Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Te wszystkie wulgaryzmy , które tu można przeczytać świadczą tylko o poziomie poniżej zera . Człowiek Z inteligencją i mądrością potrafi wyrazić swoje oburzenie w kulturalny sposób. Apel do chamstwa i prostactwa - zamilcz jeżeli nie potrafisz się wysłowić w ludzki sposób!!!!

Zgadzam sie

@Marta

Poklep jeszcze po plecach !!!

Podwykonawca
@Marta

Absolutnie się nie zgadzam, pracowałem uczciwie a teraz nie mam za co zapłacić vatu i nakarmić dziecko.A prezes porębski nazywa kurierów bandytamy.

@Podwykonawca

Jak wystawiales ryczalt za 300-350 netto za rozwiezienie 15 paczek dziennie uwazasz ze to utrzciwe to jestes debilem ktorych brak mi slow. Teraz spolka oglosila bankructwo ty mozesz zrobic to samo !!

Robert
@faer

A kto jest odpowiedzialny za to ze kurierzy w kraju byli rozliczani w tak odmozdzony i idiotyczny sposób ? To chyba zarząd spółki podejmował takie decyzje a nie kurierzy. Jak sie zatrudnia specjalistów za 30 tys to tak jest. Zarząd był świadomy ze delta tonie ale nic z tym nie robił. Zależało im jedynie na tym żeby jak najdłużej przedłużać tą agonie i brać kasę. Żebyście wiedzieli jak wyglądał dzień pracy tych pseudospecjalistow. Smiech na sali. Spotkania za zamkniętymi drzwiami. Kawki herbatki. Ile godzin dziennie tak naprawdę pracowali zeby wreszcie cos zmienic ?

@Robert

Zapewne przy kawie układali strategię i słupka aby się świeciły na zielono.

Wyrolowany

Drodzy Państwo. Mam pytanie co robimy dalej? Zarząd nas zbywa i śmieje się z nas że wyrolowali ludzi ogłaszając upadłość. Swoje finanse zabezpieczyli a ludzi mają w d. .ie.

@Wyrolowany

Zarząd jest tak samo wyrolowany jak i cała reszta. Naucz się zarządzać ryzyko i dobierać sobie kontrahentów stabilnych finansowo. Naucz się pisać i myśleć - tyle informacji jakie było można znaleźć na temat tej firmy i do przez ostatnie 12 miesięcy to się w pale nie mieści. Zastanów się dlaczego Michał i Dorota odeszli z firmy - przynajmniej oni uratowali tyłki choć i tak mają masę długów do spłacenia. Gdzie są te wszystkie miliony w takim razie ? Ano w kieszeniach pseudo podwykonawców którzy małymi łyżeczkami rozkradli tą firmę wystawiając fakturę zawyżoną przykładowo 300 zł netto za rozwiezienie 10 paczek. Kto tu kogo oszukał - zobacz w lustro i szukaj frajerów zaczynając od siebie.

wyrolowany
@Marek

Marek Ale ja nie miałem nic wspólnego z operacjami czy kurierami i frajera w sobie nie widzę stojąc przed lustrem. Widzę człowieka okradzionego

@wyrolowany

To nie wiedziałeś co się dzieje przecież odkąd pojawił się Grzegorz finansowy to każdy wiedział po co on został wsadzony do tej firmy. Tak samo jak do wszystkich poprzednich !!!

@Marek

To są prości ludzie wiec wierzyli w to co się mówi. Zobacz tego idiotę z Bydgoszczy gościa który uwierzył w te opowiadania i sprzedał swoją zasraną tłustą (usunięte przez administratora) i wystawił pracowników na kłopoty. Najgorzej jak idioci dobiorą się razem.

