Euro Providus

Bełchatów

Opinie o Euro Providus

zainteresowany 2009-11-08 12:50:57
Ciekaw jestem opinii na temat tej firmy finansowej. Bo z tego co do mnie dochodzi to jest tutaj masakra. Kierownicy ciągle odchodzą, konsultanci również, klienci również są w szoku i zdziwieni jak mogli podpisać z tą firmą umowy....
O.D 2009-11-16 21:24:52
Jeżeli naprawdę zależy Ci na opinii na temat EP zajrzyj proszę na forum gazety.pl,tam masz wypowiedzi ludzi z nią związanych lub kiedyś pracujących dla nich.
pokemon11 2013-02-22 23:32:37
witam nie polecam tej firmy nikomu dopóki [usunięte przez moderatora] nie odejdzie współczuje wszystkim kierownikom,piszecie o szacunku wątpie czy ma on nawet szacunek do samego siebie.Gdyby tak było juz dawno powinien sam odejsc.Może [usunięte przez moderatora] zajmie sie tym i pomoże jeszcze jest szansa na uratowanie oddziału w Bełchatowie.W chwili obecnej kierownik [usunięte przez moderatora] to spoko gość można z nim współpracować jak i z [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora] BŁAGAM CIĘ ODEJDŹ ZANIM CIE WYWIOZA NA TACZCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
monia 2015-10-23 21:06:21
odpuść sobie
otek 2016-04-20 13:17:21
Przynjamniej szczerze pisza ,że to praca akwizytatora w ternie.
Zostaw swoją opinię o Euro Providus - Bełchatów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Providus