Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

hrabąszcz

administrator usuwa wpisy . zostal usuniety wpis mowiacy o rozwalaniu Delty od srodka . Ktos dzis przed poludniem go napisał. to był dosc ostry tekst ale widac komus nie na reke bo prawdopodonie mowił prawde

Maciek
@hrabąszcz

prawdy się nie dowiesz wszystko zostaje zamiecione pod dywan

Wncent

Zastanawiam się, po co rynkowi (klientom, kurierom) taka firma jak np. Delta Kurier. Mamy (mówię o Polsce) kilku światowych graczy: DPD, DHL, UPS, do tego odchodzi stabilny GLS (chyba najbardziej przewidywalna i solidna firma teraz na rynku kurierskim - dla tych którzy rekrutują: ilu macie kandydatów z GLS ??) , lokalny "szczupak" InPost i jak dla mnie wciąż pretendent na rynku polskim FedEx/TNT, plus całkem jeszcze młody wilczek Geis (z Geis jest taki problem że biorąc pod uwagę doświadczenie, instynkt, inteligencję biznesową i apetyt na rynek to już jest samiec alfa, tylko kły jeszcze mu nie do końca wyrosły. Ale młode wilki szybko rosną i bardzo szybko starują do gardła innym) Gdy UPS, jeżeli, kupi InPost to w dużej mierze zlikwiduje patologię cenową a przejmując paczkomaty stanie się naprawdę potężnym graczem. Dla innych nie ma miejsca, bo ich nie stać w kategoriach finansowo-czasowych, albo właścieli nie stać mentalno-strategicznie na długookresowy rozwój i nie dają klientom dosłownie nic w porównaniu z wyżej wymienionymi. Poza tym - z całym szacunkiem dla poszczególnych ludzi - kto tam pracuje w top-managemencie? Ci których pożegnano gdzie indziej po fuzjach, zmianach, kryzysach. Nie mówię, że brak im kompetencji - mówię, że nie są w stanie wykorzystać swoich potencjałów i bogatych doświadczeń w firmach, które są niepewne rynkowo i są finansowane niestabilnie i współzarządzane przez "zlepek" przypadkowo pozyskanych wysokich managerów, którzy nie stanowią zgranego zespołu ale starają się przetrwać i znaleźć się na nowo na rynku wciąż mając w głowach "starą dobrą rzeczywistość" firm z których ich pośrednio czy bezpośrednio wyproszono. Eksperyment: niech taka Delta (albo inna podobna firma) spróbuje wyciągnąć kogoś z wyższego stabilnego managementu z ww. firm - nawet przepłacając (bo to że handlowcy i magazynierzy krążą w kółko to normalne) Nie pójdą. Bo perspektywy, długoletnia strategia, płynne finansowanie i chyba najważniejsze to spójny nieprzypadkowy zespół ludzi, który da się budować i rozwijać. Nie twierdzę, że mała firma nie ma prawa próbować, że nie ma racji bytu, ale kurierka to bardzo ciężki rynek (sieć, technologia, ludzie, systemy IT - bardzo drogie a paczka średnio 10 złotych :-( ale tu kluczowy jest stabilny, rozsądny i długoterminowy właściciel a potem zespół ludzi z zawiniętymi rękawami, mądrze i efektywnie prowadzony, dla których podstawową wartością nie jest kwartalna czy roczna premia ale radość z tego co tworzą jako zespół. Premie przyjdą później. (Kiedyś było dużo takich ludzi, poszli w dyrektory i prezesy i już nie będą tak pracować jak kiedyś to jasne a teraz znaleźć takich młodych ... no cóż)

job

a wiecie ze Go Work ma w Warszawie swoją ulicę??? hahah. Na Mokotowie jest ulica Goworka hahahahah

Jarek

Pozdrowienia dla Grzegorza !

