www.wiertz.com

Holandia, Brunssum

Opinie o www.wiertz.com

Niezadowolony 2016-05-18 15:04:15
Jedna wielka tragedia. Nie polecam nikomu tej agencji. Pracowałem po 2-3 dni w tygodniu. Każdego dnia z samego rana, przyjeżdżaliśmy na bazę. Tam były (rozdawane) prace na dany dzień. Każdego dnia na innej budowie, to raz. Dwa, budowy były oddalone od kwatery nawet i o 100km. Często było tak, że z samego rana grupa 20-25 osób wracała na kwatery, gdyż tego dnia nie było pracy dla wszystkich. Następnego dnia rano, znowu ta sama baza i znowu ta sama historia. Jak już udało się znaleźć w gronie (szczęśliwców) i pojechać na jakąś budowę, to przeważnie był to zwykły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zapierdol niesamowity, wszystko na biegu itd. Ja żadnej pracy się nie boję, ale to była jena wielka amatorka. Na jednej z budów, nie było dźwigu. Okazało się że my będziemy tego dnia robić za dźwig. Dźwigaliśmy belki które ważyły po 200-300kg. Było nas czterech. Jak okazało się że kilka belek jest za ciężkich aby je dżwignąć, dojechało jeszcze dwóch (chętnych) do dżwigania. także do wszystkich zainteresowanych tą śmieszną agencją, NIE POLECAM!!!
Zostaw swoją opinię o www.wiertz.com - Holandia, Brunssum
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie www.wiertz.com