Modulo System Paweł Grondalczyk

Alwernia

Opinie o Modulo System Paweł Grondalczyk

daro 2015-06-29 10:56:50
pl Modulo Mikołów brak słów mobbing omijać szerokim łukiem p Marcin brygadzista krzyczy bez przyczyny na nowo przyjętych ostrzeżenie dla nowo przyjętych JAK NIE WIERZYSZ TO SIE PRZEKONAJ CZY TO ŚCIEMA PRAWDA WYJDZIE SAMA JAK IM SIE KTOŚ TAM NIE SPODOBA TO WYSYŁAJA DO FIRMY KTÓRY JESTEŚ ZATRUDNIONY MEILA ŻE TO OSTATNI DZIEŃ PRACY ............RADZE SIE ZASTANOWIĆ DWA RAZY CZY CHCESZ SIE PRZYJĄĆ.............POZDRAWIAM WSZYSTKICH TAM ZATRUDNIONYCH,,,,,,,,,,,,,,
Partner 2016-12-05 12:02:11
MODULO SYSTEM - Uwaga facet jest "niestabilny emocjonalnie" stwierdzenie to jest delikatne
Produkty które oferuję mają błędy, nie dotrzymuje umów, straszy sądami, grozi, obecnie z tego co wiem ma sprawy w sądzie z obecnymi klientami. Dla chętny z podjęciem współpracy z tym Panem proponuję
zachować daleko posuniętą ostrożność, co nie gwarantuje sukcesu. Duża rotacja pracowników - uciekają
Szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę !!!!
Zostaw swoją opinię o Modulo System Paweł Grondalczyk - Alwernia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modulo System Paweł Grondalczyk