Opinie o Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PION w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PION. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PION o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PION w Warszawa

Lidia Nowy wpis

Kiedyś bywały jakieś problemy z umawianymi terminami? Czy do dziś jeszcze to występuje? Pytam ponieważ na stronie maja ofertę dla specjalisty ds. rekrutacji. wciąż potrzeba więcej osób do obsługi kandydata? możecie zdradzić ile przy tym płacą? Nie ma stawek a po prostu wstępnie chce się dowiedzieć

Monter

Jest wiele profesjonalnych agencji zatrudnienia osób niepełnosprawnych na rynku. PION omijajcie z daleka.

kostek
@Monter

-Monter- możesz napisać jakie to firmy, bo szukam pracy jako niepełnosprawny i z PION-em też kiedyś współpracowałem, praca w markecie ,masakra.

Kamil77
@Monter

Moja siostra pracuje w PION od ponad 2 lat. Pracuje na kasie, wynagrodzenia zawsze na czas i jej koordynator pod telefonem. Wczesniej pracowala w innej firmie, ktora zwinela sie z rynku...

Nick Nowy wpis
@kostek

Ja też poproszę, wszystkie które znalazłem były mniej lub bardziej krzakowe. Hitem była jedna agencja pracy, która zaproponowała 12h/3 zmiany z orzeczeniem i jeszcze chcieli wiedzieć, czy mam na nim zakaz pracy w nocy, bo jak nie, to "mogę".

P1230 Nowy wpis

Już trzeci raz zdziwieni że nie zostałam przyjęta i co to się stało a jak doszło co do czego to że się odezwa do końca tygodnia nawet jak będzie negatywna odpowiedź. Zero kontaktu...

Nick Nowy wpis
@P1230

U mnie tak samo. Musiałem przełożyć narzucony przez nich termin spotkania, dzień wcześniej niż się umawialiśmy, więc po prostu mnie zaskoczyli i nie mogłem przyjść konkretnie na tę godzinę (choć mógłbym tego samego dnia trochę później). Obiecali ze dadzą znać, czy będę miał rozmowę następnego dnia, no i już się wcale nie odezwali... rzekomo nie mają informacji od kierownika sklepu, czy przyjął już kogoś, czy jeszcze szuka. Dla mnie to jednak naprawdę słabe, że nie mogli wysłać nawet automatycznego esa, że na razie nie ma wakatu, ale będą się odzywali i itd.

Direkt111

Polecam firmę w 100%. Nigdy mnie nie zawiedli. Jak czegoś potrzebowałem to sprawę załatwili błyskawicznie. Płaca przed czasem a i ZFRON na piątkę z plusem. Pozdrawiam moją koordynatorkę na wielkopolskę Pani Hanię.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PION? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
M21

Dzień dobry. Chciałbym m dowiedzieć się jak wygląda współpraca z pion. Mam pracować w firmie a ale będę zatrudniony w firmie pion. Jak wygląda taka współpraca ? Mogą mnie wyrolować czy coś podobnego ?

odd9911

Witam wszystkich, chciałam poczytać opinie o PION ponieważ jako pełnomocnik pracodawcy jestem umówiona na rozmowę z koordynatorem w sprawie ew. zatrudnienia kilku osób do prywatnej firmy branży mięsnej. Nie wiem czy w ogóle taka forma zatrudnienia jest ok...

Wiecie czy Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PION udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Proponuję zapytać osobiście u koordynatora regionu.

Ja pracowałem dla "EKONu" przez ponad 4 lata. Kontakt z koordynatorem był bardzo dobry, a i firma w której pracowałem była mega. Sama atmosfera sprawiała, że chciało się tam pracować. Na umowie wypłata do 10-go. A tak naprawdę kasa przychodziła już w okresie od 2-7 maksymalnie. Nie mogę powiedzieć nic złego na "EKON" . Nawet jak rezygnowałem to poszli mi na rękę i rozwiązali umowę za porozumieniem stron bez większych problemów :) a i zarobki miałem ciut większe niż pracownik zatrudniony tam bezpośrednio u pracodawcy.

@Marek

Mówisz, że pracowałeś w PION cztery lata, to naprawdę dobry staż. A możesz napisać, co tam robiłeś? Pracowałeś stacjonarnie czy zdalnie?

@Iwona

Pracowałem stacjonarnie. W jednym z supermarketów typu "express". Głównie siedzenie na kasie. Ale ekipa tak zgrana że byłem na całym sklepie włącznie przy dostawach, wykładanie towaru i obsłudze stoiska mięso/wędliny/sery . Nie dość że PION był fair wobec mnie to sklep w którym pracowałem był jeszcze bardziej. Nic dodać nic ująć. A serio wg mnie preferowane przez PION zarobki są naprawdę spoko.

Jakie wykształcenie powinien posiadać przyszły pracownik? Trzeba ukończyć kursy przygotowujące do pracy z osobami niepełnosprawnymi?

Ja mam pozytywne doświadczenia. Już tam nie pracuję bo wyjechałem do Niemiec ale nie mogłem narzekać.

Małgosia

Pracuję w Łodzi w PION już 3 lata i jestem zadowolona. Nawet niedawno koordynator załatwił mi podwyżkę. Oczywiście pracować trzeba, czasem nie ma lekko ale podejście do pracownika jest uczciwe.

Jak się pracuje obecnie? Ja słyszałem sporo dobrego.

franokkk

Niektórym wydaje się, ze niepełnosprawni szybciej znajda pracę, ponieważ są tani dla pracodawców. Może i jest w tym trochę prawdy, tylko pozostaje pytanie jaką dokładnie pracę i za jakie pieniądze. W tym artykule lubelskie-praca.pl/zatrudnienie-osob-niepelnosprawnych-w-opolu-lubelskim możecie poczytać o sytuacji na przykładzie lubelskiego.

SŁOŃ

WITAM.BYŁAM ZATRUDNIONA PRZEZ "EKON" I NIKOMU NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY,PONIEWAŻ OSZUKALI MNIE NA WYPŁACIE I NAPISALI ŚWIADECTWO PRACY NIE ZGODNE Z PRAWDĄ.JEST WIELKĄ FIRMĄ OSZUKUJĄCĄ LUDZI.OPIEKUN NIE BRONIĄCY SWOJEGO PODOPIECZNEGO WRĘCZ PRZECIWNIE DOŁUJĄCY PRACOWNIKA NA CAŁEJ LINI.

Matylda

Czy tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnych do pisania na forum?

Iwona

Obecnie firma Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PION poszukuje Pracownika Biurowego. W ofercie napisali, że zapewniają pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, szkolenie z zakresu wewnętrznego programu komputerowego, dobrze skomunikowane miejsce pracy Warszawa, Mokotów, ul. Wita Stwosza, wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy. Czy ktoś jest chętny, by aplikować?

Iwona

@mari długo pracowałaś w firmie? Co możesz jeszcze opowiedzieć o warunkach w niej panujących?

(L)

Witam . Nie polecam zatrudniać się przez tego pośrednika. Pion podpisał jakąś dziwną umowę z firmą która mnie przyjęła. Stałe rozwijalem się aż do momentu kiedy kierowniczka chciała mi dac podwyżkę lecz umowa zawarta między firmami pozwalała mi zarabiać tylko do ograniczonej kwoty... i po podwyżce . kontakt z koordynatorem kiepski. Jeżeli potrzebowałem załatwić coś co mi się należało ale Pani koordynator musiała wykonać troszkę więcej pracy usłyszałem że jestem cwaniak i nikt mnie tu na siłę nie trzyma.Brak bonów na święta . Sama idea OK sposób działania BE

ola
@(L)

Pewnie miałeś rentę więc to ograniczenia nałożone przez ZUS

tusia

tutaj jest takich ofert sporo, bp. w Płocku szukają niepełnosprawnego sp[rzedawcy, orzeczenie musisz mieć, a np. dbanie op ekspozycję to nie jest trudna praca

janinajs

ulgi w pracy,bo każdy z niepełnosprawnych ma jakieś ograniczenia,a moja praca w niczym nie różniła się od osób zatrudnianych przez market i wierz mi,nie było to siedzenie na kasie,a zasuwanie,dźwiganie i ciągły stres,uważam,że praca w markecie spożywczym dla osób niepełnosprawnych jest nieporozumieniem.Pracuję od 20 lat,po chorobie przyznano mi"grupe" i tak trafiłam do PI-ONu,ale nie zamierzam rujnować mojego zdrowia do reszty,może gdzie indziej jest inne podejście do pracy niepełnosprawnych,ja trafiłam tak nie inaczej,napewno nie w markecie spożywczym

Zostaw merytoryczną opinię o Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PION - Warszawa

• Jak się pracuje w Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PION?

Zobacz opinie na temat firmy Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PION tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PION?

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PION