Opinie o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Nie polecam szczególnie dwóch trenerek. J ma swoich pupilów i tylko dla nich jest miła a resztę źle traktuje. Podczas gdy inni pracowali, z niektórymi gadała sobie o ciuchach i kosmetykach, a później ecp jakimś cudem się zgadzało, dziwne..

jaro
@Ania

bo to (usunięte przez administratora) karyna bez szkoly, dorwala sie pewnego rodzaju wladzy nad kims i juz wielka pani. Najgorzej takim dac jakies zwierzchnictwo. A w sysytemie robiła machlojki zeby koleżaneczkom wynik sie zgadzal

Bez bazwy
@jaro

Ów karyna bez szkoły jednak jakaś szkole ma . Aby obrażać innych najpierw uzyskaj jakieś informacje. Jeśli masz coś do niej powiedz prosto w oczy a nie obrażaj anonimowo. Ja tam dobrze wspominam wspolprace

Sówka
@Ania

Dokładnie trenerki robią z siebie nie wiadomo kogo a jakby siadły n słuchawki to podejrzewam że by miały tak jak większość ludzi ,którzy zaczynają.... Myślą że są nie wiem kim e tej pracy dogadując pracowniką w swoim zespole , jak masz wynik się nie czepiają nie masz jest problem. A Nie powiem gdzie się jada jeśli chcesz zjeść kanapkę to na dworze musisz jeść bo na lożach nie wolno.... ,Przy bicie mimo że nie rozmawiasz z klientem i masz przerwę też nie ......Masakra jednym słowem takie trochę obuz Auschwitz...gorszego syfu nie widziałam.....Traktowanie ludzi też jak nie powiem co.....

Dziś na zebraniu dostaliśmy info ze stawka godzinowa zwiększa się do 20 zł brutto dla każdego!!! A na złotej grupie jest 23 zł na godzinę i system premiowy 9 zł do każdej godziny!!! Ale czad ????

Szczerze polecam! Przyszłam na wakacje, pracuje dwa tygodnie na pbx i jest super. Dużo konkursów, Trenerki pomocne. Dużo wymagają ale chociaż dzięki temu mam premie. Dziś dwie Konsultantki wygrały wejściówki na baseny tropikalne do Binkowskiego. Polecam

MartiJeti

No więc, moja historia (na szczęście) skończyła się jakiś czas temu. Co mogę powiedzieć? takie pieniądze w tamtym czasie cieszyły, więc bez doświadczenia komuś naprawdę polecam. Tez może spoko opcja być tam na stanowisku TL-dobra posadka i ładnie wyglada w CV, ale szczególnie zapadła mi w pamięć szanowna Sylwia K. TL na potwierdzeniach XD oochhh bez kija nie podchodź. Ewidentnie dziewczyna wyzej ... niż.... dokończcie sobie sami. Ją najgorzej tam wspominam i polecam jak najmniej z nią mieć odczynienia.. ale niech Wam wszystkim i nawet Sylwii się wiedzie dobrze tyle ze z daleka ode mnie :P i to bez sarkazmu.

Trener

Miła , przyjemna rozmowa.

Na niektóre nie znałam odp

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Xsd

Dlaczego trenerzy nie potrafią mówić spokojnym tonem tylko podnoszą głos na całą firmę?

wojewoda

(usunięte przez administratora) ktore pozyskuje dane nie wiadomo skad i wydzwania automatem

nova

kiedy będą jakieś szkolenia w Kielcach na bota?

Zz

Najgorsza praca w życiu. Już lepiej zbierać truskawki

ExPracownikKielce

Jakim prawem dodajecie do bazy numery telefonów byłych już pracowników bez ich wiedzy i zgody? Potem wydzwaniacie z jakimiś g.wnianymi pokazami...? Pojęcie RODO w tej firmie to żart a i donosicieli i lizodupów nie brak. Żałosna firma, wyzysk i nieustanne nadgodziny.

Niby cały czas są ogłoszenia do pracy a gdy się przychodzi na szkolenie to od razu dziękują. Nie polecam.

@Monika

Jeśli nie spełniasz warunków, bądź nie zaliczyłeś szkolenia lub wdrożenia to każdy ma prawo Ci podziękować. Nie każdy nadaje się do tej pracy i nie każdemu chce się pracować.

Xxx

Witam. Niedawno miałam okazję być na szkoleniu(fotowoltaika). Zapowiadało się fajnie, Ewa- bardzo miła Pani szkoleniowiec. Jednak po trafieniu do zespołu p.J wielkie rozczarowanie. Brak szacunku do nowych osób oraz stałych pracowników. Nie polecam nikomu pracy w takiej atmosferze, współczuję ludziom że muszą znosić takie traktowanie.

@Xxx

Przestańcie mówić o tej atmosferze. Ja nie narzekam. Cieszcie się że jest praca w tych czasach.

xxxa
@Xxx

Dajcie już spokój z tą negatywną atmosferą w zespole, bo to się robi żałosne... w ostatnich miesiącach nikt nie zrezygnował z wdrożenia od pani J... więc te komentarze to bajka. Dobrze jest komuś obrabiać tyłek anonimowo?? żałosne to już się robi, nawalanie na jedną osobę... Trener, ktory ma najlepszy zespół, najwięcej kasy na konkursy, w tym miesiącu wyjście zespołowe... no tak, dramat...

Kuba

Widzę oburzyły się osoby które nie do końca rozumieją co im się mówi. Pracowałem i siedząc blisko stanowiska trenera słyszałem jak kilka razy trener powtarzał osobie co wprowadzić aby polepszyć wyniki i co? I dalej to samo, a później płacz że do domu lub cele są robione. Jak pracowałem też mi nie szło ale wprowadzałem to co trener mówił i nie było problemu. Ci co dużo piszą tutaj to pewnie w domu im się nudzi lub szukają pracy gdzie samo się zrobi.

Mari

Praca lekka, łatwa i przyjemna, dla najlepszych pracowników super premie które znacznie podnoszą wypłatę, fajni ludzie i atmosfera. Miałam przyjemność współpracować z każdym trenerem i z czystym sumieniem polecam każdego mimo że pracownicy przestrzegali mnie przed trenerką J.- bardzo kompetentna i traktująca sprawiedliwie swoich pracowników osoba, tak więc strach ma tylko wielkie oczy :P

nowy pracownik
@Mari

Przyjęłam się do firmy całkiem niedawno i szczerze mówiąc bałam się trafić do zespołu dziewczyn. Tym bardziej po opiniach jakie tu piszecie, ze swojej perspektywy moge powiedziec ze strach ma tylko wielkie oczy. Polecam pracę z dziewczynami. Miłe, wyrozumiałe i pomocne. Co prawda bardzo wymagające, ale od nich też wymagaja... z czystym sumieniem polecam

Sebastian

Nie polecam współpracy w zespole- Jowity oraz Moniki

Daniel
@Sebastian

Piszcie dalej te negatywne komentarze, haha dziwne ze żadnego Sebastiana nie było w zespole.

Sebastian
@Daniel

Widocznie nie zauważyłeś że jest to wymyślony nick a co do pracy tutaj to jest czysta prawda. Nikomu nie polecam pracować w takim zespole ;)

@Sebastian

Dziewczyny słabe Wasze zachowanie. Jesteście na czarnej liście... jak trenerzy stali za Wami murem było wszystko super. Jak zaczęli wymagać to nagle najgorzej... ????

Magda

A ja polecam trenerkę J! Jestem obecnie u niej w zespole. Co prawda ciśnie, ale dzięki temu mamy najlepszy wynik, a my jako konsultanci jej zespołu najlepsze premie! A po to każdy przychodzi do pracy ????

Daria
@Magda

Pewnie jesteś jej dobrą koleżanką. Pracuję tu 5 lat i nikt jej nie poleca. Premia nie jest tak ważna jak atmosfera, lepiej mieć mniej pieniędzy i zdrową psychikę :)

@Daria

No to dziwne... bo ja pracuje tez dłuższy okres czasu. Nie jest moja koleżanka a moim przełożonym. Jeśli komuś się chce pracować to pracuje i nie narzeka. A atmosfery nie tworzy trener a cały zespół.

Agnieszka

Nie do końca piszesz prawdę. Nie da się pracować w takiej atmosferze, szczególnie ja nie mogłam i się zwolniłam. Bardzo dużo osób odeszło i nie ma kto pracować. Brak kompetencji oraz wyrozumiałości. Nie dało się nawet normalnie zapytać o nic bo już na Ciebie patrzą krzywo. Nie polecam pracy z dwiema trenerkami. Każdy wie o jakie chodzi.

Czy pracodawca Tele-Promo organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Arek

Oczywiście, ze nie. Nikomu nie polecam tej pracy. Trenerzy nie wiedza co to szacunek do drugiego człowieka. Szczególnie wyróżniają się Jowi oraz Moni, idealny duet. (usunięte przez administratora) Brak wyrozumiałości do pracownika. Dramat.

Olo

Nie polecam Kielc. Szkolenie trwa tydzień, wdrożenie prawie drugie tyle - wszystko za darmo a jakże. Potem dowiadujesz się, że nie zrobiłeś wyniku, bo zabrakło ci dwóch zaproszeń. Dwa tygodnie w plecy, robisz za darmo. Moim zdaniem atmosfera słaba, higiena w dobie koronawirusa - zerowa, zero dezynfekcji, komputery brudne, masek w środku tak naprawdę brak. O trenerach ciężko się wypowiedzieć, ale szału nie ma, zero wsparcia dla nowych tylko ocenianie. Szkolenie przeprowadzone przez panią S - bardzo słabiutko, więcej opowiadania jaka to firma wspaniała niż o realnych obowiązkach. Koleżanka pracowała dłużej, więcej jak 1500 nigdy nie dostała wiec nie wiem jakim cudem ktoś tu wspomina o 3000 czy 4000 zł.

vc
@Olo

No to jak ktoś nie potrafi na słuchawie zarobić więcej niż 1500 to znaczy że twoja koleżanka nie nadaje sie do niczego, z całym szacunkiem. to jest zlecenie, ile przepracujesz tyle dostaniesz plus premie

@vc

Być może, ale te zarobki to największy problem - reszta jak w opisie. Wysyłanie zaproszeń, których nich nie chce nie jest proste - czy są one do końca uczciwe pewności też nie mam, bo wychodzi coraz więcej historii na ten temat ;)

@Olo

Aleksandro idealna historia aby nowych szkolić :)

Olo

Większość opinii tutaj i tak jest sztucznie pisana przez obecnych pracowników, którzy chcą wybielić firmę. Nie ma się co denerwować.

Nie polecam. Trenerzy wlepiają kary za byle co. O premii można pomarzyć :)

Lucyna
@Ania

Jeśli pracowałabyś rzetelnie i sumiennie to na system premiowy byś się załapała. Jak się komuś nie chce robić to niestety, premia do kieszeni sama nie wskakuje.

Karol

Nie polecam firmy, pracowałem tam niedawno,miałem okazję być w zespole u jednego trenera. Bardzo pewny siebie , ogólnie nie polecam

Max

Hej! Co tam się dzieje? Dlaczego Rutkowski patrol był z wizytą?

Tragedia
@Max

No to nieźle musieli namieszać.....

UWAGA!!!!!!
@Max

rutkowski to jeszcze nic!!!!!!!!!!!!!!! firma jest w likwidacji (usunięte przez administratora)

fdf
@Max

o co chodzi z tym patrolem, ktoś może wyjaśnić?

Ktoś
@fdf

Ktoś się mocno zdenerwował i nasłał na tego krzaczora Rutkowskiego!!!

@Max

Witam, patrol Rutkowskiego oraz policja zostały wezwane przez firmę Euro Call Center. Zostali wezwani do pomocy by uporać sie z zaistniała sytuacją, gdy jeden z naszych pracowników przekazywał dane firmie konkurencyjnej. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do artykułu: http://www.patriot24.net/video-maja-rutkowski-i-krzysztof-rutkowski-przekazali-kieleckiej-policji-26-letniego-pracownika-firmy-euro-callcenter-sp-z-oo-ktory-mogl-przekazywac-konkurencji-tajemnice-handlowe-,26922 Pozdrawiam

@Ktoś

Krzysztof Rutkowski został wezwany przez nasza firmę. Tak samo policja. Nie mozemy sobie pozwolić by nasi pracownicy wynosili z firmy dane należące do nas. Proszę sobie przeczytać dokladnie artykuł o zaistniałej sytuacji. http://www.patriot24.net/video-maja-rutkowski-i-krzysztof-rutkowski-przekazali-kieleckiej-policji-26-letniego-pracownika-firmy-euro-callcenter-sp-z-oo-ktory-mogl-przekazywac-konkurencji-tajemnice-handlowe-,26922

@Tragedia

Uściślając podawane na forum informacje, chcielibyśmy zaznaczyc ze to jeden z pracowników wynosił dane do konkurencji. Dlatego zostały podjęte wszelki środki, by takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłosci. Link do artykułu: http://www.patriot24.net/video-maja-rutkowski-i-krzysztof-rutkowski-przekazali-kieleckiej-policji-26-letniego-pracownika-firmy-euro-callcenter-sp-z-oo-ktory-mogl-przekazywac-konkurencji-tajemnice-handlowe-,26922

call
@Ktoś

Rutkowski został wezwany przez firmę i nikt go nie nasyłał. Lepiej wypisywać głupstwa niż sprawdzić i się wypowiadać. http://www.patriot24.net/video-maja-rutkowski-i-krzysztof-rutkowski-przekazali-kieleckiej-policji-26-letniego-pracownika-firmy-euro-callcenter-sp-z-oo-ktory-mogl-przekazywac-konkurencji-tajemnice-handlowe-,26922 wstawiam link dla zainteresowanych proszę również czytać ze zrozumieniem

martynka
@UWAGA!!!!!!

firma w dalszym ciągu istnieje, pracuję tu od roku na słuchawce i chwalę sobie tą pracę atmosfera jest fajna, zarobki tez dobre tym bardziej jak jestem osobą mloda i uczaca sie jest to fajne rozwiazanie dla nas mlodych polecam wam wszystkim

robert g
@Euro Call Center

dokladnie, ja to nie wiem skad sie takie brednie ludzi biora to fajne ze firma dba o swoj wizerunek i ze takie procedery jak wynoszenie danych przez nieuczciwych pracwnikow sa od razu blokowane i od razu robi sie z tym porzadek

żwirek i muchomorek
@Euro Call Center

Czy nadal trwają jakies rekrutacje do pracy? jestem zainteresowany

jolka
@martynka

no wlasnie tez tu pracuje mi sie podoba to ze firma dba o swoj wizerunek i nie pozwala na takie akcje jak wykradanie danych

ktosiek
@Euro Call Center

jakim trzeba byc czlowiekiem zeby wykradac dane co to nie mozna juz normalnie pracowac tylko krasc dane? bardzo dobrze ze takimi sprawami zajmuja sie odpowiednie osoby bo to jest dramat jakis

ola
@martynka

tez tu pracuję i ogulnie jest fajnie dla mnie jako dla mlodego czlowieka to jest dobrze mam co robic nie ma zadnej pracy w tych kielcach to akurat mozna sobie tu porobic praca nie jest cieszka a hajs wpada

olka
@żwirek i muchomorek

Tak, cały czas jest nabór na stanowiska do pracy. Zachęcamy na wejście na olx i aplikowanie do firmy Pozdrawiam Wasza przyszła Trenerka :)

@żwirek i muchomorek

Tak, nadal trwają przyjęcia, zapraszam do kontaktu na adres e-mail botrekrutacja@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Kielce

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 172 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Call Center?

Kandydaci do pracy w Euro Call Center napisali 130 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Call Center
3.2/5 Na podstawie 1308 ocen.