Delta City Dorota Błaszczyk

Opinie o Delta City Dorota Błaszczyk

kierowca 2017-01-27 19:35
Warszawa kasę dostala
JACEK 2017-01-27 21:48
Panowie i Panie firma działa Polska i Warszawa , frachty wszyscy dostali pieniądze. Inwestor podobno wpłacił pieniądze 5 a niektórzy mówią że 10 milionów. Od poniedziłku ruszają z nowymi firmami i zwrot pobrań ma być w ciągu 2 dni. Nowe samochody, urządzenia dla kurierów wszystko super. Inwestycja ma wynieść 50 milionów .
Szukają podwykonaców, handlowców,kurierów.

Kibicujemy brawo szkoda tylko że tak długo to trwała.

Pozdrawiam Jacek
Paweł 2017-01-27 22:23
Ponoć grubsze pieniądze przyszły dziś do kierowników oddziałów, auta co prawda w większości miast pozabierane, ale w najbliższym tygodniu przyjedzie nowa flota, a jak nie to koniec zabawy, bo nie będzie czym tych paczek niedobitków rozwozić.
Rysiek 2017-01-28 07:08
Witam wszyatkich dlugo mnie nie bylo na forum. Na poczatku wrzesnia pisalem ze musicie poczekac od 3 do 8 miesiecy aby mozna bylo stwierdzic co dalej jak ktos to fajnie nazwal "wykladowcy" uczynia z ta firma. W tym tygodniu zostal osiagniety pewien etap. Niestety wiele spraw poszlo nie po ich myslach ale tym sie nie martwia. Caly plan ukladanki wymaga jeszcze chwile cierpliwosci. Jak zauwazyliscie nie interesuja ich klienci, pracownicy i podwykonawcy. Plusem tego jest ze czesc ludzi ma szanse na odzyskanie pieniedzy. Trzymam kciuki za tych myslacych .....
Rysiek 2017-01-28 07:08
Robert 2017-01-28 09:12
Nic nie rozumiem a bardzo bym chciał. Przecież tu zaraz nie będzie co wozić. Paczek jak kot naplakal. O co tu chodzi?
cichociemny............... 2017-01-28 09:14
do kierowców firma DELTA CITY ZMIENIA nazwe na POLSKI KURIER taką nazwe ma posiadać spółka oraz auta oklejone logiem .Iwestor zaczoł dokapitalizować i zaczniemy walczyć znów o rynek ale z innym włascicielem .przelał na konta oddziałów po 1 mln zł czy to nie jest super.................
M.B 2017-01-28 09:24
Człowieku jaki rynek dla nich został co najwyżej jarmark.
M.B 2017-01-28 09:32
I jeszcze niech się ktoś dowie że ten Polski ( nie obrażajmy kurierow) h.... Ma coś wspólnego z Deltą to może następnego dnia tą firmę zamknąć no chyba że ktoś myśli że można jeszcze więcej ludzi oszukać i nakraść prawda Michaś.
Rysiek 2017-01-28 10:06
Ujawnie to w swoim czasie. Prosze obserwowac co robia ludzie na samym szczycie. Czyli powiazania spolek i nazwiska osob w radach nadzorczych a nie w zarzadach firm. Bo osoby w zarzadach to mieso armatnie.
exTBA 2017-01-28 15:47
Zobaczcie jak ktoś pięknie się wyparł połączenia z Tba - tak samo będzie tu "ja z deltą nic nie mam wspólnego" ha ha ha

Czytam taki art. w Rzeczpospolitej i robią z nas wariatów cytuję
"Z naszych informacji wynika, że ze spółki wycofał się dotychczasowy inwestor. Ustalenie tego, kto nim był nie jest proste. Eksperci branży kurierskiej twierdzą, że udziały w Tba Express miał fundusz WSI Capital. – Nie potwierdzamy ani nie zaprzeczamy – usłyszeliśmy w funduszu.

Nieoficjalnie mówi się, że inwestorem miał być też Vinci Capital, fundusz zarządzany przez Janusza Arciszewskiego, byłego prezesa Aster City. Jego syn, Krzysztof, zasiadał w zarządzie Tba (w maju został wykreślony z KRS). Przedstawiciele funduszu zaprzeczyli nam jednak, by Vinci miało jakiekolwiek związki z Tba."
Vinci oficjalnie na stronie jeszcze chwilę temu chwaliło się że jest inwestorem, każdy z Pracowników zna Pana Arciszewskiego i jego członków zarządu co obiecali wielkie inwestycje w kwietniu tego roku są na to e-maila a teraz udają że to nie oni ?
Bedzie Ok 2017-01-29 11:14
30.01 godz 11 spotkanie w Warszawie z przedstawicielami i z inwestorem
MI osobiscie przelewy ktore prychodza nie sa juz Delta City tylko od Funduszu

Pozdrawiam wszystkich placzków
Piotr 2017-01-29 13:23
Weź ze sobą różowe okulary i chusteczkę !!!
Master 2017-01-29 19:08
Mam nadzieję że ten inwestor straci cały swój szmal na delcie .
Seba 2017-01-29 19:15
To nie bedzie delta tylko inna firma o ktorej dowiemy sie z kilka miesiecy.
podwykonawca 2017-01-30 21:37
Delta jak nie Płaciła tak nie Płaci nadal dla podwykonawców pozdrawiam naiwnych ci ktorzy czekaja na kase
Andrzej Woźniacki 2017-01-31 12:13
Delta płaci, a skoro jesteś podwykonawcą to zgłoś się do swojego szefa. Delta reguluje należności, a jak jeździsz dla kogoś kto jest zatrudniony w Delcie to płaci Ci ta osoba a nie Delta.
Igor 2017-01-31 13:01
Delta nie może płacić bo od kilku miesięcy ma wszystkie rachunki zblokowane - długi sięgające kilkunastu milionów zł. Nie oszukuj ludzi Panie W. Jak chcesz pisać to napisz prawdę kto realizuje przelewy i skąd ci ludzie się wywodzą i jakie maja intencje zanim ktokolwiek straci pieniądze !!!
Andrzej Wożniacki 2017-01-31 13:21
No brawo Igor brawo!! Skąd ci ludzie się wywodzą- rozumiem że znasz drzewo genealogiczne każdego człowieka którego spotykasz na ulicy od sprzedawcy bułek po wszystkich sąsiadów :) i ich intencje też znasz hehehe
Delta realizuje przelewy, konta nie są poblokowane, a inwestor chce pomóc rozwinąć firmę, by była solidnym krajowym partnerem w usługach kurierskich.
3,2,1 start fala hejtu i próby wciskania kitu, że firma padła, że kłamię i inne pierdoły wyssane z palca.
Delta nie padła i nie padnie a w ciągu 2-3 miesięcy konkretnie się rozwinie- czy się to podoba malkontentom czy nie. Jedyne co wam pozostało to płytkie komentarze i ogólny ból doopska.
Pozdrawiam tych co zasuwają, by ta firma udowodniła takim jak tu wiecznym płaczkom, że są w głębokim błędzie.
West 2017-01-31 14:01
Witam czy dzis tj. 31.01.17 auta frachtowe jada ???
Agnieszka 2017-01-31 14:25
Wyjeżdżają codziennie i będą wyjeżdżać
West 2017-01-31 14:37
Pytam bo ostatnio nie bylo to tak oczywiste ze codziennie wyjezdzaly.
Agnieszka 2017-01-31 15:03
Nie będzie już takiej sytuacji że nie wyjadą. Codziennie.
Ewa 2017-01-31 15:07
Ja jestem waszym klientem i nie mam przelewu za pobrania , więc co za głupoty wypisuje Pan Andrzej ,że są przelewy ? I nie mogę się doprosić konkretnej odpowiedzi kiedy będą przelewy ! T wstyd dla firmy ,że przetrzymują cudze pieniądze -to jest kradzież.
Seba 2017-01-31 15:48
Panie Ewo ten gosc sie czegos nacpal i pluje wszystkim w twarz nie wiem kogo on i wykladowcy chca jeszcze okrac z pieniedzy. Nie pisze prawd firma stracila klientow, wywalili ich z magazynow, zabrali samochody polikwidowali strony na facebboku a na temat wykladowcy mozna ksiazki pisac !!!
Zmienia nazwe czy nie to nie ma znaczenia tak samo jak nie ma znaczenia kto bedzie ta firma zarzadzal kazdy kto mysli ze mu sie uda bo jest bonzo grubo sie przeliczy. Zbyt duzo madrych osob juz zostalo oszukanych w exctba, blikle i innych firmach !!!
B 2017-01-31 16:28
Delta city jest firma twarda i będzie dużym graczem nowy inwestor jest baronemem finansowym i nie może brać wszystkich długów na siebie sądzę że już niedługo będziemy zdobywać paczki już wolumen wzrasta i na magazyny przychodzi więcej
Pozdrawiam

Jeden z kurierów 2017-01-31 16:40
Tu się zgodzę, że przychodzi coraz więcej paczek, ale to takie trochę zaczynanie od dupy strony za przeproszeniem, aut jak nie było tak nie ma, a taczkami tego rozwozić się niestety nie da, karty paliwowe w koszu, bo i tak były zablokowane, organizacja jest postawiona na głowie, nie jestem ekspertem od zarządzania, ale na wariackich papierach raczej daleko się nie zajedzie. Brakuje tu jeszcze tylko pakowania się na ulicy jakby zabrali magazyny, ale szefostwu to i tak nie przeszkadza. Naprawdę jest się z czego cieszyć.
Zabawa 2017-01-31 16:45
Masz rację, racjonalny plan działania powinien wyglądać tak:
1. Podpisanie umów z pracownikami (większość robi na czarno).
2. Zakup nowej floty samochodów albo leasing.
3. Podpisanie umów na nowe karty paliwowe.
4. Zwiększanie wolumenu i liczby paczek.
Ale co kto lubi, bawmy się dalej ;) bo jak to inaczej nazwać niż zabawą w firmę kurierską :)
AC/DC 2017-01-31 17:48
Seba siedź sobie na forum patrona nie na DC
I odliczaj ostatnie chwile w patolu
Pisiorki zablokuja chwilówki i twój boss nie będzie miał z czego dokładać do patola
Seba 2017-01-31 18:15
Ty sie martw o siebie ha ha ha !!!
Klient 2017-01-31 19:03
Ja tam wolę sprawdzone marki zapraszam do korzystania z firmy Polski Kurier. Działają bardzo stabilnie i zwracają pobrania co do dnia.
AC/DC 2017-01-31 20:10
W przeciwieństwie do ciebie nie muszę się martwić ;)
Pozdrów Bolka
Seba 2017-01-31 20:14
Wy już zabłysnęliście i czeka was agonia !!!
kierowvca 2017-01-31 20:29
Umowy podobno maja byc ale floty to raczej nie bedzie
Agnieszka 2017-01-31 22:43
Jak ktoś się nie sprawdził i olewał obowiązki to bye bye! I potrzebny uczciwy i pracujący a nie ściemniający przedstawiciel. P. Ewo! Pobrania zaczną spływać pod koniec tygodnia max.w przyszłym tygodniu- całe zobowiązanie. Proszę nie wierzyć tym co teraz źle piszą-firma funkcjonuje, naprawia staaaare błędy i realnie się rozwinie. Już widać pierwsze efekty ale konkurencji to nie odpowiada i stąd takie komentarze.
xxx 2017-01-31 22:49
idz do apteki i kup niepierdol
podwykonawca 2017-01-31 22:58
To jeden wielki wałek ze firma wypłaca ani nie wypłaca pobrań ani wynagrodzen dla prewożników z Poznania nikt nie dostał z tego co wiem Gdańsk też nie wiec prosze was to jest tylko jedna wielka ściema
Cionek 2017-01-31 23:35
Przelewy poszły-zgłoś się do swojego szefa bo dostał kasę z Delty Nam szef wypłacił a jest związany umową z DC.
Klient 2017-02-01 08:03
Czy wyjechaly dzisiaj frachty czy znowu stoja Panie Grygiel ?
Podwykonawca 2017-02-01 09:16
Rozmawiałem ze swoim "szefem" jak i z Panem M i Panią D ciągle słyszę do końca tygodnia albo jutro i tak już od Prawie 2 miesięcy więc proszę was nie mówcie że Płacą jak to są brednie
podwykonawca 2017-02-01 19:31
jeżeli nie ściągnąłeś kasy z pobrań to dostaniesz jakąś część potem usłyszysz słowo jutro i znowu jakaś część i znowu jutro ...
kierowca 2017-02-01 20:58
zadnej informacji nie ma , że frachty nie wyjechały wiec z kilkoma paczkami bedzie trzeba przejechac 200km
Klient 2017-02-01 21:06
jak placa to jezdzij i nie marudz
kierowca 2017-02-01 21:25
Żyjemy w XXI wieku i raczej to nie jest normalne zeby czekac na wypłate za grudzien do konca lutego w ratach
oszukany 2017-02-01 21:35
jakie Płacą mi zalegają za 3miesiace ani złotówki nie dali
Klient 2017-02-01 23:30
Czy to prawda ze wykladowca ma podwojne obywatelstwo i ukrywa sie w USA?
Mariusz 2017-02-01 23:38
Nie jesteś żaden klient tylko sabotażysta z p...nej konkurencji!!! Won z tego forum cieciu
Klient 2017-02-01 23:41
Czyli prawda dziekuje .
Zadowolony Pan Kurier 2017-02-02 10:20
Panowie nasza firma ma się dobrze bo nam się super pracuje nic mi nie zalega ...brawo¡!¡!!!!!!!!!!!!!!!!!

JA 2017-02-02 12:01
Nie dostałem kasy za listopad i grudzień. Już tm oczywiście nie pracuje ,oddałem sprawę firmie windykacyjnej i czekam.
Zostaw swoją opinię o Delta City Dorota Błaszczyk - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta City Dorota Błaszczyk