Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Konrad

Jutro spotkanie w pajacyku i przedstawienie nowych planów na przyszłość.

Lh
@Konrad

Prawdopodobnie nowy projekt ? Gdzieś coś tam piszczy

@Lh

Nie chce mi się w to wierzyć, że ci ludzie nadal obiecują więcej niż mogą zrobić. Mam nadzieję, że większość z was nie da się nabrać na puste obietnice.

Magda
@Lh

Oczywiście że piszczy!! 3 handlowców już w Vivie, zaraz deltę zamkną i sam szczyt kierowniczy przechodzi do vivy, a tym klientom, którym zalegają za pobrania i chcą ściągnąć do vivy to obiecują złote góry i podobno z jakiegoś lewego konta wypłacają zaległe pobrania, aby ich przekonać. już nawet kierownik it zaczął grzebać w systemie it vivy... takie kwiatki! i to wszystko wiem od osoby z vivy- też się boją czy ich śmietanka biznesu nie pogrąży...

@Magda

Którzy handlowcy przeszli ?

Bbb
@Magda

Wiadomo kto z pracowników z Warszawy przejdzie do viviy?

LH
@Magda

Magda, viva jest oparta bardziej na kopertach niż gabarytowych paczkach ? jaki pomysł jest na ten biznes ?

Inpo_
@Magda

Marek P. (ten z wąsem) co w Delcie Tba i Patronie śmigał też?

HANDEL

Ale jak oni to zrobili , że przenoszą wszystko do VIVY. Czy już maja 100% udziałów w KRS tego nie widać. Ale jeśli mają 100% udziałów to tak mogą zrobić bo nikt im nic nie zrobi. Długi zostaną w Delcie. Ale VIVA i cały NAC i inwestor Pan Molgo ma problem. Bo już piszą o nich na WP i zaraz się szum podniesie że przenieśli wszystko do VIVY. A z tymi ludzmi to i VIVA za rok padnie i będzie nie wypłacalna. Reklamę sobie zrobili

Daniel

Zapraszam do współpracy wszystkich przewoźników i Kurierów teren W-wy i okolic, proszę o kontakt 510 -030-410

piotr

WITAM LECĄ NASZEJ FIRMIE 27000 POBRAŃ JEST SZANSA ODZYSKAĆ

Waldek
@piotr

skoro stać ciebie było na wysyłanie tak lipną firmą przesyłek to teraz musisz uregulować rachunek w postaci nie odzyskanych należności

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Warszawiak

A gdzie Chwiejczak oszust bajkopisarz z Radomia bambaryla czepiliście J.Pawla. Chwiejczak to prowadził wszystkich oszukiwał, patrzył ludzia w oczy i kłamał został wyrzucony z dpd inpost itd ....... czepiacie się wszystkiego to Warszawa was nieroby utrzymywała wcpaczjach z Warszawy wychodziły dwa zestawy plus solówka a na cały kraj a wracał zestaw!! Ile gamoniu miałeś zleceń odbioru w ciągu dnia ile ??? 5-20 w Warszawie było około 200 dziennie. Zastanów się pajacu jeden z drogim co piszesz nie roby!!!!!

Sraszawiak
@Warszawiak

Warszawiak już po nicku widać twoją elokwencje. Rozumu to ty za grosz nie masz

Robert.
@Sraszawiak

Ty c.... lu. wara od warszawiaka.

Konrad
@Robert.

Wszystkie spady teraz będą mówiły że to nie ich wina - (usunięte przez administratora) !!!!

Klient

A co z wysłanymi w piątek paczkami? Przepadły? Jak się dowiedzieć co się z nimi dzieje?

żegnajcie-paczki
@Klient

kiedyś się znajdą u kogoś. U ciebie na pewno nie w ciągu 2 tygodni. A pewnie nie zobaczysz ich wcale

@Klient

Podpisz umowę z VIVĄ - ha ha ha

Była Delta

Telesprzedaż również?

Kolo

Dla niedowiarków , proszę poczytać https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/delta-kurier-bankructwo-koniec-dzilalnosci,48,0,2398256.html

wkur.....ny

a kiedy ktos obije ten paskudny ryj temu szmat.......wi (usunięte przez administratora)?? czekam na to z niecierpliwoscia . Ta ku.....a rozwaliła firme pozbawiajac was pracy. Pracowaliscie z nim i nikt tego nie zauwazył ??? trzeba było spuscic mu(usunięte przez administratora) juz dawno. bo przez niego zostaliscie bez srodkow do zycia

Spokojny

Nowa nazwa delty ,,DDDL,, Delta Dobrze Dyma Ludzi!!! i cóż już po Delcie.

podwykonawca kraj

Do Zarządu i Inwestora Po co było to wszystko , zmiany strategie, spotkania w pałacyku u inwestora, trzech muszkieterów. Zmiana nazwy na DLT Kupno Vivy Po co to wszystko Panowie obietnice i co Inwestor miał finansować spółkę i co

@podwykonawca kraj

trzech muszkieterów i jeden dartanian - ja pitole co oni wam nagadali

L.
@podwykonawca kraj

Jak to po co ? A jak myślisz kto jest teraz w Zarządzie Vivy ? Prezes Krzysztof P., Robert S. i Paweł J. A pracownicy i podwykonawcy zostali bez środków do życia. Położyli firmę i mają już nową posadkę

Daniel
@podwykonawca kraj

Zmiana nazwy jeszcze nie weszła (DLT) a niektóre osoby dostały nowe umowy na nieistniejącą jeszcze spółkę :) cyrk! I syndyk takich osób nie będzie brał pod uwagę...

Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z tym inwestorem - doprowadza kolejną spółkę do upadłości i przeskakuje do następnej. Teraz do VIVA - kolejna spółka zaraz upadnie.

L.
@Marek

Pranie kasy - to jedyne co przychodzi do głowy Teraz prezes jest już w zarządzie Vivy ...

Kurierek

Okradli nas wszystkich i się śmieją

Waldek
@Kurierek

ha ha ha...... jak jesteś głupi to się śmieją i śmiać będą zazdrościsz ?

lk

No ciekawe kiedy wypłaty będą..i czy wogule?

Patryk
@lk

Aby zrobić wypłaty należy mieć kasę a ta firma nie ma kasy. Ci goście doprowadzili to totalnego dna.

kkij

A co z paczkami które nie są dostarczone ?

@kkij

Paczek już nie ma ha ha h a !!!

Zapraszam handlowców którzy szukają pracy do kontaktu - 669 655 175

Bezrobotny

Telesprzedawcow tez?

@Bezrobotny

Też zapraszam - cała Polska.

Bodzio
@Jarek

Nie dajcie się nabrać na Pana J.....

Bezrobotny
@Bodzio

dlaczego?

@Bodzio

Na co mają się dać nabrać ? Czy ty nie widzisz, że ludzie zostają bez środków do pracy?

Szparek

A nie do życia?

@Szparek

Zakładam, że do życia każdy jakieś pieniądze ma odłożone.

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa