Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Konrad

No to niech prezes bądź kadrowa szykują się po majówkę na masę roboty. Pracodawca ma 7 dni na wydanie świadectwa pracy (dni kalendarzowe A nie robocze). Na dodatek nigdzie nie jest zgłoszone że firma jest w stanie upadłości czy jest zawieszona działalność. Oj lepiej by świadectwa pracy czekały jak tam przyjadę....

Krzysztof
@Konrad

Nie będziesz mówił zarządowi co ma robić !!!

Lech
@Krzysztof

No pewnie że zarząd wie zawsze najlepiej. Efekty właśnie widać. A to zarząd powinien być bardziej dla firmy i dla pracowników. Noga w biznesie może się potknąć każdemu ale jest sztuką umieć upaść tak żeby móc wstać z godnością. To może kto i rękę poda ale jak się gruchnie o glebę nie troszcząc się o nic i nikogo to wstać będzie bardzo ciężko a może już wcale się nie da.

beerman
@Lech

godność to słowo jest nieznane jabłonskiemu , prezesowi, łukaszowi, krzyskowi r. i całej tej bandzie ktora tam została. To swinie bez ambicji ktorym mozna pluc w twarz a oni powiedza ze pada deszcz

Lech
@beerman

Nie ma potrzeby obrzucać ich epitetami. Po prostu nie dali rady. Nie każdy się nadaje. Niektórzy niestety nie dali rady już kolejny raz. I chyba rynek paczkowy ich już nie chce. Kto z dużych operatorów ich weźmie? Wszelkie geszefty już upadły, brokerzy też się nie będą wygłupiać i tak dalej. Co przytomniejsi szybko się zorientowali w sytuacji i wylądowali np w Allegro a reszta będzie się trzymać tego co jeszcze ma albo jej się wydaje że ma. Najgorsze jest to, że jeżeli powstanie kolejna firma-wydmuszka z miejscowym kapitałem nastawionym na szybkie zyski (w paczce?? a to dobre ! :-) To znajdą się i klienci i kurierzy którzy w to wejdą. A potem płacz. Najlepsze jest to ze będą to dużej mierze ci sami klienci i kurierzy którzy już się przejechali na tba, alfapost, patronie, delcie itd. Ludzie się nigdy nie nauczą i polecą za 2 złote gdzie indziej. Gdybym miał nawet 50 paczek dziennie to nie wpadł bym na pomysł żeby gadać z jakąkolwiek firmą poniżej 200 tysięcy paczek w sieci dziennie. Może byłoby drogo może byłbym jednym z wielu ale miałbym pewność systemu.

Igor
@Lech

Szczególnie jak firma robi 40 tyś paczek dziennie ( tba ) a dyrektorzy sprzedaży uciekają ze spotkania na zlecenie funduszu ha ha ha :)

@Igor

kolego TBA tak samo miała 40 tys paczek jak Delta miała 10 tys . hahaha. pobozne zyczenia . Pamietam jak jablonski i bożek na białej tablicy robili wykres wzrostowy. to był jakas jedna wieksza wysyłka jakiejs firmy . mało sie nie zwalili w nachy jak to rysowali i mowili o tym

@Lech

(usunięte przez administratora) i nic wiecej.

Igor
@były pracownik

Niestety mylisz się - 40 tyś było w każdy poniedziałek i wtorek natomiast najmniej w piątki spadało do 25 tyś. Co do akcji to był zakaz pozyskiwania bo wyciągneli wnioski jak JJ wrzucił akcję 20 tyś paczek dziennie to zawalił operację i podnosili się przez tydzień czasu pomimo tego że mieli czas 5 dni na rozwiezienie tego to byli jeszcze za mali bo miało to miejsce jakieś 2 miesiące po uruchomieniu sieci :)

@Igor

ty piszesz o Jabłonskim , delcie i akcji 20 tys paczek? Oni ledwo sobie dawali rade z 7 tys. nie mowiac o 10 tys. oni byli za mali, niewyplacalni ,oszukiwalli kogo sie dalo i jezdzili szrotami w wiekszosci w leasingu

Pawel
@anonymous

Inwestorek postawił nie na tego konia co powinien ha ha ha Wszyscy wiedza że ludzie po siódemce są (usunięte przez administratora) warci i tylko czarują co to nie oni !!! Prawda jest taka, że rynek zweryfikował ich umiejętności i nikt powtarzam nikt przy zdrowych zmysłach ich nie zatrudni !!!

Jura
@Pawel

Ja myślę, że oni nawet innej pracy nie szukają tylko będą próbować przetrwać jakoś w tym własnym towrzystwie bo to jest wygodne i próbować namówić innego inewstora na jakąś kolejną przygode z kurierką czy innym podobnym biznesem.

@Jura

Witam Panie Januszu Przesyłam informację w załączniku o które Pan prosił brakuje kilku tabel ale do środy prześle je do Pana. Teraz wysyłam dane które myślę że będą w miarę wystarczające na początek. Co do spotkania z Jarkiem w miarę się pilnował ale dopytywał się o inwestora. Musimy się umówić przekażę te 2 rzeczy które mam i musimy umówić co dalej i co z TBA może część z tego będzie warto kupić tylko my sami na tą chwile nie weźmiemy nic poza przejęciem leasingu urządzeń. W załączniku są informację oczywiście jest propozycja wyceny i plan rozwojowy na rok 2016 i 2017. Zaznaczę tylko że to opiera się na dość małej inwestycji rzędu 13 milionów złotych. Jeśli inwestycja była by większa np o 10- 15 milionów złotych to wyniki , obroty ilości paczek na koniec roku 2017 były by zbliżone do ilości paczek czy obrotu w IN POST który to kupili za 110 milionów i te pieniądze nie weszły do firmy tylko to była kwota zakupu a jeszcze inwestycje pewnie kolejne 20-30 milionów złotych . Po za tym INTEGER i tak będzie na tym dalej zarabiał bo będzie podwykonawcom dla In Postu. Dane brakujące w załączniku prześle do środy, kończymy przeprowadzkę a ja zająłem się wprowadzeniem 3 dużych firm wiec trochę mi czasu zabrakło. Z poważaniem, Michał Błaszczyk Dyrektor Generalny

Eryka
@xxx

Co to jest ? Kto to pisał? To się kupy nie trzyma.

Xxx
@Eryka

Tak Michał ustalał z Arciszewskim

łuć
@xxx

to nie pisał Michał . To nie jego styl, moze ktos mu to pisał ?? Słowo "podwykonawcom" w stosunku do pojedynczej osoby a nie do grupy osób nie jest w stylu błedów popełnianych przez Michała. Słowo "informację " w tym znaczeniu jaki jest w tym zdaniu, to jak najbardziej styl Michała. On chciał być taki "Ą" , "Ę" i bardzo często uzywał w mowie i pismie ą i ę tam gdzie akurat nie było to potrzebne. Albo ktos to napisał nieudolnie podszywajac sie pod styl Michala albo wlasnie ten ktos chcial zeby to tak wlasnie nieudolnie wygladało . Po za tym skladnia i logika tekstu nie sa w stylu Michała.

@łuć

DELTA CITY PRZESYŁKI SP. Z O.O. PLAN ROZWOJU FIRMY, WYCENA 1. OPIS FIRMY Informacja w kilku zdaniach o firmie kurierskiej Delta City Przesyłki Sp. z o.o. Firma powstała w Warszawie w 2001 r. Właścicielami do chwili obecnej są Dorota i Michał Błaszczyk, którzy codziennie są zaangażowani w funkcjonowanie firmy. W początkowym okresie zaproponowaliśmy naszym klientom usługi serwisu miejskiego na terenie Warszawy i okolic. Dobra jakość świadczonych usług pozwoliła w stosunkowo krótkim czasie zaskarbić sobie uznanie i lojalność licznych firm. Rozszerzając zakres świadczonych usług zaoferowaliśmy usługi magazynowania i konfekcjonowania towarów. Korzystają z tego znane i cenione firmy z branży odzieżowej i obuwniczej. W naturalny sposób, ewolucyjnie, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku zorganizowaliśmy dystrybucję towarów na terenie całego kraju. Wykorzystujemy do tego sortownię zlokalizowaną w Warszawie i Łodzi i sieć ponad 30 Oddziałów i Przedstawicielstw w głównych miastach oraz ponad 400 kurierów , które zasięgiem działania pokrywają teren całej Polski. Główna sortownia znajduje się w Łodzi na ulicy Papierniczej { 23 ramp załadowczych magazyn kros dokowy } Nieustannie pracujemy nad usprawnieniem funkcjonowania naszej firmy, nasz serwis oferuje usługi kurierskie z terminem doręczenia 24 h na terenie całego kraju. Od początku tego roku wyposażamy naszych kurierów w urządzenia pozwalające śledzić drogę przesyłki w trybie „on line oraz przeprowadzamy proces integracji systemowej w firmie. Na dzień dzisiejszy obsługujemy ponad 700 firm, dziennie obsługujemy ok 6 tyś paczek. 2. STRUKTURY FIRMY --- 12 Oddziałów Wrocław,Katowice,Kraków,Tarnów,Kalisz,Częstochowa,Łódź,Radom,Warszawa,Poznań,Olsztyn, Gdańsk --- 22 Przedstawicielstwa Szczecin, Gorzów, Zielona Góra, Koszalin, Piła, Konin, Elbląg, Płock, Płońsk, Bydgoszcz, Białystok, Leszno, Siedlce, Biała Podlaska, Lublin, Kielce, Tomaszów Mazowiecki, Sieradz, Wałbrzych, Opole, Rzeszów --- Sortownia Łódź ul. Papiernicza 23 bramy załadowcze Pojemność sortowni do 40 tyś paczek --- Sortownia Warszawa ul. Poleczki { częściowy wynajęta bo nie korzystamy z całej powierzchni, klient płaci za najem + wysyła nami paczki } 7 Ramp załadowczych Pojemność do 7 tyś paczek w przypadku większej ilość wypowiadamy umowę firmie której podnajmujemy magazyn 50% --- System od firmy Alfa Projekt { system ten działał w TBA, Siódemka, Fedex } Stała umowa, Alfa chciała by mieć 1%-2% udziałów w firmie i bardziej się związać z firmą- lepsza obsługa systemu jak i lepsza cena za system --- Rozliczanie podwykonawcy kurierzy, przedstawicielstwa Płacimy podwykonawcom w oddziałach i w centrali jeśli jeżdżą na swoich samochodach ryczałty dzienne ,chyba że z paczek dostarczonych bądź odebranych wychodzi więcej. Kwoty Ryczałtu od 250 PLN do 340 PLN, uzależnione jest to od trasy ilość kilometrów i ilość stopów, paczek dostarczanych odbieranych, godzin pracy. Dodatkowo są kierowcy na naszych samochodach { koszt leasingu, paliwo, wypłata } Przedstawicielstwa płacimy za paczki odebrane i dostarczone oraz tak zwane minimum logistyczne uzależnione od przedstawicielstwa Kierowcy na pensjach stałych 1800- 3000 { uzależnione od rejonu, regionu, ilości doręczonych paczek czy odebranych paczek, ilość godzin pracy } Frachty są płacone za kilometr jesteśmy w trakcie negocjacji stawek w dół ewentualnie zmian przewoźników --- Ilość naszych kierowców centrala + oddziały Dane dosłane w osobnej tabeli w ciągu 2 dni. --- Ilość podwykonawców centrala + oddziały Dane dosłane w osobnej tabeli w ciągu 2 dni --- Ilość pracowników w centrali , sortownia, magazyny i oddziały tabela poniżej Dane dosłane w osobnej tabeli w ciągu 2 dni --- Informacja o leasingach GRENKE LEASING- urządzenia kurierskie BZWBK LEASING- samochody BZWBK LEASING- urządzenia kurierska IMPULS LEASING- samochody liczba GETIN LEASING- samochody liczba ARVAL LEASING- samochody liczba 3 sztuki { długofalowy najem umowa się skończyła } Dokładna tabela dosłana w ciągu 2 dni --- Paliwo do samochodów firmowych Umowa Statoill ok 20 groszy na litrze paliwa rabat --- Łącza internetowe + Telefony Netia- Biuro Warszawa Internet Starnet- Biuro Warszawa zapasowe łącze Netia- Sortownia Internet Globitel- Sortownia łącze zapasowe Platan- Internet magazyn Warszawa łącze od najemy magazynu Plus- Internety mobilne w Oddziałach Netia- Telefony stacjonarne, centrala telefoniczna Orange- Telefony mobilne + internet mobilny do urządzeń kurierskich transmisja danych T mobile- Telefony mobilne + internet mobilny do urządzeń kurierskich transmisja danych --- Obsługa magazynowa wózki widłowe Długo terminowy najem wózków widłowych na sortowni Łódź + sortownia Warszawa- Lemarpol --- Frachty Białystok-Warszawa, Biała Podlaska-Siedlce- Warszawa Olsztyn-Płońsk-Płock-Warszawa Warszawa-Łódź Gdańska-Łódź Bydgoszcz-Łódź Bydgoszcz-Konin-Łódź Szczeci

Biuro na Bacha czynne jest od 10 do 14. Wszystkie meble komputery i majatek jaki tam jeszcze pozostał został wywieziony. Coś kombinują na Żeraniu, gdzies tam jest biuro, to tak jakby ktoś chciał wiedzieć

w Go work pracuja chyba analfabeci . to pewne słowo k.u.t.a.s oznacza : (usunięte przez administratora) – dekoracyjny element ubrania, czapek i zasłon i od zawsze to znaczyło ale rowniez jest to nazwa wsi na Wegrzech skoro pisze ze w dawnej delcie cała gora czyli zarzad to k.u.t.a.s.y. to prosze mi tego nie kasowac

Zdziwienie
@anonymous

Strasznieś mądry ;-) Coś chcesz osiągnąć? Przestań mędrkować.

Jaromi

Służbowe @ już nie działaj więc i informacji nie będzie eh

@Jaromi

Poczekaj zaraz z notami wyjadą jak znam życie.

email
@Jaromi

w poniedziałek jeszcze działały

@email

Dzisiaj nie działają

Wkurwiony
@Jeromi

Maile służbowe nie działają od 20. Kwietnia. Skrzynki istnieją tylko hasła są pozmieniane. Miały być informacje by firmy i dalszych działań. Jak byłem ostatni dzień w biurze , prezes potwierdził, że skrzynki będą działać do momentu kiedy sytuacja firmy nie stanie się klarowna (do momentu kiedy syndyk nie wejdzie). Słabe to wszystko

nawaho
@Wkurwiony

Jeżeli firma nie ma majątku wystarczającego do przeprowadzenia upadłości to syndyk nie wejdzie, bo sąd może odrzucić wniosek.

@nawaho

Szkoda bo myślałem, że tym razem Janusz zainwestuje trochę grosza ale widocznie szuka lepszej inwestycji :) http://www.lagris.pl

@xxx

Jeszcze nie jedna firma zostanie zniszczona - taki mamy klimat :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
poszkodowany przewoźnik delty

Proszę o kontakt firmy/ osoby poszkodowane , którym Delta zalega mniejszą lub większą sumę pieniędzy, chcemy wspólnie złożyć zawiadomieni do prokuratury o popełnienie przestępstwa przez zarząd firmy. Nie odpuszczajcie !!! , czy to jest 20 tysięcy czy 200 to trzeba ich pociągnąć do odpowiedzialności, działali świadomie w celu oszukania nas. Jeździliśmy dla nich choć obiecywali płatności i wpływy od inwestorów. Na razie mamy 5 firm wobec których Delta ma zobowiązania na sumę prawie 800 tysięcy, dla prokuratury to już nie będzie mała sprawa . Proszę o informację o wysokości zobowiązań na utworzonego w tym celu email: przewoznikdelty@gmail.com . Jeżeli trzeba utworzę dodatkowo wspólną grupę, aby każdy zainteresowany miał wgląd w sprawę. Mamy cały weekend na zebranie informacji, na początku przyszłego tygodnia zaczynamy działać . Jeżeli sami czegoś nie zaczniemy robić to nie odzyskamy nic od spółki .

@poszkodowany przewoźnik delty

jest utworzona grupa gdzie możemy wspólnie wymieniać sie informacjami , nie tego typu jak tutaj lanie wody i narzekania , tylko konkretnymi, zapraszam na przewoznikdelty@gmail.com

Walczący o swoje
@poszkodowany przewoźnik delty

Uderz do tej Leny ona ma pełno info i sama już składała do prokuratury zawiadomienie może będzie coś miala co Ci się przyda

@Walczący o swoje

wyslij mi proszę namiar do niej na email , ten powyżej . dziekuje

Walczący o swoje

Molsson@wp.pl taki mam tylko

silver
@poszkodowany przewoźnik delty

ja już złożyłem zawiadomienie . Nie ma odpuszczania. Łajzy niech się tłumaczą na komendzie

Zły i nie podaruje
@silver

My zbieramy wszystkich którzy zostali oszukani przez zarzad by sie do nich dobrać mamy juz info ze majątki maja przepisane ale tez to zaskarżymy skarga pauliańską jest juz kilka prawników co sie tym zajmą i zależy nam na wszystkich osobach co wiszą kasę i proszę każdy niech na maila przewoźnikdelty@gmail.com wyśle kontakt do siebie a sie odezwiemy bo zostaliśmy celowo oszukani przez nich a jak od nich nie odzyskamy kasy to od spolki tym bardzoej mamy opracowany tor działania ale musi byc nas wiele i wszystkie nie jasności jakies nie odciągnięcia czy ich oszustwa prosze opisać w mailu lub podać namiar a sie skontaktujemy . Pozdrawiam Zły

@Zły i nie podaruje

Prawnicy wa się wszystkim zajmą bo z tego maja siano natomiast żaden prawnik nie zagwarantuje wam odzyskania kasy. Czyli będziecie mieli jeszcze większe kłopoty finansowe.

Sandra

No i jednak to prawda- Szybka Paczka Sp. z o.o. (nie mylić z Szybką Paczką jakiegoś kolesia, bo to będzie sp.z o.o.)startuje zaraz po świętach. Na razie przerabiają papiery z Delty na Szybką Paczkę i dopinają szczegóły dystrybucji na terenie Warszawy i okolic. Magazyn na Krakowiaków koło piekarni SPC, a biuro zostaje na Bacha. Już mają zwerbowanych 25 kurierów, aby było obłożenie na każdą dzielnicę. I dlatego tak dbali o starych klientów i rozwozili ich paczki, bo ci klienci już dali się namówić. Podobno mają jeszcze się zgadać z Błaszczykami odnośnie obsługi ich punktu wysyłki paczek w Landzie. Mają listę pracowników, którzy im będą potrzebni, więc przed świętami będą dzwonić z propozycjami roboty. Finansowanie na start mają zapewnione od potentata bankowego.

Chyba Szybka Sraczka - ha ha ha

Wright
@Sandra

Ta szybka pacz czy moze nawet sraczka bedzie miala tak samo długi zywot jak alfa post , 7 post, lub jag 24 pewnie tworza ja skompromitowani, niewiarygodni ludzie typu jabłonski ,bożek i cala reszta. jabłonski juz kiedys dzialal w alfa post i padla szybciej niz sie rozwinela . a to co zostalo po Delcie to oddało pobrania ???? pewnie nie . (usunięte przez administratora) i naciagacze

@Sandra

Może chcą zrobić samego lokalnego kuriera na terenie Warszawy i okolic. To może im się udać.

coś
@Sandra

A skąd masz takie dziwne informacje. Przecież to chyba jakieś żarty. Po pierwsze nikt w coś takiego gdzie Ci ludzie są nie zainwestuje. Po drugie są spaleni na rynku a po drugi w landzie jest punt kurierski ale to jest E Paka . Oj dziwne rzeczy tutaj się wymyśla.

Daniel
@coś

A jednak znalazł się ktoś kto w to zainwestuje. I klienci też się znaleźli. Spaleni? Za milionowe długi pozostawione po Błaszczykach?? Próbowali ratować upadającą firmę- nie udało się, ale mają kolejny plan bez bagażu w postaci zadłużenia, tylko od zera.

@coś

Miałem rację, ruszają:)

mały przewoźnik
@Sandra

Czy komuś udało sie odzyskac jakąs czesc długu od delty od poczatku lutego?

Zdzisław
@mały przewoźnik

Tak. Dziś dostałem przelew częściowy za styczeń

@Zdzisław

Jaką ugodę podpisałeś 70 % ?

Zdzisław
@xxx

Bez ugody. Pojechałem, pogadałem, podpisałem warunkową ugodę albo kasa albo sąd i przelew otrzymałem. Punkt zwrotny to zdjęcie moich synów którzy odzyskują długi :)

@Zdzisław

W takim wypadku również odwiedzę biuro :)

YUcuncun
@Daniel

oni sa najwiekszym balastem tej firmy i zawsze byli . sa to ludzie skompromitowani i niewiarygodni. Ich nazwiska zle sie kojarza i nic nie znaczą. Takie przysłowiowe ZERA

FIGO

To co ruszają. A kto inwestuje . Kto będzie tą firmą zarządzał. Co znowu Porębski i Jabłoński. Przecież to nie wyjdzie. Zbudowanie całego kraju od początku bez paczek to będą kolejne miliony i to jeszcze większe niż do tej pory wydali.

@FIGO

Najlepsze jest to, że cały czas jakiś naiwny, czy to klient, czy inwestor, czy kurier, czy pracownik się znajdzie i zabawa zaczyna się od nowa, a potem płacz i zgrzytanie zębów. Jakim cudem ktokolwiek jest jeszcze w stanie uwierzyć, że paczkę w Polsce z pełną siecią nadal da się zbudować od zera? No nie da się :-) Efekt będzie taki, że panowie pójdą w brokerkę (ale już nawet to nie jest proste) albo w dostawy lokalne w Warszawie a jak się pojawi klient który oprócz dostaw lokalnych ma też kraj (a takich klientów jest 98%) to zaczną się wędrówki do operatorów i skomlenie o wpuszczenie na linie bo to nie odbiory i dostawy są problemem bo zawsze się znajdzie kurier, który te 25 paczek w Legnicy czy Ostrołęce rozwiezie czy zbierze ale cała sztuka polega na dowiezieniu tych paczek tam z kraju i dlatego linie są tak ważne (a jakie to są koszty !) Ciekawe kto ich wpuści? Wiem co najmniej o trzech operatorach którzy mają za kasą wypisane "tych klientów nie obsługujemy" bo nie chcą być na rynku źle kojarzeni i kolejnych trzech dla których nie warto się schylać po drobiazgi. Zaraz, zaraz trzech i trzech to już sześciu? :-) Aha. No to została jeszcze tylko Poczta Polska i Paczka w Ruchu :-) Powodzenia.

Zdrowy pracuś
@spec

Wystarczy ruszyć z lokalem i to rozbudować a za kilka lat spróbować wejść w majówkę. Ale taki mazgaj puszczający bąki z kleksem tego nie zrozumie-płacz że nie znajdziesz dojnej krowy jak Delta-teraz będziesz zasuwać za najniższą krajową, bo w nowej spółce jesteś spalony. I wielu innych też. Zarząd zapłacił adminon i ma IP wraz z lokalizacją wpisów, więc kadrowa ma sporo pracy by podać osoby na czarną listę. Zatkało rozepchane kakao? Boli? Jeszcze nie? Będzie boleć! I do tego wnioski do sądu o zniesławienie.

@Zdrowy pracuś

Wyluzuj. Gdzie tu masz zniesławienie? :-) Naprawdę sami zapłacenie adminom wystarczy aby dostać IP wszystkich logujących się i wpisujących się? Ciekawe. Sprawdzimy jak to działa na gowork.

mały przewoźnik
@Zdzisław

Ja mam faktury z grudnia ,nie wiem jak to ruszyc, nikt tel nie odbiera , juz ich musze kredytowac a wisza mi dużo pieniedzy,

info
@mały przewoźnik

czy mają już KRS tej nowej spółki czy ktoś wie

proste
@Zdrowy pracuś

"Wystarczy ruszyć z lokalem i to rozbudować a za kilka lat spróbować wejść w majówkę." Popatrz, jakie to proste!

Pytający
@proste

I co ruszają coś wiadomo.

EPAKA
@Sandra

Ale Bzdury tutaj piszecie. Po pierwsze kto przy zdrowych zmysłach wejdzie w ten biznes z tymi ludźmi. A PO drugi jaki punkt w Landzie. Ludzie puknijcie się w Głowę. W Landzie jest punkt E Paka z łukowa . Firma ma ponad 100 punktów kurierskich i proszę nie mieszać nas w sprawy Delta Kurier.

grom

Widze ze "poszkodowany przewoznik delty" i "zły" mysla tak ja powinni myslec wszyscy od poczatku, winnych ukarac . najlepsza kara za celowe rozwalenie firmy i oszukiwanie z premedytacja jest kara pozbawienia wolnosci nawet na krótko nawet na poł roku ale jednak kryminal, po pierwsze beda mieli zasrane papiery a po drugie w (usunięte przez administratora) zycie jest ciezkie. wyobrazacie sobie Bożka jak "pierdzi w pasiaki" . ale by chłopaki mieli ubaw i uzywanie

Zły ,

Szanowni państwo ze spoki my ni nie dostaniemy bo panowie z zarządu doprowadzili to do upadku ale trzeba pomysleć czy zrobili wszystko zgodnie z prawem i proszę pomysleć czy nie mamy na nich żadnych nieprawidłowości ja wiem ze są i trzeba wytoczyć w stosunku do nich proces . Nie ma co odpuszczać tematu bo kazdybz nas stracił sporo kasy .

Kierownik oddzialu

No ja się nadal zastanawiam kiedy otrzymamy chociaż informacje na temat prowadzonych procedur odnośnie zamknięcia spółki bo miały być przekazywane 2x w tygodniu a tu cisza. Dodzwonić się do Krzysztofa czy do kogoś z firmy graniczy z cudem. Infolinia też nie odpowiada. Na pisma nie odpowiadają. Niestety , ale jak ktoś napisze , że tam nikogo nie ma to wystawi się na pośmiewisko. Bo praca biura i osób, które zostały nadal funkcjonuje. Rzekomo nie otrzymali wynagrodzenia , a pracują charytatywnie i dla dobra innych ha ha ha .

@Kierownik oddzialu

a moze piszcie na prywatne adresy tych co jeszcze tam pracuja . adres Pawła J, RenatyJ Katarzyny B nie trudno ustalic co Wy na to? moze bedzie odzew

Czy dokumentacja została złożona w sprawie upadłości? Czy upadłość już zostanie ogłoszona? Ktoś ma jakieś info ?

ex employee
@Zainteresowany

Wcale bym sie nie zdziwił gdyby za ta calą szopką z ta niby upadłoscia stał Błaszczyk Michał syn Romualda, czarownika z krainy "OS" czyli Osowiec Jest to wysoce prawdopodobne

@Zainteresowany

Dokumenty zostały zgłoszone ale są niekompletne. Poza tym żeby uruchomić procedurę upadłości trzeba wpłacić kasę do sądu ok 60 tys. Zł. Kasy też nie wplacili.

Upadłość
@Liza

Skąd wzięłaś to 60 tys?? Ale oczywiście jeśli spółka nie ma ma nic to sąd wniosek odrzuci.

@Upadłość

Tyle kosztuje powołanie syndyka w Warszawie.

poszkodowana firma transportow

Witam, chcę złozyc doniesienie do prokuratury, poszkodowanych przewoźników zapraszam do kontaktu na przewoznikdelty@gmail.com, może wspólnymi siłami uda sie cos zdziałac. Czekam dzis do godz 16.

Wiesz kto
@poszkodowana firma transportow

Możesz śmiało składać- tylko na Twoim miejscu zlozylambym doniesienie przeciwko osobom , które świadomie was oszukali o narazili na koszta przez co znacznie spadła wasza stopa zyciowa.

Kierownik Oddziału własnego

Proszę źle nie pisać o Delcie. Tj bardzo porządna firma. Porządnie wydymała Nas wszystkich ...

Dymała
@Kierownik Oddziału własnego

Dymała tych, którzy dali się (usunięte przez administratora) Zakład, że 3/4 tych nieszczęśników wyląduje w firmach, które też (usunięte przez administratora) Nikt normalny ich już nie zechce. Znam firmy, które w HR mają listę nazwisk pod tytułem "tych państwa nie zatrudniamy" bo nie chcą złych skojarzeń wśród klientów bo nie chcą wykradania danych i przekazywania ich kolegom z paczki w innych firmach itd. itd.

podwykonawca

Czy moze ktos z Warszawy mi powiedziec czy jeszcze biuro na Bacha funkcjonuje ? Czy jest sens przyjezdzac i wyciagnac co swoje nawet kosztem rozpierduchy ??

Smok
@podwykonawca

Skąd jedziesz bo mogę sie dołączyć a znaleźć ich nie trudno Ha jestem z Krakowa

Kierownik
@podwykonawca

Tydzień temu jeszcze było czynne , a przed świętami Magda normalnie urzedowala na recepcji

pomorze
@Kierownik

ooooooo prosze czyli Madzia oszustka klamala. Mowila ze odchodzi ze to juz koniec a jednak siedzi nadal ? tzn ze Kaśka B tez tam siedzi ,Elka pewnie tez ? Bożek i Jabłonka pewnie coś wymyślili ale to długo nie pozyje . Najwyzej tak długo jak Jag 24. no to ładnie. Czyli ci najwieksi łgarze i łachudry cos kombinują ? a kiedy sie rozliczą do końca??

Kurierrr

Witam wszystkich mam pytanie odnośnie faktor za styczeń czy ktoś dostał wynagrodzenia ? Dziękuję

DC

Molgo i Arciszewski zapłacili dzisiaj wszystkie zaległe faktury.

@DC

pierwszy kwietnia pryma aprylis fajzo

To nie w ich stylu

Żart roku

oszukany przewoźnik
@DC

Czy ktoś ma jakiś namiar na pana A i pana M? pomocy

Waldek
@oszukany przewoźnik

to wszystko była akcja zaplanowana mają wszystkich w (usunięte przez administratora)

@Waldek

Nigdy nie dowiecie się kto za tym stał !!!

abbas
@Waldek

oczywiscie ze tak . i mozna z duzym prawdopodobienstwem napisac z imienia i nazwiska kto za tym stal

funiek
@Piotr

wszyscy o tym wiem ze sie nie dowiemy. to jedyna rzecz jaka wiemy

zły

A ktoś się orientuje co z nieoddanymi pobraniami ?

Marzena
@zły

nie no co ty kasa idzie na bieżące wydatki dla ludzi którzy przychodzą do roboto

zły
@Marzena

Jak przychodzą do roboty skoro firma zamknięta ? Czy jakiś pozew zbiorowy się szykuje ? , ja chętnie się dopiszę.

Marzena
@zły

Myślisz że taki Rubaszewski i inni to za co przychodzi do pracy ?

Lejek
@Marzena

A ja słyszałem że ze Sztabinski wraca do delty i będzie pierwszym naczelnym handlowcem. Oj dzieje się

@Lejek

W latach 2007-2012 pracowałem na systemie autorskim stworzonym do kurierki. Potem wymieniłem go na inny. W sobotę spotkałem się z kolegą z którym wspólnie tworzyliśmy ten system i okazuje się że w zeszłym roku Pan Jobda w imieniu Delty przyjechał do niego aby ten system odkupić właśnie z powodu że Jarek Sz. go zachwalał - dziękuje Jarku za docenienie mojego wkładu rozbawiłeś mnie do łez :)

Czarek
@Jarek

Jobda to wiecznie uśmiechnięty naciągacz. Nic nie sprzedawał a faktury wystawiał na prawie 10.000pln. Za co? za tabelki z których nic nie wynikało?

@Czarek

Jak większość handlowców opowiadają marketing a jak przyjdzie coś do czego to (usunięte przez administratora)

prezes z dala
@zły

bedą zainwestowane w bardzo szybką paczkę

Co Ty się (usunięte przez administratora).handlowców czepiasz

@Dd

Jak dorośniesz to może zrozumiesz.

@Jarek

Stary się znalazł a dopiero z piaskownicy z pielucha wyszedł

@Dd

Handlowcy to są śmieci, wprowadzają klientów w błąd oszukując jaka ich firma jest najlepsza. Tak samo tutaj opowiadali jaka to stabilna firma a za chwilę telefonu nie odbiera śmieć jeden z drugim.

@Klient

Dlatego ich teraz nikt nie chce zatrudnić do pracy.

@Jarek

Był u mnie Miłosz Sz. - ten sam co pracował w Tba. Chciał abyśmy wysyłali paczki za pośrednictwem Delty. Takich ludzi trzeba omijać szerokim łukiem.

@Klient

Jakim cudem ten gość został zatrudniony ? Przecież Jabłoński swego czasu postawił ultimatum że jak oni się pojawi to on rezygnuje !!!

sowa
@Piotr

to ja jestem za tym zeby ten gosc przyszedł do pracy . Jabłonskiemu już dziekujemy

@sowa

Do czego ma przyjść i po co ? Po to że jak pojawią się problemy to aby zwinął kitę i uciekał ?

@Jarek

Nazwiska te należy skalować !!! Maciej Zieliński Tycjan Chrapek Miłosz Szczeszak Marcin Głogowski Bartek Meus Rafał Świder

@xxx

to są cienkie bolki nie należy się nimi przejmować

awruk
@Jarek

ale przynajmniej PJ pojdzie w piz.....u P J to człowiek bez honoru, oszust,naciągacz i niedouczony pajac

@awruk

He,he, ciekawe dokąd? Plotka niesie, że już gdzieś próbował ale coś jakby trochę nie wyszło ;-)

wqrwiony

Coś ucichło o Lenie . Walczyła ,szczekała jak (usunięte przez administratora) i nagle zamikla . Dlaczego ??? A moze ktos jej powiedzial " nie drąż tematu , Ty swoje pieniądze dostaniesz , za zaległy urlop tez i odprawe takze a nawet stanowisko w nowej spółce ale już nie pyskuj i nie nakrecaj ludzi , siedz cicho" Wzieliście pod uwage taki scenariusz? ??? Juz kiedys ktos pisał ze ona mogłą calą tę szopke zrobić na zlecenie tej bandy cwaniaków szumnie nazywanej "Zarządem"

@wqrwiony

Głupi jesteś że nawet ustawa tego nie przewiduje !

