MoneyGram International

Szczecin

Opinie o MoneyGram International

aaa 2016-02-22 11:28:50
A dla mnie pisanie ofert w innym języku niż polski powinno być zakazane! Jak chcesz pracować w Polsce, to ucz się polskiego! W Europie nie masz szans na awans jeśli nie znasz języka ojczystego; co więcej przy wyborze, stawia się na "swojego", a Polska to pod tym względem dziki kraj. Wybiera się cudzoziemców, promuje się ich, szybciej awansują, a nawet polskiego się nie uczą. I to nie atak na Moneygram, ale na chory polski system.
aaa 2016-02-24 12:07:14
Nie wiem jak Ty, ale mi się wydaje, że na razie przynajmniej w Polsce językiem urzędowym jest POLSKI, a firma zatrudnia w Polsce. W cywilizowanej Europie promuje się lokalnych pracowników, a w Polsce obcych. Tak się składa, że znam 3 języki obce na poziomie biegłym i bardzo dobrym, więc nie mam problemu ze zrozumieniem tych ofert, ale uważam to za skandal. I to nie jest tylko zarzut przeciwko Moneygram, ale większości firm udających multi kulti, a w praktyce dyskryminujących Polaków
Aleks 2016-05-16 13:10:47
Gdzie Wy widzicie że nie ma ogłoszeń to ja nie wiem, bo są aktualnie aż 4 nadal czynne, więc wydaje mi się to bardzo dobrym zalążkiem nowego poboru w firmie czy tam naboru uważam że jak się zna dobrze francuski to warto próbować, bo niby czemu nie ..
Zostaw swoją opinię o MoneyGram International - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MoneyGram International