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Wcenty

Masz rację. Cudów nie ma. Nikt, kto porafi w podstawowym zakresie używać kalkulatora już w żadną taką firmę na rynku polskim nie zainwestuje. Wystraczy policzyć ile trzeba by mieć paczek - przy dziesiejszych kosztach - żeby wyjść na "0" ale ile tych paczek jest w systemie dziś. To pytanie pierwsze. Pytanie drugie - zakładamy, że te paczki zaczynają się pojawiać - czy obecna struktura jest w stanie obsłużyć te wzrosty paczek tak aby klienci nie dostali szału z powodu jakości. Nie ? No właśnie - trzeba więc rozwijać strukturę a to są koszty, które będą rosły znacznie szybciej trzeba więć będzie dociągnąć znowu paczek a jeśłi tak, to za jakiś czas znowu dołożyć do rozwoju struktury. Realnie - w naszych rynkowych warunkach stabilne "0" na wyniku pojawi się w okolicach 80.000 - 100.000 paczek dziennie pod warunkiem że z jednej strony sieć będzie gotowa do sprawnej usługi takiej liczby paczek a z drugiej strony koszty i kurierów i stałe będą miały nałożony mocny kaganiec. To są lata inwestycji - wcześniej to szło szybciej bo rynek nie był ani tak nasycony usługami ani tak rozbestwiony wymaganiami klienta (kiedyś głownie B2B dziś głownie chimeryczne i drogie w dostawie B2C). Tak można pod warunkiem przyjęcia przez inwestora strategii, że to biznes na lata i na pokolenia . Ale tak myślą niektórzy właściciele a inwestorzy w dokładnie w odwrotnych kategoriach: szybki zwrot poniesionych kosztów + zysk. Dla mnie najlepszym dowodem na to że sprawa jest bardzo niepewna jest to że ojciec sukcesu Mastrelinka/DPD (znający historię kurierki w Polscec wiedzą co mam na myśli) trzyma się od tego sam z daleka a w Delcie testowo ląduje jeden z jego bliskich współpracowników ;-)

Rysiek
@Wcenty

Pytanie czy zaślepienie decydenci w tej firmie rozumieją twój wpis, że 80-100 tyś dziennie potrzeba paczek aby wyjść jak to napisałeś na stabilne zero ? Można byłoby polemizować co to oznacza, "stabilne" ja bym użył tu określenia wyjść na "zero". A gdzie zyski ? :) Mogę od siebie dodać, że te zero zostanie osiągnięte tylko pod warunkiem utrzymania na odpowiednim poziomie średniej ceny za paczkę !!! Ja osobiście uważam, że ostatnia szansę miało tba i inpost. Tba wiemy, że nie wykorzystało swojej szansy a inpoście było blisko wywalenia się ale obronili stosując sprytny zabieg sprzedając pracowników za 5 tyś zł i sprytny zabieg z postawieniem inwestorów pod ścianą którzy musieli oddać swoje akcje poniżej ceny zakupowej. Choć aktualnie sytuacja w inpost też nie jest klarowna. Reasumując wszystkie te hura optymistyczne wpisy że przyjdzie nowy dyrektor finansowy z branż y i dokona cudu możecie sobie wsadzić w cztery litery. Dyrektor taki w dpd miał zupełnie innne cele stawiane niż w małej firemce która miele może 4 tys dziennie i drapie się gdzie dodrukować PLN.

Seba

A ile według ciebie ?

Tadek
@Seba

Ok 20 tys.

qra

" osoba po kurierce " Michał B zastapi Grzegorza G? :) :)

hahaha

zatrudnic MB jako finansowego . To bedzie gwarancja sukcesu

Seba
@Tadek

Widać, że nie pracowałeś w tba tyle to oni mieli w ciągu 3 -4 miesięcy od uruchomienia sieci.

as

przestancie juz gloryfikowac to TBA . TBA to TBA tamto . TB nie ma . skupcie sie lepiej na utrzymaniu Delty

Gerard

Bo gość dorywa się do finansów firmy, zadłuża spółkę wypompowuje kasę i zostawia spółkę na pastwę.

MAGAZYNIER

Nie kłam nie wywala się ludzi którzy wpompowali w firmę kilka milionów zł !!! Przypomnę, że to on przez dłuższy czas utrzymywał tą firmę przy życiu.

sa
@MAGAZYNIER

on utrzymywał firmę ale śmieszne od ją chciał chyba rozwalić , gdyby kto inny rządził finansami i pracował na tym stanowisku dziś było by jeszcze lepiej niż jest , a to co jest dobre w delcie na pewno nie jest w ogóle jego zasługą ,wszystko co o nim pisze się , że gdzie się nie pojawi to psuje to prawda 100% prawda !!!!

Klient
@MAGAZYNIER

to wszystko sie kupy nie trzyma ja nie wdze sensu po co arciszewski doprowadzil do zatrzymania sie spolki w grudniu po czym wycofal sie to cos mi smierdzi

herbal

nie kretacz tylko to jest przemyslane dzialanie. a co ciekawe on nie robi tego tylko dla siebie i nie finansuje Delty ze swoich pieniedzy tylko dziala na polecenie innych nie ujawnionych osob lub podmiotów gospodarczych. Jego celem jest zniszczenie polskiej firmy

Adrian

walcie bez ogrodek bo ktos dostal kase za zrobienie szamba na rynku i idzie im to bardzo dobrze !!! czym wiecej informacji wyjdzie najaw tym lepiej !!!

wera
@Gerard

Grygiel to moze sobie wywalic z pracy kogos takiego jak Dorota. On robi co mu kaza i tak naprawde ma ch.. .. do gadania. mniej wiecej od dwoch lat ktos rozwala Delte od srodka. Od czasow kiedy Michal wpadl na pomysl z inwestorem to ktos wpadl na pomysl drazenia firmy od srodka i zrobienia na tym chorym pomysle Michala zarobic i to niezle. Ten ktos robi to madrze bo nie na warriata . To jest akcja zaplanowana na kilka lat. .Caly czas i z precyzja dziala zeby w bialych rekawiczkach przejsc firme. Mam swoje typy kto to moze byc. a moze i wy sie domyslacie?? piszcie

Cycek
@wera

WSI

sss

kiedy przestana placic odliczamy ?

dziwny
@sss

Już płacą ratami.

Renia
@dziwny

Daję im rok. Niskie ceny usług wykonczą wszystkich. Na rynku zostanie dhl ups fedex noi poczta.

@Renia

Optymistycznie Pani podchodzi co do terminów. Zgadzam sie jak nie zmienia strategii to sie wywalą.

ekspert

Ludzie po DPD nie postawią takiej firmy jak Delta na nogi 1. bo nie będą mieli takich finansów do zainwestowania w DPD 2. tyle czasu co w DPD - firma nie zarobi sama na takie inwestycje, właściciele będą musieli dołożyć, jak długo będzie im się chciało czekać na zwrot, albo aż ktoś kupi i wogóle jaką mają gwarancję? 3. Tak naprawdę nie będzie im się chciało robić jeszcze raz tego samego w o wiele trudniejszych warunkach Kolejna firma, której właściciele myślą, że zbiorą ryenk po 5 PLN a potem sprzedadzą firmę ca ciężkie miliony. Ile tego rynku trzeba mieć , żeby ktoś to kupił za dużą kwotę? I ile to będzie trwało? A wziąć rynek to nie tylko włożyć paczki do systemu ale je też utrzymać tak długo aż ktoś to kupi ((inna sprawa czy ktoś wogóle będzie zaintereoswany - bo dla dużych nawet 4 razy więcej paczek to za mało, a jak ktoś będzie chciał wejść od zera - to też za mało a problemów cały worek) Ciekawe jak możemy utzrymać 3-4-5 razy paczek więcej niż teraz pracując na takiej technologi i takiej sieci jaka jest? Za kilka lat zostaną ci najwięksi 3-literowcy DPD, UPS, GLS, DHL plus FedEX/TNT może GEIS, który sam się wszędzie przyznaje że inwestuje miliony - a efekty słabe a tam też ludzi po DPD mają.

krytyk
@ekspert

uważam że się mylisz a z czego powstało DPD z Masterlinka a czym był masterlink taką firma jak DELTA KURIER i co

stary
@krytyk

tylko kiedy DPD powstało z Matstelinka? Jaki był rynek i konkurencja i zobacz kto tam jest właścicielem i porównaj sobie możliwości fiansowe.

Iga
@stary

Po co do spolki tak czesto zaglada syn Arciszewskiego ?

stary
@Iga

Naprawdę myślisz, że to jest to samo co francuska czy niemiecka poczta ? I finansowo i czaoswo i strategicznie. Masz pojęcie ile kosztuje pełen technologicznie sprawny system dystrybucyjny (sortery, podajniki, monitoring, skanery, obsługujący to system IT, czytniki do kart, automaty do pieniędzy z pobrań itd) i jak długo trzeba czekać aby to się zaczęło zwracać? Wywali na to dziesiątki milionów USD na to i poczeka dziesięć lat, aż się być może zacznie powoli zwracać ? A kto będzie chciał pracować dla firmy o niepewnej przyszłości gdy duże i mocne firmy też szukają kadry? Zostaną słabełusze które do nikąd firmy nie poprowadzą. Takie biznesy buduje się długimi latami, wszyscy co "odwiedzają" firmę to tylko po to, żeby jak najszybciej wziąć swoje. Jak nie wezmą - porzucą. Ot taka "arystokratyczna" przypadłość ;-)

@Iga

ktoś zawinął pomysł połączenia firmy kurierskiej z magazynem logistycznym dla e-commerce. To był pomysł tba oni specjalnie w 2014 roku do tego celu kupili magazyn logistyczny we Wrocławiu 6 tyś m2 wysokiego składu i z tego co wiem to pracowali mocno nad wdrożeniem systemu zintegrowanego kuriesko-logistycznego w taki sposób aby można było obsługiwać wiele magazynów. Jawor był dogadany z 3 firmami logistycznymi które miały świadczyć usługi w całej Polsce. Łącznie 260 tyś m2 magazynu. Pomysł był i pewnie zostanie przez kogoś wykorzystany zobaczymy. To co im nie wyszło to wdrożenie punktów żabek i do dnia dzisiejszego nie wiadomo dlaczego. jeden ze wspólników ma układy z byłym funduszem i coś chciał wykręcić na swoją korzyść dlatego strzymał uruchomienie bo miał udziały też w inpoście. Teraz inposta wywalili z żabek i będzie dhl i poczta

@Waldek

Pracowałam w tba kilka lat to była super firma miejska. Od zera do najwiekszej firmy w Warszawie. W najlepszym okresie mieliśmy ponad 100 kurierów i kilku podwykonawców do palet. Jak na Warszawe to bardzo dużo. Dzisiaj w Warszawie nie ma firmy miesjkiej w której by pracownik po tba nie zajmował kluczowego stanowiska.

Klient
@Waldek

Super pomysł mieli z tymi magazynami - zamówienia mogły być dłużej procesowane bo aż przez całą noc, nie ma kosztu transportu nocnego i mniejsze uszkodzenia. Na zachodzie tak jest że pod dużym miastem są magazyny które zasilają mieszkańców w towar.

@Monika

a ja znam kilka w ktorej nie ma zadnego po TBA

@ret

Monika mówiła o firmie miejskiej i zgadzam się z nią w 100%. Najlepsi od serwisu miejskiego odeszli do innych firm zajmujących się tym w Warszawie.

@Tomek

ja rowniez mowilem o firmie warszawskiej miejskiej stricte lokalnej . Tak jak powiedzialem moge wymienic kilka firm wlasnie miejskich, gdzie nie mam zadnego po TBA i te firmy tez swietnie sobie radzą

ricco

to wymień

AGAP ,Sprinter Raiders Cosico

ricco
@ret

ale te spółki od kilku lat maja stagnację więc o czym mowa

@ret

No nie są to akurat najlepsze przykłady..