@Konrad

mozliwe ze dla takich palantów jak Ty Konradzie jestem głupi ale przeciez tego co Ty piszesz i Ciebie całego jako osoby w ogóle nie bierze sie na powaznie Ja obstaje przy swoim , Lena to cwana s.u.k.a. .

L .K
@wqrwiony

Po pierwsze nigdy nie miałam żadnego układu z nikim z Delty tym bardziej z zarządem, który pozwalam z powództwa cywilnego. Po drugie złożyłam wszelkie zawiadomienia do odpowiednich instytucji w celu uzyskania zaległych pensji , ekwiwalentu za urlop , odszkodowania i rekompensaty dodatkowo jeżeli napotkalam na swojej ścieżce nieprawidłowości również złożyłam odpowiednie pisma do odpowiednich instytucji. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej odpowiedzi od nikogo , bo tak dziala nasze Polskie prawo , że wszystko wymaga czasu - nie ważne czy to zawiadomienie na prokuraturze , złożony wniosek do PIP czy do sądu. Czekam zatem cierpliwie na wyznaczenie terminów spraw sądowych, odpowiedzi o postępach w dochodzeniu. Niczego sama nie przyspiesze. Co mogłam na chwilę obecną zrobiłam. Dla Twojej informacji człowieku bez godności i odwagi na ujawnienie tożsamości- pracuje od dłuższego czasu i nie w Delcie , ani żadnej innej firmie , która ma jakąkolwiek styczność z ludźmi z Delty. Pochłania mnie praca , ale nie oznacza to , że odpuściłam walki o swoje . Jeżeli masz jakiekolwiek pytania to zapraszam do kontaktu . Na początek podam Ci maila molsson@wp.pl - tam chętnie odpowiem Ci na pytania związane ze mną i tym co robię bez konieczności domysłów czy rzucania głupich plotek. Pozdrawiam serdecznie Lena . P.s możecie pisać o mnie co chcecie , wyzywać mnie moja rodzinę, pisać głupoty i nieprawdę na mój temat . To wszystko świadczy tylko o tym , że przeszkadza wam to , że walczę i bronię swojego oraz , że robi się ciepło komuś koło tyłka dlatego próbuje mnie oczernić. Wszelkie domysły o moim życiu osobistym i zdrowiu mnie śmieszą. Jak mówiła kiedyś pewna Pani . Nieważne jak mówią, byle by mówili- wtedy sprawa nie ucichnie. Zatem piszcie, plotkujcie każdy kto zna prawdę tylko się z Was śmieje. Z głupimi się nie dyskutuje , bo znizy tylko do swojego poziomu , a później pokona doświadczeniem.

@wqrwiony

Nie ma nic gorszego jak pustak który nie rozumie że jest głupi. Sam nic nie robisz tylko oglądasz się na kogoś. Pokaż jaki jesteś inteligent i załatwiaj swoje sprawy sam !

@wqrwiony

Słownictwo jakim się posługujesz świadczy o Twoim ograniczeniu i kulturze

@Dd

Obrażasz dziewczynę która ma jaja walczyć o swoje a sam nic nie robisz. Lepiej się nie udzielaj publicznie jak nie potrafisz się wysłowić.

@Dd

przepraszam ,a jakim to ja sie qrva twoja mać posługuje jezykiem? Czy uzyłem choc jednego wulgarnego słowa niedouczony palancie ? a co sie tyczy tych jaj które ona ponoć ma to ja o nich nie wiedziałem . To ja juz nie chce miec z nią nic wspolnego . Świat sie do góry nogami przewraca. Kobieta z jajami , też mi coś.

DRUG

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GO WORK KASUJE WPISY NIEWYGODNE DLA JABLONSKIEGO, BOŻKA ,POREBSKIEGO I MÓWIĄCE CAŁĄ PRAWDE O NICH GO WORK TO KUR..........O ZE TAK POSTEPUJECIE

scurek

A co słychać u mojej ulubienicy Kasi Bątruk. Czy ta HR Manager wysokiej klasy nadal pracuje w tej upadłej firmie? to juz prawie poltora miesiaca jak Delta "upadła" a Kasia ciągle zalatwia sprawy kadrowe?? To Delta zatrudniała tysiace pracowników i to tak długo trwa??????? Kasiu co Ty jeszcze robisz na Bacha 2 ???

Dorota
@scurek

Hehehe ...p. Kasia pewnie nic ..jak zawsze

Waldek

Dostałem kasę z Tba - super :)

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa