War-Remedium

Opinie o War-Remedium

Były pracownik, Śląsk 2009-11-08 14:16:01
Firma War-Remedium płaci Przedstawicielą Handlowym bardzo słabo.Jest to raczej praca dodatkowa ponieważ za te pieniądze raczej nie da się żyć. Firma się też nie rozwija ponieważ nie ma w niej nowych rozwiązań związanych z marketingiem,
anonim 2009-12-12 16:14:53
Były pracownik, Śląsk - 2009-11-08 14:16:01

a
anonim 2009-12-12 16:35:40
anonim - 2009-12-12 16:14:53

Były pracownik, Śląsk - 2009-11-08 14:16:01

a

odpowiedz na anonim przedstawiciela handlowego z regionu śląskiego
Panie Pawle!
Jestem zaskoczona Pana negatywną oceną naszej firmy po tak długim okresie po naszym rozstaniu
Firma "war-REMEDIUM" nie jest koncernem i ma zasady marketingowe wypracowane przez lata i sprawdzone w działalności mniejszych firm.
Rozliczenie z handlowcem opiera się głównie na prowizji:od obrotów firm juz współpracujących(za bieżącą opiekę),od firm nowych(za pozyskanie),oraz jest stała kwota za uzytkowanie samochodu(nie dajemy samochodu słuzbowego.
Tak więc nie firma "war-REMEDIUM" żle płaci,a operatywność handlowca była niewystarczająca ze ze składowych zarobił za mało,albo miał zbyt wygórowane żądania.
A prawda jest również fakt ,ze firma "war-REMEDIUM"nie wymusza na handlowcu wyłączności,a moze działać w branzach pokrewnych(nie konkurencyjnych),jezeli efekty jego łączonej pracy sa satysfakcjonujące dla firmy "war-REMEDIUM"
Dyr.Alfreda Pośnik
handl 2015-10-23 14:47:15
Witam, owszem zmieniło się dużo , jest nowy i młody właściciel , który stawia na dalszy i intensywny rozwój firmy (która jest znana na rynku) przy współpracy z handlowcami i zatrudniając nowych i chętnych do pracy.Proszę sprawdzić
vggjk 2016-04-21 22:29:24
jak firma się rozwija, to znaczy że też inwestuje, a to super
Łoś 2016-11-24 14:29:01
Jeśli robisz takie błędy pisząc krótki tekst (przedstawicielĄ) to nie powinieneś byś przedstawicielem. Poszukaj mniej wymagającej pracy.
Zostaw swoją opinię o War-Remedium - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie War-Remedium