Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

m

Tylko oni kupili VIve

KURIER PRZEWOZNIK

DO WSZYSTKICH KURIERÓW DELTA KURIER JUTRO 13 GOSZ SPOTYKAMY SIĘ NA BACHA 2 WARSZAWA BEDZIE TELEWIZJA TVN 24 PROGRAM UWAGA KRĘCI PROGRAM WALCZYMY O SWOJE CAŁA POLSKA 16 LUTY GODZ 13 BACHA 2 WARSZAWA PRZYBYWAJCIE

@KURIER PRZEWOZNIK

TVN też będzie???? Słyszałem o innej telewizji

Heheszek
@KURIER PRZEWOZNIK

Ooo jeden temat i TVN z Polsatem będą robić materiał? Oj LENKA ponosi Cie . Weź zacznij się skupiać na swojej pracy w Ambasadzie A nie ludzi zapraszasz A telewizji i tak nie będzie

zły 2

będzie Polsat interwencja

Lena K. - ta prawdziwa
@Heheszek

Wiecie co czytam te komentarze i wypowiedzi odnośnie mnie i nie wiem czy mam płakać czy się śmiać. Owszem telewizja ma być jutro nawet jak nikogo nie będzie to i tak będziemy my . Ja osobiście mam w nosie kto pracuje w jakiej spółce czy ma interes by za darmo pracować skoro wypłat nie ma . Ja walczę o swoje i przy okazji o sprawę osób, które są w takiej samej sytuacji co ja ! Nikt nie miał odwagi mi powiedzieć kiedy otrzymam pensję i resztę dokumentów dlatego zaczęłam walczyć. Jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy a będę w stanie jej udzielić to pomogę tyle na ile będę w stanie. Moja praca w Ambasadzie czy gdzie indziej nie ma Z tym nic wspólnego. Nic nikomu do tego. Pracuje uczciwie i nikogo nie oszukalam tak jak oszukani mnie i pozostałych!!! Moja sytuacja zdrowotna to też wyłącznie moja sprawa - nikt mi nie daje na leczenie ani nie widział mojej karty zdrowia , więc oszczerstwa rzucane w moja stronę są po prostu śmieszne i dopowiedziane. Widocznie grono osób, które mają nudne własne życie potrzebują żyć cudzym życiem. Nie ważne czy na koncie mam 3 tysiące czy 300 tyś. Nikomu nic nie ukradłam i na wszystko ciężko pracuje . Tak jak pracowałam w delcie za kwotę 2tys które mi się należy jak każdemu. Ja walczę o PIT za 2017 rok i 2018 bo nie zamierzam za rok szukać igły w stogu siana i mieć przez to problemy z US , o świadectwo pracy , bym mogła rozpocząć nową pracę i oczywiście o wynagrodzenie za styczeń i luty 2018 - bo przychodziłam do pracy i pracowałam. Wiem , że inni są w gorszej sytuacji , Ale nie znaczy to, że mam nie walczyć o swoje . Niestety, ale nie chciano nas słuchać i musi się zająć telewizja tym , by każdy uzyskał informacje co dalej . Żądamy rozliczenia się z Nami z należności i dokumentów!!!! Proszę , by nie gadać głupot ludziom na których mi zależy - jeżeli ktoś ma do mnie pytanie , bądź chce dowiedzieć się czegoś prosto ode mnie co dotyczy mnie to zapraszam do kontaktu . Nie ukrywam się! Jak nie macie numeru tel to macie mnie na FB. I najsmieszniejsze jest to że Ty śmie....ciu nie umiesz powiedzieć prosto w oczy i nie stać Cię nawet na prawdziwy podpis oczerniajac mnie ! Tyle w temacie . 3mam kciuki za nas poszkodowanych i do jutra !!!

I TV Zamość - też ich to interesuje

Kondzio
@KURIER PRZEWOZNIK

Jeszcze nie tak dawno słyszałem tylko pozytywne komentarze na temat zarządu i ich kompetencji. Ale tylko kasy nie dostaliście i już psy wieszacie na osobach !!!

Vera
@Kondzio

To źle słyszałeś - pralnia kasy i tyle

Dziennikarz

Prosimy o kontakt mailowy delta.kurier@wp.pl Wszelkie informacje zostaną wykorzystane w Państwa sprawie . Zapewniamy anonimowość jeżeli ktoś się boi ujawniać swojej tożsamości.

Ddd

Kto itd.....? Przechodzi jeszcze?

Antek

Pięknie.. po prostu pięknie...

dip parple

BRAWObrawo ,brawo autor tego wpisu . ktos w pigulce zawarł wszystko. Chwiejczak ta opasła locha - (usunięte przez administratora) z niego a nie specjalista , bozek pedrylek, jablonski oszust nad oszusty ,Renatka J. babochłop ( fakt ze buzie ma ładną. mam pewne przypuszczenia ze Jabłonka ją pos........ł ) Sztabinski to człowiek który zna wszystkich dyrektorów w Polsce poczawszy od dyrektora Jabłonskiego Pawła na dyrektorze Orlenu a na dyrektorze Lotos s.a. skonczywszy . pił z nimi wszystkimi . juz legendy krazyły o jego znajomosciach i wypitych ilosciach wódy . szkoda ze nie wykorzystywał tych swoich znajomosci do zalatwiania firm dla delty tylko mial jakis Schoebox i jeszcze pare innych firm. Porebski zwany Barbapapą to takie (usunięte przez administratora) wie co . Nie wiem co on tam robił . krecił sie jak smrod po gaciach i udawał wielce zatroskanego stanem firmy. Kiedys jeszcze pracował Grzegorz Grygiel , ten to dopiero mial przej.......ne. Jak wchodzil do konferencyjnej na rozmowe z Blaszczykami ( kiedy ich wzywał na rozmowe a konkrtnie Dorote) to jak wychodzil po spotkaniu to zmieniał na twarzy kolory jak anteny satelitarne na budynku Canal+ na Sikorskiego . Ciagle wychodzily jakies kwiatki.

cku

a jakos ucichło o Patrzałku. co z nim sie dzieje. wrocił na ten swoj Slask???? ma ktos jakies info o nim

@cku

Grygiel nie był taki Święty!!!! Był marionetką Błaszyków potem Chwiejczaka!!!! Paytrzałek pewnie wrócił do swojego psa i garażu ma śląsku ale nie mowa tu o nim tylko o tych złodziejach jak CHWIEJCZK, POREBSKI, JABŁOŃSKI ITD ITD

@Deltowski Robol

Grygiel to człowiek Arciszewskiego to ten gość co w Tba i Siódemce był dyrektorem finansowym. Nie zapominaj kto był inwestorem w Tba i Delcie - ten sam człowiek !!!

zły 3

co tu pisać tu trzeba działać żeby Ci co doprowadzili spółkę do upadłości to niech odpowiadają za to, gdzie był prezes co robił przez tyle miesięcy, dlaczego pozwolił żeby spółka była w takim stanie, dlaczego zatrudniał ludzi i dawał im takie pensje za nic nie robienie , operacyjnych tylu było a nikt nic nie robił, przesyłki dostarczane po kilka dni albo tygodni , zaginięcia towaru , brak pobrań, kto na to pozwolił, koszty były ogromne a obroty żadne , ludzi więcej operacyjnych biurowych niż kurierów jaka logika działania w tym była, mieli pieniądze od inwestora jak oni się rządzili że doprowadzili do takiej sytuacji obwiniają wszystkich innych a zarząd co robił co robił Pan prezes to on za to odpowiadał on zarządzał tą spółka on za to powinien odpowiadać po to był inwestor po to dał kasę by to rozwijać a nie zniszczyć , teraz zwalają winę na innych , tu nie ma winy w nikim innym tylko winny jest Pan Porębski który kłamał, kombinował zatrudniał swoich ludzi, a teraz pójdzie do Vivy i tam będzie znów działał , niech wreszcie Pan Molgo otworzy szeroko oczy i popatrzy na ręce tych którym tak zaufał.

Zły...
@zły 3

Wreszcie ktoś cos mądrego napisał taka jest prawda Prezes działał na szkodę firmy trzeba to jasno powiedzieć dowody każdy ma a ile inwestor miał wytrzymać jak oni wszystko przewalali i jego oszukiwali cały czas . Ja to popieram . Ale inwestor tego nie wie bo nie rozmawia z ludźmi którzy maja pojęcie , a Prezes mowi tak jak jemu pasuje .

rrr
@zły 3

trzeba było wprowadzic oszczednosci . zrobić zebranie wszystkich pracownikow w jednym miejscu i dyrektorow i zwyklych kierowców i zaproponowac im obnizenie pensji na pol roku. ja pisze serio. najmiej zarabiajacym zabrac 3 % , sredniakom 10% a tym z zarządu 20% .miesiecznie. albo by sie zgodzili albo nie . Jak nie to prosze sie zwolnic . na ich miejsce przyjda nowi nie skorumpowani ktorzy za te obnizone stawki bedą pracowali i to uczciwie i solidnie

Kogut
@Zły...

PREZES jest winien i inwestor bierze go do drugiej spółki. Ludzie to wszystko się kupy nie trzyma !!!

Zły ........
@Kogut

Inwestor o niczym nie wie on nie jestvswiadomy co działo sie w spółce i jak była zarządzana przez Prezesa dlatego pewnie cos mu sie nie spodobało i przestał dawać kasę ja dawno bym taknzrobil , ja nie dał bym kasy na takie zarządzanie Porebski teraz zwala winę na inwestora ale wina jest jego bo inwestor inwestował a Prezes nie umiał tym zarządzać tylko kłamał inwestora . Takie są fakty . Inwestor jak bubwiedzial jak jest dawno by go pognał jak on nic nie robił w tym kierunku żeby było dobrze .

zły 2
@rrr

oszczędności zrobili na kurierach poucinali im stawki ale na kierownikach dyrektorach to po co oni brali pensje za nic nie robienie powyżej 10 tyś każdy ,

Zły .....

Nikt z zarządu nie przyjdzie Ja proponuje pojechać do NAC do Raszyna tam zrobic imprezę z telewizja a następnie do Jablonskiego pod dom on mieszka nie daleko Delty i Porebskiego on na Żoliborzu . Bo tutaj pod drzwiami tak nie ciekawie Bedzie i musi sie dowiedzieć Molgo o tym co zrobili i jak nas wysterowali jego ludzie i jak zarządzali jego spółka i jak wydawali pieniądze .

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
BTL Logistik - Kurier BTL

Wszystkich Klientów którzy szukają pomocy przy wysyłce paczek- pomożemy! tel. 535556350 @: handel@btllogistik.pl

Zły ....
@Dziennikarz

Uczciwi ludzie sie nie boja i nie bedą sie bali wystąpić czy napisać prawdę czy uczestniczyć w programie czy projekcie . Jest duzo osób co zna prawdę i potwierdzi prawdę bo do chwili obecnej nikt nie dostał info czy kasę dostanie a zarzad zgrywa ze nic sie nie dzieje oni nie powinni byc w zarządzie chyba ze są słupami i nic nie maja na siebie ale zobaczymy czas pokaże .

@Dziennikarz

w piątek będą wszyscy zainteresowani

@Zły ....

Tylko te slupy maja prace maja kasę a Ty zostałeś z niczym

.... nie podar...im

Dodam jedno uczciwi ludzie robili, pracowali , jeździli bez kasy i czekali na kasę uczciwie wypełniali swoje obowiązki, dlatego Ci stracili najwiecej a (usunięte przez administratora) sami wypłacali sobie kasę z pobrań zarzad nie miał kontroli nie mieli pojęcia obtym dlatego uczciwi ludzie zostali orznieci na dziesiątki jest ich wiele a i nawet setki tysięcy złotych . Bo (usunięte przez administratora) sie śmieje z nich ze nie unielibzarzadzac spółka i oni robili co chcieli a uczciwy co zależy mu na marce i jakości nie wziol złotówki dokładali z innych biznesów i tak zostali potraktowani ale powiem jedno Inwestor jest Biznesmenem i wydaje mi sie ze wyciągnie wnioski moze 585 trzeba zastosować bo dowodów jest duzo ale obawiam sie ze Pan Paweł Molgo tez został orzniety i duzo nie wie co tam sie działo . Ja mam swoje zasady i zawsze sie z nich wywiązuje ale jak ktoś pogrywa moze musimy uświadomić jak dokładnie było i jak spóła nie bedzie miała to udowodnić inne sprawy . Duzo napisałem aż za duzo ... pozdrawiam i zróbmy maila i tam sie spiszemy a nie na forum .

@.... nie podar...im

Myślę, że piątkowe spotkanie troszkę wyjaśni tą sytuacje jeżeli naprawdę ma być TV bo podobno nie powiem kto pierze prał pieniądze w Delcie nie tylko w PL ale tez w innych krajach

@Deltowski Robol

Daj znać kiedy ta telewizja co i jak bo trzeba bedzie byc a ja mam kilkaset km

@.... nie podar...im

Dorota

Renata Jachacy też przechodzi?? Ludzie przecież nie dosyć ze nic nie umie...to do tego jest zakłamana .... A Kaśka Bątruk też przechodzi do vivuy? Taka sama ...zero pojęcia o pracy .... To tylko Jarek przechodzi z handlowego? Większość z delty ( z biura) to osoby nic nie robiąc e.......

@Dorota

Przeszli ci ludzie co wymienił

@Dorota

Bątrukowa też jest nie lepsza, kłamie i następny nierób

Moo

WitaM czy po 12.02 ktos z panstwa dostał przelew z delty za pobrania jeszcze ???dzwoniłam do sadu w warszawie nie ma jeszcze wniosku o upadłość

@Moo

Podobno zostało złożone w poniedziałek 12.02.

....... nie podar....im

Ludzie nie pucujcie sie tutaj i jesli ktoś ma jakis plan nie ma co tu pisać mi wiszą bardzo duzo kasy nie w dziesiątkach tysięcy tylko wiele wiecej i tego nie podaruje bo zostałem mocno oszukany tez wiem przez kogo , dlatego zrobic trzeba swoje i tyle , kasę trzeba odzyskać bo tak jak Ja za złe zarządzanie spółka nie pozwolę stracić kasy . Inwestor cobdawal kasę nic nie wiedział nie ma pojęcia co tam sie dzialo i jak zarządzają spółka nie napisze tu szczegółów ale to tak dla pikanterii co daje wam do myślenia . Mam swoje zasady których sie trzymam i sukcesywnie je wypełniam . Nie stać mnie na błędy kogos i nie poniosę kosztów z tym związane .

@....... nie podar....im

Z przyjemnością dołączę do Ciebie

Dziennikarz

Przypominamy Państwu kontakt do Nas. Delta.kurier@wp.pl. Prosimy osoby poszkodowane o kontakt mailowy . Na każdego maila odpowiadamy.

Szymon

Zapraszamy do korzystania z usług Poczty Polskiej. Więcej informacji, uzyskacie Państwo pod numerem telefonicznym 801 333 444.

Dziennikarz

Prosimy o kontakt osoby poszkodowane w sprawie na adres mailowy delta.kurier@wp.pl

Dorota

I prowadzą firmę abc dystrybucja sp. Z o.o

Konrad

Inwestorzy mają większe wille, apartamenty i pałacyki ha ha ha....

Doroto
@Dorota

ta firma nie ma nic wspólnego z Delta

Szykujemy się będziemy

@Doroto

Ale z Błaszczykami.....przecież to od nich się zaczęło... ich również należy pociągnąć do odpowiedzialności....bo mają bardzo duzy wkład w to co dzieje sie teraz...

delca

A tak do waszej wiadomości Państwa Błaszczyk nie ma w spółce Delta Kurier od ponad pół roku jak nie dłużej. Jest inwestor a zarazem nowy właściciel. Przejęli firmę i tak samo jak was oszukali , oszukali byłych właścicieli. Zobaczcie Jak byli poprzedni właściciele wraz z Inwestorem firma się rozwijała . A tak naprawdę od 4 miesięcy robi się źle. Dochodzić trzeba spraw od zarządu oni odpowiadają swoim majątkiem. I można nagłośnić sprawę tak aby inwestor dopłacił pieniądze do spółki.

piotr

kim ty jesteś że chcesz od ludzi wszystko a sam przedstawiasz się jako dziennikarz !!! dziennikarz ujawnia swoje nazwisko i wizerunek !!!

oszukani997@gmail.com - proszę pisać na adres

@piotr

Proszę o kontakt mailowy jeżeli ma Pan pytania

kkij

Jaja, dostałem przelew z pobraniami co prawda nie całość ale coś dostałem..

Klient

Widzę, że lubicie pisać bzdury. Ja dzwoniłem do swojego opiekuna handlowego i zapewnił mnie że wszystko jest ok a paczki dojdą na czas.

Kurier

To Cie okłamał

@Kurier

Fakt że infolinia nie obiera numerów . Nie mogę się dodzwonić tylko słyszę że jestem 19 w kolejce.

zorientowany

Buhhaaa W Tba Express indentycznie gadali

wkurwiony
@Klient

ty to rozgarnięty jesteś ?/ dojdą jak viva dowiezie jak już przekierują paczki na tą firmę jeżeli tak będzie ! pytanie jest inne Czy Dyrektorka VIVY Pani Ilona Rozmawiała z podwykonawcami bo może się okazać że zaraz posypią się wypowiedzenia ! kto chce pracować ze złodziejami ? bo to tak wychodzi ukradli pieniądze i przeszli gdzie indziej :) oni mają się całkiem dobrze! gdzie prokurator,

Igor
@wkurwiony

ciekawe co bydgoska (usunięte przez administratora) będzie tłumaczyć klientom !!!

Górnik
@Klient

W Tba identycznie mnie załatwili w czerwcu 2016, wszystko miało być dostarczone, pojechałem do Wałbrzycha i .....złodziejstwo w biały dzień! Zadzwonił do mnie handlowiec Tba i powiedział, że to tylko chwilowe opóżnienia

WAC
@Igor

według mnie ktoś zapłacił im na rynku aby rozwalić Tba, patrona i deltę aby zrobić smród - dzisiaj piją szampana bo cel został osiągnięty.

ser
@Klient

Klient Ty pało jak dojdą na czas ???????? Paczki ostatnio wyszły od klientow w piatek wiec w poniedzialek adresatów , w poniedzialek nikt z przedstawicieli w kraju nie wyjechał na rejony

KRASNOLUDEK

Delta Kurier od 12 lutego jest zawieszone, firmę zamykają, to oficjalna informacja, ciekawe czy uregulują pobrania.

xxx

Czytam wasz bełkot o TV, forach itd ... i śmiać się z was chce !!! Te działania nie mają żadnego znaczenia. Wiedzieliście doskonale w jakie (usunięte przez administratora) wchodzicie. Teraz możecie mieć tylko pretensje do siebie !!! Podwykonwacy nie otrzymają kasy !!! Klienci nie dostaną zwrotu kasy !!! Pracownicy - wy też się nie śmiejcie nie liczcie na to co w Tba, ze dostaniecie z opóźnieniem kasę, wraz z zaległym urlopem i odszkodowaniem. Niektórzy pracownicy otrzymali setki tyś zł. Delta jest pusta jak bęben i nie będzie "syndyka" nie dostaniecie kasy !!! Zarząd - no cóż to tylko "najemcy" wynajęci przez właściciela którzy nie maja za dużego majątku lub wcale. Właściciel - no właśnie kto jest właścicielem ? NAC ? HA HA HA Właścicielem jest spółka s.a. która została założona przez ....... no właśnie przez kogo - włączcie myślenie. Uwaga ta spółka nie ma kasy więc przykro mi ale nikt nie otrzyma kasy !!!

@xxx

Wszyscy wiemy jak jest na chwilę obecną ale nikt nie zamierza się poddać . Na każdego Kozaka jest kozak !!! To że delta przestaje istnieć nie znaczy że ludzie odpowiedzialni za oszustwo nie poniosą konsekwencji. Grupa ludzi z biura którzy przechodzą do vivy z tą hołota zarządem niczym się nie przejmuje bo mają ciepłe posady i dla nich pensja sie znajdzie . Za duza afera by przeszlo to bez huku. Nawet jak nie odzyakamy swoich pieniedzy to nie damy spac spokojnie winnym za to wszystko !!!!

xxx
@xxx

Z całym szacunkiem ale odpowiedzialnych za ten stan rzeczy nie dosięgniesz bo nawet nie wiesz kto za tym stoi.

poszkodowany
@Kierownik

pewnie tą kasę co ukradli kupili VIVE i mają na czysto. prokurator powinien wziąć za (usunięte przez administratora) zarząd co sobie przeszedł do VIVY i wsadzić za kratki aby im kanały w (usunięte przez administratora) poczyścili

Smok

A mi naprawdę szkoda kierownika oddziału Kraków bo chłop jaki był to był ale krzywdy nikomu nie zrobił a teraz jest w czarnej (usunięte przez administratora) Współczuję wszystkim podwykonawca bo jesteśmy zostawieni na lodzie a kierowcy na bezrobociu Dziękuję zarządowi delty i oby was szlak trafił Karma wróci ????

zyczliwy
@Smok

Arek to w porzadku chłop zawsze go lubiłem . Zreszta wszystkich was lubiłem . Adama z Białej P , Andrzeja z Sieradza,Piotrka z Białegostoku, Andzelike z Tarnowa, Karoline z ZG,Wieska z Lublina i bardzo mi was żal . Niektorzy sobie poradza ale wiekszosc z Was bedzie miala problem

Klient

W zeszłym tygodniu dzwonił do mnie handlowiec z tej firmy zapewniając że wszystko jest ok. Co takiego się stało przez te kilka dni że firmy już nie ma ?

Tenis
@Klient

To stara gadka handlowców w takiej sytuacji, w Tba, handlowiec niejaki Pan Marek mówił mi to samo:-(

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa