Opinie o BizTech Konsulting SA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BizTech Konsulting SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BizTech Konsulting SA o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BizTech Konsulting SA w Warszawa

Dobrze, że mnie tam już nie ma Nowy wpis

Nie polecam pracy w BizTech, Bardzo słabe warunki pracy, problemy z ZUS, wieczne kombinowanie na niekorzyść pracownika, brak odpowiednich dokumentów potwierdzających stanowisko i zarobki a jak upominasz się o swoje to Cię zwalniają, a przy tym nie zachowują ani trochę kultury i profesjonalizm. Na rozmowach mówią o szkoleniach, których nigdy potem nie oferują. Zarobki niskie, a współpraca z większością osób jest ciężka bo nie znają się na tym co robią. W skrócie, siedzisz cicho to masz marnie płatną pracę.

Anita Nowy wpis

Wiecie może coś o ewentualnej pracy? Mam zamiar aplikować i dobrze jest wiedzieć coś o firmie.

Beata Nowy wpis

Recepcja niegrzeczna a w salach egzaminacyjnych słychać rozmowy personelu co nie pozwala się skupić a zatyczki do uszu nie są rozwiązaniem problemu

Urszula Nowy wpis
@Beata

Jestem szefową Pani z Recepcji. Cieszę się bardzo że Pani Beata była bardzo miła :). Jak to dobrze spotkać miłego człowieka.

Iwona

@ja, a możesz opisać jakie są Twoje doświadczenia jeśli chodzi o pracę z BizTech Konsulting? Mile widziane będą informacje o warunkach zatrudnienia, atmosferze pracy czy też dodatkach oferowanych przez pracodawcę. @Norbert, jeśli pracujesz w BizTech Konsulting to wyraź swoją opinię o pracę w tej firmie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie BizTech Konsulting SA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
MAX123

NIE POLECEM...wręcz odradzam. Firma ma problem z zapłatą należości za poprzednie miesiące. Umowa stanowi o wypłatwach do końca miesiąca a nie wywiązują sie z tego. Tłumaczą się brakiem wypłaty środków przez pracodawce do którego jestem wypożyczony. Sprawa trafi do Państwowej Inspekcji Pracy.

@MAX123

Trafiła - i nic takiego kontrola nie wykazała.

Iwona

@jdev, nie odpowiada Ci wynagrodzenie proponowane przez BizTech Konsulting i niektóre zachowania współpracowników. Czy mimo wszystko jest coś, co Twoim zdaniem może być plusem wynikającym ze współpracy z tą firmą?

myk myk

Nie zapominajmy, że można znaleźć pracę w naprawdę przyjaznej i zdrowej atmosferze. A takie miejsca są :)

basiam

Odpowiada Pani Basia - relikt z PRL I nie z Działu Kadr) . Otóż, jeżeli porządek, ład i dyscyplina przeszkadza - to zawsze można napisać ,że relikt z PRL. Podejrzewam, że przeżył programista czasy PRL-u , więc wie co pisze ... .A Pani Basia ( najgorszy człowiek) będzie jednak pracowała jak w PRL. I nie życzę aby Pan Programista miał jakikolwiek temat do załatwienia w firmie.... Pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia. Pani Basia

W sedno

ehh
@basiam

no tak groźby na porządku dziennym

git

potwierdzam

Iwona

Na stronie internetowej BizTech Konsulting znajduje się wiele ofert pracy. Np. poszukiwana jest osoba na stanowisko developer oracle. Osoba zatrudniona będzie miała zagwarantowane szkolenia z programowania w Oracle ADF oraz technologii Oracle WebLogic i pracę przy dużych projektach informatycznych. Jak oceniacie tę ofertę? Jakie warunki zatrudnienia mogą zostać zaproponowane osobie zatrudnionej na tym stanowisku?

HD

Słabe wynagrodzenie, Atmosfera w porządku, Problemy z kadrami na porządku dziennym Pani Basia = bez komentarza, Pozdrawiam

ss

Maksymalne wymagania za minimalną pensje (2 tys. zł netto) - nie warto.

prawda

Nie warto. Są inne oferty pracy z lepszą pensją i warunkami. Omijać szerokim łukiem.

Iwona

@dobry bożekto dobra informacja, że firma oferuje kursy dla chętnych osób. Benefity również są na pewno ważne dla pracowników. Ktoś z Was zamierza aplikować do firmy? Aktualne oferty pracy znajdziecie na stronie internetowej firmy http://biztech.pl/praca/

dobry bożek

Ogólnie to dziwią mnie opinie poprzedników. Widać, że nikt za długo tam nie pracował. Może i firma ma swoje minusy, ale ma też plusy. Jak ktoś jest ambitny, to wcale mało tam nie zarabia i jeszcze byście się wszyscy zdziwili, że można tyle wyciągnąć. :) Dodatkowo można sobie brać dyżury nocne za dodatkowe pieniądze, można też szybko awansować na stanowiska do innych firm. Co do kursów - oczywiście jest szansa uczestniczyć w kursach doszkalających - trzeba tylko chcieć i pokazać, że jest się coś wartym. Bo osobom, które tylko żądają, a nie dają nic w zamian - to ich nawet nie biorą pod uwagę. Praca jest w porządku, dla osób, które maja małe pojęcie może się okazać bardzo pomocna w budowaniu podstaw kariery. Grafik ruchomy, bez problemu można się zamieniać, opieka medyczna, umowa na czas nieokreślony, multisport, imprezy firmowe też są. Nie wspomnę o atmosferze!!!!!!!!!! Wszyscy starają się sobie pomagać. Panuje luźna atmosfera, nie trzeba się z niczym spinać. Kto nie spróbuje to nie będzie wiedział jak jest. Chodzi tylko o to, aby być odpowiednio ambitnym.

gagal

Ile w BizTech Konsulting może zarobić średnio miesięcznie tester IT? Poszukują właśnie takiego pracownika w Warszawie.

niktważny

Stanowisko informatyka na helpdesku- umowa wygląda tak że dostajesz najniższą krajową na umowę o pracę a resztę na zlecenie i przychodzą Ci dwa przelewy. Pierwsze 2 tygodnie "szkolenia" jest na umowę zlecenie. A potem dopiero dostajesz to co wyżej... Co do roboty to jest jej sporo nie ukrywam że spotkałem się z kilkoma firmami i stanowiskiem HD ale tyle roboty co tam było to dawno nie widziałem. Atmosfera dobra tu nic złego powiedzieć nie mogę. I uczulam żeby pilnować swoich umów. Gdyż ja tego nie zrobiłem i okazało się że nie dostałem kasy za ten okres co byłem na szkoleniu.

bambo

Bardzo nie polecam.. Zmarnowany czas, startowałem w rekrutacji na Specjalistę Wsparcia technicznego (Helpdesk). Z tego co się dowiedziałem to zespół w ogóle nie doświadczony, czyli można wykorzystywać finansowo, kiedy zaproponowałem swoją kwotę Pan stwierdził że mogą mi zaproponować 2000 do ręki, gdzie dla osoby na podobnym stanowisku, nie będzie problemu, żeby znaleźć pracę za 1000 więcej. Sami do końca nie wiedzą jak to wszystko ma funkcjonować.. nie polecam.

kaja

chyba żartujesz, widać kto się wypowiada. Masz inne oferty to nie pchaj się tam. Było kiedyś forum poświęcone pracy w tej firmie, jedno co mnie uderzyło i zdecydowało o nie podjęciu pracy tam to mega stresująca, zgnita atmosfera. Forum ziknęło bardzo szybko, widać że ktoś nie chce by mówiono prawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o BizTech Konsulting SA - Warszawa

BizTech Konsulting SA
2.6/5 Na podstawie 16 ocen.

BizTech Konsulting SA