Opinie o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Konrad W

Nie rozumiem osób które dają negatywne opinie, muszą to być osoby które myślą ze pieniądze leżą na ziemi i nawet nie starają się podjąć pracy tego typu. Ludzie gdzie dostaniecie nawet 20zl na godzinę ? Gdzie dostaniecie elastyczny grafik patrząc na zarobki jakie można osiągnąć ? Gdzie Was przyjmą bez żadnych kompetencji, wyuczą i dadzą możliwość takich zarobków ? TYLKO W TELEPROMO Pracowałem tam, gorąco polecam, super atmosfera, super ludzie. Praca która przyda sie w przyszłości ponieważ jest to doświadczenie podczas rozmowy z klientami.

@Iwo

Ta firma to (usunięte przez administratora)totalne. Stare telepromo pod nową nazwą, ratują się jak mogą żeby się to z telepromo nie kojarzyło. Zmiana lokalizacji, zmiana nazwy spółki no ale niestety złapie się na to tylko ktoś kto jeszcze w Kieleckim telemarketingu nie próbował nigdy swoich sił.

Na FB jest na samym wstępie napisane, że konsultant telefoniczny będzie miał od 20 do 32 zł / godz. Czy to sama kwota podstawy i czy jest opcja UoP? Jak z przygotowaniem do pracy, ile czasu trwa szkolenie i czy odbywa się ono już po podpisaniu umowy?

Konrad W

Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe i masz długi staż pracy w swoim CV to jest wiadome że nie pójdziesz na słuchawkę, lecz zaczniesz pracować w swoim fachu. Pamiętaj też o tym że są też ludzie, którzy potrzebują pracy lub dopiero zaczynają. W dzisiejszych czasach jest ciężko o pracę dla ludzi bez doświadczenia lub dorabiających na studia. Sam zaczynałem i wiem jak dokładnie jest, jakbym miał pracować. Nie lubię pracy fizycznej, więc szczerze wolę słuchawkę - płacą Ci za gadanie.

Aneta_LBN
@Konrad W

W pełni popieram Twoją wypowiedz, wcześniej miałam mieszane uczucia, ale dla mnie praca jest ok. Czasami bywa cieżko ale tylko czasami jak to w życiu już bywa :)

Chętny do pracy
@Aneta_LBN

Jakie u was są zarobki ? jestem chętny do pracy! ktoś mi poda jakieś pewne info?

Aneta_LBN
@Chętny do pracy

Cześć, mamy 12,70zł NETTO podstawa + system premiowy do 24,20zł/h NETTO. Zapraszam do mojego zespołu! :) wiecej informacji pod telefonem http://tele-promo.pl/tresci/26-kontakt

Konsultantka Telepromo
@Aneta_LBN

Właśnie jest teraz znacznie lepiej, a system premiowy zwłaszcza. Większość firm gdzie nie pójdziemy proponują minimalną krajową tutaj jest więcej podstawy.

ABC
@Konsultantka Telepromo

Szukam pracy, czy wasza oferta jest nadal aktualna?

@ABC

Tak , prosimy o kontakt pod numer: 504-902-749 - Białystok 504-902-402 - Lublin 786-840-056 - Kielce 518-314-332 - Rzeszów 510-859-817 - Częstochowa

Sante de grande
@Euro Call Center

pracuję i się opłaca, polecam wszystkim!

Aneta

pracuję bardzo długo, polecam

tak

Kłamstwo.

Lema20012012
@Aneta_LBN

A jak wygląda u Państwa praca team leadera?

pracujacy
@Euro Call Center

Częstochowa - mistrze w dziedzinie zwalniania ludzi i to wszytko !!!

Sebastian
@Aneta_LBN

Pani (usunięte przez administratora)jak nawet chodzę do szkoły to po godzinach można sobie dorobić tak

Drozd

stawka się chyba zmieniła

Beti
@Sante de grande

pewnie że się opłaca tylko trzeba chcieć, wtedy i ładną premię można wyciągnać

Radek
@Andrzej

Ja również zaczynałem od sluchawki, chyba każdy od tego zaczyna. gdzies musimy zdobyc doswiadczenie. Ja ogolnie polecam prace w telepromo, przynajmmniej mialem gdzies zarobic swoją pierwszą kasę

Ulka
@Konsultantka Telepromo

No i z premii można trochę wyciągnąć poza podstawą

lilka
@pracujacy

tych co udają, że pracują na pewno ;D

Wiki
@ABC

Jak jeszcze nie pracujesz to przyjmują - możesz sprobowac swoich sił :)

Edyta
@Aneta

Ja pracuję już 2 lata w oddziale w Kielcach :) można sobie fajnie dorobić

Wiki
@Aneta

również polecam :)

Laluś
@Konrad W

Ja też nie rozumiem takich ludzi. Trzeba zapracować i zasłużyć na pieniądze. A praca w Telepromo jest ok. Polecam

Sandra
@Konsultantka Telepromo

Podpinam się. Też twierdzę że jest lepiej niż było. Wróciłam po przerwie i nie żałuję.

gosc
@Konrad W

Bardzo dobrze napisane. Niestety studenci nie doceniają możliwości zarobkowych które dostają , ponieważ "im się należy". To w takim razie zapraszam na pracę na budowie za 14zl/h , w deszczu , upale , mrozie po 10h dziennie. Wtedy będzie ok? Niestety nasze społeczeństwo umie tylko narzekać. Kasa spoko , fajne biuro , miła atmosfera , to jeszcze źle bo ktoś od nich wymaga ehhh....

Mała korekta... Na facebooku do Lublina jest numer: 504 903 672

Maja
@Sante de grande

Ja również pracuję już jakiś czas i polecam. Rzadko się wypowiadam na forach bo nie mam czasu jak większość osób pracujących i zaangażowanych w pracę:) Pozdrawiam

Wiesławo
@Andrzej

Co najlepsze mają teraz BOTa to nawet gadać nie musisz tylko klikasz. Piękna sprawa :)

gosc
@Konrad W

myślenie osób w dzisiejszych czasach - bo mi się należy...

Kacper
@Konrad W

Ja też nie rozumiem takich ludzi. Lepszej pracy nie znalazłem aby dobrze płacili przy takich warunkach. Gdyby nie wyjazd za granicę na pewno bym tam jeszcze pracował. Jeżeli wrócę do naszego kraju to od razu się zgłaszam :) i biorę ze sob a znajomych!

Agnieszka w
@Konrad W

Gdzie pracowałeś?? Chyba coś Ci się pomyliło . Pracowałam tam długo i nie znam osoby która by się pozytywnie wypowiadała na temat zwłaszcza ludzi. Bo charakter pracy to jedno a ludzie którzy decydują jak masz to robić to drugie Banda idio...ow i tyle (usunięte przez administratora) i przede wszystkim osoby zarządzające rozum i intelekt na poziomie zera. Chcesz być zgnojony idź do tele promo. Nie marnujcie czasu . Miejsce zostało zgłoszone do inspekcji pracy i jest również sprawa na prokuraturze w sprawie mobbingu z tego co wiem

Agnieszka
@lilka

Tych co pod biurkiem klękają najbardziej tam wynagradzają. Pewnie jesteś wsrod nich a raczej na pewno

ex
@Agnieszka w

mam kilka informacji o telepromo i osobach tu pracujących, jeśli chcesz to napisz do mnie na priv: expracowniktelepromo@gmail.com tez tu pracowalem

ER5
@Wiesławo

I ten bot wydzwania do starszych ludzi namawiając na spotkanie z prezentacją i wyłudzaniem pieniędzy.

