Totus Logistic Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Totus Logistic Sp. z o.o.

admin 2015-06-27 01:04
Co sądzisz o firmie Totus Logistic Sp. z o.o.? Masz jakieś aktualne newsy na jej temat? Zapraszamy do komentowania.
EhNaTon 2015-10-15 20:27
Fajna firma do osób o masochistycznych skłonnościach.
TimTom 2016-01-19 22:20
Dobrze sobie radzi? To jakiś żart? Firma bez konkretnych klientów, chyba że jedna czy dwie austriackie spedycje to klienci strategiczni, tsk wtedy tak. Po 30 razy ta sama oferta na giełdzie, bo się sprzedać nie może. 20 lat na rynku i zero zaplecza. Tak, to daje poczucie stabilizacji.
EhNaTon 2016-01-20 19:51
do @plas: taaa... jeżeli tak na to patrzeć, to faktycznie rewelacja, umowa o pracę na śmiesznej stawce.
Bez obrazy, jeżeli chcesz się rozwijać w tej branży, to nie w totusie. Tam nie ma już od kogo się uczyć. Jeżeli jesteś doświadczonym spedytorem, to tym bardziej ich unikaj, z resztą 'kumaci' wiedzą o co chodzi...
tadeusz 2016-04-23 21:08
Totus Logistic poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko spedytor @EhNaTon, napisz coś bardziej konkretnie o pracy w tej firmie. Skoro jest umowa o pracę i szansa na przyzwoite zarobki to na czym [polega problem ?
SPEDYTOR 2017-03-31 17:23
TO JEST SKANDAL, ŻEBY TE FIRMY NIE CHCIAŁY WSPÓŁPRACOWAC Z aNONIMOWYM TROLEM vel pICCOLLO , KTÓRY NAJPRAWDOPODOBNIEJ WCZEŚNIEJ WYKRADŁ JE Z POPRZEDNIEJ FIRMY W KTÓREJ PRACOWAŁ.
Pracownik 2017-04-10 08:18
Chyba w życiu nie pracowałeś/aś w tej firmie...
piccollo 2017-06-14 11:15
Nie ośmieszaj się. .. skandalem jest pasożytować na cudzym kliencie. No ale cóż gdyby nie to nie byłoby co wystawiać na giełdzie co ?
Życzliwy 2017-06-22 13:22
Kiedyś pracowałem w tej firmie (Katowice) i aktualnie widzę, że wystawiają drobnicówke jednego klienta, którego defacto przyniosła tam znjoma... dno. Ciągły przemiał ludzi na miedzynarodówce bo nikt nie chce tam pracować (idzie to sprawdzic bez żadnego problemu na Transie). Rozumiem, że zawsze jak jakiś pracownik odejdzie to się odzywa do klientów owej osoby ale żeby kompletnie nic swojego? Ktoś powinien się za to wziąć.
Zostaw swoją opinię o Totus Logistic Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Totus Logistic Sp. z o.o.