serwus jestem nerwus
@ricco

nie stagnacje tylko robia male kroczki do przodu. poruszaja sie malymi kroczkami ale ciągle do przodu. te małe firmy sa o wiele bogatsze niz Delta bo maja uregulowane zobowiazania wobec wszystkich . wobec ZUS US i pracownikow. po prostu nie maja dlugów

as
@ricco

znajdz mi jedna negatywna opinie na temat wymienionych przeze mnie firm . nie ma takich

MIREK

Panowie. Nie wiem dlaczego to jest opinia o firmie której nie ma. Teraz to jest firma Delta Kurier sp. z o.o. a wczesniej było Delta Przesyłki sp. z o.o. Ale do rzeczy firma działa , płacą bo sam jestem pracownikiem i wiem że wypłatę otrzymuję, zatrudniają nowe osoby w Handlowym i Operacjach. Nowy Prezes człowiek po DPD naprawdę dobry fachowiec robi porządki zmiany i widać że paczek przybywa, serwis się poprawia. W handlowym też nowe osoby i to kilka po DPD pewnie przyszli za prezesem tak jak operacje. Ja polecam

mc
@MIREK

Firma jest ta sama prosze sprawdzic nip. Niestety nikt przy zdrowych myslac nie przychodzi do pracy w delta i kwestia czasu kiedy zaliczy zgon.

abc

a Michał co robi ?

mc

i czyja to jest wina panie i panowie ?

weloor
@mc

ze Delta pada czy ze Patron to padaka?? sadze ze i jedno i drugie. w obu firmach pracuja cwaniaczki

waldek-postrach schodow

Uwaga! Delta staje się niewypłacalna! Za chwilę etatowi i kurierzy będą mieli problemy z wypłatami.

restart
@waldek-postrach schodow

to pewnie niedlugo padnie. jestem ciekaw czy te dwa spady poOpkowskie juz sobie cos nagrali gdyby to sie rozsypało? . Pewno pojda do Kondeji do Patrona

Natka
@restart

Nie pójdą bo Patron to padaka.

Obserwator
@restart

patron PLAJTA LUDZIE ODCHODZA

dragon

to tyle co tba bialo w miejskich co ten arciszeqski kombinuje ?

West

Max 2500-3000 paczek wiecej ta pseudo firma kurierska nie ma dziennie .

Pietruszka

Też tego nie rozumiem, jest tak dobrze wszyscy maja kasę i raptem zaczynają się martwić firmą ?

fantazja

Policzmy. Ile ta firma ma w sieci dziennie? Nie więcej niż 10 tys. Ile wynosi średnia cena? Policzmy nawet 20 pln za paczke. Czyli przychód dzienny to 200 tys pln. Teraz refleksja. To nie starczy nawet na poktycie kosztów kurierów. Teraz wnioski. Firma karmi się kredytami, pobraniami, opóźnieniami wypłat, zaległościami wobec ZUS i US. Teraz pytania. Po co? Po to, żeby ukraść ze spółki wszystkie pieniądze i na końcu powiedzieć sorry. Nad powodzeniem tego planu czuwa oszust nr1 czyli Michael Błaszykowski w towarzystwie Pablo Jabłczyńskiego i naczelnego kretyna Waldisa Bozkusa.

Coś ta kasa się nie zgadza
@fantazja

200 tysięcy złotych dziennie, kurierów na całą Polskę jest max 100, więc wychodzi 14 tysięcy złotych żeby ich wszystkich opłacić, zakładając że każdy z nich dziennie "wyjeżdża" 200zł paliwa = 20 tysięcy, co daje razem 34 tysiące, wątpię żeby aż 166 tysięcy dziennie szło na frachty i magazyny.

ekonomista
@Coś ta kasa się nie zgadza

i" fantazja" i "kasa sie nie zgadza" piszecie bzdury. wzieliscie pod uwage najwazniejszą czesc kosztów zwiazanych z dzialem krajowym ? Nie Zapomnieliscie o "doplatach terenowych" . tak to sie nazywa Kazde przedstawicielstwo je ma . Nie oddzial tylko przedstawicieltwo > ktos kto jezdzi po 10-12 sredniej wielkosci powiatach i dostaje srednio 5 -7 a w porywach 10 a moze czasem15 paczek i zeby je rozwiesc musi pokonac 200 lub 250 km nie bedzie jezdil wedlug cennika bo nie zarobilby nawet na polowe spalonego na te ilosc kilometrow paliwa. . Taki ktos dostaje codzienną doplate terenowa np. 100 zł ( kwoty sa rozne) placona za kazdy dzien niezaleznie czy bedzie mial 10 paczek czy tylko 1 policzcie np. 5 paczek x 12 zł za ktora klieci zaplaca 60 zł > Przedstawiciel liczy sobie oczywiscie tez za doreczona paczke wedlug cennika ok 4 zł w standardzie . czyli 5x4 zł +100 = 120 zł . Łatwo policzyc ze cos sie nie zgadza . do tego dochodz cala obsluga logistyczno biurowa ktorej tu nie policzyłem ale to jest juz maly koszt ok. 1 zł ale jednak jest. Dobrze przypuscmy ze te 5 paczek bedzie po 20 zł czyli klienci zaplaca 100 zł ( choc sprzedac dzis paczke za 20 jest bardzo trudno) ,przedstawiciel policzy 5x4 zł + dostanie 100 doplaty terenowej i tak liczac tez sie nic nie zgadza.klienci zaplacili 100 zł a przedstawiciel dostanie 120zł Firma ciagle ma w plecy. Sa male i duze przedstawicielstwa . Ja duzy teren do obrobienia ale doplate ma malą. sa tacy co maja o polowe mniejszy teren i dostaja dwa razy wiecej kasy. Nie wiem od czego to zalezy ale niektorzy czuję sie oszukany. . moznaby wiecej pisac o tym systemie placenia ale juz nie ma sensu

Tadek

Wszystkie firmy dopłacają do interesu bo sprzedają przesyłki po 6 zł. Dopóty dopóki ceny usług kurierskich nie wzrosną będziemy świadkami bankructw kolejnych firm przewozowych. Nie oszukujmy się. Koszty zatrudnienia rosną, koszty dostaw też a ceny usług lecą w dół łeb na szyję. Ostatnio słyszałem o cenie 5,20 zł za krajową przesyłkę kurierską. Gdzie jest w tym logika? To samobójstwo. Niedługo na rynku zostanie 3 dużych graczy i dopiero wtedy zacznie się dictum cenowe. Dopiero wtedy za przesyłkę i uczciwą pracę kurierów klienci będą płacić uczciwe pieniądze. Poczekajmy 2-3 lata a przekonacie się że miałem rację.

@Tadek

Jeden z konstruktywnych komentarzy na tym forum

Rozgniewany
@Tadek

Przede wszystkim powinni się pozbyć ludzi , którzy są w firmie po znajomości i tworzą sztuczne stanowiska zarabiając krocie a nie robiąc nic oprócz zabijania bakow i ciągnięcia w dół, a Ci którzy się starają i dzień w dzień wierzą , że się zmieni to nienawidzą i się skutecznie pozbywają. Albo zaczną grać do jednej bramki i nowy prezes wywali tych co biorą kasę za nic a do pracy przychodzą by sobie posiedzieć przy kawie i fajku bo im się w domu nudzi albo pójdzie wszystko w piz.... du . Apel do prezesa - mniej oczy szeroko otwarte i zobacz kto jak pracuje i zacznij robić porządek od biura !!!

Rozgniewany

Luiza
@Rozgniewany

Wywalić Darusia

qra
@Luiza

Zacznijcie od Pawełka i Waldusia , pozniej Robercik i cala reszta

pastorosasben

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc! Czy jesteś obecna sytuacja w tarapatach lub grozi kłopotami? W ten sposób dajemy Ci możliwość podjęcia nowego rozwoju. Jako bogata osoba czuję się zobowiązany do pomocy osobom, które starają się dać im szansę. Wszyscy zasłużyli na drugą szansę, a ponieważ rząd nie powiedzie się, będzie musiał pochodzić od innych. Żadna kwota nie jest zbyt szalona dla nas i dojrzałość ustalamy za obopólną zgodą. Nie ma niespodzianek, nie ma dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej. Nie czekaj dłużej i komentuj tego posta. Podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą ze wszystkimi możliwościami. skontaktuj się z nami już dziś pod adresem pastorosasben@outlook.com Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

Normalny Kurier

Ja nie wiem o co Wam chodzi, pracuje już rok w tej firmie, tylko raz mi się o tydzień z wypłatą spóźnili, jedyny minus to brak umowy, ale przynajmniej jest wyższa wypłata. Nie pasuje Wam praca do 16tej to idźcie do DPD na 14h pracować... A jeśli Waszą pasją jest pisanie negatywnych opinii to może zróbcie kwalifikacje na krytyka czy coś.

Natka
@Normalny Kurier

Oooo brak umowy ?! To trzeba będzie zgłosić sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy. Ładnie. To już wiadomo dlaczego delta wozi przesyłki za 5 zł.

januszek
@Normalny Kurier

ile ci zaplacili zebys napisala takie bzdury? ty musisz byc kolegą tego ze Slaska. on takie rzeczy wypisuje tydzien sie spoznili , brak umowy ? do trzech razy stuka . Nastepnym razem nie dostaniesz wogole kasy. w koncu z jakie racji . przeciez nie jestes pracownikiem. jeszcze kopa w (usunięte przez administratora) dostaniesz . i bedziesz mogl isc do sądu pracy

Kurier
@januszek

Wiadomo że jak nie dostanę kasy to się zwijam od razu, ale do tej pory nie było takiej potrzeby, zresztą idąc Twoim tokiem myślenia możesz śmiało jakieś pobranie jako wypłatę wziąć, bo i tak nie jesteś zatrudniony, więc jakie pobranie. A co do braku umów w tej firmie to w najlepszym wypadku dostajesz umowę na 1/10 etatu, a reszta pod stołem i PIP ma to gdzieś.

Jarek

Firma zmieniła nazwę która bardziej pasuje do usług jakie świadczy. Tak samo nowa strona internetowa według mnie zasługuje na plus.

sb
@Jarek

I na tym się kończą plusy tej firmy

Edyta

@Rychu, wystarczy wejść na stronę internetową firmy i kliknąć zakładkę zarząd, wybrać oddział i masz bezpośrednio podany kontakt do osoby z którą chcesz się skontaktować. Czy ktoś orientuje się czy obecnie nie jest prowadzona rekrutacja?

Rychu
@Edyta

Proszę podać. Stara strona została wyłączona a na nowej takich rzeczy nie ma !

Dział Handlowy
@Edyta

Tak do działu handlowego poszukują handlowców

Rubens
@Dział Handlowy

Dajcie sobie spokoj i szukajcie pracy gdzie indziej. Jak chcecie miec wyplacane pieniadze na 3 raty a prowizje na 5 rat i jeszcze okrojona to idzcie do delty. balagan jaki tam panuje trwa nadal . co z tego ze poszukuja handlowcow jak nie ma kogo pozyskiwac bo na dzwiek Delta City czy Delta Kurier panie decyzyjne po drugiej stronie odkladaja sluchawki .

West

Haha faktycznie pelna para sie rozwijaja ze zaraz zamiast solowek to busy na frachty wystarcza haha

@West

Musiałeś wszystko popsuć ? Niech sobie myśłą źe tak jest !

michalbezszkoly

Chciwość ludzka nie zna granic. Za złotówkę różnicy ludzie potrafią wiele zaryzykować, na przykład własną firmę. Damy paczki firmie ze zrujnowaną reputacją, z oszustem który ukradł pieniądze z pobrań wielu firm - MB. Ciekawe co się stanie?

Igor
@michalbezszkoly

Gdyby tak bylo jak piszesz to by gosc siedzial. Dlaczego w Polsce ludzie maja takie prymitywne myslenie ?

@michalbezszkoly

Firma sie bardzo dynamicznie rozwija a takie trole jak ty zazdroszcza jej sukcesow i pisza jakies dyrdymaly z palca wyssane.

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa