Multicco Sp. z o.o. Sp.K

Opinie o Multicco Sp. z o.o. Sp.K

Drodzy forumowicze,

pytacie, co u nas słuchać ?

Jak zawsze dzielimy się bezcennym dobrem z bardziej potrzebującymi #krewratujezycie ! Pamiętając, że każdy z nas w każdym momencie może być w potrzebie :)

17 osób = 7650ml zdanej KRWI :)

Będziemy kontynuować ten szczytny cel.

Pozdrawiamy
Multicco Group

Czy w Multicco Sp. z o.o. Sp.K możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Kierowca Nowy wpis

Sami tutaj kierownicy i team liderzy. A jacyś kierowcy tam są? Podrzućcie jak wygląda praca kierowcy w Multicco, czego można się spodziewać po tej firmie? Tylko proszę bez bzdetów, same konkrety. Z góry dziękuje.

Judyta Nowy wpis

Minęło trochę czasu zanim znów zajrzałam na tę stronę….I co?? Czegóż ja się spodziewałam??!! I znów (usunięte przez administratora) naiwność wprowadziła mnie w pole. Myślałam że fala hejtu „byłych pracowników” ucichła, bo przecież pewien „etap” w firmie się skończył??!! Niestety to co widzę wprawia mnie trochę w złośliwy humor. Zadaję sobie cały czas pytanie „dlaczego”?? Co kieruje ludźmi, którzy to piszą? Niepowodzenie zawodowe? Osobiste? Czy po prostu ludzka zazdrość i zawiść? Bo przecież jest czego zazdrościć! Wystarczy przyjrzeć się, jak firma ewaluowała przez ostatnie 8 lat. To powinno być głównym wyznacznikiem dla zainteresowanych. Z małej kilkuosobowej firmy rozrosła się w jedną z największych spedycji na Podlasiu! Daje pracę ponad 150 osobom, które mają wypłatę zawsze na czas!!! Nie będę już wyliczać jakie jeszcze profity płyną z pracy w tej firmie, bo jest ich naprawdę wiele i ten kto tu pracuje dokładnie wie czego może się spodziewać. Dlatego śmiem twierdzić, iż oszczerstwa jakie padają pod adresem firmy są tylko i wyłącznie powodem albo ludzkiej zazdrości albo wynikiem indywidualnej życiowej porażki !! Tym, którzy tak wylewnie wypisują bzdury o pracy tutaj, proponuję albo założenie własnej firmy (byli i tacy ze skutkiem różnym….wystarczy poszperać w sieci) albo zatrudnienie w budżetówce (tam awanse, premie na pewno są w zasięgu ręki). Nie mogąc się oprzeć, na koniec przytoczę Marka Twaina :) „Bądźmy wdzięczni idiotom, gdyby nie oni, reszta nigdy nie osiągnęła by sukcesu” Tym miłym akcentem...żegnam. Z pozdrowieniami Judyta

Real Nowy wpis

Firma podstępna , na umowie płatność 60dni. małymi literka w całosci umowy , liczymy od ostatniego dnia miesiąca w którym dotarła dokumentacja ,żenada firma (usunięte przez administratora) tylko nie uczciwi tak postępują !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca kat. C+E z doświadczeniem WYWROTKA oferowane przez firmę Multicco Sp. z o.o. Sp.K? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Smiech

Rozmowa o prace w tej firmie to tragedia. Jak mozna zadawac pytania tak bardzo osobiste, z zycia prywatnego, ktore nie wplywaja na twoja prace. Jest to rekrutacja na stanowisko pracownik spedycji czy przyjaciolki czy kogos innego? Nie rozumiem. Chyba przelozeni pomylili miejsca. ,,Czy ma Pani duzo znajomych?" itp ;). Rece opadaja. Ciekawa jestem jak wyglada sama praca, jak tacy niekompetentni ludzie prowadza rozmowy. Zaluje straconego czasu na rozmowe w tej firmie i zlozenia tam cv. Ps. Jestescie tacy (usunięte przez administratora) ze az zażenowanie łapie.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Multicco Sp. z o.o. Sp.K?

paweł

nie wygladaja, stanowiska zostały ustalone kilka lat temu i od tego czasu kazdy jeden teamleader utrzymal stołek ok 0,5 roku. Nie mozesz kierować lepiej zespołem niz przełożony i miec wiekszego wyniku bo bedziesz miał kłody pod nogami.

Katarzyna
@paweł

Jak to utrzymał stołek ok 0,5 roku? Co było w takim razie po pół roku? Zwolnienie czy jak? Nie za bardzo zrozumiałam... Mógłbyś mi to dokładniej wyjaśnić?

@Odpowiedź a czemu uważasz szkolenia za tak złe?

Czy możecie mi uzasadnić czemu niby firma się sypie? Przecież ciągle są zatrudnianie nowe osoby, wylatuja tylko Ci którzy nie spełniają oczekiwań.

Odpowiedź
@Karolina

Oj trzyma sie twardo, swojego ego! "Wylatują" samo to słowo jest nie na miejscu. A są zwalniani bo rekrutacja nijaka a szkolenie jeszcze gorsze, a na rozwój nowego pracownika czas nierealny do osiągnięcia wyniku! A ludzie z doświadczeniem dlaczego nie przychodzą? Bo znają branżę i tą firmę! To powinna być odpowiedź!

@Karolina

Oszczędności kosztem pracowników. Oto dlaczego firma się sypie. Odradzam.

Bożena
@Karolina

Jestem ciekawa, czy odpowiedzi od @Odpowiedź oraz @Pracownik, rozwiały wszystkie Twoje wątpliwości. A Ty sama pracujesz w Multicco, czy wypowiadasz się z perspektywy osoby inaczej powiązaną z firmą? Nie ukrywam, iż mnie to bardzo ciekawi.

@Bożena

Pracuje od kilkunastu miesięcy, i bardzo mnie ciekawi co niby stoi za tymi przesłankami. Sama sobie chwale tu pracę. Każdy tylko rzuca oszczerstwa, nikt nie potrafi wskazać konkretów. Opinie negatywne tych co wylecieli za brak zaangażowania. Sama widzę swój rozwój w tej firmie. Ten hejt mnie zaskakuje.

Rozwój?
@Karolina

Handlowiec to telemarketer ciekawe gdzie tu rozwój..

W.
@Karolina

Niektóre firmy transportowe wymagają przedpłaty od tej firmy - to juz jest konkret.

biały
@Odpowiedź

Ludzie z doświadczeniem raczej odchodzą niż przychodzą hahahaha

W.
@biały

(usunięte przez administratora) Dalej nie widzą że to nie produkcja i pracownika należy docenić, bo ciężko zastąpić kogoś z doświadczeniem co już odczuli (usunięte przez administratora)

Bożena
@W.

Czyli pracownik w tym miejscu pracy nie jest doceniany w zupełnie żaden sposób? Nie ma ani motywacji pozapłacowej ani pieniężnej? Potwierdzasz też brak możliwości rozwoju w Multicco, o czym pisał ktoś wyżej?

@Bożena

Szanowni Goście, czytając opinię odnośnie firmy Multicco Group jako pracownik mam wrażenie, że chyba nie pracuję w tej samej firmie, na temat której pojawia się tyle negatywnych opinii. Motywatory pozapłacowe i udogodnienia: Lux Med, Multisport, chillroom, kawa z ekspresu za free, możliwość wyjazdów zagranicznych na targi np. byliśmy w tym roku w Monachium i Berlinie. W październiku 4 osoby lecą do Hiszpanii na targi związane z branżami, które obsługują na co dzień - firma opłaca wszystkie koszty. Motywatory płacowe: premia progresywna zależna od wyników pracy - jak w każdej firmie handlowej. Wszystkie awanse są wewnętrzne. Nie wiem czy brakiem rozwoju można nazwać 14 Team Leaderów, którzy dostali szansę budowania zespołów i zarządzania nimi. Nad tym wszystkim czuwają Kierownicy, którzy również zaczynali "od zera" w Multicco. Każdy, kto chce szansę dostaje. Praca w handlu nie jest dla każdego, więc poniekąd rozumiemy rozczarowania. Niemniej firma idzie do przodu i to jest najważniejsze. Przed nami X lecie istnienia firmy w październiku, więc będziemy celebrować. Jeśli pojawią się jakieś pytania z miłą chęcią na nie odpowiemy :) Pozdrawiamy Multicco Group TEAM :)

David
@Karolina

Jarek przestań odpisywać ...

@Rozwój?

tak masz racje telemarketer bo tak zdobywamy klientow. Jeżeli masz ochote pojechać do klienta i porozmawiac w 4 oczy firma nie widzi problemu. Wiesz jaki jest problem.... nikt nie chce jechać bo wola dzwonić i zarabiać Kase. Tak na początku jest ciężko, jak w każdej pracy. Nie kazdy nadaję się do telemarketingu. W spedycji wydzwonisz uczciwie swoje telefony a poźniej spijasz pianke i myslisz Co tu zrobić bo zaraz wejde na drugi próg podatkowy 32% ;)

Byly kolega z pracy
@Karolina

Nie kazdy kto juz tam nie pracuje zostal zwolniony. Wielu bylych pracownikow zwolnilo sie samych mimo dobrych wyplat i wynikow. Nie zawsze kasa i wygoda jest najwazniejsza. A kto nie ryzykuje szampana nie pije. Ludzie bardziej uciekaja od innych ludzi a nie pracodawcy tj Prezesa. Moj pozytywny wpis znajdziesz powyzej firma 8/10wg mnie. Jest wiele plusow ale i wiele mocnych minusow ktore tworza pracownicy :) Były kolega z pracy, powodzenia.

KolejnyByłyPracownik

Dodaję opinię jako były pracownik Multicco. Nie zostałem zwolniony tylko zwolniłem się sam w celu poszukiwań miejsca które w 100% będzie mi odpowiadać, a nie dlatego, że było mi tam źle, nic więcej prócz handlowca już tam na mnie nie czekało. Firma sama w sobie nie jest zła, jest kilku ludzi wystarczająco pomocnych i przyjaznych by znieść całe inne towarzystwo. Prezesi są w porządku, księgowość w większości ok, kierownicy do zniesienia dopóki szanują ludzi z którymi pracują. Największa bolączka firmy to zadufani w sobie, zakłamani i dwulicowi pracownicy na których z czasem nie dałem rady już patrzeć i z nimi rozmawiać (po trupach do celu, bez taktu i honoru). Poza tym firma jest konkretna i uczciwa. Na co się umówisz tak masz. Każdy dostaje wypłatę na jaką zasłużył. Oczywiście da się tam dobrze zarobić i czasem żałuję, że tam nie pracuję bo po wielu przygodach w życiu stwierdzam, że był to jeden z lepszych pracodawców. Tak jak inni poniżej mówili, są karty multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna i kawa jak ktoś pije (a niektórzy ją piją jak by w domu nigdy nie mieli). Podwyżki również są, oczywiście jeśli się sprawdzasz w pracy. Największe minusy: -większość dziwnych pracowników -parking -denerwujące 'tradycje' -większość przebranych firm Największe plusy: -uczciwość -uczciwa wypłata na czas -kilkoro fajnych ludzi -całkiem niezłe biuro z klimatyzacją, ale na lipowej był fajniejszy klimat -można się wiele nauczyć -pracodawca wierzy w pracowników Dodatkowo musisz mieć mocny charakter by Cię tam nie zjedli na śniadanie. Ocena firmy w skali 1-10, to mocne 8, jeden z lepszych pracodawców jakich miałem. Pozdrawiam wszystkich pracowników :)

Drodzy forumowicze,

pytacie, co u nas słuchać ?

17 osób = 7650ml zdanej KRWI :)

Będziemy kontynuować ten szczytny cel.

Pozdrawiamy

Szanowni Goście Forum,
jeśli ktoś chciałby mieć autentyczne zdanie w 2020 roku na temat naszej firmy, to zapraszamy do składania CV: kadry@multiccobi.pl. Wszystkim, którzy w 2019 roku wyrazili swoje negatywne i pozytywne opinie - DZIĘKUJEMY.
Pozdrawiamy :)
Judyta

Gdyby nie Multicco … nie wiem jak, Teraz bym żył. Gdzie chodził, z kim ….. pracował. Tak oto te słowa znanego choć pewnie nie wszystkim (Milenialsi mogą nie wiedzieć), zespołu Oddział zamknięty (troszkę spersonalizowane) natchnęły mnie czytając Wasze pełne emocji wpisy. Może nie bez przyczyny akurat ten tekst i tego wykonawcy, bo przecież każdą komórkę można by potraktować jako oddział zamknięty hermetycznie. Ale dziś nie o tym :D Czytam... w sumie sama jeszcze nie wiem dlaczego ale pewnie przez tą ludzką ciekawość…. zaglądam i przeglądam od dołu do góry i od góry do dołu Wasze jakże odmienne zdania na temat firmy Multicco. Chaotycznie scroll’uje myszką i szukam początku tego potoku doświadczeń, rad i hejtu. Szukam i szukam jakieś opinii o firmie w której przyszło mi zapuścić korzenie i normalnie nie wierze….brak. Pewnie teraz oczekujecie że posypią się same zapewnienia jaka to firma jest pro ludzka wręcz idealna. Jak się dobrze tu pracuje i inne górnolotne pochwały. Ha i tu Was zaskoczę :D bo o superlatywach pracy w Multicco może będzie inny wpis. Otóż chciałabym się w tej chwili pochylić nad wpisami Tych rozżalonych, rozgoryczonych pełnych żalu i gniewu „byłych” pracowników. I tu znów się pojawia wątpliwość czy oby na pewno „byłych”? A może są to „niedocenieni”, „odrzuceni” „niedowartościowani” obecni „pracownicy”? Jeśli mielibyśmy wziąć na warsztat „obecnych pracowników” zasilających szare szeregi jakże licznej komórki Multicco to jestem wstanie ich naprawdę zrozumieć :D Bo niby dlaczego nie zarabiamy 4,5tys zł podstawy tak jak zapewniają nas w jednej z publicznej stacji że tyle każdy szanujący się Polak powinien mieć na rękę?? Przecież codziennie rano wstajemy mimo niesprzyjających warunków pogodowych i stawiamy się do pracy z półprzymkniętymi powiekami. Nie zapominając o porannej bitwie o miejsce parkingowe przed budynkiem. Zupełnie nie rozumiem dlaczegóż to Prezes nie wybudował podziemnego parkingu jak na dobrą korporację przystało?? Ale fakt że dotarliśmy do biura powinien być wystarczający do tego aby na koniec miesiąca dostać taką wypłatę jaka nam się należy!!!! Niestety i tu napotkamy problem bo co jak co ale jest zawsze na czas i do PIPu dzwonić nie ma po co :(. Eh i znów pod górkę…. ale idźmy dalej. „Ludzie Multicco” piszą o motywatorach pozapłacowych tj kawa czy mleko i od razu na myśl przychodzi mi kraj mlekiem i kawą płynący. I znów nie jest tak dobrze jakbym się spodziewała bo mimo to że mleko leje się tu strumieniami a kawy zużywa się na kilogramy to przecież jak można kupować mleko 3,2% skoro my lud Multicco jesteśmy na diecie!!! Skandal Panie!! A kawa ?? dlaczego nie jest sprowadzana z Kolumbii?? Przecież to ma być motywator do pracy !!! Ma pieścić zmysły podczas przerw. Tak tak dobrze przeczytaliście, mamy przerwy w sumie godzinę dziennie która wlicza się do wypłaty ale co to jest godzina w morzu naszych potrzeb :(. Kolejnym „motywatorem” ma być prywatna opieka ...no tak prywatny lekarz w wypasionych gabinetach...Phi….ależ mi motywator...bez kolejek bezsensu. Dlaczego zabierać właśnie to co lubimy najbardziej?? Spędzanie czasu w kolejce do specjalisty na NFZ to przecież cała frajda :) Ile rzeczy można się dowiedzieć od pobratymców oczekujących na wizytę? Przecież to przemieszczające się kompendium wiedzy …. a i przecież można tam wyrzucić z siebie całą swoją frustrację… My Polacy stanie w kolejkach wyssaliśmy z mlekiem matki :D Eh i kolejny motywator nie trafiony :( A więc dochodzimy do tematu na który My Polacy lubimy dyskutować i snuć fantazje. Oczywiście chodzi o pieniądze ale nie nasze oooo NO!! O tych nie mówimy w ogóle, największą wiedzę mamy o zarobkach sąsiada/sąsiadki z krzesła obok albo z biurka dalej. Nasza wypłata zawsze jest za niska a premia ….no cóż zupełnie nie adekwatna do naszych oczekiwań. Bo przecież w innych firmach są o wiele lepsze. I w tym momencie myślę o tych co opuścili zacne grono Multicco i zasilają inne szeregi. Skoro gdzieś jest lepiej to na którym forum szukać Waszych wpisów dotyczących osobistych doświadczeń??? Co wpisać w ‘go work’ by odnaleźć stronę w której polecacie pracodawcę????? Gdzie jest to miejsc no gdzie ja się pytam??? A co by było gdybyśmy My „uczciwi szczęśliwi Polacy” zebrani na GO WORK nie znaleźli się choć na chwilę w Multicco??? Ile domów by nie zostało wybudowanych?? Ile firm spedycyjnych by nie powstało na podlaskim rynku?? Aż strach myśleć….a to wszystko przez straszne warunki zatrudnienia w Multicco!!!! Wstyd Panie Prezesie!!! Z pozdrowieniami Judyta.

Drodzy Forumowicze,

Multicco Group życzy zdrowych, pogodnych, spędzonych w gronie najbliższych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku ! 2020 !
kasia

coś niewyraźne fotki

Chciałbym podziękować dla Multicco za ciekawy rok pracy :) Mam nadzieje ze nic nie zmieni sie od nowego roku... oby na lepsze ;) Jeszcze raz dzięki :)

Skad wiedziałaś, że za kawę i cukier, nawet i 3 rodzaje wody do picia. Za mośliwość rozwoju i wolną rękę, i wypłatę, która zawsze może być większa bo szybko przyzwyczajam się do dotychczasowej i ciągle mi mało. Po prostu troszkę uczciwej wymagającej pracy trzeba od siebie wymagać bo nie jest to łatwa praca i każy o tym wie, kto spróbował. Nie kazdy nadaję się do tej pracy a poźniej wypisuja na goworkach jak to ciężko jest. Jak ktoś umie liczyć to sam policzy czy jest opłacalnym pracownikiem czy nie ? Jeżeli ma jakiś inny pomysl na pozyskiwanie klientów drzwi są otwarte, żeby propozycje zrealizować. Wymagacie od pracodawcy nie wiadomo czego, chcecie żeby was głaskali i mowili, że wszystko jest w porządku ? jak nie nadajesz się , nie czujesz tego zawodu to nic złego ? bo ja nie nadaje się na lekarza ani na prawnika. Czasem trzeba cofnąć się o krok do tyłu, żeby pójśc o 4 do przodu. Ps. zapomniałem o mleku do kawy lub do płatków kukurydzianych . Smacznego :)

Apacz

Podpisuję się pod tym. Praca nie jest ciężka, ale jest trudna, nawet bardzo bo jest kreatywna. Oczywiście wypłata jest też wymierna :) Nie będę się rozpisywał, bo wszystko chyba zostało już napisane wcześniej, firma oczywiście na +

Wiktor

Będziemy mówić jak chcemy, stać nas :)

Wiki
@Wiktor

To powinno być was stać na naukę polskiego. Zarabianie dużych pieniędzy nie zwalnia z obowiązku wysławiania się poprawnie. Tylko mentalna wieś może twierdzić inaczej ;)

handlowiec

Zacząłem prace w firmie parę lat temu i zaczynałem od zera. Chciałem zrezygnować jednak zostałem i pokazałem na ile mnie stać. Owszem są cieżki dni kiedy ktoś mnie wkurzy ponieważ są zmiany w firmie. Ptytanie kogo nie denerwują zmiany oprócż zmiay w podwyżkach ???? Nie znam firmy w której nię bedziemy narzekać, zawsze coś znajdziemy, kierownik nas zdenerwuje, lub inny pracownik.

Happy

ADW i Multicco to jedna wielka ściema. Zawiodłam się na tej firmie. Straciłam wiarę w ludzi i zobaczyłam jak dla (usunięte przez administratora) 10eur mogą się pobić to pozegnalam sie szybko. Kłamstwo i obietnice bez pokrycia dla osiągnięcia własnych celów. Śmieszni kierownicy, zabawni teamleaderzy. Chcesz awansować to musisz głęboko wchodzić w tyłek. Niby zespol i wszyscy razem a przełożony wypnie się na Ciebie przy pierwszej okazji. Nie polecam nikomu, szkoda nerwów. Zmieniają ustalenia i warunki w trakcie pracy. Ciągle dokładaja obowiązków. Robią problemy ze wszystkiego

margaret

Czy jest szansa na 3-3,5 k podstawy na rękę na spedycji?

@margaret

Dzień dobry, wynagrodzenie podstawowe jest ustalane indywidualnie z każdym pracownikiem. Jest zależne od doświadczenia i posiadanej wiedzy. Odpowiadając na powyższe pytanie to szansa jest. W zależności od stanowiska w działach TSL/LTL możliwe jest dużo wyższe wynagrodzenie całkowite. Praca w firmie handlowej jest wymagająca. Poziom wynagrodzenia tak na prawdę zależy tylko i wyłączenie od danej osoby. Kluczowa jest motywacja - wewnętrzna i zewnętrzna. Jeśli macie wątpliwości to piszcie na kadry@multiccobi.pl . Pytania odnośnie Warszawy przekierujemy do Dyrektora oddziału a odnośnie Białegostoku do Kierowników. Życzymy dobrych decyzji :)

Buahaha
@Multicco Sp. z o.o. Sp.K

Multicco po to te ściemy płacicie pracownikom najniższe krajowe a na goworku piszecie że 3 koła podstawy realne. I tak nikt z doświadczeniem nie przyjdzie zasilać szeregi niewolników pracujących za jałmużnę.

@Buahaha

Dzień dobry, w 2019 roku w Białymstoku zatrudniliśmy 3 osoby z doświadczeniem w branży TSL. W Warszawie w ciągu ostatnich 2 m-cy z doświadczeniem zatrudniliśmy 2 osoby. Kierownicy z każdą osobą, która oczekuje wyższego wynagrodzenia rozmawiają. Jeśli wkład w pracę i wyniki przemawiają za wyższym wynagrodzeniem to jest to brane pod uwagę przeważnie. System wynagradzania jest czytelny. Każdy, kto rozpoczyna pracę warunki ma na piśmie. Tutaj nie ma żadnego zaskoczenia i niedomówienia. Komentarz wygląda jakby pisała osoba, która nie zna systemu wynagradzania w Multicco Group i nie pracuje w naszej firmie. Kwestie finansowe najlepiej załatwiać z przełożonym w cztery oczy, są to indywidualne sprawy.

oderwanie od rzeczywistosci
@Multicco Sp. z o.o. Sp.K

To może pochwalicie sie ile zostało wam osobo z 12 osobowego zespołu w warszawie ? Ciekawe czemu odeszło aż 10 osob ? Przypadek nie sadze

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Multicco Sp. z o.o. Sp.K?

Każdy przypadek jest indywidualny. Oddział Warszawa rozwija się w dobrym kierunku dzięki postawieniu na liderów spoza Multicco. Aktualnie również prowadzimy rozmowy i zależy nam na różnorodnych doświadczeniach. Wielokrotnie nie udało nam się dogadać, ze względu na odmienne oczekiwania i możliwości. Nie ukrywamy, że są to bardzo spersonalizowane kwestie i tylko rozmowa w cztery oczy wyjaśni wszytko. Bazując na faktach i gwarantując anonimowość - zapraszamy do kontaktu: kadry@multiccobi.pl Rozmowa nic nie kosztuje, a wymiana doświadczeń jest bezcenna.

Daniel

Prosta zależność, że dobry pracownik nie narzeka na pracę sprawdza się!!

Greta
@Daniel

Dobry w czyim rozumieniu? Taki który nie ma swojego zdania i na wszystko przytakuje to bez wątpienia firmie się podoba :)

D

Czytam i uwierzyć nie mogę. Czy oby na pewno pracujemy w tej samej firmie? Nie twierdzę, że to idealna firma. To co tu wypisujcie to ewidentny żal osób którym nie wyszło. Przychodząc do firmy bazującej na sprzedaży możesz zarabiać ale jak się boisz telefonu i cold calling cię przerasta to nie wiń pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Multicco Sp. z o.o. Sp.K - Białystok

• Jak się pracuje w Multicco Sp. z o.o. Sp.K?

Zobacz opinie na temat firmy Multicco Sp. z o.o. Sp.K tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multicco Sp. z o.o. Sp.K?

Multicco Sp. z o.o. Sp.K