Opinie o Decodore w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Decodore. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Decodore o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Decodore w Warszawa

Krystyna Nowy wpis

Jedna z bardziej profesjonalnych firm na rynku zajmująca się dekoracją okien. Jestem bardzo zadowolona i z wyboru tkanin i tapet oraz z doradztwa i samego wykonania. Może produkty nie są tanie, ale są tak piękne, że nie dorównują konkurencji. Bedę polecać innym. Poza tym przemili ludzie z pasją do aranżacji wnętrz.

Były pracownik Nowy wpis

najlepszym podsumowaniem niech bedzie informacje, ze wszyscy pracownicy którzy odeszli i zaożyli Im sprawę w sądzie - sprawy wygrywają . Mydlenie oczu niesubordynacją psychiczną Współwłaścicielki to zwykła zagrywka na to by oszdzędzać na Was przyszli pracownicy, ile się da... A szkoda bo produkt mają dobry. Zdecydowanie odradzam jeśli nie chcecie sie potem ciagać po sądach po zaległe pieniądze.

hkj Nowy wpis

@aciek dekorują też okna? No to super, to naprawde dobra wiadomosc. Bo właśnie zastanawiam się nad pomocą takiej firmy do urzadzenia mojego włanego lokum, a bardziej nawet do aranżacji dodatków ;-))))

kolejny zrobiony w balona pracownik Nowy wpis

Ludzie masowo uciekają z firmy, pogadanki o normalnych zarobkach kończą się na gadaniu, poza pracownikami uciakaja tez firmy które maja w dystrybucji. NIe polecam - ani niczego się nie nauczycie ( poza ciężką praca za marne pieniądze) ani nie zarobicie. Nie znajdziecie nikogo zadowolonego po pracy w Decodore.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Decodore spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
wieloletni pracownik

Widzicie tumany pary w okolicach kościoła - to właściciele weszli do kościoła i woda się zagotowała w kropielnicach... Ludzie odchodzą z firmy, firma traci pozycje na rynku i tylko Klientów szkoda.

Henryk

Ludzie masowo odchodzą, w firmie ze starej gwardii nie został już prawie nikt, firma traci kompetencje a szef ślepnie coraz bardziej i nie widzi winy w sobie. Żal.

Zostaw merytoryczną opinię o Decodore - Warszawa

Decodore