Polski Instytut Odszkodowań

Bochnia

Opinie o Polski Instytut Odszkodowań

Manager 2016-01-14 17:11:31
Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję.

Dla chętnych możliwość budowy własnego zespołu sprzedaży.

Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie.

Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.

Cała Polska.

Proszę o maila na adres

kasadlaagenta@interia.pl
Aktual 2016-09-29 16:01:37
I tutaj się zgodzę. Dobrze płatna.
Graf 2016-09-29 18:41:02
Też słyszałem, że można u nich dobrze zarobić.
Seweryn 2016-10-01 00:08:54
Mój znajomy u nich pracuje i chce mnie przeciągnąć do swojego zespołu. Twierdzi, że faktycznie świetnie Mu się tutaj pracuje.
maja 2016-10-03 15:41:38
No tak ale żeby dostać chyba prace jako taka księgowa to przecież trzeba mieć odpowiednie wykształcenie ekonomiczne a nie każdy się raczej do tego nadaje przecież :p chociaż faktycznie zarobki to na takim stanowisku to są nie małe przecież jak ktoś napisał
DR 2016-11-15 15:16:26
Ale żeby dobrze zarabiać jako agent nie musisz mieć wcale wyższego wykształcenia. Liczy się pozytywne nastawienie do kontaktu z ludźmi i chęć zarabiania dużych pieniędzy.
A ta kancelaria dobrze płaci.
Wola 2016-12-02 15:50:33
Tekst jak z ogłoszenia rekrutacyjnego. Ale ogólnie zgodzę się z twoim punktem widzenia.
Zostaw swoją opinię o Polski Instytut Odszkodowań - Bochnia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Instytut Odszkodowań