Tracosmetic studio paznokci katowice giszowiec

Katowice

Opinie o Tracosmetic studio paznokci katowice giszowiec

małgos 2009-11-22 15:38:07
witam serdecznie... zus oplacany dowody wplaty prosze kierowac prosby pod email sa do wyslania;)
ewa 2010-10-13 20:46:11
masakryczna obsługa. kosmetyczka ktora robila mi zabiegi chyba robi to na lewo bo w sumie zaplacilam pol normalnej ceny
amor 2010-11-16 18:14:33
hahaha wypłacają ponad 2 tys na ręke:)
anonim 2010-12-07 14:41:45
amor - 2010-11-16 18:14:33

hahaha wypłacają ponad 2 tys na ręke:)

katastrofa umowa 3 miesiące a potem wypad,co trzy miesiące inna osoba paznokcie robi daremne a ta druga baba poco tam wogóle niech obok siedzi a nie straszy w salonie
:) 2011-06-07 13:33:13
Lepiej zobaczcie na dezynfekcje i higiene... 1 pilnik uzywany do paru klientek a nie dezynfekowany tylko przecierany szczoteczka zero dezynfekcji dloni klientek i pani ktora robi paznokcie tez nie dezynfekuje swoich dloni plynem do dezynfekcji przed zabiegiem

Macie racje po co ta stara tam siedzi...dla ozdoby salonu? :D:D:D
pm 2016-05-22 22:01:02
małż, pracy raczej każda dziewczyna tutaj tak łatwo nie znajdzie . W tym momencie problemem raczej będzie fakt, że trzeba dziewczyny na praktyki przyjmować. To jest lepsze rozwiązanie niż szukanie kogoś na stałe.
Zostaw swoją opinię o Tracosmetic studio paznokci katowice giszowiec - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tracosmetic studio paznokci katowice giszowiec