Bezrobotny
@Konrad

Kurde. Wpisy ludzi wyzywajacych innych od frajerów normalnie mnie wku. .ja. Jestem jednym z tych okradzionych przez delte. Nie miałem nic wspólnego z operacjami i nic nikomu nie ukradlem. Pytam co jeszcze można zrobić żeby odzyskać kasę która się należy. Wyzywać od zlodzi i frajerów to rubcie ale po zwrocie kasy. Zastanówcie się i pozdrawiam

@Bezrobotny

Jeszcze rozumiem pracowników którzy pracowali w delcie ale tych spadów którzy byli rekrutowani w ostatnim czasie to chyba są goście nie normalni psychicznie aby wiedząc kto jest inwestorem w tej firmie postawić swoją stopę. A wam zrobili pranie mózgu i gównem byście się zachwycali. Zacznij ruszać głową w przyszłości to unikniesz tego typu problemow. A najgorsi są jeszcze ci co straszą - kogo ty straszysz i czym jesteś panem swojego podwórka to siedź na miejscu i nie fikaj.

@faer

Chciałbym zobaczyć czy tak byś cwaniakowal stojąc przed ludźmi. Mocni jesteście pisząc

Byly pracownik
@Marek

Dorotke Stokrotke to wyje...... a nie sie zwolnila

@faer

Ty j e b a n y p e d a l e jak to mówisz, choć gady nie mówią to jeszcze zobaczysz jak to jest z fikaniem Jeden juz namierzony a ty g n o j u tylko kwestia czasu i nie będziesz już anonimowy. Do zobaczenia ????

@faer

Byłeś goniec sz m a ci aż teraz jesteś fear jeszcze brakuje mi IP nowego loginu i mam cie k u r w o ????

@Smok

mam wyjeb..... na takie szmaty

@faer

I oto chodzi im więcej ciebie lajzo tym szybciej do ciebie dotrę Będziesz miał to co chcesz pseudo kozaku ????

mozesz mnie cmoknac ....

@Smok

I co leszczu łyso ci ? Zostałeś wydymany bez mydła ha ha ha ....

Dd

Chyba czas się skończył dla zarządu delty. Trzeba się ruszyć do sądu. Co o tym myślicie? ???? I tak zarząd nic nie robi.

@Dd

Dokładnie tak czym szybciej tym lepiej. Jak ktoś potrzebuje pomocy proszę o kontakt oszukani997@gmail.com

Dno

Przez te puste posty widać co reprezentuje Delta i Zarząd. DNO

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

FBI

co ty pier...........sz. michal odszedłi to byla szansa na rozwoj ale ktos zadecydowal inaczej. Ta jego poje......na żonka m.in przyczynila sie do upadku firmy. A kto pozyczyl kase Kondeji jak nie ona i to sporo pozyczyla na zakup dzialki. a kto pakował gruba kase do Leszczydołu ? Ona

Robsson
@FBI

Fakty sa takie ze Michala juz nie ma od dobrych kilku miesiecy a oni doprowadzili ta spolke do upadlosci

Xxx

Czy wy rozumiecie ze ktoś zapłacił aby zniszczyć trzy firmy kurierskie !!!

biurooo
@Robsson

Masz rację Dorota odeszła w lipcu, Michał odszedł pod koniec listopada a tak faktycznie to już w październiku ich olał bo mu nie płacili. I mimo tego pozyskiwał firmy . Nie tak jak inni handlowcy. Siedzieliśmy razem w pokoju i powiem wam że był na maksa cierpliwy. Ja bym na jego miejscu odszedł już we wrześniu albo nawet w wakacje. Ale prawda jest taka że na przychodziło masę nowych osób i to i nowa polityka doprowadziła firmę do upadku. To czy Michał by był w firmie czy go nie było to nie miało znaczenia. Firmy po Michale jak się dowiedziały że go już nie ma to nie chciały rozmawiać z innymi handlowcami i tyle. Strata dla firmy tak i to duża ale to nie miało znaczenia. Znaczenia miało to że nie było sprzedaży a koszty cały czas rosły bo było więcej kierowników i dyrektorów niż pracowników a po za tym jakoś usług . I nawet jak koledzy z działu sprzedaży coś pozyskali to zaraz ten klient odchodził i to doprowadziło firmę do zamknięcia. I te koszty które cały czas rosły.

@biurooo

Masa ludzi straciła wiele pieniędzy a oni myślą, że teraz będą VIVE rozwijać. Dawać naiwniaki składajcie CV będziecie mieli kolejną okazję wystąpić w TV.

vio
@Konrad

Dokładnie zapraszamy do pracy do VIVA

Darek
@vio

Ludzie ! Nikogo z zarządu delty nie ma w Vivie. Przyjeżdżajcie pustaki to sie przekonacie.

@biurooo

No i tu jest prawda ale i tak kazdy wierzy w to co chce. Kase kondej matko ale ktos bzdury pisze kondeja to kase dostal ale od krawczyka to jego sasiad przeciez.

Gdzie jest moja kasa
@Darek

Sprawa z Delta ucichnie i się pojawią w VIVIE......................

Waldek
@Gdzie jest moja kasa

Sprawa Delty już ucichła. Nic się nie dzieje, zero jakichkolwiek sankcji prawnych brawo Ty !!!

Byly pracownik
@Gdzie jest moja kasa

W vivie to juz sa

qrva jego mać

(usunięte przez administratora) Siedziecie w Delcie twardo to pewnie wiecie za co siedzicie

@qrva jego mać

?

Smok

Nie jesteś goniec tylko szma cia rz Daj namiar cwoku

Nie obsraj sie

DD

Co za (usunięte przez administratora) wstawia puste posty. Czy Delta takiemu płaci? Zawsze są wprowadzane jak są pisane prawdziwe wiadomości dotyczące Delty i osób zarządzających. Żenada

@DD

Komuś zależy aby zamieść temat pod dywan.

Kiedyś tam w Delcie

Byłem jednym z pierwszych oddziałów w Polsce, jeszcze za czasów Darka Kułakowskiego,Beaty Lisowskiej ktora pracowala w biurze i juz wtedy sie źle działo . Od dwóch lat czy nawet dłużej źle sie dzieje. Za czasów Michała już firma borykala sie z problemami nie placiła klientom za paczki. Moge wyminieć komuś jak ktoś chce,ja też znimi byłem na sciezce wojennej i niechodzi tu o pobrania faktury.Paczki znikały z frachtu albo nawet na nie nie byly pakowane paliwo mozna było kupic od kierowcy frachtu pewnie Ci starzy wiedzą. w Listopadzie juz Przybył mowił ze nie wiadomo ile to potrwa.Ale juz było wiadomo ze coś sie dzieje..zobaczcie ile przedstawicielstw odeszło od 1 stycznia? Trzymam kciuki ale cieżko bedzie cos odzyskac Aha do tych co myslą ze Pan Jablonski o Porebski sa w VIVIE. Nie ma ich i nie siać fermantu. Nie ma ich od 12 lutego. Mozna wejsc na krs i zobaczyc kto jest w zaradzie kto wlascielem.Tak samo ze Viva wozi paczki Delty nie prawda to jest. Viva miala sie dobrze i bedzie miec. W zyciu nie bylo problemu z platnosciami siano jest przed 24/ kto z vivy ten wie o czym mowie

dedal
@Kiedyś tam w Delcie

haaaaa czasy(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ale tez Słowika, Pancia kierowcy, Mańka ehh to historia. To były fajne czasy. to tez czasy Camaieu i Ecco i Komexu. fajne czasy .lazka sie kreci w oku . była kasa ,wszyscy byli zadowoleni i usmiechnieci. ehh szkoda gadac. żal

wkur........y
@dedal

Ci wymienieni z nazwiska byli w Delcie wlasciwie od jej poczatku . . widzieli jak sie rozwija i to bardzo szybko , to nie zart. Rozkrecali ja razem z Blaszczykiem ale on pozniej zwariował kiedy doszło Camaieu i Ecco. Za duzo kasy. Beata byla dostepna 24h na dobe . wszystko z nia mozna było załatwic. Darek tez odbierał tel w nocy , nad ranem ,zawsze. Jezdził w trasy jak trzeba było w kraju i za granice. był na kazdy tel Michala . Mial z niego pozytek a Dorotka tak mu podziekowala ze go zwolniła w grudniu 2016. Ale oliwa sprawiedliwa . Ja tez wyj.........li z firmy i to z wielkim hukiem. i "trzy jej w cztery"

Janusz
@wkur........y

Oboje B. kradli pieniądze z pobrań, to fakt. Oboje B. wyprowadzali kasę z Delty na różne sposoby doprowadzając firmę do bankructwa. Tak naprawdę Delta przestała istnieć rok temu. Michał obserwował z bliska East Express i szybko się uczył. Do nich dołączył Jabłoński razem z tym debilem Bożkiem. Usunęli z firmy wszystkich myślących i inteligentnych otaczając się idiotami wierzącymi w ich uczciwość i szczere zamiary. Brawa dla wszystkich Januszów i Grażynek. Takie sytuacje są możliwe dzięki waszej naiwności i głupocie. Im bardziej spółka była na minusie, tym bardziej stawała się atrakcyjna dla "biznesu". Paradoks? Spytajcie Jarka jak to się robi, on dobrze wie, tyle się nauczył. Zakładam, że chętnie sprzeda wam bajeczkę a prawdy nie powie. Czy odzyskacie swoje pieniądze? Nie odzyskacie. Kasę dostaną tylko pracownicy etatowi. W tym kraju zawsze znajdą się dawcy dla ambergoldów, 7postów, alfapostów, abc dystrybucji, i innych. Czy ludzie z zarządu wiedzieli o? Oczywiście, że wiedzieli.

@Janusz

Delta przestala istniec duzo wczesniej juz pod koniec 2015 roku. A Bozek i Jabłonski to otaczali sie debilami ktorzy im "przytakiwali" we wszystkim. Renatka J, Monika Cz. , Patrzałek . Mowcie co chcecie ze Jablonskiego odsuneli z zarzadu , ze o niczym nie wiedzial do konca . Ja i tak wiem ze wyszli na tym lepiej niz reszta i smieja się

@wkur........y

Dorotka zwana w Delcie nie inaczej tylko sz.......ą teraz prowadzi jakis sklep ze zdrowa zywnoscia gdzies na Wilanowskiej . Szkonczyły sie jej szalenstwa i coroczne remonty . Juz nie wiedziala na czym jej (usunięte przez administratora) sie slizga.

BUŁA
@Kiedyś tam w Delcie

I co z tego co tutaj piszecie . Nie ma Delty i tyle I teraz Ci co naciągali firmę prze ostatnie 10 miesięcy wraz z zarządem nie mają teraz pracy i kasy.

ZEUS
@BUŁA

A ja się z tobą zgadzam. Chwiejczak nie rób , Patrzałem , Michałek z Łodzi czy cwaniacy podwykonawcy którzy wozili po 10 paczek ruszali na rejon o 10 a o 15 byli już w magazynie i koniec pracy. A jak trzeba było jechać po 16 to dodatkowa kasę sobie życzyli. Dobrze im tam

BPD

Czy Delta rekrutowała ludzi niepiśmiennych i bez dostępu do internetu czy kierowała nimi chciwość i cwaniactwo? Macie to na własną prośbę a teraz lament, rwanie szat i telewizja. Upadek Delty zaczął się już w pod koniec 2015 roku i od tamtej chwili cały czas było do firmy dopłacane. Przez cwaniactwo Michała i przeinewstowanie, Tytanik zwany Delta powoli zaczął tonąć. Były momenty pozornych stabilizacji, w momentach gdy trochę kasy spłynęło od Patrona a później Arciszewskiego i Michał szalał z inwestycjami i roztaczał wizję bez mała co stworzenia drugiego UPS z DHL razem wziętych. Kto go trochę znał wiedział ze to co mówi można wsadzić do działu fanastyki .Co innego mówił kierowcom, co innego w biurze a inną wersję przedstawiał w biurze a co innego mówił klientom w tej samej sprawie.O tym co robili państwo B. można by książkę napisać i wyszedłby niezły kryminał. To że Delta nie płaci pobrań, wiadomo przynajmniej od czterech lat i nie było to tajemnica, między innymi przez to poodchodzili klienci. W 2016 i 2017 z wypłatami było różnie, raz były całe, raz na raty., Przeniesienie magazynu tez było spowodowane zadłużeniem na Poleczki aż wszedł komornik. Samochody zabrane przez leasing za nie płacenie rat. Krócej by pisać o tym co było płacone, bo oprócz ochłapów rzucanych pracownikom nie było płacone NIC.Każdy kto miał pojęcie co się dzieje, lub odrobinę instynktu samozachowawczego odszedł z Delty i teraz pije z radości ze ominął go ten cyrk.A tu będzie jak z TBA. Psy szczekają , karawana idzie dalej.Tylko żal ludzi otumanionych "złotoustymi" którzy ślepo wierzyli we wszystko co mówi zarząd

@BPD

Oprócz Państwa B którzy byli słupami kryją się jeszcze finansjera która lub taką adrenalinę. Lubią jak ludzie zgrzytają zębami i szczekają to im sprawia przyjemność

WAR
@BPD

Złotousty Michał B. - syn czarnoksiężnika - bioenergoterapeuty sprzedającego leczące obrazy przedstawiające kosmiczną energię uzdrawiającą , oszustwo i krętactwo ma jak widać po ojcu, ale szacun za charyzmę skoro potrafił nabrać tylu ludzi , sprzedać z zyskiem swoją taktykę Jabłońskiemu , szacun też za to że z upadającej firmy wycisnął jeszcze tyle kasy że wystarczyło na zakup całkiem fajnego mieszkania . Losy Delty były przesądzone już w grudniu 2016 roku , a plan wyciśnięcia kasy ze spółek skrupulatnie obliczony i realizowany tak aby potencjalni wierzyciele nie dostali nic i to jeszcze zgodnie z literą prawa, Natomiast tajemniczy inwestorzy korzystnie inwestowali swoje środki , pozornie tracąc w Delcie zyskiwali znacznie więcej w spółkach powiązanych. Podsumowując wszyscy którzy mieli zarobić zarobili i nie było już powodu aby nadal marnować czas na ten cyrk , a pracownicy i reszta no cóż ... ci bliżej powiązania z faktycznie zarządzającymi mają już zapewnione miejsca pracy po zakończeniu sprzątania. Reszta zgodnie z zasadą że na wojnie zawsze muszą być ofiary w ludziach i sprzęcie , zostali wpisani w straty . Przykre, ale niestety żeby ktoś zyskał ,ktoś musi stracić .

@BPD

oj kolego ,juz Cie lubie . widze ze duzo wiesz podobnie jak ja a moze nawet bardzo duzo tak jak ja a nie jak niektórzy tu probuja pisac o czyms o czy nie maja zielonego pojecia

@były pracownik

Bo szlag mnie trafia jak widzę jakie farmazony piszą. Upadek Delty zaczął się jeszcze przed erą inwestorów i pięćdziesięciu prezesów i wspólników. Może ktoś zapyta dlaczego nie doszło do połączenia z Patronem i co później opowiadał Michał. I jak był przeprowadzony audyt.Ktoś kto pracował tam rok i krzyczy nie ma pojęcia o czym mówi. To że Delta upadła teraz, to aż dziwne że tyle czasu pociągnęła. To byłaby całkiem fajna firma o ile byłaby mądrze zarządzana a prawda byłą taka że państwo B. pieniądze z pobrań, czyli de facto pieniądze klientów traktowali jak swoje i od tego wszystko się zaczęło.

@były pracownik

I jeszcze jedna sprawa. Dlaczego NIKT się nie zainteresował co się stało z PIĘCIOMA spółkami z których składał się twór zwany Delta City lub Kurier jak kto woli? Sami pracownicy nie wiedzieli do której spółki należą. Więc sorry ale jak nie sprawdzacie gdzie zaczynacie pracę lub gdzie wstawiacie kierowców to sami sobie jesteście winni. Delta od lat miała złą opinie na rynku, a rotacja pracowników a w szczególności kierowców , była bardzo duża

ser
@BPD

masz całkowita racje . nareszcie jakis konkret. tak rzeczywiscie było

była
@BPD

Kolego jestem były pracownikiem. I od lutego zeszłego roku jak przyszedł inwestor wszyscy podwykonawcy pracownicy byli tyko w sp. z o.o. Akurat tak się składa że pracowałam wcześniej i ja akurat była od razu z delta Przesyłki sp. z o.o. Miłego wieczoru. Ale to nic nie zmienia kasy nie mam inwestor przyszedł fajnie rok płacili , kupili VIVE i ogłosili upadłość Delty. A miało być tak fajnie

@była

Nie,pracownicy byli tez w innych spółkach

Kondzio
@BPD

Dziwne że Pan Arciszewskie znalazł się zarówno w Tba jak i Delta to przypadek że obie firmy upadły ? Patron też został zamknięty. Kogokolwiek pytasz kto był w Tba na wyższych szczeblach nabiera wody w usta !!!

@WAR

Nie wiem czy wiecie ale ten ojciec Blaszczyka pracował kiedys w Zakladach Akumulatorowych w Piastowie i pewnie stad ma ta swoją "moc" On nawet wygląda na takiego który by pił elektolit a nawet był nalogowym elektrolitowcem. oto próbka głupoty ,ignorancji i bezczelności w jednym . Jak mozna robic z siebie takiego kretyna??? miłego ogladania. https://www.youtube.com/watch?v=MSOBOMfuR3s

Romek
@WAR

Ogladałem na You Tube "Spotkania z Romualdem" . wpiszcie sobie powyzszy tytuł to nagle pojawi sie na ekranie idiota . Idiota który moze nawet nie zdaje sobie sprawy z tego ze jest idiotą. Usłyszycie głupoty jakich nie uslyszycie z usta jakiegokolwiek innego tego typu szarlatana . Uwaznie słuchajcie a zauwazycie ze on zaprzecza sam sobie. Niestety ignorant w kazdym calu . zupelnie nieprzygotowany do tego co mowi . chce isc na zywiol ale nie udaje mu sie to . Jego synek postepuje tak samo . Uda sie albo sie nie uda

Bbb

....

ddd
@Romek

Ty Romek ale ze są ludzie ktorzy go słuchaja i wierza w te jego bzdury. tych sie powinno nap..........c . Taki (usunięte przez administratora) jeden zdrugim wiezy ze trzeci (usunięte przez administratora) go uleczy . K.....a pytam sie w jaki sposób?

Jesteś wielki !!!

@xxx

wrr

Czy Ty rozumiesz o czym piszesz?

wrr

Komu tak życzysz i kogo nazywasz frajerami. Tobie życzę żebyś był w takiej sytuacji jak ludzie obecnie z Delty

Waldek

Dobiega końca historia trzech firm kurierskich Tba, Patron i Delta. Komu zależało aby wyeliminować polskie spółki z rynku kurierskiego robiąc przy tym mega zamieszanie ?

Oglądałem i tak się zastanawiam ... w kółko mówicie to samo a dlaczego nikt na wizji nie powie istotnych dla sprawy informacji - po pierwsze IDĄ POBRANIA KLIENTÓW a przecież w pierwszej kolejności powinni spłacać pracowników i podwykonawców - trzeba to natychmiast zablokować !!! Kolejna rzecz to pieniądze te idą z dziwnego konta mbanku - pytanie - czyje to konto skoro jeszcze do stycznia wszyscy wpłacali pieniądze na konto w aliorze- i niech nie karmią nas informacjami że to konto zostało zmienione z powodu blokady bo nie zostało zmienione tylko dalej funkcjonowało !!!! I ostatni temat to powiązanie rodzinne radcy prawnego z jednym z wierzycieli delty któremu spółka winna jest ogromne pieniądze - jak można przyjść do firmy reprezentując brata i żądać spłaty pobrań i nagle tego samego dnia wychodząc z firmy stać się pełnomocnikiem delty !!!! Dlaczego tego nikt na wizji noe powie ???

Idą tylko do wybranych klientów

Yo

Do dedal;) Kulawy maniek...komex...dostawy do cameiu do 9...no to były czasy;))) A kim był slowik bo nie pamiętam?

@Yo

Słowik - furiat, krzykacz a przy okazji kierownik magazynu i partner (usunięte przez administratora). Pierwszy terrorysta magazynu, ale chłopaki chodzili jak w zegarku

CO TAM CO TAM

I CO NACIĄGALIŚCIE FIRMĘ A TERAZ PŁACZECIE. 300 ZŁ DZIENNIE I 5 PACZEK ZŁODZ ZŁODZ ZŁODZ A JAK FIRMA PRZEZ WAS SIE WYŁOŻYŁA TO TERAZ PŁACZENIE. A KIEROWCY CO ROBILI Z PALIWEM I WYNOSILI WSZYSTKO Z MAGAZYNU PO PROSTU POLACY A TERAZ PŁACZ

cwaniacy i tyle
@CO TAM CO TAM

Masz rację . . . . . . . .

L. K

BARDZO PROSZĘ BY WSZYSCY PRACOWNICY ETATOWI SKONTAKTOWALI SIĘ. MAILA PROSZĘ NADESŁAĆ NA DELTA.KURIER@WP. PL DO KAŻDEGO PRACOWNIKA ETATOWEGO ZOSTANIE NADESŁANY WZÓR DOKUMENTU I INSTRUKCJA CO NALEŻY Z NIM ZROBIĆ.

Przypominajka

Najlepszy jest ten gość od "Nieczynne", "Zamknięte" itp. Rozumowanie dziecka w dość wczesnym stanie rozwoju: myśli, że jak zamknie oczy i nic nie widzi, to jego też nie widać ;-) Problem jest i będzie i sto pustych wpisów tego nie zmieni. I tacy ludzie często prowadzą biznes. Ciekawie jak zarządzają firmą czy jej działem? Może przed podjęciem decyzji rzucają monetą a potem udają, że to nie oni i skutków tej decyzji nie ma? Marzenie każdego pracownika mieć takiego szefa ;-)

Bezrobotny

Witam. Przyznam iż jak czytam niektórych wypowiedzi, którzy obarczają winą pracowników lub podwykonawców to krew mnie zalewa. LUDZIE czy w dobrym kierunku kierujecie swoje oskarżenia? Ja również straciłem pracę w Delcie ale ludzi nie obrażam. Powinniśmy moim zdaniem domagać się wyjaśnień od zarządu, który jak sami wiecie w sposób poniżej krytyki obwieścił fakt upadłości firmy. Podczas spotkań nie wierzę żeby zarządu nie było w biurze, tylko gdzieś się schowali, żeby nie musieli odpowiadać na pytania, bo co powiedzą, że wina jest po stronie pracowników i podwykonawców? A sami kasę zapewne wzięli za styczeń i zapewne wezmą za luty. Na wypłaty nie ma a pobrania są zwracane !!!!! Proszę nie krytykujcie się na wzajem tylko trzeba zarząd wziąć do roboty

@Bezrobotny

Niestety musze stwierdzic kolego ze piszesz bzdurki. Nie załatwisz tego biblijną zasada mowiaca "jesli ktos uderzy Cie w policzek ,nadstaw i drugi " ta zasada tu nie zadziała i wyjdzie sie na jeszcze wiekszego frajera. Natomiast inna zasada mowiaca "oko za oko zab za ząb" moze przyniesc skutek. Ludzie z natury są bojazliwi i jak ich sie scisnie za jaja to zmieniaja sie nie do poznania. Ktos kto oszukal musi bac sie kary ale to trzeba mu dac do zrozumienia. Do roboty to wez ale w nowej firmie

@Bezrobotny

To samo powie zarząd że wykonał swoją pracę prawidłowo i też im się należy kasa za ich pracę. Czego tu nie rozumiesz. Spółka nie miała szans na rynku i została wyeliminowana dlatego ogłasza bankructwo. Nic nie ma wiecznie musisz to zrozumieć

@xxx

Witam. Panowie nie chodziło mi o biblijne podejście, tylko o to żeby zarząd wziąć za mordę celem wyjaśnienia co dalej ma zamiar zrobić. Kasa się należy i tyle

@bezrobotny

Przecież ci pełnomocnik zarządu powiedział ze spółka nie ma pieniędzy i jest zgłoszony wniosek o upadłość. Obudź się człowieku w jakim ty świecie żyjesz !!!

@Konrad

Jeśli wystarcza Ci informacje przekazana przez pełnomocnika o którym piszesz to Twoja sprawa. Ja chciałbym to usłyszeć od zarządu, który jak są spotkanie ukrywa się po kontach. Zobacz ile Lena zrobiła i nie robi tylko dla siebie ale również dla nas. Pozdrawiam

@bezrobotny

Wy myślicie że dostaniecie jakąś kasę a ja wam tłumaczę, że nie dostaniecie !!! Lena nic nie robi tylko szum i to wszystko !!! Głupia blondynka która potrafi szczekać !!!

yyy
@bezrobotny

no to idz do zarzadu . Najpierw ustal kto jest w zarzadzie pozniej ich namierz a nastepnie zmus do wysłuchania twoich zali. Podejrzewam ze nic nie zdzialasz . Im trzeba po prostu wje......ć i tyle.

zzz
@Konrad

głupia nie głupia ale szum zrobila . jest w desperacji. to dobrze ze choc ona sie postawila i ze zarzad wie ze nie przejdzie to wszystko tak łatwo . Jak pracował Blaszczyk i robil w magazynie spotkanie z kurierami i darł jape i klamał w zywe oczy to mialem ochote mu przy............. ć ale Ona ma racje bo walczy o byt

@zzz

Walczyć mogliście jak spółka funkcjonowała teraz to już po jabłkach. Wszystko wina banu który zamknął linię kredytową i nie chciał już sponsorować tego dziadostwa.

@Konrad

Niech przewoźnicy walczą o swoje bo spółka spłaca pobrania mam nadzieję, że nie pieniędzmi przewoźników.

Pinki
@Konrad

Jakiego banku to było celowe działanie powinno się to zgłosić do CBA to było celowe działanie pranie pieniędzy i mówienie że firma idzie do przodu no to skoro tak się rozwijała to za co zakupiono Vive a miesiąc później plajta Delty

@Konrad

nie bank zamknal linie kredytowa tylko Molgo powiedzial dość. wzial olowek i kartke i policzyl ile wlozył i ile odzyskal i wyszło mu ze nadal jest do tylu . wiec zamknal firme zeby nie miec wiecej strat

Przewoźnik z Gdańska

Ludzie co z Watem jutro trza płacić. Księgowość Delty mówi że mogę fakturę wycofać bo niektórzy tak robią co wy bracia z zawiniętego zakładu Delty robocie bo jutro trzeba deklaracje VAT 7 wysłać .Były dyrektor Delty szanowny Stanisław z Gdanska mówił Arku to już jest koniec dwa miesiące przed upadłością Delty i dlatego go usunęli z gry dzięki Sorry że się ciebie nie posłuchałem.????????????????????????

@Przewoźnik z Gdańska

Stasiek to porzadny facet ,troche za spokojny . bo trzeba było dyrektorkom posłac pare (usunięte przez administratora) i od razu by inaczej rozmawiali . Jacek i Kaska ktorzy byli przed Staskiem to sie w (usunięte przez administratora) pietami bija ze sie uwolnili od Delty. W Krakowie był Arek . zawsze go jeb.....i za wszystko te frajerki Bozki i Jabłonskie. Szkoda mi go bardzo. Dyrektorkow napier......ć ile wlezie to od razu sie kasa znajdzie

Porębski K i Chwiejczak

(usunięte przez administratora) oddajcie (usunięte przez administratora) szmaciarze moja kasę nie ma prawa to ja je ustanowienie

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City