logo BizTech Konsulting

BizTech Konsulting

Opinie o BizTech Konsulting

kaja 2015-05-23 08:06:29
chyba żartujesz, widać kto się wypowiada. Masz inne oferty to nie pchaj się tam. Było kiedyś forum poświęcone pracy w tej firmie, jedno co mnie uderzyło i zdecydowało o nie podjęciu pracy tam to mega stresująca, zgnita atmosfera. Forum ziknęło bardzo szybko, widać że ktoś nie chce by mówiono prawdę.
bambo 2015-09-22 13:51:01
Bardzo nie polecam.. Zmarnowany czas, startowałem w rekrutacji na Specjalistę Wsparcia technicznego (Helpdesk). Z tego co się dowiedziałem to zespół w ogóle nie doświadczony, czyli można wykorzystywać finansowo, kiedy zaproponowałem swoją kwotę Pan stwierdził że mogą mi zaproponować 2000 do ręki, gdzie dla osoby na podobnym stanowisku, nie będzie problemu, żeby znaleźć pracę za 1000 więcej.

Sami do końca nie wiedzą jak to wszystko ma funkcjonować.. nie polecam.
MAX123 2015-10-13 13:40:43
NIE POLECEM...wręcz odradzam. Firma ma problem z zapłatą należości za poprzednie miesiące. Umowa stanowi o wypłatwach do końca miesiąca a nie wywiązują sie z tego. Tłumaczą się brakiem wypłaty środków przez pracodawce do którego jestem wypożyczony. Sprawa trafi do Państwowej Inspekcji Pracy.
niktważny 2016-05-18 09:07:43
Stanowisko informatyka na helpdesku- umowa wygląda tak że dostajesz najniższą krajową na umowę o pracę a resztę na zlecenie i przychodzą Ci dwa przelewy. Pierwsze 2 tygodnie "szkolenia" jest na umowę zlecenie. A potem dopiero dostajesz to co wyżej... Co do roboty to jest jej sporo nie ukrywam że spotkałem się z kilkoma firmami i stanowiskiem HD ale tyle roboty co tam było to dawno nie widziałem. Atmosfera dobra tu nic złego powiedzieć nie mogę. I uczulam żeby pilnować swoich umów. Gdyż ja tego nie zrobiłem i okazało się że nie dostałem kasy za ten okres co byłem na szkoleniu.
gagal 2016-06-17 13:17:29
Ile w BizTech Konsulting może zarobić średnio miesięcznie tester IT? Poszukują właśnie takiego pracownika w Warszawie.
dobry bożek 2016-11-26 16:17:31
Ogólnie to dziwią mnie opinie poprzedników. Widać, że nikt za długo tam nie pracował. Może i firma ma swoje minusy, ale ma też plusy. Jak ktoś jest ambitny, to wcale mało tam nie zarabia i jeszcze byście się wszyscy zdziwili, że można tyle wyciągnąć. :) Dodatkowo można sobie brać dyżury nocne za dodatkowe pieniądze, można też szybko awansować na stanowiska do innych firm. Co do kursów - oczywiście jest szansa uczestniczyć w kursach doszkalających - trzeba tylko chcieć i pokazać, że jest się coś wartym. Bo osobom, które tylko żądają, a nie dają nic w zamian - to ich nawet nie biorą pod uwagę. Praca jest w porządku, dla osób, które maja małe pojęcie może się okazać bardzo pomocna w budowaniu podstaw kariery. Grafik ruchomy, bez problemu można się zamieniać, opieka medyczna, umowa na czas nieokreślony, multisport, imprezy firmowe też są. Nie wspomnę o atmosferze!!!!!!!!!! Wszyscy starają się sobie pomagać. Panuje luźna atmosfera, nie trzeba się z niczym spinać. Kto nie spróbuje to nie będzie wiedział jak jest. Chodzi tylko o to, aby być odpowiednio ambitnym.
Zostaw swoją opinię o BizTech Konsulting - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BizTech Konsulting