Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

kurierrr

Witam czy jutro ( Poniedziałek )wybieramy się na Ul.Bacha 2 ?

Darek
@kurierrr

Tak. Jutro o 11. A o 13 do Raszyna jedziemy.

Konrad
@Darek

To jeszcze zapraszam na złote tarasy do Janusza A.- najlepiej z prokuratorem !!!

Seba
@Konrad

Do zobaczenia jutro - walczymy o swoje !

Ciekawy
@Konrad

Naprawdę? Ciekawe z jakimi argumentami?

Kiedyś tam w Delcie

Do BDB : Kolego masz racje w 100 % popieram Cie,może ludzie myśleli ze się wszystko zmieni że nagle przyjdzie drugi kulczyk albo solorz i rzuci 100 baniek ....Jak pracujesz u kogoś lub w w jakiejś tam firmie i nie dostajesz wypłaty na czas albo wcale przez miesiąc dwa to co robisz? A teraz tak jak mowisz TV proszenie lament płacz...

Do kierownika debila..... Na jakie żywo durna palo?? Co do Pani Leny też dzwonili na żywo? Ogarnij się...kierownikiem to Ty może jesteś u siebie w kiblu...

L .K
@anonymous

Dzwonili do mnie na wizji . Program był powtórka z czwartku ale komentarze i telefon do mnie na żywo że studia. Tak dla jasności bo czytam i śmiać mi się chce z waszych dyskusji i obelg w stosunku do mnie i innych osób

INTERWENCJA

Miłego oglądania: http://www.interwencja.polsatnews.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1619887 Nic specjalnego, wszystkie informacje wiadome już były z tego forum.

@INTERWENCJA

Niestety przykro mi to stwierdzić ale nie oczekujcie czegoś nadzwyczajnego. Niestety też większość przewoźników nie odzyska swoich pieniędzy.

@INTERWENCJA

Jeśli TV nie naciśnie inwestorów nigdy pieniędzy nie dostaniemy ... Właściciel Patrona mimo teg iz również zamknął firmę zachował twarz i splacil pracowników jak i przewoźników

@Jeromi

Nie porównuj właściciela patrona z inwestorami w Delcie. Podejście biznesowe tych ludzi jest zupełnie inne.

bezrobotny
@Jeromi

Może trzeba zamówić uwagę. Parę stacji TV chyba nie zaszkodzi. Co o tym myślicie?

@Jarek

Nie zmienia to faktu że jeśli chce się zachować twarz to nie jest ważne jaki projekt biznesu się prowadzi.

@bezrobotny

Oczywiście, dopóki inwestor nie zapewni nam że ureguluje spółka wszystkie należności. Panowie jeśli spłacą przewoźników i pracownikow będzie można powiedzieć że mają klasę, mimo upadku firmy potrafili stanąć na wysokości zadania.

him
@Piotr

ogladalem Interwencje . Koles wstawil 11 aut i ma pretencje ze nie ma jak zaplacic kurierom. Trzeba byc idiotą zeby wstawiac do taiej firmy jak delta 11 samochodów . Nie czytal nigdzie komentazrzy??? Jak wygra milion to tez wlozy wszystko do jednego banku?? mogł wstawic 3-4 auta a reszte do Fedexu TNT czy UPSa . jakby ta chu......a Delta padla to zawsze mialby kase z innych firm . wcale mi go nie szkoda. zachłanny facet i jeszcze zone wkrecil do magazynu, rozliczala kuerierów. No idioci . oboje pracowali w jednej firmie i oboje przestali i teraz maja ból. Jak mozna było wstawic tyle aut do upadajacej firmy?? Drugi tez był dobry. Mamy luty a on nie dostawał kasy od lipca 2017 roku i nic nie zrobił. Czekał na zbawienie??? Delta musiala miec wspanialych negocjatorów skoro potrafili ludzi oszukiwac tyle czasu Ale Chwiejczak to (usunięte przez administratora) zawsze był. pamietam jaki był wazny kiedy przyszedl do firmy. zapraszal wszystkich do sali konferencyjnej i mmowil czym kto sie bedzie zajmowal a dzis uciekał

Kierownik
@him

Nie masz prawa tak pisać- ludzie pracowali uczciwie i należy się im zapłata!!!! Co do Chwiejczaka to zaraz puszysty Pan pęknie jak się dowie co zamierza Krzysiu z nim zrobić

@him

Dodaj jeszcze że ten gość wstawił 11 aut bo miał ryczałt a pracy tyle co kod napłakał. Dlatego wstawiał 11 aut a mogło jeździć o 30 % mniej. Wtedy czerpał zyski przez co przyczynił się do upadku tej firmy !!!

@Jarek

Jak wstawiał auta po 350 netto to był wielki BOSS. Kasy zostawało więc i panem wisi został. Teraz jak trzeba zapłacić pracownikom kasę to będzie zwalał winę na innych.

Ewa Kołodziejczyk
@him

Ludzie to szukają tylko pożywki. Zamiast solidaryzować się innymi w takiej samej sytuacji to zazdrość przez nich przemawia i piszą głupoty nie znając sytuacji i nie słuchając ze zrozumieniem materiału. Samochody były wstawiane na prośbę Delty bo nikt nie chciał być przewoźnikiem w tej firmie a pracę trzeba było wykonać, żeby sytuacja nie nastąpiła wcześniej. Mnie również nie jest szkoda innych pracowników i współpracowników którzy stracili pracę i przyczyniali się do upadku firmy kradnąc pobrania. Nic złego nie ma w tym, że było wstawione 11 samochodów i 11 kurierów miało pracę. Głupi ludzie jesteście i tyle. Bez odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem.A stawki były różne na auta, które robiły nawet po 300 km dziennie. 350 zł to stawka za samochody paletowe. Po co się wypowiadacie jak gów...no wiecie? Gardzę Wami. Czytając e-maile służbowe, które pisaliście już było wiadomo z kim ma się do czynienia. Poza tym, Wy chyba też nie jesteście tacy mądrzy skoro otarliście się o tą firmę. Nic nikomu do tego kto mnie do Delty przysłał i co robiłam.

@Ewa Kołodziejczyk

słuchaj no kolezanko . myslałas ze zrobisz kariere w Delcie ?? To było skazane na niepowodzenie od poczatku. Chciwosc tylko chciwosc przez was przemawiala , 300 km dzienne ????? smiech na sali a co powiesz na 412 km tylko po to zeby rozwiezc 9 paczek ??? jak ta firma mogla funcjonowac . Co Ty wiesz o doplatach dla przedstawicieli ??? co Ty wiesz o terenach obslugi w kraju o problemach kadrowych i problemach z tym zwiazanych??? wlasnie Ty gów.... wiesz . znasz tylko zagadnienia swojej dzialalnosci. Lepiej sie nie wypowiadaj bo bylas w Delcie rok czy nawet nie caly rok i rżniesz wielką mądralę . Osmieszasz sie . " Na prosbe Delty bo nikt nie chcial byc przewoznikiem w tej firmie" Nikt nie chcial a Wy weszliscie ??? co wami kierowalo ? Troska o klientów ? nie . zachlannosc . Cyferki wam sie zapalały w oczach tak jak kiedyś Błaszczykowi. Uwielbialem na to parzec jak dostal info od jakiegos handlowca o duzej firmie i juz liczył zyski . No przeciez Delta szukala frajerów przewoznikow w Warszawie . Mam nadzieje ze znasz sprawe i wiesz dlaczego Leasingi zabraly samochody . Dlatego Wy jezdiliscie . Ale ze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo to bylo im to na reke. Brak aut to brak majatku ktory mogłby sprzedac syndyk w razie upadku firmy. I tak sie stalo . Nawet mimo najszczerszych checi to nie zaspokoi waszych roszczen bo co sprzeda ? komputer Krzyska pokryty 1 cm warstwa kurzu albo wózek paleciak ktory pamieta poprzednie stulecie??? Takze kolezanko nie pier....... l głupot ze nie znam sytuacji bo znam ja od podszewki. Piszesz o zaborze pobran ? na to trzeba miec dowody a poza tym w takim razie co ty tam robilas? Przeciez rozliczalas kurierów . Twoim obowiazkiem było pilnowanie tego . Skoro o tym wiedzialas to dlaczego nie poinformowalas zarządu. Głupia to jestes Ty a ja zakonczyłem dzialanosc z firma jeszcze przed jej upadkiem. wiedzialem kiedy odejsc . Rozstalismy sie w przyjazni.

Pinki
@były pracownik

Brawo ty

Pisowiec
@były pracownik

Brawo Brawo brawo niech kosiarki rusza na Śnieg a za sterem niech stanie nasz Prezes Krzysztof Porębski

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Do L.K. Było matole Ale to powtórka ze środy A nie na zywo...

Konrad
@anonymous

Stado baranow ktore dalo sie wydymac drugi raz w identyczny sposo .

Kierownik

Matoł to z Ciebie- Po reportażu na żywo komentowali

As

Do tluka L.K Sam jesteś na żywo... Powtotka

L .K
@As

Było bezmozgowcu oglądać do końca

Kicia

Jaka spółka podpisuje umowy zlecenia z pracownikami buurowymi ? Co oni chcą dalej mieszać na rynku ? O co tu w tym wszystkim chodzi ?

Zdziwony

Najśmieszniejsze jest to, że 21.02 portal money(kropka)pl zamieścił infomację pt "InPost i Poczta Polska rywalizują o przejęcie upadłej firmy kurierskiej. Do wzięcia 200 kurierów i klienci biznesowi." Bua ha ha! Kurierzy oczywiście - Inpost nie pogardzi, zresztą żadna firma kurierska też nie, ale klienci ?? Trzy tysiące paczek? Kto to zauważy? Co prawda notatka na "money" mówi o 1,2 tys "klientów bzinesowych", ale to nie pasuje do ilosci paczek w Delcie. Ale kto to zweryfikuje? ;-) Po za tym po co komu takie paczki, jakie miała Delta. Żarty. Również kilka dni temu InPost ogłosił, że proponuje pracę wszystkim chętnym pracownikom Delty, bo są duże wzrosty na wolumenach i nie ma komu pracować. InPost kreuje się na zbawcę i dobrodzieja tak jakby jakiś czas temu nie zrobił pzreniesienia pracowników jednej ze swocih spółek do innej (też swojej) żeby nie płacić zaległych wynagrodzeń. Obłuda i tyle. Z góry gratulacje dla klientów Delty, którzy tam przejdą i swoimi pieniędzmi i paczkami będą wspierać takie "kilmaty".

L. K

UWAGA !!! DZIŚ- SOBOTA REPORTAŻ NA POLSAT NEWS O 21.15 NA ŻYWO O DELCIE

Xxx

Takich powinni Kastrowac i zamykać w gulagach

Sekator

Panie Prezesie Pan się nie boi przecież za Panem Kosiarka stoi

Deltoski kurier

Złodziei trzeba tępić niedługo nastąpi czas niepewności czy wyjść z domku czy nie wyjść oto jest pytanie (usunięte przez administratora) Czekamy z śniegiem osły s

Jarek

Czekamy na was niech sumienie będzie z wami wszystkimi!!!

Sedzia

Idę po was Sprawiedliwość nie jutro nie dziś przyjdę po was Sumienie

Sedzia

I co podaruje koledzy tym którzy nas tak pograzyli należy namierzyć i ukarać oraz potępiać przed środowiskiem w którym zamieszkują

waski

chwiejczak ja cie bajkopisarzu znajde

toksyczny

ty porebski pajacu zacznij chodzic wolniej bo ludzie cie widza i byli kurierzy Delty

frajer2

niedługo sie ogniska zaczna

frajer1

TO ten leszcz z NAC kase wyprał i wyruchał nas wszystkich ale

frajer

wszyscy bedziecie (usunięte przez administratora) kosiarki przejada po was

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa