Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Opinie o Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.

Tak polecacie tu pracę ludziom a chyba nie ma samej w sobie pracy teraz? w karierze piszą, że na chwilę obecną nie prowadzą rekrutacji… To wiadomo kiedy byłoby coś może planowane? Jakiś dział będzie się powiększać?

November Nowy wpis

Pracowałem przez parę miesięcy w hali. Panuje luźna atmosfera. Przy pakowaniu wysyłek można swobodnie rozmawiać, posłuchać muzyki, dopóki to nie przeszkadza swoją pracę ani innych. Kierownicy są mili i nie krzyczą. Współpracownicy są młodzi, sympatyczni, inteligentni. Firma płaci regularnie, na czas. W zależności od natężenia zamówień można dobrać nadgodziny i soboty. Pracodawca oczekuje jedną sobotę w miesiącu jeśli jest duży ruch. I nadgodziny i soboty są zachęcone dodatkowymi premiami. Ogólnie polecam pracę tutaj młodym osobom. Praca nie jest ciężka i nie ma niespodzianek, firma nie próbuje oszukać pracowników.

To po ile średnio pracownicy się zatrudniają? teraz niedawno pojawiła się opinia z której wynikało, że pewna pani pracowała „chwilę”, przy czym widzę poprzednie zapytanie o podwyżkę. Mogłaby obowiązywać starszych pracowników? Są stażowe?

P Nowy wpis

Polecam pracowałam tu chwile i bylo super, bez problemu mozna było dogadac sie w sprawie grafiku, wypłata zawsze na czas i dobra atmosfera

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę kierowcy z Katowic- emerytowi lub renciście w firmie Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Jak wygląda sprawa grafiku w Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Domi

Bardzo dobre środki sprawdzają się bardzo dobrze zgodnie z reklamą przetestowałam i z przyjemnością będę polecać wszystkm.

Co jaki czas w Laboratorium Pani Domu sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Renata Kierzmińska

Rewelacyjne rzeczy ma Laboratorium Pani Domu, płyn do fug polecam jest świetny, płyn do podłóg i do luster, i do łazienki do kabiny, mleczko z wybielaczem, i do wszystkeigo w kuchni odtłuszczacz pomarańcza, kupuje już od dłuższego czasu i jestem szcześliwa bo teraz sprzątam i widzę efekty i się nie męczę, w domu czysto i ładnie pachnie. Pozdrawiam Laboratorium Pani domu!

Emilia

Tyle opinii od klientów i też właśnie się zastanawiałam jak jedna z Pań na forum, co z Pracownikami firmy? Ile osób jest potrzebnych do obsługi obecnie? I jakie wszystkie stanowiska mają tu do zaoferowania?

Asia

Kupiłam produkty tej firmy seria D-lux ,niestety czekam przed wypróbowaniem bo przesyłka doszła niekompletna.Zobaczymy czy wyślą ,jak nie to do 14 dni można zwrócić cały towar.

@Asia

Dzień dobry Panio Joanno. Nie chcemy aby pozostał niesmak po zakupach w naszym sklepie. Prosimy o wiadomość email na kontakt@laboratoriumpanidomu.pl, albo telefon na numer 22 588 55 33. Nasz dział obsługi zajmie się problemem niekomplenej paczki. Pozdrawiamy i czekamy na wiadomość.

Teresa

Czemu myślisz, że są tacy obojętni? No i co przez to rozumiesz? Czemu chcesz zakończyć zakupy? Poza tym może w wątku ktoś z pracowników się udzieli, kto da znać jak to jest w pracy? Bo może to była tyllko jednorazowa sytuacja, że ktoś był przemęczony?

Dorota

Kupiłam płyn do pleśni licząc, że usunie pleśń z silikonu. Niestety szczerze, to nie widzę różnicy. Oglądałam filmiki, na których pleśń znikała ze ścian. Może i na ścianach działa, ale na silikonie raczej nie. Do tego Pani z filmu twierdziła, że środka prawie nie czuć. U mnie cały 200 metrowy dom zalatuje teraz basenem mimo wietrzenia. Nie ma co wierzyć w cudowne środki.

yurek1
@Dorota

Też uważam że produkt na pleśń nie czyni cudów jak na filmiku, używałem gąbki, pędzla i cięższe- większe-głębsze przypadki niestety nie schodzą, już nie mówiąc że znikają w oka mgnieniu. Zapach na całego domestos lub jakiś chlor. Słabe.

opinie

to nie są opinie o pracodawcy tylko o produkcie....

Beata Lew.

Nigdy nie miałam lepszych bardziej skutecznych środków do czyszczenia , pielęgnacji itp. Polecam wszystkim z całego serca . Nie zmienię ich nigdy . Są super wszystkie beż wyjątku.

Bożena

Nie wiem dlaczego, chciałam dodać 5 gwiazdek, dodana została jedna. Daję 10 gwiazdek na 5

Bożena

Produkty rewelacyjne. Każdy z nich przetestowałam. Nie sądzę , by ktokolwiek mógł napisać inaczej. Zakupow dokonywałam i nadal będę , warto mieć błysk w domu. Przy niewlielkim nakładzie pracy. Obsługa profesjonalna, częste promocje . Będę polecać znajomym także. Jaka to radość gdy szybko , skutecznie a wszystko jak nowe. Ceramika, armatura, kuchnia , meble , cały dom. Świetna firma . Polecam .

Małgorzata

Polecam super wszystko. Odkad pierwszy raz kupilam płyn do przypalen i fug kupuje tylko tu. Zamowilam duzy zestaw z plynem do kabin i łazienki i wszystko lśni. Świetne płyny. Polecam

Henryk

Ja powiem tak: nie ma lepszych rzeczy do czyszczenia niż w tym sklepie. Jestem zadowolony. Nawet i mi się chce teraz sprzątać, bo nie trzeba się szarpać z szorowaniem i widacefekty. Polecamy z żoną całej rodzinie i znajomym. Pierwszy kupilismy do plesni i do fug i oczom nie wierzyliśmy jak to czysci. Potem kupiliśmy zestaw z płynem do wc kamienienie i rdza,podłog bez smug i nabłyszczanie, szyb, przypaleń ram okiennych i już tylko tu kupujemy. Super sa wszystkie Polecamy

Beata Milarska

Polecam z całego serca środki są super!!!

Bartusiak Anna

Super są wszystkie produkty. Zamawiam tylko tu.

Teresa
@Bartusiak Anna

A jaki produkt mogłabyś polecić?

@Teresa

Najlepszy jest płyn do fug, odtłuszczacz, do plesni, odkamieniacz, te z zestawów codziennych, super ten do mebli bez smug i do podłog bez smug

Gabriela
@ja

A płyn do fug jak działa? Bardzo szorować trzeba do tego?

@Gabriela

Dzień dobry, Nie ma potrzeby szorowania. Wystarczy 30 sekund by pozbyć się bakterii i zarazków. Sposób użycia: Przed nałożeniem preparatu, dla szybszego efektu, na krótką chwilę warto zwilżyć fugę wodą. Następnie wystarczy polać fugę koncentratem rozcieńczonym wodą w stężeniu 1:1 lub przy trudnych zabrudzeniach bez rozcieńczania. Teraz wystarczy poczekać 30-45 sekund (maksymalnie minutę) – w tym czasie widoczne będzie pienienie się środka i rozpuszczanie brudu. Po upływie określonego czasu wystarczy wytrzeć fugę ściereczką bądź ręcznikiem papierowym, bez wysiłku i szorowania. Po uzyskaniu zadowalających efektów, należy przemyć czyszczoną powierzchnię przy użyciu wody z płynem do podłogi, w celu zneutralizowania powierzchni.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Pani Domu sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Pani Domu sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laboratorium Pani Domu sp. z o.o.