firmie robił Arciszewski i Grygiel?

@Jarek

Jarek oni tylko zamiatali korytarze !!!

@Piotr

Jeszcze kilka spółek pozamiataja

Nico D
@Jarek

arciszewski wiadomo kim był. wystarczyło przyjrzec sie twarzy. miał jakieś takie dziwne rysy twarzy któtko mówiąc to .......... z krwi i kości płacił pawłowi i temu jego przydupasowi Wb a takze TK (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)dużą kasę za to ze pozyskali zaufanie glupola michała i namiawiali go na z góry nietrafione inwestycje. to była prawie misternie zaplanowana (usunięte przez administratora)akcja obliczona na (usunięte przez administratora) delty. Grygiel to był nikt. ale dorota latała do niego sie tłumaczyć i na niektóre pytania dlaczego brakuje w rozliczeniach np. 50 tysięcy , odpowiadała " nie wiem , musze spytać męza" zawsze od grygiela wychodzila albo z czerwonymi poliszkami albo zaplakana

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Delta City? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

bździuk

Nie ma problemu z nadgodzinami bo ich nie ma . Firmy już nie ma od dwoch lat

Jerzy
@bździuk

Jest to potwierdzona informacja, że firmy tej nie ma już od dwóch lat? W takim razie chciałbym wiedzieć, co sprawiło, że firma ta została zamknięta.

@Jerzy

oszukali ludzi nabrali pobrań i nigdy ich nie oddali upadłośc lecz nigdy nikt nic nie dostał

q
@Jerzy

(usunięte przez administratora)człowieku a co za róznica co sprawiło.? (usunięte przez administratora) zarząd brak kontroli nad kasą i rozrzutna żona szefa ,bezguscie i gadżeciara. Szef też nie był lepszy . wydawał na lewo i prawo na głupoty ktore mu podsuwali dyrektorki z dawnego Opka, jeden szczególny(usunięte przez administratora) chyba ktoś ich nasłał żeby(usunięte przez administratora) firmę i jeszcze wzieli za to dużą kase

Mateusz

Czyli ta firma jest w likwidacji tak?

@Mateusz

Ta firma nie istnieje od 4 lat.

Czy pracodawca Delta City organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Były wydymany

Człowieku, ta ha ha firma poniosła klęskę jakieś 2 lata temu i doprowadziła do upadku wielu przewoźników. Do dziś wiszą mi kasę złodzieje(w sądzie) i mam nadzieję, że szlak ich trafi. Zobacz na (usunięte przez administratora) protest Delta Kurier bo tak się przemianowali , a i tak zbankrutowali. Do dziś mam ich skaner na dowód ich przekrętów oraz wszystkie rozliczenia i kopie listów przewozowych . Czekam na wezwanie do sądu i mam nadzieję, że bekną. Mam nawet całe rozpisanie dni , bo prowadzilem bardzo skrupulatną dokumentację. Podsumowując. Jak chcesz kłopotów to śmiało, tylko tej firmy NIE MA . pozdrawiam

Darek
@Były wydymany

Zejdź człowieku na ziemię nikt nie beknie. Jak nie umiesz prowadzić biznesu to go zamknij

W 2019 r. ogłoszono 1019 postanowień o upadłości i restrukturyzacji firm w Polsce. Jest to naturalny proces firmy powstają i upadają. Nie ma kogo oskarżać statystyki nie zmienicie.

Darek
@Piotr

Ludzie to są paskudne lenie - liczą tylko na kasę a jak coś trzeba zrobić to mają dwie lewe ręce. Przez takich właściciele firm tracą ciężko zarobione pieniądze.

Martyna

@waldek o ile jest taka aktualizacja wynagrodzenia ?

Nieprawdopodbne
@Martyna

Nieprawdopodobne, że pracownicy GoWork zadają takie idiotyczne pytania. Wasz zarząd może sobie opowiadać najśmielsze historie o Waszej firmie, ale to zawsze będą dęte kocopały, dopóki ktoś z Was zadający tu pytanie nie przestanie się (i firmy dla której pracuje) ośmieszać przez takie wpisy. Delta City już nie istnieje. Wystarczyło przeczytać wpisy poniżej. Żenada, brak profesjonalizmu, olewactwo, odwalanie swojej dniówki, malutki potencjał intelektualny. Żal.

Co jaki okres czasu w Delta City można ubiegać się o podwyżkę?

Waldek

zgodnie z polityką firmy każdego miesiąca jest aktualizacja wynagrodzenia

rubaszny

Szanowny Panie Moze sie Pan ubiegać nawet codziennie . Ja moge udostepnic Panu adres pod który może Pan wysyłąć wnioski o podwyżke. Jest to adres poza warszawski. To żart oczywiście. A tak powaznie to firma Delta City nie istnieje juz od lutego 2018 roku . Upadła ( to wersja oficjalna), wskutek niewłaściwego zarządzania Prawda jest jednak zgoła inna . (usunięte przez administratora). Osoby trzecie również przyczyniły sie do upadku firmy. Ten proces zaczął sie w drugiej połowie 2013 roku i z kazdym rokiem było coraz gorzej

Łukasz
@rubaszny

duży zbieg okoliczności że te same nazwiska w przypadku 2 firm które upadły praktycznie w tym samym czasie

t0mi

Czyli ze zwrotu pobrań (przez Syndyk) nici ? Opłaciłem pismo do syndyka, przesłałem masę dokumentów potwierdzających moją stratę i to wszystko na darmo ? Co to za kraj skoro (usunięte przez administratora) mają lepiej ?

wydymany przez delte
@t0mi

czyli co nic nie zwracają zero majątku to amber gold cos zwróci

Miko
@wydymany przez delte

A czego sie baranie spodziewales ze ci kase ktos odda ?

Carabus coriaceus

P.J. dyrektor dyrektorów pracuje lub może pracował podobno w jakiejś firmie Retco. Szukałem informacji o tej firmie ale są one tak samo enigmatyczne jak sam P.J. Na profilu Linked in. można przeczytać poniższe informacje • 20 lat doświadczenia w strukturach sprzedaży, w tym 12 lat na stanowiskach menedżerskich. • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długoletnich relacji z klientami. • Praktyczne umiejętności związane z budowaniem i rozwojem struktur sprzedaży, tworzeniem systemów motywacyjnych, procedur oraz standardów pracy. • Doświadczenie w negocjacji umów oraz w realizacji projektów. • Kompetencje oraz sukcesy potwierdzone referencjami i certyfikatami . • Umiejętność pracy pod presją czasu, szybkie przyswajanie wiedzy, otwartość, zaangażowanie. Ktoś kto wie o tym człowieku cos wiecej nigdy nie uwierzy w te bzdury. Zapomniał dodać ze ma jeszcze umiejetność roz............nia firm w 4 lata i manipulowania swoimi szefami ( akurat tym szefem ktorego wysadził z własnej firmy , nietrudno było manipulowac ). Ani nie potrafi budować żadnych struktur ,ani nawet nie potrafi sie płynnie wypowiadać na spotkaniach ( eee , aaaa, yyyyy to jest sposob wystąpien P.J. Wiem co mowię ,byłem swiadkiem tych jego wypocin).

Attelabus nitens

(usunięte przez administratora) pracuje lub może pracował podobno w jakiejś firmie Retco. Szukałem informacji o tej firmie ale są one tak samo enigmatyczne jak sam (usunięte przez administratora)i Na profilu Linked in. można przeczytać poniższe informacje • 20 lat doświadczenia w strukturach sprzedaży, w tym 12 lat na stanowiskach menedżerskich. • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długoletnich relacji z klientami. • Praktyczne umiejętności związane z budowaniem i rozwojem struktur sprzedaży, tworzeniem systemów motywacyjnych, procedur oraz standardów pracy. • Doświadczenie w negocjacji umów oraz w realizacji projektów. • Kompetencje oraz sukcesy potwierdzone referencjami i certyfikatami . • Umiejętność pracy pod presją czasu, szybkie przyswajanie wiedzy, otwartość, zaangażowanie. Ktoś kto wie o tym człowieku cos wiecej nigdy nie uwierzy w te bzdury. Zapomniał dodać ze ma jeszcze umiejetność roz............nia firm w 4 lata i manipulowania swoimi szefami ( akurat tym szefem ktorego wysadził z własnej firmy , nietrudno było manipulowac ). Ani nie potrafi budować żadnych struktur ,ani nawet nie potrafi sie płynnie wypowiadać na spotkaniach ( eee , aaaa, yyyyy to jest sposob wystąpien (usunięte przez administratora). Wiem co mowię ,byłem swiadkiem tych jego wypocin).

wydymany przez delte

ponoć niektórzy zgłosili delte na policje czy dało to jakiś efekt,bo od syndyka nie pracownicy nic nie dostana zostaliśmy wszyscy wydymani na grubą kase podwykonawcy,klienci(pobrania) ,majątku delta nie miała żadnego zero aut bo były w leasingu ,nieruchomości wynajem,a prezesi maja domy ,grube fury długi powinno się sciągać do końca na licytacje ostatnie majtki nawet dziurawe ,wtedy przed otwarcie biznesu by się tacy geniusze co się finansują poprzez biednych kurierów co ledwo na zus zarobią i klientów którzy czekaja na zwrot pobrań za towar kóry jest wzięty na kredyt,PIS jest teraz zajęty prądem

@wydymany przez delte

Jak się dowiedzieliśmy że Arciszewski jest w tej firmie wycofałem auta aby nie udupic kasy. Ostrzegałem to nie chcieliście słuchać. Teraz możecie sobie zgłaszać firmę gdzie tylko dusza zapragnie.

@wydymany przez delte

Biedny kurier czy pazerny kurier?

@Marek

Janusz jest z tych nowo bogackich.

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa