Opinie o AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński w Szczecin

na szczęście były pracownik

Rekrutacje wewnętrzne...dobre sobie...oni nawet nie wiedzą co to znaczy. No chyba, że rozumiesz przez to dołożenie obowiązków za dwa stanowiska:) Zresztą rotacja mówi sama za siebie... Nowa siedziba nic nie zmienia. Był, jest i będzie garaż. A sposób w jaki gołosłowny właściciel rozstaje się z pracownikiem jest godny pożałowania. I taka drobna rada dla wszystkich starających się o pracę. Macie to co macie na umowie i nie wierzcie w żadne obietnice. Kompletny brak szacunku do pracownika i wykonywanej przez niego pracy. Ps. jedyne pozytywne opinie na tym forum pochodzą prawdopodobnie od właściciela i jago teścia:P Chyba mają ciśnienie żeby kogoś znaleźć, bo już nikt tam nie chce tam pracować.

obecnyawamedzik

Jestem pracownikiem i opinie pisane przez byłych manekinów z UP są śmieszne. Kisiel w głowie to i kisiel w portfelu. Firma ma nową siedzibę i jest czysto ciepło i przytulnie, daje możliwości rozwoju - szkolenia i awansu. Jak liczy się na szybką kasę za nic no to sory ale w żadnej firmie z takim nastawieniem długo się nie popracuje.. Firma dla ambitnych.

Zlatan
@obecnyawamedzik

Dokładnie. Firma posiada ogrzewanie i nawet w zimę nie jest zimno i na głowę nie pada. Święte słowa! Trzeba być ambitnym a nie tylko ręce po pieniądze wyciągać. "Kasiorę to każden by chciał a robić to ni ma komu"

Zlatan Nowy wpis
@obecnyawamedzik

Janusz

Ktoś napisał że wypłaty na czas. To zawsze plus ale mnie też interesuje ile można zarobić. Bo jak dobrze. to wysłałbym CV. Ktoś zorientowany może mi podać widełki finansowe?

karmel
@Janusz

Też bym się chciał dowiedzieć

Śmiechu warte
@Janusz

Ja osobiście serdecznie ODRADZAM zatrudnianie się w tej firmie. Firma bez perspektyw na rozwój.

Zlatan Nowy wpis
@Śmiechu warte

Proszę nie opowiadać głupstw. Perspektywy na rozwój są i to ogromne! Firma zapewnia godziwe wynagrodzenie za włożoną pracę - dostajesz wypłatę na konto. Następnie idziesz do księgarni i za zarobione pieniądze kupujesz książkę, a następnie uczysz się w domu (firma zapewnia 16 godzin czasu wolnego w ciągu doby który możesz przeznaczyć na naukę). Można? MOŻNA

P. @Pracodawca Nowy wpis

Witam czy zatrudniane są kobiety? Czy pracują sami mężczyźni. Pozdrawiam serdecznie.

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński? Czy warto aplikować na ofertę pracy Elektromechanik?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Elektromechanik
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Nowa

Mam pytanie, czy zatrudniają kobiety na produkcję i jak wygląda rekrutacja?

Zuzanna

ktoś kiedyś odradzał pracę tutaj stwierdzając, że brak tu jakiejkolwiek perspektywy na rozwój... faktycznie tak jest? ni oferują tu żadnych szkoleń ani nic? a praca sama w sobie w takim razie jak wygląda i ile za nią aktualnie płacą?

joki

Kolejny niespełniony frustrat

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Szczecin.

Pp

Nie wiem skąd biorą się te negatywne opinie. Może konkurencja wypisuje. Pracuję w tej firmie już dłuższy czas, i śmiało mogę stwierdzić, że jest dobrze. Wypłaty na czas, zatrudnienie na umowę o pracę, jasne warunki od początku. Ja osobiście polecam

@Pp

"Nie wiem skąd biorą się te negatywne opinie"...z doświadczenia:)

Jacek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może podpowiecie czy warto aplikować?

@Jacek

A gdzie ma tą opinię dobrego pracodawcy?

J.Orzłowski

Brałem udział w rekrutacji około roku temu. Rozmowa z właścicielem. Firma dobrze się prezentuje chociaż miałem wrażenie, że "ten rower zwalnia", potencjał jest jeśli ktoś lubi wyzwania,ale na zarobki raczej nie ma co liczyć, dla młodych na start dobry punkt zaczepienia. Rozmowa i przedstawienie firmy na poziomie,polecam.

Odpowiadający

Teraz jest już nie dobrze ale bardzo dobrze,więc nikogo już nie interesuje co inni piszą.

Ja .

Tak ja mam nie polecam !

Agnieszka

@na szczęście były pracownik piszesz, że w firmie AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński jest brak szacunku do pracownika oraz wykonywanej przez niego pracy. Co masz konkretnie tutaj na myśli? W jaki sposób się to przejawia?

na szczęście były pracownik

Agnieszka

@obecnyawamedzik, bardzo dobrze to słyszeć! Może być to cenne dla przyszłych kandydatów. Dziękuję.

obecnyawamedzik

Jasne, jak masz coś do zaoferowania to warto rozmawiać.

Agnieszka

@obecnyawamedzik, czyli firma chętnie przeprowadza rekrutacje wewnętrzne?

awa Gosc

Popieram kolegę JAJO i zgadzam się z jego słowami nie uczciwy nie slowny itp resztę można sobie samemu dopowiedziec miałem okazję się przekonać przez dłuższy czas

Agnieszka

@JAJO możesz powiedzieć dlaczego tak uważasz? Spotkało Cię jakieś nieprzyjemne doświadczenie?

KIK

A za co wyleciałeś z pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński - Szczecin

• Jak się pracuje w AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński?

Zobacz opinie na temat firmy AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Zeusa 1
    72-006 Szczecin