Maja
@Konrad W

Też nie rozumiem tyle jadu jest wylewane. Fakt mamy co robić , czasem trzeba zostac dłużej ,ale widać że firma się stara. Podnieśli nam stwki , organizują wyjścia intergracyjne , ostatnio gale . Moim zdaniem praca ok - ale trzeba chcieć !!

marcin
@Konrad W

piesz glupoty stuknij sie w leb

Zofia
@marcin

to napisz proszę Cię jak jest tam teraz w tym roku jeśli wiesz :)

Host
@Konrad W

Praca w tych callcenter to nic innego jak namawianie ludzi na spotkania w którch są namawiani do kupowania produktów które są 10 x droższe niż faktycznie jeden wielki wał od lat

@Host

serio klienci potem są aż tak pokrzywdzeni? :( tylko chyba nikt ich tutaj do niczego nie zmusza... Myślisz, że pracownicy mają przez to jakiegoś moralniaka?

Lukasz
@Konrad W

To jest napisane przez kierownictwo firmy.

Weronika Chojnacka

To napisał kierownik

Nie zgadzam się Nowy wpis
@gosc

Wolałbym pracować na budowie niż w jakimkolwiek call center. Przynajmniej robi się coś pożytecznego, zamiast wciskać zestawy garnków starym babciom. Fizycznie męczące, fakt, ale wolę to niż wypalenie po paru miesiącach, bo każde call center to jeden wielki wyścig szczurów, gdzie człowiek jest widoczny tylko jako tabelka w excelu, kto ile zestawów garnków wcisnął danego dnia.

Iwo Nowy wpis
@Nie zgadzam się

Wiesz, jak ludzie są tu traktowani przez pracodawcę, bo sam tego doświadczyłeś? Chcę poznać więcej szczegółów o pracy tam, a to możliwe jedynie, gdy pisze pracownik. Starają się tu w jakikolwiek sposób, by uniknąć wspomnianego wypalenia zawodowego, można przykładowo zmienić charakter obowiązków, przejść na inne stanowisko w ramach tej samej firmy?

Kasia Nowy wpis
@Iwo

Niedoszły pracownik

Szczerze to nie polecam nikomu, nie wiem czy może miałem pecha i tak wyszło ale firma teraz już pod nazwą asmanta call center zraziła mnie od samego początku Na każdym ogłoszeniu w internecie było napisane "specjalista do spraw potwierdzania spotkań" a po przyjściu od razu na szkolenie bez jakiejkolwiek rozmowy kwalifikacyjnej okazało się że będzie to umawianie spotkań na badania wzroku Po szkoleniu okazało się że umawianie będzie likwidowane i będziemy przechodzić na potwierdzanie i na to też będzie dodatkowe szkolenie. No to albo w jedną stronę albo w drugą trzeba już było od razu szkolić na potwierdzanie Po zagłębieniu się w temat fundacja która na te badania daje fundusze istnieje od tego roku i wygląda tandetnie jakby została zrobiona tylko na potrzeby przykrywki. Kary finansowe zabierane fakt faktem z premii ale są praktycznie za wszystko aż strach się pomylić Trenerka spięta zależy jej tylko na wyniku i nie interesują ją wymówki że jest dużo poczt głosowych. No tak to może będziemy wyskakiwać z tych telefonów żeby te poczty wyłączyć Gdyby nie to że od samego początku było kombinowanie ze stanowiskiem pracy i nie było nawet żadnej rozmowy kwalifikacyjnej może bym miał inne podejście

@Niedoszły pracownik

To co Cię jednak przekonało, by podjąć zatrudnienie i podpisać umowę o pracę? Jeśli chodzi o kasę, to dasz radę podać, ile to podstawy oraz premii może u nich być, i jakie kwoty odciągali?

niedoszły kandydat

Nie polecam pracy w tej firmie.Osobiście bardzo pasowałoby mi tam pracować(praca blisko,idealne godziny pracy),ale koleżanki,które już tam pracowały,stanowczo odradzają.Nowa trenerka od fotowoltaiki(od pary miesiecy) zrobiła z miejsca pracy prywatny folwark.Faworyzuje swoich znajomych.Pilnuje,żeby dla nich trafiały najlepsze kampanie,mają swoje tajne kody porozumiewania itd.Reszta dzwoni chłam i sie męczy.Ciągle te same osoby(znajomi) są na pierwszych miejscach,co jest absolutnie niemożliwe.Dostają wysokie premie,ty masz fige.No,czasem dla niepoznaki komuś dadzą lepszą kampanie. Jeżeli komuś odpowiada taka nieuczciwość,moze sie przyjąć.A szkoda,kiedys sie pracowało w tej firmie....

@niedoszły kandydat

Piszesz o nowej trenerce i jej, w Twoim przynajmniej odczuciu, faworyzowaniu jednych pracowników kosztem drugich. Ale co się stało z poprzedniczką i jaki staż pracy ma większość zatrudnionych tu osób? Próbuję zrozumieć, czy jest to praca, która daje stabilizację i satysfakcję z tego, co się robi i ile się za to zarabia? Czy wiesz coś o tym od swoich koleżanek?

Trener

Miła , przyjemna rozmowa.

Na niektóre nie znałam odp

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Menadżer Menadżerka ds. Sprzedaży (KAM)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Kierownik operacyjny
Gremi Personal Sp. z o.o.
Klaudia

Hej, w jaki sposób mogę się z ta firma skontaktować? Nigdzie nie ma do nich numeru telefonu, a ja potrzebuje wiedziec w jakim okresie w tamtym miejscu pracowałam i jaka maja dokładna nazwę firmy, bo jak wiemy, zmienia się ona czasem.

Pracownik321

Pracowałem w tej firmie niespełna dwa miesiące u trenerki Natali(projekt fotowoltaika),praca miała polegać na rozmowie z klientem i ustaleniem z nim dogodnych terminów spotkania z handlowcem,jak się później okazało praca polegała na wciskaniu ludzia spotkania(którego zazwyczaj nie chcieli)z doradza który miał im to wepchnąć.Praca tragiczna brak bazy,wyrzucanie do domu po 2/3h za brak celu(przy braku bazy),tylko pupilki mogły pracować normalnie 8h,trenerka była strasznie niekompetentn,zero pojęcia o pracy z klientami plus była strasznej pretensjonalna i nie miła.Jak już traficie do tej firmy i do tej trenerki najlepsze co możecie zrobić dla siebie to się zwolnić,gorąco nie polecam.

@Pracownik321

Dawno temu to było, bo zastanawiam się, jaką tu mają stawkę godzinową? Po tym odsyłaniu do domu zastanawiam się czy na UoP tu zatrudniają? I czy były jakieś szkolenia, by poprawić skuteczność?

Smb

Dodam jeszcze jedno. Kilka razy było tak, że ktoś, kto był TOTALNIE nowy i pracował tam tydzień, miał jednego dnia milion razy więcej zaproszeń niż ktoś kto pracuje tam kilka miesięcy czy lat. I co, też powiecie, że to nie zależy od szczęścia? Jeszcze jeden przykład: kiedyś mnie pochwalili, bo w godzinę miałam chyba z 20 zaproszeń i było takie WOWOW i w ogóle, jowitka mnie kochała, a przez następne kilka godzin dosłownie wpadło z 5 już do końca pracy i co? (usunięte przez administratora) XD UWAGA: PEWNIE SIĘ NIE STARAŁAM i chciałam się stresować, racja. Ponownie: To wcale nie zależy od szczęścia, jak widać po przykładzie xD Kolejny przykład SZCZĘŚCIA: Teraz na odwrót do poprzedniego przykładu. Przez jakąś tam pierwszą godzinę nie miałam zupełnie nic (raz razy już po godzinie byłam wywalona za taki wynik) no i oczywiście było "no dawaj, musisz się postarać", a później nagle zaczęło wpadać bardzo dużo tych zgód i było "że dobrze mi idzie" XD no nie, wcale mi się po prostu tacy klienci nie trafili, to ja zaczęłam się starać i nagle magicznie przestawiałam im coś w mózgach. Kolejny przykład: Dzwoniliśmy do dużych miast, wszystkim szło gorzej niż jak dzwoniliśmy na jakieś wiochy, ZAWSZE TAK BYŁO i różnica w zaproszeniach była OGROMNA. No to chyba widzicie, że to wszystko zależy od szczęścia, czy się trafi na osobę, która to chce czy nie. Tak, oczywiście, jak ktoś klika głupoty, albo długo mu schodzi to jasne, ktoś się rozłączy. Ale jak ktoś pracuje tam i jest doświadczony i mu nie idzie to błagam, przestańcie pier*dolić, że się ktoś nie stara, bo zachowujecie się jakbyście byli amebami i nie wiedzieli jak to działa.

Wstyd tam pracować, (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Zwolnienia z dnia na dzień i wykorzystywanie pracowników to norma.

Zuzanna

Czemu wykorzystywanie? Duży natłok obowiązków macie czy o co chodzi? Pensja chociaż adekwatna do tego co się robi? Jakie mniej więcej pieniądze mozna tu zarobić?

dyrektor

w internecie nie ma prawdziwych danych o firmie.

ASMANTA TO PORAZKA

Nikomu nie polecam, jedno wielkie dno i oszukiwanie ludzi! A trener Bartek? Beznadziejny, bierze na rozmowy i zadaje 100 pytań z jedną odpowiedzią co trzeba robić? PRZEDSTAWIAĆ KORZYSCI - CZYLI OSZUKIWAC LUDZI. Nie polecam!!!

Paulina
@ASMANTA TO PORAZKA

Dobrze wiedzieć, a można dopytać o szczegóły co do warunków pracy? Chodzi mi o to, czy są elastyczne godziny dla osób na słuchawce? Można sobie prace dopasować do planu zajęć na studiach? Interesuje mnie właśnie, czy to wygodna praca dla studenta?

Inyx

Radzę uważać osobom rekrutującym. Numery telefonów kandydatów po jakimś czasie znajdują się w bazie firmy i możecie spodziewać się niechcianych telefonów od telemarketerów.

Kaka12345

Rzekoma Asmanta to nic innego jak to (usunięte przez administratora) Eurocall Center, Astra czy Telepromo. Zmieniają co chwila nazwy bo już nikt nie chce tam pracować. Mobbing to temat przewodni tejże pseudo firmy. Szczerze współczuję osobom które nie potrafią znaleźć w sobie siły żeby stamtąd zrezygnować. Oni naprawdę nie wiedzą że w Kielcach można pracować w normalnej, przyjaznej atmosferze za dobrą kasę nie oszukując ludzi.

Norbert

Pracowałem w wielu call center w Kielcach i takiego nacisku na wynik nie było jak tutaj w telepromo. Trenerzy tego nie rozumieją że nie da się nic wysłać jeśli ktoś ma rzuty lub trafia się na osoby które nie są kompletnie zainteresowane. W tej firmie nie liczy się jakość rozmów czy to że pracownik jest sumienny, punktualny, zaangażowany. Tu się liczą tylko liczby. Nie polecam!

@Norbert

Rowniez nie polecam I za żadne skarby bym tam nie poszła kolejny raz masakra jako call center (usunięte przez administratora) jakiego nie widziałam do tej pory , (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o trenerki Jowitki i Moniki zero szacunku . Myślą że człowiek jest robotem i będzie umawiał może po 30 dziennie . Niech się cieszą że kto kolejek jest w ich zespole w takim (usunięte przez administratora)

@Norbert

Wyścig szczurów wyniki się liczą bo jak mało wyśle Jowitka to nie dostanie premi na koniec miesiąca pewnie . Niech dama siadzie na słuchawkę i zobaczy czy tak będzie każdego umawiała i nie odpuszczała klientów w rozmowach .....

pRACOWNIK

A myślisz że ktoś Ci będzie płacił za 5 zgód dziennie?? i przewalanie bazy??? Odpowiedź brzmi NIE!!!

Bez nicku

Uważasz że Trenerzy tu przychodza w celach charytatywnych?? Nie.... skoro Konsultant może zarobić 1500 zł premii to wiadomo że Trener nie przychodzi tu dla samej stawki godzinowej i tez chce wziąć jakąś premię i ciśnie o wynik. Na swoja premię jako Konsultant pracujesz sam.. A premia Trenera wiadomo że zależy od wyniku całego zespołu. Jak chcesz to zapisz się do celów charytatywnyc tam Cię nikt nie będzie cisnął o wynik.

sw
@Norbert

Jak najbardziej liczy się jakość rozmów! A jakość rozmów przekłada się na wynik. Nikt nie będzie Cię rozliczał z rzutów, tylko z walki o Klienta i zainteresowania. Zgody same nie wpadają.

Sqn
@sw

Typowy tekst trenera: jakość rozmów przekłada się na wynik. Proszę odpowiedziec jak zrobić wynik skoro wasza baza składa się z większości przedzwonionych numerów i ludzie nawet nie chcą gadać? To jest jak loteria i zawsze tak jak było na każdym projekcie. Komu się trafi losowo osoba która jest zainteresowana to zgoda będzie. Proszę już nie gadać głupot że to zależy od nas.

Jasnej
@pRACOWNIK

Myślisz że po 39 zgód dziennie będziesz miała? To sama siądź na słuchawce i sproboj zrobić chociaż te 5 jak mówisz że się da więcej!!-:) Trenerki do bani tylko rozkazywać umieja i stać nad głową jak nad debilami co by nie rozumieli jak gadać z ludźmi... LUDZIE NIE IDŹCIE YAM BO SZKODA WASZEGO CZASU KAŻDY PO 2,3 TYGODNIACH PRACY O ILE MOŻNA NAZWAC TO PRACA ,Praca ALE JAK w AUSCHWITZ... POWAGA!!!!!

Niki
@pRACOWNIK

Najlepiej było by zamknąć tą firmę bo to nie jest praca dla ludzi tylko obuz pracy . Jak można tak się odnosić do człowieka bez szacunku trenerka Jowitka i Monika wiedza o co chodzi same siadzcie na słuchawkę i pokażcie wszystkim jaką macie klasę osobista .....

natalciajaa
@Norbert

Zgadzam się w 100% trener K chodzi w te.i spowrotem i naciska na osoby jeżeli chodzi o wyniki na nic innego nie zwraca uwagi nie polecam

xMartix
@Norbert

Jako były pracownik zdecydowanie mogę potwierdzić

Antoni

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Umawianie klientów na darmowe spotkania(to się zgadza, ale nikt nie wspomniał że kontakty są przedzwonione po 30 razy) OFERUJEMY: - Szkolenie wstępne - Umowę zlecenie - Stawka minimalna 18,30zł/h Brutto - Możliwość zarobków do 26zł /h Brutto(jak ktoś jest nowy to może zapomnieć o oremki6chcoisz dużo stałych pracowników również jej nie dostaje, nawet jeśli dostaniecie premie to zostanienina wam zadrana za Janki czyli karynfinansowe za to że np. nie zapytaliscie czy "główna" to jest miejscowość czy ulica xd) - Premię w postaci nagród rzeczowych oraz gotówki (tak było kiedyś, ale przez ostatni rok były może dwa takie konkursy i to na jakies tanie miksery albo dodatkowe 5 minut przerwy) - Świetną atmosferę(jeśli dla kogoś świetna atmosfera jest darcie mordy o wynik, wyrzucanie do domu, zawieszania pracowników to zapraszam) - Idealną lokalizację w centrum( to akurat prawda ) - Możliwość awansu i rozwoju ( od kilku lat żaden konsultant nie został nikim więcej w tej firmie, raz była rekrutacja na trenera po czym chłopaka którego wybrali zwolnili po kilku tygodniach) - Dodatkową premię 100 zł za każdą osobę poleconą do pracy( oczywiście że tak, szkoda że nikt nie wspomniał o tym że jeśli osoba która polecilismy dostanie jakiej Janki wyżej opisane o co nie ciężko to jest to odejmowanie od tych 100zl) Ludzie szanujcie się I nie pracujcie tam, zwolnienie się z tej firmy było najlepszym wyborem w moim życiu. Nie polecam przychodzić tam zwłaszcza w wakacje bo jest taki przemiał ludzi że po 2 tygodniach nowe osoby jak i wsm Ci starsi pracownicy są zwalniani. Plusujcie ta wypowiedź pewnie teraz będzie milion fake pozytywnych opinii od kierowniczki tego pier***

Antoni
@Antoni

Opisałem lokalizację w Częstochowie na podstawie postu który dodali na swój fanpage

@Antoni

Nie wiem czy wiesz ale wszystkie dodatkowe pieniądze z konkursów, czy za wykorzystanie bazy, czy za raport linia (150 zł tygodniowo) to są pewniak. Owszem kary za Janki jakie wyślę konsultant są odbierane ale z systemu premiowego. Dodatkowo trenerzy kupują fajne nagrody i prawie codziennie są konkursy na nagrody rzeczowe i na kasę . Ostatnio jako nagrodą był voucher do Bieńkowskiego. Więc chyba nie jest wcale aż tak źle jak piszesz .

@Antoni

Zgadzam się :) sama tam pracowałam,wszystko się zgadza. Chłopaka mi zwolnili bo mówił do klientów dziękuję,wzajemnie. Szczerze pracuje w innym call center w centrum i jestem mega szczęśliwa że tu są tacy pozytywni i kochani ludzie. Jest (usunięte przez administratora) jak wszędzie,ale nie taki ;)

marcin
@Antoni

wydzwaniaja jak opetani choc klient sobie tego nie zyczy istny dom wariatow

Weronika Chojnacka

Sama prawda

Zosia

Nękacie klientów pomimo że nie macie zgody na czynności marketingowe. Po zapytaniu o RODO i skąd macie numer telefonu natychmiast się rozłączacie wiedząc że nie macie zgody na czynności marketingowe. Ja wasze nazwiska będę publikował w sieci z treści że działacie niezgodne z prawem. Po drugie po zablokowaniu jednego numeru, natychmiast dzwonicie z drugiego. Jesteście firmą nierzetelną.

Student

Nie polecam tam pracy nawet wrogowi. Nigdy tam nie wrócę.

Asmanta = Euro Call Center

Euro Call Center Kielce wraca jako ASMANTA, inna nazwa te same praktyki, (usunięte przez administratora)telefoniczne, nie informowanie o fakcie że rozmowa jest nagrywana, bezczelność, wystarczy spojrzeć w KRS obu spółek żeby zobaczyć, że biznes na tym robią ludzie ze wschodu. Trzeba nie mieć za grosz szacunku do siebie żeby pracować w takim (usunięte przez administratora)

Emilia

Współpraca z trenerem - Bartkiem to sama przyjemność. Pozdrawiam :)

Pozdrawiam

Pozdrawiam 09.09.2022 19:00 Firma jak najbardziej na plus ale jeśli chodzi o 'trenerów' to totalna porażka, szczególnie pan Bartek.. zero kompetencji, myśli tylko żeby się nie narobić a zarobić, wymaga od konsultantów najwięcej a sam nic z siebie nie daje, tylko żeby wziąć premie, a siedzi na telefonie, nawet kar nie omawia. Więcej pokory, oraz szukania na to stanowisko przede wszystkim osoby zaangażowanej i pracowitej :)

Prawda!!

Olga
@Pozdrawiam

No a co powinien robić Twoim zdaniem aby być uznany za kompetentnego?

Witold
@Pozdrawiam

A o zarobkach możesz coś wspomnieć? Ile jest podstawy?

@Witold

Zależy czy masz status ucznia. 20h na rękę a bez mniej, umowa zlecenie

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Kielce

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 172 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Call Center?

Kandydaci do pracy w Euro Call Center napisali 130 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Call Center
3.2/5 Na podstawie 1308 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042