Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Robert

Jaka kasa? Nie ma inwestora. Komornik zabiera całą kasę. Kasy nie ma i nie będzie.

@Robert

Potwierdzam.

Podbudowany qrier
@Robert

Dziś na skaner dostałem wiadomość o uregulowaniu przez firmę dwudziestu tysięcy złotych zaległości w Orange. Wiecie coś na ten temat? Jest nadzieja?

@Podbudowany qrier

Zmień płytę stary to było już tydzień temu. Już sami się gubicie w tych kłamstwach ha ha ha !!!!

Podbudowany qrier
@Marek

No chlopie wrzucil bym fotke gdyby się dało

@Podbudowany qrier

A co ty chcesz i komu przez to powiedzieć ?

M.B

A gdzie jest ten od frachtów?

Komornik

Oho chyba dziewczyny kase dostały bo taka ciszaa

naczelnik
@Komornik

cisza prosimy nie rozpowszechniać nie sprawdzonych informacji

nick

dlaczego kury znoszą jajka_--

James Bond

Jestem dumny że mogę w tak fajnej firmie pracować...........

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
pisowiec

Panowie chciałem poinformować iż firma pracuje jutro normalnie i ma sie dobrze a kasa dziś jest jutro może jej nie być .................ogólnie jest fajnie ...............

Kancelaria Radcy Prawnego
@pisowiec

Czy są wypłacane pieniądze za wykonaną pracę dla kurierów i przewoźników? Proszę o wypowiedzenie się w tej sprawie kurierów i właścicieli firm przewozowych którzy wykonują usługi dla firmy delta.

pisowiec
@Kancelaria Radcy Prawnego

ja dostałem sianko i jestem zadowolony nie rozumiem o co chodzi w naszym oddziale cały czas mam przelewy spóznone około 5 dni

dry
@pisowiec

a jaki oddzial reprezentujesz

Komornik

Sa do uja dzis te frachty czy nie?

koliber
@Komornik

lejemy na te twoje frachty , zadzwoń do oddziału i sie zapytaj chemoroidzie

Lolek

Konkret polega na tym iż ....

Bulwers

Co z tymi frachtami w dniu dzisiejszym? Zamiast się sprzeczac dajcie wreszcie jakiś konkret....

Bekazwaswszystkich

Z tego co można tu zaobserwować widać że wypowiadają się tu same rekiny biznesu! Pogratulować no... Firmy pokroju TBA tudzież nawet w niedalekiej przyszłości Inpost niczego was nie nauczyły? Ahh tak zapomniałem że koledzy z branzy mają lizingi na auta z super tajna technologia wojskowa - air fuel. Ehh szkoda że ja nie mam takich chodow w armii :( Nara bezmozgie pacany

Kierowca

To jak jada dziś te frachty czy wstrzymane tak jak wczoraj?

Życzliwy

Szanowni pracownicy, współpracownicy, podwykonawcy... Powiem wam tak. Może niektórym zaświeci się chociaż mała lampka w głowach.... Choć jak to czytam to ciężko będzie... Firma ma problem... Nieważne Delta czy alfa czy inna. Nawet jeśli ma wejść inwestor to po tym co tu się wyprawia jakbym był inwestorem najpierw kazałbym was wszystkich wywalić na zbity pysk. Jak ratować cokolwiek jak to wy po części właśnie swoim gadaniem robicie najgorszą robotę!!!!!! po co publicznie... Dzwońcie do siebie, piszcie smsy. Ale jak chcecie coś ratować to pomagajcie a nie dobijajcie a potem płaczecie że nie wyszło itd itp i szukacie winnych wszędzie tylko nie u siebie. Żałosne jest to co robicie... Bo to w dużym procencie będzie wasza wina po tych tekstach.... Nie pasowało było se inną robotę znaleźć... A tak, namieszacie, pogrozicie, popyszczycie a jak jednak udałoby się postawić firmę na nogi to zamknięcie buziaczki i będziecie robić dalej... Mam nadzieję że dotarło do niektórych... Pozdrawiam

@Życzliwy

Zgadzam się w 100 %. Swoimi wypowiedziami i naprawdę mało śmiesznymi tekstami nie pomagacie wizerunkowi firmy, a wręcz szkodzicie. Każdemu z Nas chodzi o pieniążki - także musimy pomóc Michałowi i Dorocie żeby dostali dofinansowanie, postawili firmę Wówczas będą mogli spłacić wszystkie zobowiązania. To że w firmie jest trudna sytuacja finansowa to wiemy już wszyscy ale teraz pomyślmy jak z niej wybrnąć tak by dalej móc pracować. Nie srajcie do własnego gniazda

Klient
@Życzliwy

A ja jestem odmiennego zdania. Uważam że fundusze którym zarządza Pan Janusz są wynajmowane do spuszczania Polskich firm na dno. Świadczy to o tym, że np. Dyrektor Finansowy Grzegorz G. człowiek z funduszu ma na swoim koncie około 10 spółek które ogłosiły upadłość a on zasiadał w zarządach tych spółek.

@Klient

Ok. Ja zupełnie nie wnikam teraz w personalia. Mi chodzi tylko o bezsensowne i pewnie z czasem bezskuteczne napędzanie chorej afery agresji itd.

Pipi

Szofery zawsze słyną z tego że są najmądrzejsi na świecie, to typowy wykładowca parkingowy

Kierowca frachtowy

Gdyby Delta miała dobry system i wszystkie paczki były sklasyfikowane w systemie do godz.18 wtedy widać co dla kogo i ile będzie do zabrania z Łodzi to można by podjąć decyzję jakie auto puszczam w trasę i ile to będzie Deltą kosztować. Ale Delcie to leży martwym bykiem czy pojedzie solówka czy osobówka bo i tak nie płacą przewoźnikom. Druga sprawa to jeżeli spóźnia się jakiś fracht to wszyscy muszą czekać bo może jakaś paczka jest dla nich, a tak wystarczyłoby spojrzeć w system co jest dla kogo i tylko tych przytrzymać. Przez kilka dni stycznia były szybkie odjazdy a zaraz znów magazyn zacznie się grzebać do godz.3 i będziemy wracać na godz.9 a wiemy jaka już jest wtedy jazda a pamiętać trzeba ze auta ciężarowe mają jeszcze określony czas pracy. I nie ma co Delty bronić bo nawala po całości. Sposobem na cięcie kosztów nie jest jazda co któryś dzień bo klienci dopiero się wkurzają ze paczki późno dochodzą. A jeżeli tak to opóźnić doręczenie do 48h i będziemy przyjeżdżać do Łodzi, zwalać towar, zabierać to co naszykowali dzień wcześniej i takim sposobem wyjdzie nam pauza 45min i odjazd. I wtedy my wracamy na luzie i magazyn pracuje na spokojnie segregując paczki na drugi dzień i wprowadzić do systemu będzie czas. Dla każdego byłoby to z korzyścią. To wszystko musi paść bo nie ma przyszłości. Czy dziś na noc fracht wyjeżdża???

@Kierowca frachtowy

Człowieku co Ty wiesz o kurierce ? Widzę że masz najwięcej do powiedzenia ale pomysł żeby paczki zbierać kilka dni żeby się opłacało jechać to największy idiotyzm jaki słyszałam w życiu. Zapamiętaj sobie kierowco frachtowy że specyfika kurierki polega na jak najszybszym dostarczaniu przesyłek. Klient płaci więcej żeby mieć coś z dnia na dzień a jak nie zależy mu na czasie to wysyła to pocztą. Do Życzliwego : Wieje wazeliną na kilometr. Jeździłeś z Państwem B. na imprezki że ich tak bronisz ? Czy może dostajesz ekstra pod stołem żeby uspokajać nastroje ? Dziwisz się że ludzie mają dość bo nie chcą zasuwać za frajer ? Dziwisz się że piszą ? Bo ja nie i każdy kto ma rozum podzieli moje zdanie. Ja rozumiem że są czasem sytuacje że firma zaczyna tonąć bo np jakiś klient nie zapłacił fv i upadł albo ktoś przeinwestował itd. W Delcie jest inna sytuacja. Fajnie się żyje za czyjeś pobrania ale to jest do czasu. Trzeba być totalnym baranem i nie bójmy się użyć tego słowa (usunięte przez administratora) eby kłaść łapę na pieniądzach klientów którzy ufając Delcie wysłali przez nią przesyłkę pobraniową. Ludzie handlujacy przez internet mocną wagę przykładają do tego jak operator przesyłek podchodzi do zwrotu pobrań bo przecież sprzedając towar oczekujemy zapłaty. Niestety smród po przetrzymywaniu i nie zwracaniu pobrań zawsze się ciągnie i idzie w świat. Michał B. nikt inny doprowadził do stanu w jakim tkwicie. Od zawsze kombinował, oszukiwał ludzi i dlatego szybko się wybił. To że jeszcze żyje i nikt go nie połamał za to co ludziom zrobił to chyba potwierdzenie przysłowia : głupi ma zawsze szczęście. Ja dodam : do czasu. Tak jak kiedyś tu ktoś już napisał : karma wraca i do niego właśnie wróciła szkoda tylko że kosztem ludzi którzy uczciwie chcieli zarabiać na chleb a ktoś swoją pazernością ciągnie na dno i klientów i pracowników którzy na niego tyrali a on śmieje się Wam w twarz i z głupim uśmieszkiem poprawiając okulary mówi : nic się nie dzieje, wszystko w porządku, to chwilowe. Proponuję znaleźć w necie intrwencje polsatu na temat tba. Może otworzy Wam to oczy i przestaniecie wierzyć w cuda obiecywane przez człowieka który skończył jedną klasę technikum

@śmiech na sali

Twoje wypociny nic nowego nie wnoszą. Chyba że czujesz się z tym lepiej. Skoro tyle wiesz o logistyce to Czemu sam nie rozkręciłeś firmy na skale ogólnopolską ??? Jak Pan B płacił Ci pensję z pobrań klientów to Ci jakoś ten fakt nie przeszkadzał ? Ja jestem ciekawy jakie jest Twoje wykształcenie .... skoro stać Cię żeby obgadywać człowieka który starał się stworzyć fajną firmę. Jesteś słaby

@Gekon

Chyba masz podobne wykształcenie do Michała bo nie potrafisz nawet odróżnić kiedy pisze ON a kiedy ONA. Skala mojej firmy wybiega poza granicę tego kraju to raz co do wykształcenia wyższe kierunek zarządzanie zasobami ludzkimi. Numer buta też Ci podać ? :)

@śmiech na sali

I to uprawnia ciebie do tego że zjadłeś wszystkie rozumy ? Nie masz pojęcia człowieku co się dzieje w firmie ale najmądrzejszego starasz się udawać. Tak każdy potrafi.

Zdezorientowany
@Gekon

To co sie w koncu dzieje w firmie? Oswiec prosze nas wszystkich.

@śmiech na sali

Powiem tak. Właśnie dla takich krzykaczy jak ty jest internet. Dla twojej wiadomości ogólnoświatowcu.... Państwo B wiszą mi również parę złotych. Myślę że więcej niż twoja europejska firma. Widać że kompletnie niczego nie zrozumiałeś z mojego tekstu. A jak jesteś taki do przodu, weź widły albo lewarek i idź pikietować pod firmę. Proponuję skończ choć tą jedną klasę technikum.... I o tym mówiłem szkoda słów na was niektórych... A od pewnych spraw są sądy

@śmiech na sali

twoje myślenie to zwykłe myślenie typowego polaczka że każdy to (usunięte przez administratora) e pierwszy milion trzeba ukraść etc... Takie myślenie bierze się z nieumiejętności twoich, jesteś nieudacznikiem życiowym i tyle.

@Życzliwy

Kolejny który ma problem z interpretacją tekstu pisanego. Bardzo dobrze wiem co się dzieje w tej firmie śmieszny człowieczku bo sama w niej kiedyś pracowałam - miałam też na tyle otwarte oczy aby zamknąć z dnia na dzień rozdział z życia pt DELTA SZITY. Ile osób się przewinęło przez tą firmę to chyba sam Misio nie wie ale jedno jest pewne : w biurze zawsze lubił się otaczać szujami i dupolizami. Co do szkoły...proponuje wrócić do podstawówki - język polski czwarta klasa temat ; po czym poznać rodzaj męski od żeńskiego kapuściana głowo

redi
@śmiech na sali

technikum kolejowego hahaha. wyobraxacie sobie go jako konduktora w pociagu? bralby w lape . PKP zbankrutowaloby w miesiac. haha. to wyjatkiwy ignorant i prymityw????

Kurier Delty City

Delto ty jesteś jak zdrowie ile cię można cenić ten tylko się dowie kto cię stracił i serce moje tęskni po tobie nie odchodź nie uciekaj nie chowaj się za plecami komorników kroczacych ku tobie zostań broń się walcz z nimi my kurierzy Deltuni Kaczorkowi nie damy tak nam dopomóż ....,....

Kurierrrr

W tej firmie brakuje logiki a właścicielom brakuje przede wszystkim jaj. Nie mówię tu żeby spojrzeli ludziom w oczy ale wystarczył by chociaż jakiś meil z wyjaśnieniami... Albo cokolwiek... Każdy z nas pracował i dawał z siebie jak najwięcej a co dostał w zamian? Nic. Nawet odrobiny szacunku żeby powiedzieć co jest pięć. Oni dali kapitał ale to my kurierzy prowadziliśmy tą firmę. Bez nas nic by nie mieli... A finał będzie taki ze cala góra zrobi sobie wakacje a my zostaniemy z niczym...

@Kurierrrr

W grudniu Stokrotka pisala informacje do wszystkich klientow w grudniu. To byla kpina i plucie wszystkim w twarz.

Kierowca frachtowy

Piszcie na bieżąco każdego dnia czy fracht będzie jechał, jeżeli tylko ktoś będzie miał info. Z poniedziałku nie ruszyło a czy juz w ogóle ruszy?

fala

kierowcy staneli dyspozytorzy tez fracht nie wyjezdza. super. szkoda firmy szkoda pracownikow i klientow.

karmazynowy przypływ
@fala

czy opłacało by Ci się przewieźć kilka sek kilometrów dalej przy spalaniu powyżej 15l/100km np worek ziemniaków? wydałbyś na paliwo a towar nie jest tyle warty i tak co dziennie? czy lepiej uzbierać poczekać i zaoszczędzić? odpowiedz sobie sam na pytanie a nie jak nie którzy piszą koniec firmy... ciecie kosztów jak wszędzie? naucz się ekonomi trochę, zarządzania funduszami itp i rusz logikę i wtedy się wypowiadajcie.

ser
@karmazynowy przypływ

Ty ekonomista . Gdzie Ty sie uczyles tej ekonomii. Na kursach podwórkowych. Najpierw poznaj genezę ( a wiesz chociaz co oznacza ten termin) rozpadu firmy a dopiero pozniej pier......... o cieciu kosztów i ekonomii

kierowca

Jutro frachtu nie będzie !!! KONIEC

Nom
@kierowca

Skąd wiesz ?

kierowca
@Nom

dostałem takie informacje ze fracht nie przyjeżdża , wiec raczej nic dobrego to nie wróży ...

Jarek

O losach firmy zadecydowano w grudni 2015 roku !!! Dzisiaj możemy obserwować efekty.

Trucker

Niech ktoś wreszcie powie ale tak raz a konkretnie: Co się dzieje z firmą? Jestem kierowcą frachtu z jednego z oddziałów i każdy mówi co innego a nie wiem czy juz zacząć rozglądać się za inna praca... Jedni zapewniaja ze inwestor juz jest i będzie tylko lepiej z kolei chociażby pracownicy sor w Łodzi twierdzą że lada dzień firma yebnie fikolka i nie będzie nic... Komu wierzyć?

klient
@Trucker

Ja ci napiszę prawdę w dniu dzisiejszym dostałem pismo o zajęcie wierzytelności przez Komornika Sądowego w Mławie. Należności jakie są do spłaty to prawie 1 mln zł. Zakładam że takie pismo dostali wszystkie firmy współpracujące z Deltę, a wynika z niego że teraz trzeba przekazywać wszystkie należności za przesyłki nie do Delty lecz na konto komornika sądowego. Na resztę pytań które zadajesz odpowiedz sobie sam wszyscy zaczynają uciekać z tego tonącego okrętu. Jeżeli jeszcze jeździsz to jesteś naprawdę głupi bo nawet nie wiesz że robisz to charytatywnie.

Trucker
@klient

Dzięki wielkie za odpowiedź, jest tak jak sądziłem. PS. Nie ja jestem głupi lecz mój pracodawca a w delcie - podwykonawca. ;) Pozdro

Handlowiec
@klient

A możesz wrzucić gdzieś te pisemko? Zasłaniając oczywiście dane do kogo one trafiło ?

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa