Opinie o Zakłady Mięsne Mat W Czerniewicach Sp. z o.o. w Czerniewice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Mat W Czerniewicach Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Mat W Czerniewicach Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Mat W Czerniewicach Sp. z o.o. w Czerniewice

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Zakłady Mięsne Mat W Czerniewicach Sp. z o.o.?

Mateoo

Ludzie o co wam. Chodzi o jakie umowy przeciez zaklady miesne MAT W Czerniewicach sp.z o.o. juz. Od bardzo dawna juz nie prowadzi dzalalnosci gospodarczej w czerniewicha poniewaz podala sie do upadlosci to juz jest historia pewnie w czerniewicach juz. nikomu nie uda sie odbudowac zakladow miesnych to wielka szkoda bo tyle lat tradycji

@Mateoo

Szanowni panstwo jesli chodzi o nieruchomosc zlokalizowana w czerniewicach to moja firma jest zainteresowana nabyciem wyzej wymienionej nieruchomosci jesli cena bedzie atykwatna co do wartosci oraz w dobrym stanie Techiczym to ciagu 8 miesicy jestesmy wstanie ponownie uruchomic produkcjr

Gosia Nowy wpis
@Gosc

Ciekawa jestem kto to kupi? Skoro od tylu lat pko leasing nie moze zbyc tej nieruchomosci w czerniwicach

Natka Nowy wpis
@Mateoo

Stego co mi wiadomo to niebawem zaklady miesne mat czerniwice maja szanse byc sprzedane w ciagu kilu miesiecy

Grzegorz G. Nowy wpis
@Gosc

Zauważyłem Pański wpis na stronie o zakładach MAT w Czerniewicach.Pracowałem tam przed 20 laty.Teraz szukam kontaktu z firmą,która mogłaby zaopatrywać firmę w Niemczech w wołowinę/ew mój nr 780115560/

Dłużnik? Nowy wpis

W sprawie płatności: 518 307 693

Czy park maszynowy syndyk sprzedał z zakładów czy nadal są w środku?bo nad budynkami łapę trzyma PKO leasing i wystawił na sprzedaż za ponad 12 milionów złotych.

Nikodem
@Marek

Slyczalem ze od dluszego czasu jest chetny na kupno (bylych zakladow MIESNYCH MAT) Z POLSKIM KAPITALEM. I TAK MNIE ZASTANAWIA DLACZEGO TEN ZAKLAD NIE ZOSTAL. JESZCZE SPRZEDANY SKORO POJAWILA SIE SZANSA ABY ZAKLAD PONOWNIE ZOSTAL. URUCHOMIONY

Niko
@Nikodem

Ciekaw jestem komu jeszcze zalezy aby w czerniwicach zaklady miesne znowily swoja dzialalnosc wszyscy juz zapomnieli o Czerniewicach gdzie nic sie nie dzieje drodzy mieszkancy czerniewic i okolic a szczegolnie zwracam sie do wojta gminy chocen Stego co mi wiadomo jest chetny inwestor na kupno mata czemu pan nic nie robi w tej sprawie przeciez za kilka lat w czerniewicach zostana sami rencisci i emerici

Adas
@Niko

Nic nie bądź ciekaw. Człowiek, człowiekowi ??? Ty tak, Ty profesorka, a inni niedokształceni ... dla tego chodzicie/chodziliście na studia, aby pochłaniać. U mnie nie stety to w drogą stronę poszło. Szukając nie czytając

ANAR
@Nikodem

JESTEM CIKAW KOMU TAK BARDZO ZALEZY ABY BYLE ZAKLADY MIESNE NIE ZOSTALY NIKOMU SPRZEDANE CZYZBY DO CZERNIEWIC MIAL PONOWNIE POWROCIC BYLY PREZES GRUPY KAPITALOWEJ MAT

MAkO
@Nikodem

JESLI NAPRAWDE. POJAWIL SIE. NOWY INWESTOR NA. ZAKUP ZM CZERNIEWICE. TO. CZEMU NIC W TYM TEMACJE SIE NIE. DZIEJE. A BEZROBOCIE W GMINIE CHOCEN NIE JEST PEWNIE. TAKIE MALE A LUDZIE W DZISIEJSZYCH NiE UMIA WALCZYC O LEPSZE JUTRO. WOLA POBIERAC ZASILKI i 500PLUS. NIZ WALCZYC O PRACE. I GODNA PRACE

ANTONIO
@Nikodem

Ja slyszalem ze bylymi zakladami miesnymi zainteresowana jest pewna firma. XX z brazy mleczarskiej w ktorej pracuje moj kolega ktory mi powiedzial jesli nabyli by nieruchomosc w czerniewicach to chce w ciagu 7 lat stworzyc nawet 800 miejsc pracy dla mieszkancow czerniewic i okolic

MRV
@Marek

PRAWDO PODOBNIE. MAT. CZERNIEWICE ZOSTANIE. SPRZEDANY.

Wika
@MRV

TRUDO MI UWIERZYC W TO ZE(BYLE ZAKLADY MIESNE MAT CZERNIEWICE ZOSTANA. KOMU KOLWIEK SPRZEDANE

@ANAR

Czy ktos wie z panstwa co sie dzieje z bylymi Zakladami MAT CZERNIEWICE?

@MAkO

Wedegul mnie w czerniewicach na nieruchomosci czerniewicach powinna powstac gorzelnia

Czy w Zakłady Mięsne Mat W Czerniewicach Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Maro

Juz bardzo dawno zaklady Miesne Mat czerniewice podaly sie do upadlosci a na obecna chwile szukaja nowego inwestora Ktory zechcialby zainestowac w czerniewice moim skromnym zdaniem zapewne jest chetny od bardzo dawna Lecz bardzo dlugo rozwaza zakup Mata

Gosc

Tu trzeba zadac pytanie czemu nikt od czsu upadlisci mata nie chce kupic zakladu w czerniewicach co za tym sie kryje

Antyo
@Gosc

Z moich informacji wynika ze nie bawem w czerniewicach ma sie pojawic bardzo duzy inwestor z branzy miesnej ktory zapewne bedzie konkurecja dla innych firmy z branzy

@Maro

Na Nieruchomosci (bylych Zakladow MAT Czerniewice )Nic sie nie dzieje jestem ciekawa czyja jest to wina

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Mięsne Mat W Czerniewicach Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Praca dla ślusarza.
Iga

Czy ktos zna szczegóły dotyczące firmy?

Natka
@Iga

PANI. IGO O JAkIE SZCZEGOLY PANI CHODZI CZY O SZEGOLY FIRMY MAT CZERNIWiCE CZY O SZEGOLY FIRMY Zaiteresowanej kupnem mata firmy

Henry

Szkoda, że tak się skończyło, ludzie tracą pracę.

Hetman

Tak mnie zastanawia że tak postępująca dobrze firma upada , ale zawsze jest początek i koniec . Dla tych co tak są poszkodowani to tutaj przedstawię w którym pracuje a mowa Pesa Bydgoszcz . Teraz Pesa jest przejęta przez Państwo i z naszych podatków jest wpąpowane pierw 200milionów złotych, a teraz 300 milionów i co wy na to , i tu jest pytanie dlaczego Państwo pomaga tej firmie , a nie pomoże firmie Mat .

Judyta Żelazek
@Hetman

Bo nie chcą pomóc lub nie wiedzą jak.

Fazi

Co tam wasz mat...Polmeat Brodnica istnial ponad 120 lat,zatrudniał ponad 500 osób,ubijał 1600 sztuk tuczników na dobę i produkował wyroby o jakich w macie nie mieli pojęcia...i także upadł...Wszystkie drogi prowadzą do Brodnicy taki był slogan Zakładów Miesnych Polmeat w Brodnicy.

zzz

szkoda

Mobil

Panie Robercie czas płynie wierzyciele czekają . Myśli Pan że wszystko ucichło i będzie dobrze ale myślę że dobre powoli dobiega końca. Pozdrawiam

@Mobil

Panie Robercie ten rok upłynął spokojnie , ale następny już taki nie będzie bo w końcu ruszy temat MAT Czerniewice. Życzę Panu dużo zdrowia .

Tolkien

Ale co masz na myśli pisząc "w firmie dobrze się wiedzie"??.... i o jaką firmę chodzi??!!.. mieszkam 15km od Czerniewic i ilekroć tamtędy przejeżdżam to nic się nie zmienia...czyli jak zakład został zamknięty tak stoi...a pieniążki dalej nie zostały dostawcom zwrócone (w tym i moje...)...więc jeśli ten wpis "młynka" to kolejna próba wybielenia MAT Czerniewice i Pana Hetmana...to już tylko krew zalewa...

Mobil

Proponuje kierować się własnym rozumem tak będzie najlepiej

@Mobil

Panie Robercie Amber Gold ruszyło. Następny jest MAT czyli Hetman no chyba że zajdzie Pan w ciąże ale to i tak nie pomoże. Pozdrawiam Panie Robercie

Mobil

Przyszedł czas na rekina typu Amber Gold to przyjdzie na leszcze typu Hetman a na końcu płotki typu XY. Z informacji jakie posiadam (z pierwszej ręki) to nikogo ta przyjemność nie ominie. Kolejność jest taka a nie inna ale ma to też swoje plusy. Panie Robercie Pozdrawiam.

Mobil

Jestem pewien że w końcu ta opcja polityczna zrobi porządek z takimi cwaniakami jak Hetman.Panie Robercie wielu kontrahentów czeka na tą chwile i jestem pewien że są coraz bliżej tego. To tylko kwestia wprowadzenia odpowiedniej ustawy na która poszkodowani muszą jeszcze chwilę poczekać,bo są sprawy ważne i ważniejsze nad którymi pracuje obecny rząd.Panu Hetmanowi życzę dużo zdrowia a poszkodowanym zdrowia jeszcze trochę cierpliwości.

Mobil

Firma nie istnieje od 4 lat ale jej właściciel Pan Hetman ma się dobrze. Z informacji jakie posiadam to w końcu nadchodzi czas na takich jak Hetman.Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.Panie Robercie czas by się zastanowić nad swoim losem.

Tolkien

Serio??...naprawdę ten wpis na SERIO??!!... mowa tu o upadłych zakładach MAT Czerniewice, które zalegają z bardzo dużymi płatnościami u dostawców??...jeśli już za opłatą wystawiacie opinie to sprawdźcie chociaż czy dana firma DALEJ ISTNIEJE!!! Żenada...

mobil

Witam wszystkich wyrolowanych przez MAT [Robert Hetman].Myślę i jestem pewny że powoli nadchodzi czas na właściciela MATA aby rozliczył się tymi których okradł w bardzo sprytny sposób. Z informacji które posiadam to zostało Panu R.H. niewiele czasu. Panie Robercie jestem pewny że mimo upływu czasu czyta Pan opinie na swój temat mało tego wystawia Pan opinie tylko pod innymi Nickami. Pozdrawiam

TolkienBC

Przepraszam ale zaczynam mieć wątpliwości...czy ten temat na pewno dotyczy UPADŁYCH ZAKŁADÓW MIĘSNYCH MAT CZERNIEWICE, które zalegają ludziom z naprawdę dużymi pieniędzmi??!!

gary

no i nie oszukujmy się , praca jaką wykonują pracownicy w Macie jest na pewno ciężka, ale nowego pracownika do wykonywania jej nie jest znaleźć trudno . Bo to typowo fizyczna robota, a właśnie niestety przy okazji pracy fizycznej ludzie są traktowani najgorzej, bo nie szanuje się tego co robią po prostu

brutus

Wpisz w google "zgniłe mięso Czerniewice"... Jeżeli kupowałaś tylko mięso to świeżość mogłaś ocenić np po zapachu. Gorzej z wyrobami mięsopochodnymi.... Pracowaliśmy tam tylko dlatego, że bezrobocie w naszym rejonie wynosi nawet 30%.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Mat W Czerniewicach Sp. z o.o. - Czerniewice

Zakłady Mięsne Mat W Czerniewicach Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Choceńska 5 lok. 15
    87-830 Czerniewice

Zakłady Mięsne Mat W Czerniewicach Sp. z o.o.