Jaworski Auto Toyota Bydgoszcz

Opinie o Jaworski Auto Toyota Bydgoszcz

Adamina11

Podziękowania dla Waszego przedstawiciela w dziale sprzedaży nowych aut. Takiego pracownika może pozazdrościć niejeden salon samochodowy. Bywałam ostatnio w wielu,chcąc kupic auto . Pan Marcin Białokur wykazał się wielką cierpliwością, grzecznościa,życzliwością wobec ludzi starszych, z wielką cierpliwością wyjaśniał i informował o możliwościach i zaletach Waszych aut. Widać było,że chce sprzedać auto, nie nudził się przy nas. Transakcja trwała dość długo ale zawsze byliśmy przyjęci z uśmiechem przez Pana Marcina. Dziękujemy serdecznie. Gratuluję szefostwu takiego dobrego pracownika.

Jacek Nowy wpis

W dniu 04.03.2024 r. byłem na pierwszym przeglądzie Toyoty C-HR po 15000 km. Pan Jakub z serwisu pełna profeska. Podziękowania dla serwisantów. Auto pięknie umyte po przeglądzie. Dzięki. Jeżeli występowałaby skala ocen od 1 do 10 to oceniam wizytę w waszym salonie i serwisie na 10. Myślę, że auto będę serwisował u Was. Pozdrawiam. JS

Jaka atmosfera jest między działami w Jaworski Auto Toyota Bydgoszcz?

WWW Nowy wpis

W dn.31.10.br byłem umówiony na godz. 12.00 na wymianę czterech kół z wyważeniem w waszym serwisie. Usługa serwisowa trwała aż 2,5 godz. /słownie dwie i pół godziny/. To jest chyba rekord Guinnesa w tym temacie. Nie spodziewałem się tak długiej wymiany pełnych kół. W trakcie oczekiwania na "szczęśliwy " koniec tak skomplikowanej usługi w waszym serwisie nikt z personelu serwisu nie przyszedł poinformować mnie dlaczego tak długo musi trwać wymiana kół. Z ramienia serwisu obsługą klienta prowadził pan Piotr.

Nowy wpis

@WWW

Szanowny Panie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Zaistniała sytuacja znacznie odbiega od naszego standardu obsługi Klienta, dlatego zwracam się do Pana z prośbą o bezpośredni kontakt z Kierownikiem Działu Serwisu, Michałem Klimkiewicz tel. +48 507 966 561 w celu wyjaśnienia sytuacji. Z poważaniem Zespół Toyota Jaworski Auto

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Jaworski Auto Toyota Bydgoszcz?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jaworski Auto Toyota Bydgoszcz spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Jaworski Auto Toyota Bydgoszcz? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pracodawca

W zależności od stanowiska mamy dwa lub trze etapy rekrutacji. Po weryfikacji CV odbywa się wstępna rozmowa prowadzona przez dział HR (w formie spotkania online lub rozmowy telefonicznej). Drugim etapem jest spotkanie w naszym salonie z bezpośrednim przełożonym. Przy niektórych procesach rekrutacyjnych zapraszamy dodatkowo na spotkanie i rozmowę z dyrektorem danego salonu. Dokładamy wszelkiej staranności aby po rozmowie z kandydatem wrócić w ciągu trzech tygodniu z informacją zwrotną do kandydata o statusie rekrutacji.

Jak jest z pakietem medycznym w Jaworski Auto Toyota Bydgoszcz? Można dołączyć rodzinę?

Toyota Jaworski Auto

Do pakietu medycznego oczywiście można dopisać członków rodziny.

Kamila
@Toyota Jaworski Auto

Fajnie, a to dodatkowo nie kosztuje wtedy przypadkiem?

@Kamila

Tak, jest dodatkowa opłata za członków rodziny.

Kamila
@Toyota Jaworski Auto

Duża ta dopłata jest? Ciekawa sprawa

@Kamila

Zawsze jest to dodatkowa opcja z której warto skorzystać

Czy w firmie Jaworski Auto Toyota Bydgoszcz są regularne szkolenia pracownicze?

Tomasz

Tak są to szkolenia z tytułu wprowadzenia pracownika w pełnione obowiązki oraz szkolenia podtrzymujące wiedzę oraz rozwój kończące się certyfikatem.

Sylwia
@Tomasz

A to są szkolenia organizowane w firmie czy jakieś zewnętrzne? Trzeba dojeżdżać gdzieś na nie?

Tomasz
@Sylwia