Opinie o McFARLANE KYNN w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy McFARLANE KYNN. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w McFARLANE KYNN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McFARLANE KYNN w Warszawa

Klaudia Nowy wpis

To firma z rodzinną atmosferą ?

Olaf Nowy wpis

Właśnie widać, że jak jest wypowiedź zgodna z regulaminem to nikt jej nie usuwa więc nie róbmy sztucznej afery.

ZyrADF Nowy wpis
@Olaf

Bo tylko tym co mają coś do ukrycia i są krętaczami chce się bawić w usuwanie opinii za pomocą naginanych interpretacji regulaminu. Szkoda na to czasu. Ludzie czytający te odpowiedzi napewno i tak wyciągną odpowiednie wnioski. Mimo, że usilnie działasz aby kasować opinie. Najwidoczniej jakiś żywotny interes jest aby o to tak walczyć.

ZyrADF Nowy wpis

Hanna, Jakoś nie widzę innego koloru, i abyś był administratorem. Już innego kłamstwa nie potrafisz wykreować? Moje sugestie dla McFARLANE KYNN: Nie kłamać i nie zatrudniać oszustów! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknął firmę!

ZyrADF

@Hanna, obserwując ilość Twoich wpisów, zaangażowanie oraz aktywność. Wnioskuję iż jesteś co najmniej pracownikiem McFARLANE KYNN, jak nie odpowiedzialny za tą placówkę. Jeżeli tak, to może uświadomisz nas wszystkich co się dzieje wewnątrz, i jak ta cała afera została rozwiązana. Oczywiście zakładam, że w ogóle coś się zmieniło.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie McFARLANE KYNN? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Hanna

@ZyrADF, jeśli sądzisz, że jakiś komentarz został usunięty niesłusznie, możesz skontaktować się z administratorem: admin@gowork.pl Z Twojego wpisu wnioskuję, że nie jesteś osobą zatrudnioną w firmie. Myślę, że aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, potrzebny jest kontakt z firmą McFARLANE KYNN. Zachęcam pracowników do dyskusji, Wasze zdanie jest bardzo znaczące.

ZyrADF

Opinie są notorycznie kasowane. I wcale nie są niezgodne z regulaminem czy tez niemerytoryczne. McFARLANE KYNN jest wlasnowcią prezesa GetBack. Brak poszanowania podczas rekrutacji przez konsultantów to fakt. I jest to merytoryczna wypowiedz i zgodna z regulaminem. Jestem ciekawa jak te problemy rozwiązali pracownicy i kierownictwo McFARLANE KYNN? Czy ktoś z pracowników lub z kierownictwa mógłby uchylić rąbka tajemnicy?

Hanna

@panick, administrator może usunąć komentarz, jeśli jest niezgodny z regulaminem. Pozostałe komentarze, niezależnie od tego, czy negatywne, czy pozytywne, pozostają na forum. Zwróć uwagę na to, by nie podawać żadnych danych osobowych - mam w tej chwili na myśli imiona i nazwiska, wypowiadasz się na forum publicznym i wypada uszanować prywatność innych osób. Jest to niezgodne z regulaminem forum - zamieszczam link: https://www.gowork.pl/regulamin Czy możesz coś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z McFarlane? @Obserwator, Twój komentarz nie jest dla mnie do końca jasny. Nie jestem w żaden sposób związana z firmą, moim zadaniem jest moderacja tego wątku opiniowego. Rozwiń proszę myśl. Zapraszam również do wypowiedzi pozostałych pracowników McFarlane - jakie widzicie pozytywne strony zatrudnienia? Czy ten pracodawca jest godny polecenia?

Hanna

@ExEmployee, a jak ta sytuacja ostatecznie została rozwiązana? Czy właściciele firmy i pracownicy ponieśli jakieś konsekwencje? Jak to wygląda obecnie? Nowe informacje będą bardzo cenne dla tych osób, które poszukują zatrudnienia.

ExEmployee

Te kilka % to conajmniej to prawie wszyscy pracownicy może oprócz jednej osoby. Oczywiście teraz można się wykręcać, że się nic nie wiedziało. Ale jak zlecenie wpadały z różnych spółek właściciela i zarabiało się konkretne pieniądze bez wysiłku to wszystko było świetnie. Po prostu ludziom w McFARLANE KYNN było wygodnie udawać, że nic nie widzą co się dzieje, bo brali za to sowite wynagrodzenie.

Hanna

Obecnie firma poszukuje kandydatów między innymi na stanowisko - Regionalny przedstawiciel handlowy. Jakie macie doświadczenia z tym stanowiskiem? Jak wygląda przykładowy dzień pracy na tym stanowisku? Czekamy na Wasze opinie.

już

Wiecie czy wypłata jest terminowa dla mechanika samochodów ciężarowych? Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o McFARLANE KYNN - Warszawa

McFARLANE KYNN
1.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Stanisława Moniuszki 1A
    00-014 Warszawa