Opinie o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

koleś

Fajni trenerzy tu pracują, tacy ludzcy. Nie to co w konkurencyjnych firmach. Tutaj wszystkiego na spokojnie można sie nauczyc a szkoleniowcy sa naprawdę w porządku

jurek

Halo halo Jak się pracuje w tej firmie? Czekam na jakieś fajne opinie

misiek
@jurek

Praca jest bardzo w porządku. Polecam bardzo, świetna atmosfera i lokalizacja biura w samym centrum. Nawet nie zastanawiaj się nad tym tylko składaj od razu CV bo można zarobić a naprawdę fajnie się tu pracuje.

nick

Jakie zarobki są? Zastanawiam się nad praca tu i chciałabym poznać Wasze opinie

natalka
@nick

Płacą dobrze, ja polecam tym bardziej jeśli się jest studentem to jest ok. Ale widze że pracują tu też starsze osoby 50+. Każdy może znaleźć tu pracę

banan
@nick

Na spokojnie można wyciągnąć 3-4 tysie za miesiąc

alka

Spoko praca w tym telepromo, można sobie zarobic spoko kaskę

Trener

Miła , przyjemna rozmowa.

Na niektóre nie znałam odp

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Oli

Ile w was jadu haha :D praca jak w każdym innym CallCenter, widocznie to wasza pierwsza praca tego typu xD To jest praca, chyba logiczne, że wymagania mają. Rozumiem, że niektórzy biorą wszystko za bardzo do siebie ale bez przesady, każdy pracuje na swoje, trenerzy jak i konsultanci. Myślicie, że oni nie mają presji na wynik? Zostają najwytrwalsi którzy pracują a nie się obijają. Ja przychodzę pracować a nie leżeć i jakoś nie mam problemu z pracą tutaj, każdy jest miły jak dla mnie i jeśli się nie podpadnie (a jeśli już to z Tobą rozmawiają[ROZMAWIAJĄ] jeśli bez skutku to dostajesz wypowiedzenie ale nie z dnia na dzień a winny i tak jesteś sobie sam), nikt nikogo nie zostawia na lodzie. Jest to praca godna uwagi, zresztą jak każda. Żadna praca nie hańbi ale nie każdy się do każdej nadaje. Z tym że tutaj pracujesz a nie odczuwasz zmęczenia jak na magazynach bo z tym również miałem styczność. Wysyłam buziaka wszystkim hejterom w internecie. Jestem po kierunku spawacza natomiast bez doświadczenia i nigdzie mnie nie chcą, najlepiej aby 22 latek studiujący miał 10 letnie doświadczenie w zawodzie :) Z kraju jeszcze nie czas aby wyjechać a Telepromo jak i każde inne CC jest dobrą opcją na dorobek, jasne. Nie na całe życie ale na kilka miesięcy jak najbardziej. Jestem typem co nie może usiedzieć w miejscu 5 minut ale na bocie jako tako mi ten czas leci. Serio, polecam wam chociaż spróbować a nie tylko wypisywać nie do końca prawdę. Dlaczego nie do końca? Dlatego, że jeśli ktoś kto nie ma szacunku do osób które osiągnęły więcej to po prostu nie powinien pracować w takich miejscach a nie mieć pretensje, że młoda kadra. Zadajcie sobie pytanie czy lepiej dogadacie się z przykładowym 25 latkiem niż 45. Nie bez podstaw Call Center jest nazywane pracą dla uczniów i studentów. Pozdrawiam cieplutko

Oli2

Hahahahaha żałosne!!!!

Oli
@Oli2

Odpuść xD żal mi się czyta komentarze typu, lepsze osoby są wynagradzane a te gorsze nie hah CZEGO NIE ROZUMIECIE? np. taka premia... to jest wynagrodzenie właśnie za bycie dobrym w tym co się robi.

Daria
@Oli

Byciu dobrym w oszukiwaniu ludzi? Skończ bo się pogrążasz ...

@Daria

Pewnie nie byłeś/ byłaś najlepszym pracownikiem skoro nie masz po co wracać. Od tak nie zwalniają. Ale jak się nie chce pracować i ciagle się szuka wymówek, a to boli głowa, a to brzuch a to ząb a to 1 dniowa gorączka 40 stopni to nie ma się co dziwić. Ale to Trenerzy są najgorsi... a Konsultanci święci.

Stary pracownik

Zgodzę się z powyższa wypowiedzią. Pracuje w firmie 6 lat i nigdy nie miałam problemów z żadnym Trenerem. Kiedy potrzebuje wolnego- Trener mi go daje, kiedy potrzebuje wyjść wcześniej- nie na problemu. Ale to wszystko działa w dwie strony. Obserwuje osoby które przychodzą do pracy. Najlepiej to dużo zarobić a się nie narobić. Co godzinę na fajkę, w między czasie co chwile przerwy i kombinacje. Ciagle narzekanie. Zastanówcie się czy przychodzicie do pracy czy do kawiarni...

Xd

Na zleceniu możesz sobie nie przyjść i nikomu nic do tego. Wyjść też możesz wcześniej, na tej samej zasadzie, więc nie mów jak to trenerzy idą na rękę, to nie ich dobra wola

@Stary pracownik

Bo wiadomo wszystko jest dla ludzi. Też nigdy nie miałem problemu z żadnym z trenerów a trochę ich było przez 3 lata. Kwestia dobrego dogadania

nick1
@Stary pracownik

Dokładnie. Przecież normalne że przychodząc do pracy ktoś będzie od nas czegoś wymagał. Kwestia tego żebyśmy pamiętali gdzie i po co przychodzimy

@Xd

Natomiast są jakieś zasady. Jeżeli podpisujesz regulamin i ustalasz grafik to wypadałoby się tego trzymać. W żadnej pracy nie masz tak ze przychodzisz jak chcesz... chyba nigdzie nie pracowałeś/ as...

@nick1

Dokładnie. Wszystko działa w dwie strony. Kiedy potrzebuje wolnego, to nie mam problemu żeby z dnia na dzień Trener dał mi wolne. Natomiast kiedy Trener potrzebuje zwiększyć grafik tez nie ma problemu z mojej strony.

Monia

bo grunt to dobre dogadanie z trenerem

Monia

i o to chodzi. Ty z siebie więcej dajesz to więcej dostajesz nie tylko w pracy ale polecam też w życiu codziennym

Sss

Regulamin nie ma mocy prawnej. W umowie nie ma nic w jakich godzinach i ile masz pracować

@Oli

w każdej pracy w której jesteśmy dobrzy przekłada się to na nasze zarobki:)

obcy

mam taki sam układ z moim trenerem , nawet jak mam wolne a ktoś mu się wysypie po prostu do mnie dzwoni

daria pracujesz jeszcze?

@Oli

premia - hmh może tak premię dostajemy za efekty naszej pracy więc proponuję od tego zacząć

@Xd

deklarując swoją obecność pracy , deklarujesz swoją efektywność, więc chyba zachowanie fair jest takie że jak grafikuję się to szanuje innych i zostaje

Kotek
@gosc

ja pracuję już prawie rok i jestem zadowolona

Maj
@Sss

to w jakim celu podpisałeś regulami?

Dasro

ja mam taki sam układ

Drozd
@Maj

Maj ja też nie rozumiem tego typu postawy, podpisujesz coś z czego nie masz zamiaru się wywiązać. To ja się pytam w jakim celu?

Ninka
@Kotek

Pracowałam tu 2 lata i też sobie chwale

sławek
@obcy

święta prawda

tomek
@Stary pracownik

No taka prawda,a potem się dziwią, że tracą pracę.

Irka
@obcy

tym bardziej warto, bo im więcej zaprosimy, tym więcej zarobimy

Kolo
@Oli

Jestem zadowolony z pracy. Młodzi ludzie nie rozumieją że wszędzie są ważne elekty i wyniki bo z tego jesteśmy rozliczani. Praca na plus

Olek
@Oli

Ja też nie rozumiem ludzi którzy ciągle narzekają i szukają usprawiedliwienie swojej osoby. Zawsze wszystko zwalają na kogoś innego tylko nie na siebie. A co do pracy to jest spoko. Nie harujesz fizycznie tylko siedzisz i klikasz.

Agnieszka w
@Oli

Jakie wymagania. Ktoś mądry jak idzie do tej pracy jest przeszkodą i problemem. Wola ludzi (usunięte przez administratora) którzy się podporządkowuja dosłownie do każdego gówna Dobrych ludzi zwalniają a trzymają marionetki albo te co siedzą u dyrektora pod biurkiem.

telepromo
@Agnieszka w

mam kilka info, jesli chcesz to pisz na priv na expracowniktelepromo@gmail.com

trelemorele

Polecam z czystym sumieniem pracę w tej firmie, realne szanse rozwoju dla zaangażowanych i sumiennych pracowników.

zxx

Hubert- jedyny trener którego polecam, innych omijać szerokim łukiem

małami
@zxx

Owszem, Hubert super człowiek natomiast nie można mieć zastrzeżeń do żadnego trenera w firmie, każdy rzetelnie wykonuje swoją pracę.

Zero profesjonalizmu jeśli chodzi o pewną trenerkę J. Codzienne zebrania i krzyczenie, więcej serca I zrozumienia :)

Czy osoby z niepełnosprawnością znajda miejsce w firmie?

Ola

Praca nie jest ciężka. Miło wspominam wszystkich trenerów oprócz trenerki J. Trzeba mieć podejście do ludzi i wyrozumiałość :)

Magda

Hej , ten projekt fotowoltaiki to łatwy jest?

Jacuś Pracuś
@Magda

Jedni wolą foto, drudzy zaproszenia

Iwona

A dzieje się tam coś teraz? Boty działają , czy tele mówiony?

Jacuś Pracuś
@Iwona

W Częstochowie 3/4 lokalizacji bot, 1/4 słuchawka

Czy często w firmie Tele-Promo zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Majka

Oczywiście

Tooomek

praca łatwa, szybkie szkolenia na których uczą wszystkiego od podstaw

Werka
@Tooomek

Ile trwa takie szkolenie?

Masz 2 dni w sali szkoleniowej a później max 3 dni wdrożenia na sali

Sandra
@Werka

Dokładnie tak jak Adam napisał. Jak się zdecydujesz na pracę to pamiętaj aby wprowadzać wskazówki szkoleniowca i trenera, będziesz miał łatwiej :) Pozdrawiam

@Werka

Jestem po I dniu szkolenia, Pani wyrobiła się szybciutko, podała wszytskie niezbędne infoemacje. Nie ma nudy

Grzechu
@Tooomek

Potwierdzam, wszystko wytłumaczą już na szkoleniu.

Woju
@Grzechu

Sama prawda. Wczoraj skończyłem szkolenie i lecę od jutra do pracy.

Karo
@Marta

Zgadzam się. Wszystkie informacje istotne podane jak na tacy. Wystarczy w domu trochę przysiąść i poczytać i wszystko się wie. Jeszcze na drugim dniu powtórka ze wszystkiego to na prawdę uważam że nie da się nie przejść szkolenia.

Magda
@Tooomek

Właśnie też takie opinie słyszałam że nauczą wszystkiego na szkoleniu dlatego się zgłosiłam i lecę na szkolenie.

Ana
@Marta

Ja również się nie nudziłam na szkoleniu. Wszystko sprawnie i konkretnie.

Maniek
@Sandra

Podpinam się pod te stwierdzenia. Wprowadzałem wskazówki i nie było problemu, zwłaszcza na początku.

Maria
@Tooomek

Super szkolenie. Wszystko wytłumaczone od A do Z.

2 DNI

Nie polecam, a na pewno nie u trenerki J. brak profesjonalizmu, brak szacunku do ludzi, a w głowie tylko ciuszki i kosmetyki. Nie możesz liczyć na pomoc ani przede wszystkim zaufanie. Masz problem to wiedz że nie możesz się nim podzielić bo za plecami zostaniesz wyśmiany. Tej osoby nie można nazwać człowiekiem. Mobbing, mobbing i jeszcze raz (usunięte przez administratora). Uciekać od niej jak najdalej.

Mistrzyni

Właśnie się zastanawiam gdzie Ty byłeś? Coś Ci się chyba pomieszało. Natomiast jeżeli tak uważasz to ok. Ja mam inne zdanie.

A właśnie że w tele. Uciekłam przy pierwszej lepszej okazji jak tylko znalazłam lepszą pracę. Zero kompetentnych osób na stanowiskach prowadzących zespoły.

Bot

Częstochowa.?

@Bot

Kielce

Mała

Ja się nie zgodzę z tą opinią. Jak dla mnie nie ma najmniejszego problemu z dogadaniem się z trenerami.

Daria

Maruda haha Trenerka J jest spoko i zostaw ją w spokoju :D

Basia

Ja się niestety nie zgodzę z tą opinią , teraz mam możliwość pracy z każdym trenerem ponieważ zmieniają się oni obecnością na lokalizacji , i żaden mi nie odmówił pomocy

@Daria

Najgorsza trenerka w tele. Pewnie jesteś jej koleżanka skoro tak piszesz bo wszystkie osoby które znam nie są zadowolone z pracy z nią. Dużo epitetów ciśnie mi się na usta ale z kultury osobistej nie użyje ich tutaj.

Trenerka J

Uważam, ze każdy ma prawo mieć swoje zdanie... z tym ze dziwne ze negatywne komentarze pojawiają się od osób zwolnionych za słaby wynik, którym się nie chce pracować. ???? wszystko działa w dwie strony- trzeba o tym pamiętać. Brak szacunku z mojej strony... hmmm dziwne, bo podchodzę z szacunkiem do ludzi.. gdyby był mobbing to dawno bym nie pracowała a pracuje już 7 lat w firmie ????a to czym się zajmuje po pracy to już jest moja prywatna sprawa i nikomu nic do tego. Trzeba być bardzo zazdrosnym i zdesperowanym pisząc takie rzeczy! Pozdrawiam- Trenerka J

Byly
@Trenerka J

Interpunkcja, gramatyka XD no wypowiedź na poziomie telepromo

@Byly

Widzę że jakiś polonista się odezwał... oj ludzie zajmijcie się sobą, a nie ublizaniem innym i firmie. Dziwne ze skoro taka zła ta firma to ludzie ciagle wydzwaniają i wracają prosząc o prace. Gdyby było zle to nie było by pracowników z 7-letnim stażem... firma nie zapewniłaby pracy zdalnej dla pracowników. JEŚLI KTOŚ PRZYCHODZI DO PRACY I CHCE MU SIĘ PRACOWAĆ TO NIE NARZEKA! A jak się komuś nie chce i ma słabe wyniki to pewnie ze trzeba zgonić na Trenerów... dla Twojej wiadomości Kadra jest po studiach, bądź w trakcie i po szkoleniach i kursach. Ale szkoda tępić języka i marnować czas. Kto ma przyjść do pracy i chce mu się pracować to na pewno nie będzie narzekał.

Co możecie powiedzieć o tej firmie w Kielcach? Ja słyszałem sporo pozytywów od znajomych mi osób które tam pracowały, rzecz jasna były też negatywnie komentarze. Zachełmiem jednak zobaczyć opinie innych osób.

@Zainteresowany

Praca bardzo ok , w tym momencie w Kielcach wprowadzono możliwość pracy zdalnej więc w aktualnej sytuacji bardzo na plus

@Zainteresowany

Wciąż siedzimy na zdalnej. Spoczko opcja

Krzychu

Jak tam sytuacja w firmie? Leci ktoś w poniedziałek na szkolenie? :D Ile da się realnie zarobić?

@Krzychu

to zalezy ile h przepracujesz ale przy etacie 2300-2400

Dyzio

Kozacka praca, mamy teraz robotę zdalną- jak w bajce :)

Rafał

Ile realnie da się zarobić na miesiąc przy 160h?

@Rafał

2400 podstawy z palcem w ...

Mała

Pracuję tu już jakiś czas i nigdy nie miałam problemu z dogadaniem się, czy to z trenerami czy pracownikami. Praca jest ok. Raz lepiej raz gorzej ale za siedzenie ciężko jest gdziekolwiek dostać jakąś sensowną stawkę i to bez doświadczenia.

Nikola
@Mała

Mają szkolenia wprowadzające na dodatek normalnie płatne więc nie potrzeba nic więcej. W tej całej dobie kryzysu chociaż zatrudniają a nie...

@Nikola

dokładnie , widzę sama ile osób zgłasza się do firmy codziennie o ofertę pracy bo jest teraz naprawdę ciężko

Kamila
@Basia

Dzisiaj mieli do mnie zadzwonić z informacją kiedy rozpocznie się szkolenie w przyszłym tygodniu, może ty coś wiesz? Telefon milczy....

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Kielce

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 172 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Call Center?

Kandydaci do pracy w Euro Call Center napisali 130 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Call Center
3.2/5 Na podstawie 1308 ocen.

Euro Call Center